Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | Ostatné | Offtoppic
Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 09:29
Avatar člena
Garlin - Člen
Vrhám sa na kolená a plačem, slzy mi stekajú po lícach. Niesú to slzy smútku, ale radosti. Prudko sa postavím, pravou rukou si upravím vlasy. //Tak toto bolo už aj na mňa veľa// Pomyslím si a pozriem sa na chlapca predo mnou. Nieje ani malý ani veľký, taký akého nájdete v každom meste. Čierne mastné vlasy s dlhou ofinou cez pol tváre, proste otras. znechutene si odpľujem, pozriem na neho. Stojí nehybne, akoby sa bál. "Neboj sa, pre tu ofinu ta nezabijem" Chlapec si vydýchne, ale stále ma strach v ociach. "Takže ty si cheatoval ?" opýtam sa. "Nie !!! ja nie to moj bratranec, ktorý sa ku mne chodí hrať, to je ten sused od vedľa prisahám ja WH nemám opýtajte sa ACAB, fakt fakt pls unban plz." vtom sa vrhne na kolená zopne ruky ku mne a ďalej prosí a plače...

/// Prosím píšete sem len seriózne príbehy///

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 17:21
Avatar člena
Sali - Člen
...plače a vzlyká, že adminka sa musela zmýliť, že on by nič také ako cheaty v živote nemal.Vraj je členom celosvetovej organizácie na odhaľovanie a ničenie číterov.Spolu s bratrancom."Členmi ACAB (Against Cheaters And Bastards) sme sa stali pred rokom.Ten nick som si chcel dat ja, ale bratranec mi ho prebral , ked mi rodičia zakázali na týždeň hrať počítač pre štvorku z matiky" vraví mi. "LUHAAAR!!!" skríknem naňho.On na to " zavolaj mu, môjmu bratrancovi...ten ti to potvrdí". Z vrecka vytiahol mobilný telefon. Čo za šupku to z vrecka vyťahuje?Zrazu N97.No do riti!! Veď taký nemám ani ja, pomyslel som si.Určite ho šlohol nejakej učke v škole.Veď odkiaľ by malo 12 ročné sopľa takýto telefon...Vytočil číslo a podal mi ho.Zdrhám aj s telefonom, blislo mi v hlave.No v telefone sa pochvili ozval hlas."Halooo??" ..znel tak sebaisto."Ty si čítoval?" pýtam sa.On na to "Kto je tam?". "To ťa trápiť nemusí.Som tu aby som konal spravodlivosť.Príď do 15tich minút k bytovke tvojho bratranca.A sám!!..inak sa bratrancovi ničo stane a TY si na rade zajtra" ...

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 17:42
Avatar člena
sexcica - Člen
(Against Cheaters And Bastards) skapem

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 19:38
Avatar člena
Saplaste - Člen
...lež vybral som sa k bytovke môjho bratranca ako mi ten neznámy, no pritom odniekiaľ povedomí hlas v telefóne povedal. Nechcel som, krv mi tuhla v žilách...no pod hrozbou, že zabanuje našu zdieľanú ip, a teda že celá bytovka si už nezahrá a ja už nikdy nezačujem hlas mojich kumpánov z ACAB cez šumiace mikrofóny, som podľahol pokušeniu.
K bytovke som prišiel sám ako mi vravel. Padla tma. Len čo som dorazil, ozval sa mobil...
"Si tam ?"
"Nie", odpovedám.
...zložil. "Sakra, to som posral, čo teraz?"
Nemal som kredit zavolať naspäť. Našťastie som ešte mohol prezvoniť a dúfať, že mi zavolá zas. Stalo sa...Zdvihol som a plný očakávania som čakal, čo sa bude diať...
"Si tam ?"
"Ty si admin ?", kontroval som protiotázkou..
"Ach bože"....chvíľu bolo ticho..."Ty si cheatoval ?"
Tak ale to ma už zarazilo..znova tá záludná otázka. Veď mám predsa steam a som v ACAB, ako na to mohol prísť. Aj na serveri som všetkým, čo sa do mňa navážali tvrdil, že sú NS lami. Čo teraz urobím. Stojím tu sám v tme pred bytovkou môjho bratranca a neviem ani kto mi volá...
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 20:46
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
Neviem načo sem píšu ludia ktorý nemajú BAN.....

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 20:49
Avatar člena
Fakt7 - Člen
ako vidiet nepochopil si myslienku.
Príspevkov: 84Založený: 27.03.09 363443868
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 20:56
Avatar člena
Sali - Člen
Číterko!!!..ozvalo sa z nedalekých kríkov...Bratranec sa zľakol až s ním myklo.Nesmelo sa pobral k nám.Admin, či čo to je za človeka, ma držal v páke.Ležím na zemi s tvárou v blate a on na mne kľačí ako na tréningu Juda."Ak cekneš čo i len slovo, alebo sa pokúsiš zdrhnúť, tak ti tie hnáty dolámem, potom zazvoním u Vás doma, vezmem komp, vymontujem tú 16 megovú grafiku čo máš a NAPCHAM TI JU DO PRDELE!!" Mám gigovú, ale radšej držím hubu ako mi kázal.Čo ak by to naozaj spravil?Veď to by som si už nezahral.Naši mi novú nekúpia.Veď za nový komp dali celú mamkinu výplatu...a tak som držal jazyk za zubami a čakal čo sa stane..Keď sa ACAB pribížil na vzdialenosť asi troch metrov, admin ma dvíha zo zeme a z vrecka vyťahuje RAMku. Priložil mi ju ku hlave tak blízko, že prečítať na nej "VAC item " bola maličkosť.Srdce sa mi rozbúšilo. Admin vraví ACABovi."Stoj..lebo ho podrežem!! Chcem počuť pravdu o tom vašom klane ACAB.Kto ho vedie, kde sa stretávate, akú ligu hráte, odkiaľ sťahujete cheaty, parametre kompov...PROSTE VŠETKO!! JASNE?!?!" ACAB sklonil hlavu. "Ja nemôžem.Zradil by som celú partu.To sa proste nedá". "Povedz mu to ty debil, veď ma podreže, napadlo mi."Celý sa trasiem.Admin to myslí sakra vážne.Jeho odhodlanie nás potrestať je očividné.Prečo len ten debil napísal do žiadosti o UNBAN že mám dvanásť.Vie že sa bijem ako žena.Nemám šancu...

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 08/04/2010 22:21
Avatar člena
B13 - Člen
Salinko,si pan
Príspevkov: 37Založený: 04.02.10
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 09/04/2010 00:51
Avatar člena
Garlin - Člen
Zaznel výstrel, všetci sa strhli. "Ku*va! Čo to bolo???" skríkne admin. Obzerá sa okolo seba, bože dakto dostal defekt. "Už som myslel že sa do toho zaplietla LVHA..., to by ste ma fakt nasrali keby ste s nimi spolupracovali." Vydýchne si, no keď sa pozrie na zem v tvári sa mu zjavý strach. Chlapec leží na zemi a kričí od bolesti. Admin sa k nemu nakloní a obráti ho tvárou k sebe, chvalabohu ma porezané len líce, a nekrváca to veľmy. Chlapec na zemi sa zvýja a vkuse plačlivo vykrikuje " To bolí au, prečo ? Ja som nechcel cheatovat. fakt fakt prepáč, neubližuj mi už." ACAB stojí ako prikovaný k zemi. V tvári sa mu račí zdesenie nad tým čo práve videl. Niečo si mrmle pod nos, nerozumieť mu. " No čo ACAB, bude to ? Alebo chces skončiť ako tvoj bratranec" ACAB neveriacky krúti hlavou, čupne si a začne plakať. " Ja, ja som fakt nevedel že s tým cheatovanim bude taký problém... DObre poviem ti čo viem, ale slúb mi že nás pustíš." Admin sa zamyslí, // Hm nemôžem mu to sľúbiť, šiel by rovno k LVHA, to nemôžem riskovať.// nadýchne sa a prehlási " Samozrejme, keď mi povieš čo potrebujem môžete ísť, ale nechem počuť žiadne sračky o ukradnutých zdrojových kódoch, alebo upravených CS, a boh ťa chráň, aby si mi tu spomínal susedov, ktorý čituju miesto vás !! " Admin sa priškrtene zasmeje, a pokračuje. " Veď vieš čo sa stalo s Ligou proti matike" Ukáže prstom na smetisko obďaleč, a zasmeje sa ...


________________________________
nová skratka v slovníku - LVHA = Liga výnimočných hlavných adminov

Organizácia na potláčanie práv adminov, založená Veľkým Majom z portálu ktorého meno sa nesmie vysloviť nahlas. Má za cieľ kontrolu adminov, ich činnosť a udeľovanie Unbanov nespravodlivo odsúdeným hráčom. Jej členmi sú výnimočný hlavný admini z viacerých portálov, ich mená su utajené.


///
p.s. ľudia nepište sem komentare netýkajúce sa príbehu a už ked chcete komentovať, tak dajte aspoň 1 - 2 vety z príbehu a pod tým svoj koment.

Dakujem

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 09/04/2010 16:19
Avatar člena
HRC Power - Člen
trochu poézie nezaškodiíí inak garlin , sali dojimave pribehy

2 stroke power Milujem motocross a vôńu spaleneho benzínu, vo voľnom zimnom čase drtim cs
Príspevkov: 116Bydlisko: • FričoZaložený: 01.07.09
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 09/04/2010 22:15
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
takze ak napisem príbeh bude unban?

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 09/04/2010 22:25
Avatar člena
HRC Power - Člen
LigaProtiMatike-Lamy - tak to by musel mať asi 50 stran a aj tak by ti unban nikto nedal

2 stroke power Milujem motocross a vôńu spaleneho benzínu, vo voľnom zimnom čase drtim cs
Príspevkov: 116Bydlisko: • FričoZaložený: 01.07.09
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 09/04/2010 22:31
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
Gopel vies keby ste to neroztahali po 20 temach nebol by v tom bordel ked nieco chces pis na icq 568176352


som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 09/04/2010 22:36
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
no trochu úchilné ale za tie 2 min ok:
Vletel flashbang oknom,
babka mr*ala s dedkom.
Nemali už deti dávno,
v penaženke majú ho*no.
Babka starý číter je,
dedko v kuchini onanuje.
Babka hrala CS-ko,
popri tom rodila decko.
Decko hráva Counter-Strike,
jeho nick je určite SpIkE.
Na Fune raz dostal BAN,
po fóre tahal žiadosti o UNBAN.
Z decka je dnes veľký Ferko,
no daľej hráva ako číterko.



som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kto napíše najlepší príbeh vyhráva UB 10/04/2010 21:04
Avatar člena
HRC Power - Člen
LigaProtiMatike-Lamy zač. basne oničom ale postupne sa to aj rymovalo

2 stroke power Milujem motocross a vôńu spaleneho benzínu, vo voľnom zimnom čase drtim cs
Príspevkov: 116Bydlisko: • FričoZaložený: 01.07.09
RE: Kto napise najlepší pribeh vyhráva UB 21/05/2010 21:53
Avatar člena
Hanuman - Člen
vajda: kam ides Moricko?
Moricko: No a čo...

moj steam je HanumanSVK
Príspevkov: 3Založený: 18.07.08

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37