Games Majo 9 4921
Úspešná realtime stratégia Command and Conquer má nový titul , ktorý sa na svet bude hlásiť 14. marca a jeho názov je Kane´s wrath .

Singleplayer :

Ako ste si si určite všimli aj pri predošlom diely , C & C dáva dôraz na vizuálnu stránku hry , čo sa týka obalov na cd atd , vyskytujú sa na ňom všelijaké celebrtiy a tentoraz to bude : pod šéfom Joe Kucanom alias Kaneom bude slúžiť Natasha Henstridge zo série Species a Calr Lumby z Aliasu . Ako názov napovedá , pôjde o Kane a jeho zlobu , keď sa Kane hnevá je z toho vždy nejaká vojn a a tento krát sa bude dejová línia odohrávať pred Tiberium wars , konkrétne bude ukazovať druhú Tiberiovu vojnu a začiatok tretej . Od tejto hry môžete znova očakávať tie najvyššie priečky hodnotenia a uspokojí sa s ňou aj ten najnáročnejší hráč . v hre si budete budovať svoje vlastné impérium , s ktorým sa budete zúčastňovať rôznych bitiek a ďalších bojov .Multiplayer :

Vývojári všetkým sľubujú , že novo očakávaný titul bude mať nové epické jednotky a hlavne nový multiplayerový mód s názvom globalizácia , ide o to , že počas bojov a všelijakých zápasov nad ostatnými hráčmi budete dobývať celý svet , nieje to skvelý pocit , byť vládcom sveta ?

Spracovanie :

Môžeme sa znovu tešiť na nespočetne veľa vecí a strojov na zabíjanie , ako sú napríklad tanky laserové delá , stíhačky , vrtuľníky a rôzne ďalšie pozoruhodné veci , nemôžeme ale zabudnúť , že hra sa odohráva v ďalekej budúcnosti , takže všetky stroje a ďalšie veci budú mať look niečoho z budúcnosti . Na výber bude veľký sortiment z budov , medzi ktoré patria veliteľské stanovištia , výroba tankov a rôzne ďalšie .V hre sa budú nachádzať aj obrovský roboti , ktorý budú úplne mobilný a to tak , že budú môsť chodiť súbežne s tankami a presúvať sa na rôzne miesta a tak isto budú v hre aj mimozemské obrovské aj menšie postavy ako rôzny chrobáci chobotnice atd. . V hre si vyberiete jednu z frakcií, Global Defense Initiative, Brotherhood of Nod aj Scrin, dostane nové budovy a jednotky a vďaka novým subfrakciám si vyberiete z deviatich strán, s ktorými si zahráte na množstve nových máp . Čo bude určite veľká výhoda pre konzolových hráčov je to , že hra bude značne zjednodušená v ovládaní a nebudete si musieť po celej mape hľadať správnu továreň , aby ste si založili jednotku .Grafika :

Myslím si , že u skoro legendy realtimeovej stratégie Command & Conquer nebola nikdy ani najmenšia núdza o výbornú grafiku , vývojári z nej vymačkali najviac čo sa dalo a ani tento raz tomu nebude inak , hra bude na efekty , strely , výbuchy a lasery priam šťavnatá , to značí aj to , že si hru oveľa viacej užijete , čím ale môže utrpieť vaše pc , alebo skôr to , že hru ani vôbec nerozbehnete . Čo sa týka grafického spracovania strojov , tankov a lietadiel a aj budov , myslím si , že si dali vývojári dosť záležať a určite by pre nich veľká úcta , keby sme to len potvrdili . Nuž podľa môjho názoru je Command & Conquer 3: Kane's Wrath najlepšia realtime stratégia z hľadiska grafickej stránky .+Plusy:
- grafika
- príbeh
- rozmanitosť bojových strojov a postáv

-Mínusy
- veľké výškové prevahy

Hodnotenie: 90%

Zdroj: dook.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Členov Online: Majo

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall