Games j0jiii 4 3577
Po niekoľkých mesiacoch ticha, sa vody Counter-Strike tímu inteRaction Sennheiser opäť rozbúrili. Navonok stabilná zostava kamarátov, ktorí hrajú spolu už nejaký ten piatok, prichádza o jedného zo svojich členov. Zvyčajne sa odchod hráča v tíme vníma negatívne, u nás je to však naopak. Keď sa otvorene priznáme, že nás to vôbec nemrzí, naopak teší, nemajte nás za bláznov.

Náš výborný hráč a aimer tímu Boris "skreqone" Belan, sa rozhodol neodolať ponuke DEFEATERS a rozhodol sa zmeniť svoj klantag. Ponuka ktorá sa nedá odmietnuť, nás postavila do nezávideniahodnej pozície, keď sa zostava ocitla v štyroch. Ruku na srdce, hľadať na našej maličkej scéne piateho kvalitného hráča je naozaj tažké, nepremýšľali sme však dlho a dali hlavy dokopy. Rozhodli sme sa totiž zaloviť práve v tíme, ktorý nás pripravil o hráča a spraviť menšiu rosádu. Novým členom tímu inteRaction sa stáva jeden z najvačších objavov minulej sezóny, mladý a nádejný hráč a výborný kamarát. Dámy a páni, novým hlavostrelcom nieje nikto iný ako Michal "jenso" Jánoši. Prinášam vám vyjadrenia spoluhráčov na túto udalosť:


iR-jeNso-
Asi mnohých prekvapí, že som dobrovoľne opustil rady DEFEATERS, ale mám na to osobné dôvody, ktoré by som nerád rozvádzal. Chalani z iR mi dali ponuku nad ktorou som váhal niekoľko dní, a nevedel som sa rozhodnúť. Nakoniec padlo z mojej strany toto rozhodnutie, pre niektorých radostné, pre iných smutné. Chalani z iR majú na to byť top a ja dúfam, že im pomôžem k ešte lepším výsledkom.

iR-stiNgy-
Vítam jENSA v klane, som veľmi rád, ako to celé dopadlo. Škreka som mal rád, aj v hre, aj ako kamaráta, pokladal som ho za jedného z najlepších kamarátov vôbec. Jeho rozhodnutie ma sklamalo, niesom naštvaný, dokážem to pochopiť, každý ma právo rozhodnúť sa ako chce, podľa vlastného názoru a uváženia. Škreko mi bude chýbať, no myslím si, že jeNso ho vynikajúco nahradí, hlavne čo sa týka prístupu. Týmto škrekovi želám veľa úspechov v DEFEATERS. Dúfam, že nám to vydrží čo najdlhšie a nebudú nastávat žiadne zmeny v klane.

iR-nim-
Myslím, že škreqa mam v p***. V poslednom čase sa cítim zle v jeho prítomnosti. Už dlhšie sa správal voči spoluhráčom arogantne. Mal plnú hlavu ponúk od dfs už dlhšiu dobu, hlavne ohľadne sponzorov. Mal som ho rád, ale sklamal ma ako človek, tým najhorším spôsobom. Zahodil dlhé kamarátstvo, za pár materiálnych vecí od teamu dfs. Do teamu nám vstupuje môj bývalý spoluhráč zo SiLi, jeNso. Z jeNsa som nadšený, ako aj celý náš team, je to náš chýbajúci článok v našom teame, cítime sa s ním úžasne v hre aj mimo nej. Prajem nášmu novému hráčovy veľa štastia. GL HF Miškoo .

iR-maga-
Škreko bol hráč, s ktorým sa mi hralo perfektne, najmä na lankách, rozumeli sme si viac ako len spoluhráči, no GG ale on si vybral cestu do dfs. Prajem mu gl v jeho novom teame, a zároveň vítam v klane nového člena našej iR rodiny jeNsa, ktorý bol jednoznačná voľba číslo jedna na post 5teho hráča! Jeho skvelé schopnosti v CS sú nepopierateľné, avšak ja si na ňom cením najmä jeho ľudskú stránku a obrovskú morálnu podporu, ktorá nám v tíme tak chýbala. Vitaj Michal v rodine a prajem ti len dobré zážitky pod záštitou teaminteraction!

iR-4zur1t-
V našom klane sa toho v posledných dňoch veľa zmenilo a som nesmierne rád , že môžem povedať, že všetko dopadlo dobre. Ba priam nad mieru. Po tom ako nás opustil škreko sme našli ideálnu náhradu v podobe jeNsa, ktorý nám sedí po všetkých možných stránkach. Je to dobrý hráč, a verím že s nami sa hecne ešte viac a dlho nám to vydrží. So, welcome jeNso!

iR-tomaschko-
Nálada v tíme v posledných dňoch nebola najlepšia, po ponukách od tímu dfs sa poza naše chrbty riešili veci ktoré sa dajú povedať aj inak, narovinu. Neznášam takéto jednania, vždy je stokrát lepšie povedať ako sa veci naozaj majú. To že škreko chcel ísť do dfs bolo evidentné, vyvrcholilo to tým, že hráči už nemali chuť ďalej v tejto zostave hrať. Prajem škrekovi v novom tíme nové zážitky, a to čo od nového pôsobiska očakáva. Na druhú stranu vítam medzi nami vždy veselého jeNsa a prajem mu čo najlepšie začlenenie do tímu.

Vyjadrenie samotného skreqa
No, ohľadne odchodu do DEFEATERS nemám mnoho, čo by som povedal, myslím že to je každého rozhodnutie a ja som sa rozhodol tak, ako som sa rozhodol. To, čo už napísal nim, že som sa vraj správal arogantne, tak taký pocit som nemal... No je to jeho názor a ja mu ho neberiem. Každopádne, mal som ho rád, ale v poslednej dobe sme si nerozumeli a popravde mi tie jeho výbuchy aj VADILI... ale to nebol určite dôvod odchodu. Čo sa týka chalanov, boli sme veľmi dobrými kamarátmi a ja dúfam, že s niektorými to tak aj zostane... Zato ma sklamal v tomto človek, o ktorom som si to nemyslel, keďže mi vždy radil a bol mi "tatkom", pretože práve on mi vždy hovoril, že ľudia prichádzajú a odchádzajú... Ale tak to je už jedno, stalo sa. Každopádne držím chalanom palce a oni aj tak vedia, že ich mám stále rád. Až na VÝNIMKY, ktoré myslím, že mám v p***.

HF:>>

Zdroj: e-sports.sk

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 4/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 9/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
83% (76 Hlasy)
14% (13 Hlasy)
1% (1 Hlas)
2% (2 Hlasy)
Hlasy: 92
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 10
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,189
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: BrunoFox798