Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 13:19
Avatar člena
zaerius - Administrátor
vista je uplny fail..ale zo 7 este daco bude...mozno po par sp si to nahodim aj ja (cca 2 roky este )

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 13:52
Avatar člena
lukh - Člen
murded - po kazde (od)instalaci antiviru musis dat restart a jde to i bez modre smrti (BSOD) ... ono XP jdou shodit taky lehce ... jo a jeste neco k alkoholu 120 (tenhle kram mi skoro shodil XP, kdyz jsem se ho pokousel nandat na XP , navic je to shareware ktery po odinstalaci po sobe nechal rozhrabany registry ),jak je to v novejsich versich nevim... radsi pouzivam Daemon tools k emulaci a CD burner XP na vypalovani veskterych zaloh

Mam sice Vistu, ale uz jsem si na ni zvykl a i jsem si ji "vyladil", rozjedu na ni 90% aplikaci, co funguje u XP.... btw. XP ma bezpecnostnich der mozna srovnatelny pocet (jen se o nich tolik nemluvi) s obemi vyssimi OS.... Vista ma 2 SP, na Win 7 je snad 1 SP - bezpecnost OS je relativni - neco zalepi a zas se objevi dira jinde... to plati i pro vsechny alternativni OS jako Macintosh (vsichni rikaji, ze je bezpecnejsi, ale vzhledem k podilu (5%) na trhu se hackerum nevyplati lamat se do MAcu ani do 1% linuxu ) - na vsechny OS existuji viry

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 14:39
Avatar člena
zaerius - Administrátor
vsetky vacsie servre bezia na linuxe...tak to neni pravda ze sa im neoplati vlamat sa do linuxu..linux je ovela stabilnejsy system ako hocjaky win..a je to free..je to tam uplne inac spravene proste tam nezazijes ze sa ti zamrzne system..alebo len faaakt zriedka

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 15:20
Avatar člena
lukh - Člen
fajn a kolik je serveru, kolik serveru ma "cenne" informace, krome statnich, bankovnich serveru... tyhle databaze do toho nepocitam, ty maji i jine zabezpeceni (je Zdarma? ano... Idealni OS? mozna...stabilnejsi? ano... jsou viry? ano, existuji i na linux)... shodnem se v tom, ze servery nejsou moc pro domaci pouziti, ze?

dost lidi pouziva dual boot, ale i ten je potencialne nebezpecny pro oba systemy na tom 1 pocitaci. NIKDY NEZAPISOVAT na diskovy oddil OS uspaneho na HD (tzv. hibernace), rozlozi to vsechny OS

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 15:28
Avatar člena
murded - Člen
lukh ide o to ze som na tu blbu w7 nahodil avast5 aj s restartami a ten blby OS si myslel ze je uz regnuty pricom nebol. tak som sa nasral a naschval som mu tam hodil uninstal a nasledny instal niekolko krat len aby som ho zhodil a zistil ci to vobec este rozchodi. rozchodil.
xp je urcite menej deravy ako vista ci w7. tieto dva OS ani nemozu byt menej derave kedze su v prevadzke kratsie a tym padom sa prave u tychto OS o tisicoch dier este ani nevie. zato xp je v prevadzke uz roky a dodnes ho pouzivaju miliony ludi ktori uz za tie roky par tisicok dier nahlasili takze mrkvosi mali moznost ich opravit.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 15:38
Avatar člena
lukh - Člen
murded o Avastu si myslim svy (rekneme, ze ma uz sva nejlepsi leta za sebou ), a o placenych si myslim, ze si stahujou viry jen aby vykazali nejakou cinnost .... OS a tys ho nechtel mit regnuty ten OS nebo ten avast??

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 16:08
Avatar člena
murded - Člen
po nahodeni avast5 som ho chcel zaregistrovat ale ta moznost tam nebola lebo si myslel ze uz je regnuty, pricom nebol a vyprsal by v priebehu mesiaca ci dvoch.
neviem co mas proti avastu ale ja ho pouzivam uz roky a zatial ziadny vazny problem. ziadny antivir nieje stopercentny preto treba z casu na cas skontrolovat comp niecim inym. najrychlejsie Hijackthis (1minuta), pripadne Prevx (2-3minuty) ten sice vo free verzii len najde hrozbu ale to mi uplne staci ked uz viem kde sa ukryva.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Problem Win 7 a CS 13/03/2011 21:57
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ja pouzivam Eset smart security a ziaden problem nemam

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Problem Win 7 a CS 17/03/2011 19:11
Avatar člena
Malchus - Člen
Sali napísal:
Murded ..je to ASUS F5V

Notebook s displejom 15.4" WXGA (1280x800) color shine Glare. Procesor Procesor Intel Pentium Dual Core T2330, pamäť 2048MB DDRII 667MHz (2x1024), 160GB pevný disk (5400rpm) SATA, grafika ATI Radeon X2300 128MB/512MB HyperMemory, optická mechanika DVD-RW SuperMulti Double layer, Gigabite LAN, Bluetooth, modem 56k, 802.11a/b/g WLAN, video kamerka 1.3M pixels, 1xDVI, 4-in-1 čítačka kariet, 1xRJ-11, 1x RJ-45, 4x USB 2.0, 1x Express card, Batéria Li-Ion 6 článková


jeeeeej ja mam Asus F5
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Problem Win 7 a CS 17/03/2011 19:17
Avatar člena
Malchus - Člen
Sali napísal:
Nic ine mi asi neostane

ked chces tak velmi hrat CS tak preco preinstalovavat windows...stahni si Source
http://www.bestofshare.cz/downloads.php?cat_id=1
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Problem Win 7 a CS 17/03/2011 19:21
Avatar člena
Malchus - Člen
lukh napísal:
murded - po kazde (od)instalaci antiviru musis dat restart a jde to i bez modre smrti (BSOD) ... ono XP jdou shodit taky lehce ... jo a jeste neco k alkoholu 120 (tenhle kram mi skoro shodil XP, kdyz jsem se ho pokousel nandat na XP , navic je to shareware ktery po odinstalaci po sobe nechal rozhrabany registry ),jak je to v novejsich versich nevim... radsi pouzivam Daemon tools k emulaci a CD burner XP na vypalovani veskterych zaloh

Mam sice Vistu, ale uz jsem si na ni zvykl a i jsem si ji "vyladil", rozjedu na ni 90% aplikaci, co funguje u XP.... btw. XP ma bezpecnostnich der mozna srovnatelny pocet (jen se o nich tolik nemluvi) s obemi vyssimi OS.... Vista ma 2 SP, na Win 7 je snad 1 SP - bezpecnost OS je relativni - neco zalepi a zas se objevi dira jinde... to plati i pro vsechny alternativni OS jako Macintosh (vsichni rikaji, ze je bezpecnejsi, ale vzhledem k podilu (5%) na trhu se hackerum nevyplati lamat se do MAcu ani do 1% linuxu ) - na vsechny OS existuji viry


jo vista sa zda ze je pomala....ale po case sa da na nu zvyknut a pekne doladit...a k tomu alkoholu...po nainstalovany alkoholo na XP mi spadol windows ...ta asi tak no
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Problem Win 7 a CS 17/03/2011 19:27
Avatar člena
Malchus - Člen
murded napísal:
lukh ide o to ze som na tu blbu w7 nahodil avast5 aj s restartami a ten blby OS si myslel ze je uz regnuty pricom nebol. tak som sa nasral a naschval som mu tam hodil uninstal a nasledny instal niekolko krat len aby som ho zhodil a zistil ci to vobec este rozchodi. rozchodil.
xp je urcite menej deravy ako vista ci w7. tieto dva OS ani nemozu byt menej derave kedze su v prevadzke kratsie a tym padom sa prave u tychto OS o tisicoch dier este ani nevie. zato xp je v prevadzke uz roky a dodnes ho pouzivaju miliony ludi ktori uz za tie roky par tisicok dier nahlasili takze mrkvosi mali moznost ich opravit.

toto iste sa stane z Vistou ked poznate program Arcon 9 Plna Verzia...ked chcete zo zakladnej verzie spravit plnu tak staru musite odinstalovat.... dobre tomu chapem... potom preba ins. kluc a ten mi napise ze naslo Arcon 6.5 ktori tam v zivote nebol a mam ho odinstalovat ked chcem plnu...ale co stim ked Arcon 6.5 tam nebol,neni a nebude kde to mam vimazat... a takych peknych somarin som nasiel na Viste strasne veeeela .D
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Problem Win 7 a CS 18/03/2011 00:09
Avatar člena
murded - Člen
Sali napísal:
Ludkovia, bol by som maximalne vdacny, ak by mi niekto pomohol rozlusknut problem.Mam Win 7 Ultimate a na moju grafiku (Mobility Radeon x2300) som nenasiel ovladace..skusil som tam nahodit ovladace na Vistu..tak som to akotak rozbehal..no problem je s CS..automaticky ma to hodi na SW mod..ked to prehodim na Open GL, tak mi obrazovka doslova zruzovie..su to nejake oranzovo ruzove kocky ..a jedine co mozem spravit je to vypnut..na D3D to ide, no je to samozrejme nehratelne, na sw mode tak isto..jedine ako mi Open GL ide, je ked mam csko v okne..no zase je to nehratelne pre lagy a smooth motion ..Ak mate niekto nejaky napad, popripade viete o lepsom ovladaci rad to skusim..


Sali co ti to spravi ked das vsetky potrebne parametre rovno do zastupcu pre cs? u mna to vyzera asi takto:
"C:\Program Files\Valve\hl.exe" -game cstrike -steam -32bpp -fullscreen -gl -w 800 -h 640

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37