Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
RE: Gun-game 08/04/2011 13:05
Avatar člena
Asder - Člen
Nie nechaj ho tam nech ho kazdy knifuje a z dgl poletite spat na glock...A jasne, prepac, lepsie sa je pripojit k druhemu typu nech je 9 na 4...A ked mam taku dobru naladu este ta naucim jeden prikaz....amx_teammenu..chces este nieco o Braine rozpravat???
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: Gun-game 08/04/2011 21:32
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
V tomto ma jasne Asder pravdu, mas pouzit kickmenu, server potom prehadzuje hracov aj sam. Tiez nenavidim ked sa dementko prehodi k silnejsiemu timu a este ma aj potom silne reci, uz som aj takych pokickoval a nerobilo mi to ziaden problem voci moralke servera, osobne sa prehadzujem do slabsieho timu a 50% z toho sme to este vedeli otocit,
Lukh tebe mohlo ukazat 120hp ale co ked si este niekde trafil nejakeho schovaneho hraca? Vip moze mat max len 100hp, tieto vyhody su asi najrozumnejsie prerozdelene voci inym portalom, viaceri si len hladaju vyhovorky ked im nejde, mne ked nejde sa odpojim a vypnem cs, inokedy mi zase ide, aj ked v poslednom case nemam na hru cas
Skuste sa na vec pozerat aj z viacerych pohladov a aj prave hladat tie ostatne a potom si poviete ze aha ozaj....

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Gun-game 08/04/2011 22:15
Avatar člena
lukh - Člen
@Majo - je to delsi dobu, ale kratce po smrti se zobrazi tabulka s danou Damage ci jak to nazvat... ted nevim, zda nahore jsou "victims" ci Attackers... tabulka byla kratce zobrazena, takze jsem to mohl spatne interpretovat , jsem jen clovek jinak proti vip nic nemam v tuto chvili, ale je pravda, ze na jinych serverech jsou pravidla nastavena jinak ... takze se omlouvam za pripadne me nedorozumeni

ja davam automaticke zarazeni do tymu a hraju v tymu az do konce, pokud je velky over tak se obcas prehodim, pokud mi to server povoli, dost casto mi to vsak server nepovoli

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Gun-game 09/04/2011 00:14
Avatar člena
zaerius - Administrátor
inak to ze si mu dal 120dmg a prezil mohlo byt aj koli tomu ze si donho strelil mozno i zabil ked mal malo hp(dal si mu napr 60dmg) alebo ho zabil iny hrac..potom on sa respawnoval strielal si donho a on ta zabil (znova si mu dal 60dmg) a v tomto pripade je mozne ze ti zobrazilo 120dmg..sak tam je normalne ked dlho zijes zabijes viackrat toho isteho ze ti vypise aj nad 500dmg

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Gun-game 09/04/2011 12:33
Avatar člena
Saplaste - Člen
VIP by vobec nemal dávať také výhody ako dobíjanie HP a iné, ktoré priamo ovplyvňujú samotnú hru. V tomto úplne súhlasím s Asderom. Tiež mi pripadá lacné keď napr. hráme iceworld a týpek s vip ma začne HEčkovať už od spawnu (pritom na iceworld HE vobec neni), a ešte mu dobíja HP a iné kraviny. Niekedy stačí, že hrám proti 2-3 vipkarom a už na to po 5 minutach nemam naladu. Tiež mi to pripadá strašne LOW. Kvôli tomuto som istý čas vôbec nehral fun server, aj teraz tam chodím najmä do spectu. Občas si aj zahrám keď sa hrá dobrá mapa alebo keď tam nie je veľa noobov s vip, sry za výraz
Proste znevýhodňuje to a kazí to hru hráčom, čo VIP nemajú (a riešenie NIE JE dať si tiež VIP, keby niekto chcel reagovať takto). Si predstavte, že by to mal každý, to by čo bola za hra...
Zaerius, toto nie je proti VIP, ale proti výhodám čo VIP dáva. Je plno výhod, ktoré sú dobré a nezasahujú do hry ako rezervácia nicku a slotu a pod.
Je to o finančnej podpore portálu ? Kto naozaj chce finančne podporiť môže poslať Majovi ľubovoľnú sumu. Neviem prečo by sa mali dávať do hry veci, ktoré znevýhodňujú tých, čo si zaplatia oproti tým čo si nezaplatia.
Upravil Saplaste zap. 09/04/2011 12:38
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Gun-game 09/04/2011 13:55
Avatar člena
zaerius - Administrátor
no davaj sem to co si myslel a pod.??odoberes +hp,odoberes HE,odoberes vypisanie dmg(to by som mozno aj ja dal prec) tak potom co ostane..zato ze bude mat rezervovany nick a slot ti nik nezaplati

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Gun-game 09/04/2011 14:25
Avatar člena
Saplaste - Člen
no nevadí mi prepínanie medzi glock a usp, aj keď to zasahuje do hry, ale sú to základné pištolky a to čo máš záleží len od toho, či si CT alebo T, tak to v podstate nevadí, keď máš obe..dgl je už moc ale budiš..
súhlasím s mnohými vecami, čo VIP obsahuje ako už spomenuté rezervácie, zvýraznenie písma by som umožnil aj v sayi na serveri, pridať newsky, odkazy, vačší priestor v shoutboxe, rozšírený profil to je všetko fajn a nikomu to neprekáža...myslím že by tých výhod bolo ešte stále dosť..
dalo by sa vymyslieť ešte viac vecí..napr ľudia s predplateným vip na VIAC mesiacov by mali prednostné právo registrácie do turnajov, napr. možnosť sa registrovať už 24 alebo 48 hodín pred oficiálnym spustením registrácie,
alebo čo tak možnosť dvojitého hlasu pri votovaní o nextmap neviem jak to zrealizovať a či sa to dá ale je to nápad..ak by sme sa nad tým trochu zamysleli tak určite nájdeme veľa výhod, ktoré by sa mohli dať a neovplyvňujú samotnú hru a nikoho neznevýhodňujú ale zvýhodňujú vipkárov..
a že si nikto nezaplatí ? nech nezaplatí to je každého vec či si produkt kúpi alebo nie a ako som už písal, keď už chceš fakt podporiť finančne portál, tak to môžeš urobiť aj bez toho aby si za to dostal vipko..
Upravil Saplaste zap. 09/04/2011 14:27
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Gun-game 09/04/2011 16:30
Avatar člena
Asder - Člen
Tak schvalne:
Za zrusenie vo VIP :
-He granade na fun srvr
- Ukazovanie Dmg sposobeneho inym hracom
-+Hp

Teoreticky mozne pridat:
+ Nahlad do Admin Chatu
+(Ak sa nejedna o admina s VIP) Nejake jednoduche amx_prikazy ktore sa nedaju zneuzit s nejakym trvalejsim nasledkom (kickmenu, vote , Mozno votemapmenu za predpokladu ze bude musiet dat aj Moznost "nechat mapu", moje oblubene speech menu)
+ Za kazdy kill zbierat nejake body za ktore si moze kupit zbran (asi nezrealizovatelne)
+Specialny vzhlad (na chrbte napisane VIP alebo nieco, to som uz aj niekde videl )


to som apisal len tak z brucha narychlo, keby sa nad tym pouvazovalo, urcite sa da vymysliet nieco, co pomoze VIP hracom viac ako tieto polo-cheaty a stale bude mat zmysel za to zaplatit tu sumu
Upravil Asder zap. 09/04/2011 16:38
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: Gun-game 09/04/2011 16:33
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Saplaste... sledoval si registraciu do posledneho turnaja??? tak na ktoreho .... by sme davali 48h predregistraciu ked za dva tyzdne sa ledva zozenu hraci...

spravis plugin na server ktory zvirazni vip say? alebo dvojity hlas pri votovani?

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Gun-game 09/04/2011 17:29
Avatar člena
zaerius - Administrátor
vlastne by ste odobrali vsetko co znamena vyhodu VIP na servri a koli comu to zaplatia ludia..asi ste nepochopili ze VIP znamena ze niekto ma urcite vyhody voci ostatnym...vy by ste vsetko zrusili...kto z vas by zaplatil zato aby ste mohli farebne pisat do chatu v hre? a v podstate ine vyhody by ste nemali lebo vsetko by ste zrusili...mne nikdy nerobilo problem hrat proti VIP on si zato zaplatil aby mal tieto veci do + na servri..a teraz by zaplatil za farebny chat a za napis VIP co on ani nevidi..no super..ja vas nechapem....

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Gun-game 09/04/2011 17:44
Avatar člena
Saplaste - Člen
Majo napísal:
Saplaste... sledoval si registraciu do posledneho turnaja??? tak na ktoreho .... by sme davali 48h predregistraciu ked za dva tyzdne sa ledva zozenu hraci... ?

odpoviem ti odpoveďou, ktorú som dostal na moju podobnú otázku dávnejšie v shoutboxe ohľadom možného 5on5 turnaja a či by malo zmysel ho robiť keďže sa ledva zohnali hráči na 2on2 awp..
to bol 2on2 AWP turnaj. ak bude aim turnaj (o čom sa tu hovorilo hneď po skončení awp, ale zatial sa nič nerieši) alebo iný turnaj, nie tak špecifický ako awp tak myslím, že o neho bude aj väčší záujem.
Majo napísal:
spravis plugin na server ktory zvirazni vip say? alebo dvojity hlas pri votovani?

no asi ja nespravim, keďže neviem programovať..bol to nápad a som písal že neviem či to bude možné ale nevylučujem, že ak áno, že by to možno niekto tuna vedel..ale to by sa samozrejme muselo niekomu aj chcieť...

Asder to VIP na chrbte hráča sa mi páči, z tých amx to mapmenu je v poho, speech som nepoužil este...

Zaerius a rezervácia nicku ale najmä slotu ? Veď už toto je zásadná vec..spolu s ostatnými výhodami na webe + rozšírenie možností na rezerváciu tg/cw servera..tých výhod je stále dosť a tie nové sú určite lepšie ako kraviny písané vo VIP profil info typu "vačšia dominancia na webe, rešpekt od ostatných členov", veď toto je úplne v rozpore s tým, čo sa rieši v tejto téme..
a keď už ide len o tie love tak trochu s nadsázkou otázka: Koľko by musel zaplatiť hráč aby mohol mať WH ?? Alebo AB ?? To asi ešte viac...
Upravil Saplaste zap. 09/04/2011 17:54
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Gun-game 09/04/2011 18:18
Avatar člena
zaerius - Administrátor
fuha no tak normal hraca urcite zaujme rezervacia nicku + slot a napis VIP na chrbte..akoze faakt velke vyhody...si pozri VIP clenov...90% nechodi vobec na web oni si to zaplatia pre tie vyhody co dostanu na servri a nie na webe ked tie veci odoberes co si pisal nik nezaplati si VIP...a to co ste tu pisali ze podporit portal moze aj tak ze posle peniaze majovi..tak neviem ze ktory z vas len tak daco posle pre csp..poviem NIK...poviem na rovinu ze ****iny tu riesite...zaujimave ze okrem vas nik sa nesstazuje na VIP lebo nikomu nevadi hrat proti nim..a k tejto teme sa viac nevyjadrujem bo vkuse len to iste dookola...pindate do dacoho co aspon prinasa daco pre csp a vy to v podstate chcete zrusit a ani 1 napad som tu zatial neprecital ktore by boli lakave pre normalneho hraca

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Gun-game 09/04/2011 19:01
Avatar člena
Saplaste - Člen
Neviem či sa nik iný nesťažuje, keď tento problém tu bol už dlhšie..skús si prečítať celú diskusiu. Pokial viem, tak ja som v tejto téme nezačal s vip a ne/výhodami. Tá debata tu už bola a ja som len prispel svojím názorom a aspoň nejakými nápadmi...
Odkial vieš kvôli čomu si hráči berú vip a že 90% z nich nechodí na web? Máš nejaký prieskum ? Ak áno, rád by som sa oboznámil s výsledkami..
K tej podpore, písal som kto CHCE podporiť portál..neviem či a koľko si prispel ty, ani ma to vôbec nezaujíma..ja osobne nemám záujem ani o vip ani zatial nijak finančne portál podporiť, lebo nevidno z toho zatial žiaden osoh..Sry, ale je to môj názor...
Môžte stále plakať, že serveri sú prázdne a na webe je nulová aktivita pokial vedenie a organizácia funguje tak, ako funguje a dokopy nič sa nemení. Nápady sú zhadzované s odôvodnením, že sa to nedá, nie je čas alebo jednoducho že je to sprostosť, bez toho, aby sa nad nimi aspoň niekto zamyslel. Diskusie sú riešené tým, že riešime ***iny, že sa nikomu nič nepáči, miesto toho, aby sa hľadali riešenia vzniknutých problémov, vymieňali sa a komentovali sa názory...
ale to už je na inú tému..k vip už asi niet čo dodať, bola tu kritika aj pár nápadov uvidíme jak to bude ďalej..
Upravil Saplaste zap. 09/04/2011 19:03
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Gun-game 09/04/2011 20:02
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Viem ze som pisal ze sem uz nepisem ale proste to co si teraz dal ma nasralo... 3 ci 4 sem pisete ze vam to vadi..ja som to pisal podla toho co som videl na servroch...nik sa nestazuje na servroch..ake statistiky omg sa spamataj boha si pozri VIP clenov a spocitaj si ze kolko z nich pise daco do sb alebo do fora...
vidis ze sam nechces podporit portal lebo nic nedostanes zato,tak mlc o tejto teme prosim..nik nebude posielat peniaze len tak..preto je tu VIP aby daco aj dostali za tie peniaze..
ako mozes pisat ze nic nerobi vedenie?ty nemas otom ani sajnu ze kolko hodin som stravil tym ze som hladal nove a nove pluginy ktore sa neskor pouzili na servroch...nemas ani otom sajnu ze momentalne kolko dobrych veci hladam skusam a diskutujem otom s majom ktore naozaj vylepsia servre a nie take blbosti...ked tak chces tieto veci tak nech sa paci sprav to tak ako ja to robim vyhladaj vsetko co k tomu treba pluginy, nastavenia, screeny, modeli, navody a potom to posli majovi a on to nahodi za 10 min...tebe proste vyskoci z hlavy napad a chces aby dakto iny sa jebal s tym hodiny..a ked ti odpiseme ze je to tazko zrealizovatelne..zacnes donas pindat ze nikomu sa nic nechce a ako si to predstavujeme..nech sa paci schop sa toho mas tam google do toho...
Proste to co si sem doteraz pisal je velke kus HOVNA...je to v podstate zrusenie VIP a ziadne vylepsenie ale krok dozadu...pis sem potom ked mas ozaj dobre napady a mas k tomu aj vsetky potrebne veci..bo mas velmi mudre recicky ale aby si daco aj spravil nato uz nestacis...tolko k tebe a k VIP..podla mna VIp je dobre ako je je to najlepsie nastavene VIP aky som stretol na inych portaloch to uz prehnali ale tu je to dobre nastavene...

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Gun-game 09/04/2011 20:26
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Saplaste akoze ja po tvojich spravach neviem kde zacat... tlak mam z teba az po Gerlach...
Ak sleduješ veci ako my tak vieš, že 90% znich nechodí na web. Sú to len admini čo majú VIP alebo členovia čo vyhrali VIP, a tí samozrejme na web chodia ako tak!

zaerius uz prispel viac nez dost co sa o tebe povedat vobec neda... citujem ".ja osobne nemám záujem ani o vip ani zatial nijak finančne portál podporiť, lebo nevidno z toho zatial žiaden osoh" za toto si prosim ta daj FACKU taku alebo niekt, ze sa po nej prebudis po 5min!
myslis ze z coho funguje portal? servery? turnaje predtym? si ozaj tak vygumovany, ze si myslis, ze vsetko je zadarmo?na veciach okolo portalu alebo serverov som dokopy stravil mesiace a ostatni tiez!
Jak nic vedenie NIC nerobi??? Ty si slepi alebo klapky na ociach alebo co??? Ja ti tu mozem vypisat milion veci ktore by sa mohli spravit! Ale nic nejde len tak pre boha! To ze sem tieto picoviny budes dokola pisat nam pomozu akurat tak k nervom ktore teraz mam! Cim si ty pomohol aby na webe bolo viacej ludi, aby na serveroch bolo viacej ludia? Ha to sa ta ja teraz pytam?


Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Gun-game 09/04/2011 20:58
Avatar člena
Saplaste - Člen
Zaerius daj si paralen a choď sa vypotiť lebo toto čo si tu teraz predviedol je kultúra za 500. Keď už chcete reagovať (hoci aj primitívne), tak buďte aspoň korektní a vyjadrujte sa k veciam čo som písal, nie čo si domyslíte...
Zaerius, nepísal som že nechcem podporiť, lebo za to nič nemám..ja tu ani nechodím preto, aby som z toho dačo mal..prečítaj si ešte raz lepšie čo som napísal..
Majo take reči, že si daj facku si nechaj na tvojich kamaratov, mňa s tym nezaujmeš. Asi si nepochopil to, že z toho neni osoh..Tie peniaze by sa dali využiť lepšie, aby si tu prilákal viac ľudí. Ako, to som ti písal v SS, tak si osviež pamäť..Viem, že nič neni zadarmo, tak mi nepodsúvaj slová a konštrukcie čo som nenapísal, prosim ťa, a frázy ako vygumovaný si opäť precvičuj na niekom inom, ja nikoho neurážam tak sa neponižuj ani ty.
Nenarážal som na teba zaerius, že ty nič nerobíš. Neviem o čom sa bavíš s Majom a kolko si vyhľadával pluginy. Ja len vidím ako sa tu pristupuje v diskusiám na fóre.
Čím som prispel k tomu, aby tu bolo viac ľudí ? Napr tým, že sa starám aby nám po serveroch nebehali dementi, čo dostali už opakovane ban a ich naháňam a huntim aj vtedy keď si ostatní admini ani nevšimnú, že sú tam,
oznamami o nových výzvach, ktorých podstatnú časť textu som v podstate navrhol ja, ako že by bolo dobré spomenúť, že ide o nový turnus a že je to zadarmo,
že som spomenul, že by bolo dobré urobiť výkonnostný rebríček hráčov čo tu hrajú a na základe toho sa nakoniec zaviedlo psychostats,
že som asi prvý navrhol, nech sa urobí rank pri online výzvach,
to len tak narýchlo čo som si spomenul..
Ešte som nevidel, aby niekto ocenil niekoho nápad alebo dokonca kritiku. Tu je asi najlepší ten, čo drží hubu a krok. Nie som informatik, neviem programovať ani poriadne čo je plugin, ale to neznamená, že nemôžem mať nápad. Ale žiaľ, tu asi takáto forma podpory nie je žiadúca...
Upravil Saplaste zap. 09/04/2011 21:06
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Gun-game 09/04/2011 21:21
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Saplaste - ked budu peniaze naviac a tym aj na reklamu, tak potom sa mozeme dalej bavit o tom....
PS sa tu uz dlho preberalo pretym nez si tu bol ty
Rank k vyzvam sme preberali dlhsie uz so zaeriusom, ale neda sa hned vsetko nakodovat naraz...
Na serveroch je ide reklama tu co som sem hodil ja doplnil som ju o ten datum takze to mas +


Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Gun-game 09/04/2011 21:45
Avatar člena
zaerius - Administrátor
saplaste nemal si tu doteraz ziaden napad ktory by tu uz niekto nespominal a uz davno by sa neriesil..a tie co si sem pisal ohladom VIP tak tie su tazko zrealizovatelne a nemaju ziaden effekt..a pochopil som tie veci tak ako si napisal...tak ty sa nauc normalne vyjadrovat sa...to ze do nicoho nerozumies neznamena ze nemozes zohnat dake podklady k tvojim napadom..staci ak najdes to co chces zrealizovat napisane dakde s navodom + je tam ten plugin...tolko k tebe podla mna VIP je dobre ako je a nebude sa menit lebo to co ty chces spravit zrusi jediny zdroj financii pre tento portal..a kedze nechces prispiet nielen ty ale nik len tak zadara tak neni ocom sa hadat...

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Gun-game 09/04/2011 21:51
Avatar člena
Saplaste - Člen
OK, ja viem, že sa tomu asi venuješ, koniec koncov je to tvoj portál Mám dosť nápadov na zlepšenie (teda aspoň podľa mňa na zlepšenie ) a keď tu dám niečo, tak preto, že som to tu ešte predtým nevidel, ale je možné, že ste veľa z týchto vecí riešili už predtým napr na icq..to neviem..
Zaerius, možno to je ťažko zrealizovatelné, ale určite by to malo efekt a určite by to nezrušilo jediný príjem pre csportal, ale to je asi vec na ktorej sa nezhodneme..
Fakt sa nechcem hádať ani nepotrebujem bezvýznamné + Povedal som svoj názor a za ním si stojím. O chod portálu som sa zaujímal už predtým, ako som bol admin a teraz sa zaujímam ešte viac, proste ma zaujíma ako to tu funguje resp. nefunguje, pretože tu hrávam a logicky chcem, aby to tu bolo čo najlepšie.
Upravil Saplaste zap. 09/04/2011 21:57
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Gun-game 09/04/2011 21:57
Avatar člena
zaerius - Administrátor
nechcem sa s tebou hadat paci sa mi ze chces zlepsit portal..okrem teba moc adminov sa oto nesnazi...a to teraz vypada ze zdrbem kazdeho kto ma napady..to nieje tak len fakt to co si napisal ma kus vytocil..len pokracuj v tom ...asi vela tvojich napadov sa nezrealizuje..aj ja som mal kopu napadov co som poslal majovi hodiny som hladal na googli a som rozmyslal...a on povedal nie..tak som hladal dalsie..ale keby si este nasiel fakt daku stranku kde je daky navod alebo ten plugin to pomoze pri realizacii...len tak dalej saplaste dufam ze aj ostatny admini budu prispievat novymi napadmi

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37