Login
CS news black1 5 3728
Určite si väčšina z Vás veľmi obľúbila naše rýchle denné či nočné turnaje, ktoré boli takmer vždy bez cien a aj napriek tomu sa tešili ohromnej účasti. Posledné týždne turnaje utíchli, no to len predznamenalo niečo veľké, niečo čo naplno štartuje práve teraz. Nudným dňom či večerom je od dnes koniec, pretože portál undzwei.eu prichádza opäť s niečím novým, s niečím čo Vás ešte viac pripúta k monitorom! Dovoľte, aby som Vám predstavil projekt Undzwei Mix & Night Cups!

Projekt Mix & Night Cups je projekt portálu Undzwei.eu a jeho hlavnou myšlienkou je zlepšiť a posunúť hernú komunitu opäť o kúsok ďalej prostredníctvom rôznych turnajov v akýchkoľvek hrách. Preto sme vyčlenili 4 servery, a tiež založili nové ventrilo, pre pohodlie a komfort všetkých uzívateľov.


Táto myšlienka vznikla v šiestom mesiaci roku 2009. Od doby, keď vznikla táto myšlienka sa dali rýchlo veci do pohybu a po mesiaci driny uzrela svetlo-sveta prvá verzia webu, na ktorej spolupracovali kóder Kyle a grafik Filip K. 30.8.2009 odštartovala reklamná kampaň, ktorá by chod webu mala naplno odštartovať. Veľký boom je tu!

Hlavným cieľom projektu bolo odľahčiť web portálu Undzwei.eu od všetkých turnajov a vytvoriť im tak lepšie zázemie ako doteraz. Na stránkach tohto projektu tak nájdete rôzne dotované či nedotované turnaje, do ktorých samôže zapojiť ktokoľvek. Aby bol konfort dokonalý, tvorcovia webu mysleli aj na zahraničných návštevníkov a do webu zakomponovali rôzne jazykové preklady. Aktuálne je web plne preložený v štyroch jazykoch (slovenský, český, anglický, nemecký), no v blízkej budúcnosti však určite pribudnú aj ďalšie.

Pre koho je tento projekt určený ?
Projekt Undzwei.eu Mix & Night Cups je určený pre všetkých hráčov, ktorí našli záľubu v hraní s kamarátmi len tak pre radosť, alebo o pekné ceny. Na začiatok tohto projektu budeme prezentovať turnaje v hrách CS, CSS, FIFA a ICQ. V blízskej budúcnosti však určite spustíme aj ďalšie nové sekcie, takže si určite všetci prídu na svoje.

Undzwei.eu
Undzwei.eu Mix & Night Cups

Hodnotenia
4.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (230 Hlasy)
12% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 273
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,892
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Smidl15