Servers Majo 17 759459

TG/CW reservation


V čom to teda cele tkvie? Budem sa to snažiť jednoducho rozpísať.

Nato aby ste si mohli rezervovať náš TG/CW server musíte byť samozrejme registrovaný na našom portály csportal.sk. Ak niesi členom portálu môžeš sa registrovať kliknutím na REGISTRÁCIA.

Kliknutím na odkaz v menu Rezervácia TG/CW sa dostanete na podrobný rozpis obsadenosti servera. Tabuľka je rozčlenená na konkrétne časové pásmo a dni. Ak sa v danej bunke nachádza zeleným Voľný je jasné, že pre daný deň a časové pásmo je server voľný. Políčko kde sa nachádza avatar a nick znázorňuje, ktorý admin pridelil rezerváciu na stanovený dátum a čas. Pri nájazde myšou sa vám zobrazí info, kde je uvedené ICQ pre kontakt admina. Ak už máme vybraný čas a deň klikneme nad rozpisom na odkaz Rezervovať server.

Rezervácia


Následne sa dostaneme na rezervovací formulár. V prvej časti sa nachádzajú informácie o vami získaných bodoch, ktoré si popíšme nižšie. V druhej časti sa nachádza formulár v ktorom zvolíte časové pásmo odkedy dokedy. V druhom políčku Heslo na TG/CW server napíšete aké heslo chcete na server a v poslednom Dátum formát deň.mesiac.09 napíšete dátum podľa predpísaného formátu. Potom už len stačí objednávku odoslať.

Rezervácia


Niekto si môže pomyslieť, že sa registruje na portály a môže využívať plnohodnotne rezerváciu. Opak je však pravdou. Musíte ešte spĺňať bodové ohodnotenie na webe. Čo to vlastne je??? Ide o vašu aktivitu na našom portály. Body získavate písaním komentárov v novinkách, v shoutboxe a vo fóre. Tak isto body dostávate aj za hodnotenie noviniek. Hranicu bodov, ktorá je postačujúca sme zvolili na 30 bodov. Nevylučuje sa, že sa bude táto hranica časom meniť.

Neviete koľko máte nazbieraných bodov??? Stačí si vo svojom user panely, ktorý je umiestnený v pravom hornom rohu stránky ako máte svoj avatar (fotografiu/obrázok) pozrieť Body na povýšenie, kde prvé číslo je dosiahnutý počet bodov, druhé označuje hranicu bodov ďalšieho LEVELa a percentá v zátvorkách zobrazujú percentuálne vyjadrenie pre dosiahnutie ďalšieho spomínaného LEVELa. Pod týmito údajmi sa nachádza rozpis bodov z jednotlivých kategórií (Fórum správ, Shoutbox správ, Ohodnotených News, Komentárov).

Kto bude mať nejaké nejasnosti može mi napísať súkromnú správu. Neostáva mi nič iné než vám popriať gL & hF pri CWčkách.

Flag Icon csportal.sk - Majo

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (108 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 127
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,322
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Drak