Games Majo 9 4721
Úspešná realtime stratégia Command and Conquer má nový titul , ktorý sa na svet bude hlásiť 14. marca a jeho názov je Kane´s wrath .

Singleplayer :

Ako ste si si určite všimli aj pri predošlom diely , C & C dáva dôraz na vizuálnu stránku hry , čo sa týka obalov na cd atd , vyskytujú sa na ňom všelijaké celebrtiy a tentoraz to bude : pod šéfom Joe Kucanom alias Kaneom bude slúžiť Natasha Henstridge zo série Species a Calr Lumby z Aliasu . Ako názov napovedá , pôjde o Kane a jeho zlobu , keď sa Kane hnevá je z toho vždy nejaká vojn a a tento krát sa bude dejová línia odohrávať pred Tiberium wars , konkrétne bude ukazovať druhú Tiberiovu vojnu a začiatok tretej . Od tejto hry môžete znova očakávať tie najvyššie priečky hodnotenia a uspokojí sa s ňou aj ten najnáročnejší hráč . v hre si budete budovať svoje vlastné impérium , s ktorým sa budete zúčastňovať rôznych bitiek a ďalších bojov .Multiplayer :

Vývojári všetkým sľubujú , že novo očakávaný titul bude mať nové epické jednotky a hlavne nový multiplayerový mód s názvom globalizácia , ide o to , že počas bojov a všelijakých zápasov nad ostatnými hráčmi budete dobývať celý svet , nieje to skvelý pocit , byť vládcom sveta ?

Spracovanie :

Môžeme sa znovu tešiť na nespočetne veľa vecí a strojov na zabíjanie , ako sú napríklad tanky laserové delá , stíhačky , vrtuľníky a rôzne ďalšie pozoruhodné veci , nemôžeme ale zabudnúť , že hra sa odohráva v ďalekej budúcnosti , takže všetky stroje a ďalšie veci budú mať look niečoho z budúcnosti . Na výber bude veľký sortiment z budov , medzi ktoré patria veliteľské stanovištia , výroba tankov a rôzne ďalšie .V hre sa budú nachádzať aj obrovský roboti , ktorý budú úplne mobilný a to tak , že budú môsť chodiť súbežne s tankami a presúvať sa na rôzne miesta a tak isto budú v hre aj mimozemské obrovské aj menšie postavy ako rôzny chrobáci chobotnice atd. . V hre si vyberiete jednu z frakcií, Global Defense Initiative, Brotherhood of Nod aj Scrin, dostane nové budovy a jednotky a vďaka novým subfrakciám si vyberiete z deviatich strán, s ktorými si zahráte na množstve nových máp . Čo bude určite veľká výhoda pre konzolových hráčov je to , že hra bude značne zjednodušená v ovládaní a nebudete si musieť po celej mape hľadať správnu továreň , aby ste si založili jednotku .Grafika :

Myslím si , že u skoro legendy realtimeovej stratégie Command & Conquer nebola nikdy ani najmenšia núdza o výbornú grafiku , vývojári z nej vymačkali najviac čo sa dalo a ani tento raz tomu nebude inak , hra bude na efekty , strely , výbuchy a lasery priam šťavnatá , to značí aj to , že si hru oveľa viacej užijete , čím ale môže utrpieť vaše pc , alebo skôr to , že hru ani vôbec nerozbehnete . Čo sa týka grafického spracovania strojov , tankov a lietadiel a aj budov , myslím si , že si dali vývojári dosť záležať a určite by pre nich veľká úcta , keby sme to len potvrdili . Nuž podľa môjho názoru je Command & Conquer 3: Kane's Wrath najlepšia realtime stratégia z hľadiska grafickej stránky .+Plusy:
- grafika
- príbeh
- rozmanitosť bojových strojov a postáv

-Mínusy
- veľké výškové prevahy

Hodnotenie: 90%

Zdroj: dook.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 5/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
ZOMBIE
cs.csportal.sk:27022 4/20
Surf
cs.csportal.sk:27023 4/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -

V reale ked si zoberies, tak ak si v hmle a za osobou je nejake svetlo, tak vidis, ze tam nejaka postava je.

Majo
bleskovka

Videli by trackovanie postavy cez smoke alebo by videli to, že je vidno cez smoke? :D

Malchus
bleskovka

vostyy - ahoj, bud hod sem link na trade offer alebo ma potvrd na steame

Majo
lotéria

Keby si sa kvoli tomu dostal na overwatch, tak by to tam kazdy videl. Ale kvoli tomuto len by si sa tam istotne nedostal.

Majo
bleskovka

Nefixli to, každé kolo viem tak hodiť smoke+molotov.

Malchus
bleskovka

Tento bug je už staršieho dátumu. Otázne je, či to už nefixli. Ak nie, tak nie je tam podľa mňa moc šanca dostať za toto ban.

Majo
bleskovka

Rozpis Trading Cards podla hier: CS:GO 🔴 The Steam Awards - 2020 Badge 🔴 Redout: Enhanced Edition 🟢 Titanfall® 2 🟢 A Story About My Uncle 🟢 Company of Heroes 2 🟢 DiRT 3 Complete Edition 🟢 GRID 2 🟢 Insurgency 🟢 PAYDAY 2 🟢 Sniper Elite V2 🟢 Warhammer 40,000: Space Marine 🟢

Majo
bleskovka

https://steamcdn-a.akamaihd.net/apps/730/icons/econ/stickers/skillgroup_capsule/master_guardian.91c8dddd93282c7beccfa1896a3a80da7ca24541.png Sticker: Master Guardian

Majo
lotéria

A pochybujem, že ste spravili Status a GG screen.

Majo
výzva

Vy ste si nespustili daný zápas, len ste počkali na skončenie warm up ale treba cez say !menu spustiť 1v1 zápas

Majo
výzva
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
82% (40 Hlasy)
16% (8 Hlasy)
2% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 49
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 4
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,064
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: Pekkys1