Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | Ostatné | Offtoppic
Kauza sused :D 04/04/2010 22:52
Avatar člena
Saplaste - Člen
Ligaprotimatike tu som urobil temu pre teba a tvojich fanusikov, ktori by pripadne chceli pokracovat v zacatej debate v teme "ziadost o prava", alebo tu mozes vyjadrit svoj pocit z celej kauzy

Na uvod si zhrňme fakty :

30.3.2010 o 20:17 si dostal BAN

Player Cheaters_!gandhi!
IP address 147.175.32.242
Invoked on 30-03-2010 - 20:17
Banlength Permanent
Reason speed_hack
Banned by Admin Kaqpo (Kaqpo)
Banned on Server CSPORTAL.SK #1 Classic 1000FPS
(vypis z banlistu)

A teraz idu citacie tvojej osoby k danej problematike:

30.3.2010 o 20:21
Nechapem to neni moje meno...........ja som speed hack nemal sice to tak na na W3 vyzeralo ale to mi kamos nieco robil s CS..... potom som dal reinstal a bez problemov.....pls UNBAN aspon na naky server....
pravdepodobne to bol sused......on stále na všetko potrebuje cheaty......
(zo ziadosti o unban)

31.3.2010 o 16:57
...a kamosovi sa nechtiac podarilo prekodovat rychlost CS-ka..... sused sa priznal ze ma speed hack takze ja som nic nemal!
(zo ziadosti o unban)
takze sused s SH ci kamos prekodoval cs ? to je prvy velky otaznik

2.4.2010 o 20:43
LigaProtiMatike-Lamy napísal:
TABUĽA HANBY:
...
TEPLA SUKA
Horio_SpeCt
Cheaters_!gandhi! - este po tom co zrobil ban na nasu IP ma prosil ci nesom admin ci mu nedam UNBAN...ale nebojte aj keby ste dali unban na nasu IP nema sancu hrat CS na vasich serveroch prekodoval som mu CS ze nebude mu moct najst ani vase servery

(tabula hanby)
tu sa zacinas trosku zamotavat vsimnime si ze ide o typka, ktoreho ziadost o unban riesime, teda udajne tvojho kamarata, ktory sa ta ale nakonec pytal ci nesi admin po tom, co zabanoval tvoju ip ..

4.4.2010 o 18:41
BAN mam kvoli susedovi aby bolo jasno......teda kvoli byvalemu-odstahoval sa!...
(ziadost o prava)
takze sa odstahoval ??

4.4.2010 o 20:25
ale on to naschval urobil...........nenavidime sa...urobil to zamerne lebo vedel ze sa budu stahovat...
(ziadost o prava)
aha takze ty si sa odstahoval a uz to nebol kamos ale ste sa nenavideli

4.4.2010 o 20:41
on neodisiel pretoze dostal BAN!!!!!!!!!!!!on vedel ze sa odstahuju a pretoze nas vstah nebol priatelsky si zistil kde hram najradsej siel tam zo SH alebo cim a zaistil vsetkym v bytovke ban na vase servery...
(ziadost o prava)

Taze tomu rozumiem tak, ze on zabanoval bytovku, v ktorej ste byvali, lebo vedel ze sa budes stahovat prec To je dost nelogicke, kedze tym by zrejme nic neporiesil, akurat zabanoval bytovku, v ktorej uz udajne nebyvas, lebo si dvakrat napisal, ze si sa odstahoval.
Predtym si pisal ze sa odstahoval on, co by malo logiku, zabanovat bytovku predtym, nez sa odstahuje prec a bude mat inu ip..tento zlomyselny napad na zlych susedov sa mi aj celkom paci.. Kazdopadne tuto moznu teoriu si sam poprel dvomi tvrdeniami o tvojom odstahovani...

Ligaprotimatike mozes to vysvetlit Urcite to bude zaujimave citanie
Upravil Saplaste zap. 04/04/2010 23:01
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Kauza sused :D 04/04/2010 23:08
Avatar člena
sexcica - Člen
Saplaste nice nechces byt redaktor ?? ty mas na to talent

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: Kauza sused :D 04/04/2010 23:43
Avatar člena
Kaqpo - Člen
Saplaste-chlape klobuk dole pekne si mu to tu pripravil
Liga-mozes sa zacat obhajovata suseda si pozdravil??
sexcica-ty si sa namna vysralakedy mi konecne posles te HNS servery co si tak krvopotne obhajovala??cem si jumpnut koscokvopred dakujem

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: Kauza sused :D 04/04/2010 23:53
Avatar člena
sexcica - Člen
tak mi napis na icq lolofon

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 00:20
Avatar člena
Kaqpo - Člen
ale cica vobec som ti tam nepisalneprisla mi odpoved asik tak ti povem

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 00:39
Avatar člena
sexcica - Člen
tak mi napis a predstaav sa

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 11:50
Avatar člena
HRC Power - Člen
Kauza sused - nemožem stoho ale aj ja mam zdielanu ip taže viem čo je to dostať ban a nič nespraviť

2 stroke power Milujem motocross a vôńu spaleneho benzínu, vo voľnom zimnom čase drtim cs
Príspevkov: 116Bydlisko: • FričoZaložený: 01.07.09
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 11:54
Avatar člena
Lochmiceeek - Člen
je zajímave ze se poprve odstehoval soused a pak že se prý odtsehoval ten PRo liga pro bo jak se menuje a prece nedostanu ban a nebudu se stehovat

Baf
Príspevkov: 37Bydlisko: • ProstějovZaložený: 02.04.10 328122072
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 12:37
Avatar člena
Dag22 - Člen
saplaste- nevim ci uz nevim citat ale precital som to asi 5X a nikde som tam nenasol ani zmienku o tom ze ta "liga" sa bude stahuvat. sade pisal ze sa stahuje ten jeho "sused-kamarad-nekamarad" to ze sa stahuje on si tam napisal len ty. cele som to pochopil asi tak ze tipek(sused-kamarad-nekamarad) pouzil SH, dostal za to ban a "liga" to obhajuje tym ze to spravil zamerne aby zabanoval ip lebo mu to bolo jedno kedze sa mal odstahovat.. asi tak nejak som to pochopil. ale inak je to zaujimava kauza no.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 13:01
Avatar člena
Saplaste - Člen
cosiii no ked si to tak na triezvu hlavu pozrem (lebo vcera ked som to pisal nebola triezva ) tak je mozne ze sa liga nestahoval ja som si vcera myslel ze je cech
"urobil to zamerne lebo vedel ze sa budu stahovat..." --> ze se budu stěhovat teda ja (liga) sa budem stahovat
"on vedel ze sa odstahuju" --> vědel že se odstěhuju teda vedel ze sa odsťahujem ...
z toho som aj vychadzal a vela hracov z ceska som si vsimol ze tu pise poloceskoslovensky, tak mi nepripadalo divne ze obcas pouzije aj slovenske slovo az teraz som si vsimol ze je to vlastne cele po slovensky
kazdopadne je tam viac veci v ktorych si sam odporuje ako ze najprv to bol kamos, potom sused s ktorym sa nenavidel, alebo co pisal na "tabulu hanby" ze ho ten typek oslovil ci neni admin co uz vobec nedava zmysel
Upravil Saplaste zap. 05/04/2010 13:02
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:11
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
mam len tolko...........kamos bol u mna a potreboval zdrojové kody k CS-ku Odpoved: nechtiac mi zmenil rýchlost hry co potom vyzeralo na W3 ako keby som mal SH!!tak to konecne pochopte!

................................sused ktorý sa mal odstahovat lebo celá bytovka ho neznáša(objednával v mene susedov hry,PC zostavy)zistil si kde celá bytovka hrá....(vase servery)...stiahol si multi hack ci co a nabehol na us nevem aky server kde mu dal Kaqpo BAN za SH(co neodsudzujem-zasluzil si to)bolo to asi 1 den pred tym nez sa mal odstahovat(nie ja ale sused a to ze neviete citat je vasa tragedia)zabanoval celu bytovku(teda na vase servery) a dost to sere všetkých hráčov CS v bytovke

P.S. naučte sa čítať lebo ak ste taký nechapavý a neviete čítať na čo ste vôbec admini?

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:12
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
Saplaste napísal:
cosiii no ked si to tak na triezvu hlavu pozrem (lebo vcera ked som to pisal nebola triezva ) tak je mozne ze sa liga nestahoval ja som si vcera myslel ze je cech
"urobil to zamerne lebo vedel ze sa budu stahovat..." --> ze se budu stěhovat teda ja (liga) sa budem stahovat
"on vedel ze sa odstahuju" --> vědel že se odstěhuju teda vedel ze sa odsťahujem ...
z toho som aj vychadzal a vela hracov z ceska som si vsimol ze tu pise poloceskoslovensky, tak mi nepripadalo divne ze obcas pouzije aj slovenske slovo az teraz som si vsimol ze je to vlastne cele po slovensky
kazdopadne je tam viac veci v ktorych si sam odporuje ako ze najprv to bol kamos, potom sused s ktorym sa nenavidel, alebo co pisal na "tabulu hanby" ze ho ten typek oslovil ci neni admin co uz vobec nedava zmysel


ak by si Saplaste cital cely text tak by si pochopil že on sa mal stahovat!

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:14
Avatar člena
Lochmiceeek - Člen
pry se mel stehovat predcvhili rikal ze se odstehoval omg a bydlel tam ten soused vubec ??

Baf
Príspevkov: 37Bydlisko: • ProstějovZaložený: 02.04.10 328122072
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:16
Avatar člena
Dag22 - Člen
aha no tak potom hej lebo v tom texte to neni. to ze si sam odporuje som si vsimol prave preto som aj napisal ze susedo-kamarat-nekamarat co by sa dalo vysvetlit ze to bol sused s kerym sa poznal a bol to jeho kamarad ale zaroven nekamrad......??? kazdopadne je to zaujimava kauza. na jednej strane ma mozno pravdu a tipek mu to spravil naschval a na strane druhej je tu pomaly kazda ziadost o unban s velice podobnym textom ze to on ne to nekdo druhy. on je v tom len nevinne.povedal by som na to len tolko:
ak ma cely cinzak jednu ip a tipek to spravil zamerne tak na zaklade jedneho bude trpet vacsina
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:19
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
Lochmiceeek napísal:
pry se mel stehovat predcvhili rikal ze se odstehoval omg a bydlel tam ten soused vubec ??


Lochmiceeek vas asi treba poslat do skoly sused sa odsťahoval a už asi pred mesiacom majiteľ bytovky rozhodol že sa majú do 1 mesiaca odsťahovať!A bolo to pravdepodone kvoli tomu majtelovmu synovi ktorý hrá tiez CS a Lochmiceeek som si myslel ze sem konecne nekto chapavi prisiel vidim ze nie!

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:29
Avatar člena
Lochmiceeek - Člen
ale říkal si že ses stehoval ty !

Baf
Príspevkov: 37Bydlisko: • ProstějovZaložený: 02.04.10 328122072
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:31
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
precitaj si to este ras a rozmyslaj pri tom!stahoval sa sused nie ja!

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:34
Avatar člena
Lochmiceeek - Člen
LigaProtiMatike pisal

BAN mam kvoli susedovi aby bolo jasno......teda kvoli byvalemu-odstahoval sa!-prave preto sa chcem zbavit permanentu a moct tymto skvelim ludom co tu roia adminov...

ale on to naschval urobil...........nenavidime sa...urobil to zamerne lebo vedel ze sa budu stahovat.......aby som potom ja nemohol na mojich najoblubenejsich cerveroch hrat us vam to doslo?!



Zajímave že ??



Baf
Príspevkov: 37Bydlisko: • ProstějovZaložený: 02.04.10 328122072
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:36
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
Lochmiceeek ty sa hras na blbeho alebo blby si?

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: Kauza sused :D 05/04/2010 14:38
Avatar člena
Kaqpo - Člen
takze LIga ak to sere viacerich susedov ze dostali ban nech sa semok an oni kuscok ozvu,ja som to cele pochopil ale skus kuscok pouvazovat v akej pozicii som ja,nepoznam ta,cely tento pribeh moze byt pravdivy ale aj vymysleny kazdopadne ja o unban nepoziadam bo ta nepoznam a ndal by som zateba ruku do ohna,pockaj kes sa k celej tejto kauze vyjadri niekto vyssi a ptm sa uvidi,ak je to pravda tak ptm mi je tu luto ze mas takeho blbeho suseda ak nie tak to mi je jedno
sexcica-ok napisem ti znova na to icq Pyro tam je pisane ked som si toukladal do kontaktov,a pisal som ti z nicku Kaqpo a ete sa mi zda ze som sa aj podpisal Kaqpo takze asik taq....
Liga-este k tebe,vybav si svoju sukromnu ip adresu,bo ja uz nwm chapem celu tvoju problematiku,dostat ban za nekoho druhehu je dost blbe a este k tomu na zdielanu ipkazdopadne ja nepovolim a o unban nepoziadam tod vse...

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37