Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
ban na 4 hodiny 19/09/2010 09:04
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
toto je uz vrchol. admin homokyneticky klb mi dal ban na 4 hodiny za to,ze na mna jedno decko zacne nadavat,lebo si mysli,ze mam cheaty, mne da ban a jeho tam necha,akoze taky admin. Vdaka

toto mi pisal :

uio : skurv** citer
uio : ******* mater

a to som cenzuroval

a mne da ban

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin homokyneticky klb
[AMXBANS] You have 3 hours , 59 minutes and 12 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : Brianna Banks
[AMXBANS] Reason : ' kludnejsie nabuduce... '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.csportal.sk
Upravil Brianna Banks zap. 19/09/2010 09:09
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 09:13
Avatar člena
Fuxxo - Člen
pocuvaj ma ty VIP.. to, ye si VIP neznamena, za mas nad sebou ochranu neviem koho... si nebudes dovolovat na inych ludi a rovnako to plati aj pre inych ludi. ked som napisal, ze nechcem pocut ziadne sproste hlasky (alebo tak nejako), kto prvy napisal debilinu, isiel... prvy bol ujo a potom ty.. rozdiely nerobim.. a este ides do mna pindat? a este mi napises, ze opatrne, ja som VIP... je mi jedno, kto si, co si, koho si ale pokial budem na servery ja, tak si tam nebudes robit co chces... chapeme? asi nie..
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 09:17
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
jeho si nevykopol si ho tam nechal ja som nepouzil nadavky ze skur.. chiter alebo som neurazal jeho matku za toto mu nedas ban a mne das za to,ze som ti napisl ,ze si magor. tam radsej davaj bany ozajstnim cheaterom
Upravil Brianna Banks zap. 19/09/2010 09:18
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 09:23
Avatar člena
Fuxxo - Člen
predstav si, ze dostal kick, a to este pred tvojim kickom... ale to by si musel pouzit tabulator, alebo cosolu namiesto tvojho pisania a urazania... neviem preco si nepriznas chybu... jaj, ty nemozes.. ty si VIP, si nad ludmi v oblakoch.. prepac
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 09:27
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
Fuxxo napísal:
predstav si, ze dostal kick, a to este pred tvojim kickom... ale to by si musel pouzit tabulator, alebo cosolu namiesto tvojho pisania a urazania... neviem preco si nepriznas chybu... jaj, ty nemozes.. ty si VIP, si nad ludmi v oblakoch.. prepac


co ti teraz tak vadi,ze mam vip? urazania? za to,ze som ti povedal,ze si magor ked on zacal vulgarne na mna nadavat? povedz mi co som ja povedal vulgarne??? cely cas ako tam hral na mna nadaval ty si prides na 5 sekund a das mi hned ban. nepoviem keby si tma bol cely cas. ale prides a hned ban pritom ani nevies co mi vsetko napisal
Upravil Brianna Banks zap. 19/09/2010 09:27
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 09:56
Avatar člena
Fuxxo - Člen
ale ale ale... stale to nechapes... ty to asi ani nepochopis... asi poviem majovi aby ti zrusil VIP, a peniaze ti vratim ja a nie protal... ale s tym majo suhlasit nebude..

takze este raz... to ze si VIP, neznamena, aby si pisal adminom "opratrne ja som VIP" to znamena, som o milimeter viac ako ostatni (v preklade som IBA vip) ale pre mna si iba obycajny hrac, ktory ma zaplatene to trapne low wh (myslim damage plugin vo VIP)... ale ty si nico viac... a nepis mi tu, ze som tam nebol ked ti nadaval... bol som tam, dostal kick, potom si ho dostal ty a potom si dostal ban. tymto asi skoncim, lebo to uz opakujem 3x dookola a uz ma to nebavi.. ked to nechapes, tak to nepochop...
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 10:06
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
co stale hovoris o vip? ja si nie som vedomy, ze by som na teba alebo na neho vulgarne nadaval. Stale tu melies o vip ale mne ide o to preco som dostal ban ked on na mna vulgarne nadaval a ty si to videl,chapes? a si precitaj ako mi to pises,robis zo mna idiota,ze nic neviem pochopit, skus si poriadne precitat aj moj text. Ano som vip ale neurazal som nikoho.
Upravil Brianna Banks zap. 19/09/2010 10:07
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 10:22
Avatar člena
Fuxxo - Člen
neurazal si nikoho. neurazil si nikoho... lenze ked ujo dostal kick, a potom sa pripojil, tak bol ticho.. lenze pan s VIP sa napoji a ide mi pisat, ze bacha ja som VIP, a ja som dostal kick a ten co mi nadava nie... neurazil si nikoho? nie-... akoze mne si napisal, ze som "magor", ale to nebola pre mna urazka... to som v pohodke prezil.. ale ked sa mi ukazalo na monitore opatrne ja som VIP, tak to ma dorazilo. a od zaciatku sa ti snazim vysvetlit, ze ty si VIP ale si IBA IBA IBA IBA IBA VIP tak to pochop konecne
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 10:44
Avatar člena
sexcica - Člen
Brianna pozri sa ak si nadaval tak sa tu nestazuj fuxxo ma pravdu mna to tes nebavi ked dojdem a stale vidim ty P ty K atd upozornim a ked sa nelubi dostane ban bud rad ze si dostal len na 4h a nabuduce budes vediet ze nemas ani na to myslet aby si zacal nadavat

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 11:00
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
sexcica napísal:
Brianna pozri sa ak si nadaval tak sa tu nestazuj fuxxo ma pravdu mna to tes nebavi ked dojdem a stale vidim ty P ty K atd upozornim a ked sa nelubi dostane ban bud rad ze si dostal len na 4h a nabuduce budes vediet ze nemas ani na to myslet aby si zacal nadavat


ved ja som nenadaval! co neviete citat? ja som mu povedal iba ze je magor za to ze mi dal kick lebo niekto druhy na mna vulgarne utocil
Upravil Brianna Banks zap. 19/09/2010 11:01
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 11:03
Avatar člena
Asder - Člen
Sexcica nic proti ale nevyjadruj sa nasilu ku vsetkemu co vidis po forach, lebo si sa prave napisala blost...nabuduce si precitaj vsetko co sa tu pisalo...To ze nanho niekto zacne nadavat a stava sa to velmi, velmi casto lebo s nim hram dost casto, evokuje k primeranej obrane a ak to je nevulgarna obrana na mieste, tak za to by ban dostat nemal, ale ak tam boli aj ine faktory, tak to uz nieje NASA ale ich starost...
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 11:05
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
Fuxxo napísal:
neurazal si nikoho. neurazil si nikoho... lenze ked ujo dostal kick, a potom sa pripojil, tak bol ticho.. lenze pan s VIP sa napoji a ide mi pisat, ze bacha ja som VIP, a ja som dostal kick a ten co mi nadava nie... neurazil si nikoho? nie-... akoze mne si napisal, ze som "magor", ale to nebola pre mna urazka... to som v pohodke prezil.. ale ked sa mi ukazalo na monitore opatrne ja som VIP, tak to ma dorazilo. a od zaciatku sa ti snazim vysvetlit, ze ty si VIP ale si IBA IBA IBA IBA IBA VIP tak to pochop konecne

no a za to si mi dal ban,ze som VIP nie? pekne. magor som ti napisal preto,lebo si sa akurat prihlasil a hne si dal kick ale to ze ma tam urazal 15 minut to je v pohode
Upravil Brianna Banks zap. 19/09/2010 11:12
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 19/09/2010 11:05
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
Asder napísal:
Sexcica nic proti ale nevyjadruj sa nasilu ku vsetkemu co vidis po forach, lebo si sa prave napisala blost...nabuduce si precitaj vsetko co sa tu pisalo...To ze nanho niekto zacne nadavat a stava sa to velmi, velmi casto lebo s nim hram dost casto, evokuje k primeranej obrane a ak to je nevulgarna obrana na mieste, tak za to by ban dostat nemal, ale ak tam boli aj ine faktory, tak to uz nieje NASA ale ich starost...

dakujem,konecne niekto normalny. Iba ten sa vie postavit za mna,kto hrava so mnou
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 20/09/2010 09:16
Avatar člena
sena-svk - Člen
neviem co sa presne stalo, ale z toho co som si precital, som pochopil že ten ban brianna dostal za to ze ma vip.. .. sice zato ze napisal fuxxovi ze je magor mu patrí, ale ako fuxxo sam si napisal že zato to nebolo.. takže v tomto ta fuxxo nechapem. . .

sena-svk
Príspevkov: 91Založený: 07.04.09 626241293
RE: ban na 4 hodiny 20/09/2010 16:20
Avatar člena
Fuxxo - Člen
zase to musim vysvetlovat... Briana tu oroduje tym, ze on dostal kick a ten kto mu nadaval kick nedostal... kick dostal najskor ten kto nadaval a potom briana, aby sa uvedomili obaja. (za nadavky nedavam hned ban, tak kao to ma byt samozrejme) lenze ked dosli doticni obaja po kicku, tak "ujo" uz drzal jazyk za zubami ale pan VIP briana banks musel rypat, a tom som jasne napisal, aby boli obaja ticho... zial bohu.. a aby som nevypadal zase ako **** ja, tak tu mate konzolu... toto si odkladam presne v takyto pripad, ked je niekto chytrejsi nez ten najchytrejsi... je tam pekne vidiet, ze najskor letel ujo a potom briana... a neviem preco si myslel, ze neviem kto je VIP... myslim, ze prikaz amx_who na zaciatku napovie vela...

http://www.sendspace.com/file/311sbv
Upravil Fuxxo zap. 20/09/2010 16:25
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: ban na 4 hodiny 20/09/2010 20:58
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
no tam pekne vidiet ako zacal provokovat,ja som sa iba branil. a ban som dostal za to,ze mam vip tak to vyzera
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 20/09/2010 21:13
Avatar člena
Last_BoyScout - Člen
som VIP tak kludnejsie ... si zabil
Príspevkov: 29Bydlisko: • BratislavaZaložený: 27.06.10 592787798
RE: ban na 4 hodiny 21/09/2010 07:16
Avatar člena
Brianna Banks - Člen
Last_BoyScout napísal:
som VIP tak kludnejsie ... si zabil


no a? ved v pravidlach VIP sa pise:
- vačšia dominancia na webe, rešpekt od ostatných členov
Príspevkov: 82Bydlisko: • Dunajská StredaZaložený: 17.12.09 312582165
RE: ban na 4 hodiny 22/09/2010 14:58
Avatar člena
Fuxxo - Člen
no a? ved v pravidlach VIP sa pise:
- vačšia dominancia na webe, rešpekt od ostatných členov


napisal si to presne... vacsia dominancia na WEBE, u mna respekt nemas, si take iste nic ako ja a ostatni hraci..
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: ban na 4 hodiny 22/09/2010 15:49
Avatar člena
Garlin - Člen
Fuxxo ale mna mas rad ze ?

briana nedavaj sem prispevky takehoto druhu sam seba zhadzujes.

VIP si mozeme prelozit viacerymi sposobmi. Tak nas nenut aby sme si to tvoje vip prelozili inac.


Gl Hf

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37