Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
zneuzivani VIP 03/07/2009 14:49
Avatar člena
Kral Urucskyy - Člen
proc nekteri hraci VIP zneuzivaji ??? a kazi tim hru ? napriklad dneska HNUP porad psal an sklo a uz me to zacina srat.... pise tam kazde blbosti..... a pise porad takze nejde ani hrat nevidis nic jineho nez jeho pismo..... nejde s tim neco udelat aby ti co toho psani na sklo zneuzivaji jim to bylo odebrano ??? nevim co s nim mam delat.... kickoval sme ho a pak dal ban .... protoze fakt jina moznost neni

92% mládeže poslouchá HipHop...jestli patříš ke zbylým 8% (diskouši,emouši,teplouši) tak sem ani nelez

Boj se mě a budeš vyslyšen.....

Doktor říka , že se z toho dostanu....
Príspevkov: 206Založený: 20.07.08 364094426 seznam.cz
RE: zneuzivani VIP 03/07/2009 16:51
Avatar člena
klimco - Člen
sak ban jak veter neni ocom sprav si screen a dovi dopo

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: zneuzivani VIP 03/07/2009 23:29
Avatar člena
mr shadow - Člen
HH TAK BAN ZA TO ZE PISAL POSTU TAK TO TEDA HEJ .... AJ WWO SI DAL BAN LEN TAK LEBO SA TI CHCELO ??? A PAK KED TI PISALI ABY SI POSLAL DEMO TAK NEREAGUJES A DAVAS LUDI DO IGNORELISTU NA ICQ ..
Príspevkov: 78Bydlisko: • Liptovsky MikulasZaložený: 19.05.09 222157034
RE: zneuzivani VIP 04/07/2009 00:04
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
mr shadow - nato tu mame unban sekciu, mal podat ziadost tam

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: zneuzivani VIP 04/07/2009 13:05
Avatar člena
Bokos - Člen
No ale ved to nie je zneuzivanie V.I.P ... Predsa ked si kupil vip tak snad ho moze vyuzivat ako chce. A to ze je to detsko, ktore to vyuziva takto je jeho problem... Urcite by som dal UNBAN a namiesto toho by som mu zrusil VIP. A vlastne preco rusit ake pravidlo zakazuje toto robit?

:-)
Upravil Bokos zap. 04/07/2009 13:08
Príspevkov: 32Založený: 23.06.08 http://developer.4fan.cz/
RE: zneuzivani VIP 04/07/2009 13:36
Avatar člena
Funec - Člen
Bokos, precitaj si pravidla
ZIADNA REKLAMA ALEBO SPAM
toto bol spam, tak neni o com, po tretom kicku by som mu dal ban na mesac a nabuduce by si to 2 krat rozmyslel, ci bude niekomu zneprijemnovat hranie.
A ano, mozes VIP vyuzivat ale len v sulade s pravidlami.

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: zneuzivani VIP 04/07/2009 13:41
Avatar člena
Kral Urucskyy - Člen
jj presne tak.... a wwo ? mel sem video .) posilal sme ho na forum az si napise ze tam dam demo mel sem ho neboj ;-) a za to ze se neumi chovat slusne a bude mi spamovat icq blbostma kdyz mam praci je uz jeho problem a ja sem mu od riti neodpadl aby tak se mnou mluvil.......


a od hnupa neslo ani hrat protoze spamoval jak jebly..... nevidis na dalku hrace protoze on spamuje

92% mládeže poslouchá HipHop...jestli patříš ke zbylým 8% (diskouši,emouši,teplouši) tak sem ani nelez

Boj se mě a budeš vyslyšen.....

Doktor říka , že se z toho dostanu....
Príspevkov: 206Založený: 20.07.08 364094426 seznam.cz
RE: zneuzivani VIP 04/07/2009 14:46
Avatar člena
Bokos - Člen
V tom priprades sa ospravedlnujem ... Tak nech si to riesi on. ja sa uz d tohto starat nebudem

:-)
Príspevkov: 32Založený: 23.06.08 http://developer.4fan.cz/
RE: zneuzivani VIP 04/07/2009 19:56
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Kral Urucskyy - uploadni video a priloz link

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 10:23
Avatar člena
Fuxxo - Člen
ja mam tiez dotaz na VIP... uz dlhsie, ale stale zabudnem... ohladom toho pluginu, ktory ukazuje velkost dmg sposobeneho ci uz priamou strelou, alebo cez dieru. da sa to nazvat ako light WH.. pretoze na hociktorej mapke.. uvidis bednicku, usolis tam 5 bulletov a ked ti neukaze ziadny dmg, tak tam nikto nie je. a ked ukaze, tak staci palit... proste je to uplna zbytocnost. poprosil by som zvazit vypnutie tohoto pluginu... thx
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 10:56
Avatar člena
Funec - Člen
fuxxo has hammered the nail. Som zvedavy na vyjadrenie vedenia

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 11:27
Avatar člena
SVK_Hnup - Člen
Kral to co tu pises je kvazi obrana nato co sa odohralo?
Ano pisal som stale, ale pisal som pretoze som bol mrtvi a ty v hre...a pisal som tebe. Pisal som ti lebo si ma bezdvovodne kickoval. PRosim neutekaj ako zbabelec, nesnaz sa to zakrit spamom ci zneuzivanim VIP.... prepac ale uz je to trapne. Ano admini a kamarati si ta budu zastavat ze ty len tak kick ci ban nedas no hraci na WF serveri vedia a tvrdia svoje, cize tak.

Nepospinuj mi tu meno ze zneuzivam pisanie na sklo pomocou VIP ci ine zvasti... Alebo je toto tvoja reakcia nato ze som Ta nazval deckom, ci hulicom...ci ako si napisal ,,sral sa ti do zivota´´ ...ides ma nicit?

EDIT: funec poprosim ta uz mlc, zastavas si ho ako vlastneho brata.... a preco pretoze ste obaja admini, pretoze som vijadril svvoj negaticny nazor na marihuanu, pretoze mi nejde gramatika, alebo preco? ...toto bol spam... boze jak to ty vies, bol si tam, mas screen, alebo mu proste slepo dvoverujes?

- proste ukoncime tuto ako vidim neriesenu a svami neriesitelnu aferku, locknime temi a tvarme sa ze je Kral uzasni admin.

EDIT2 : Uznavam ze spam treba trestat, tak ako aj urazki, su to veci ktore zneprijemnuju hru a nemali bi vnej bit a aj mne samemu niekedy lezu na nervi, hlavne vulgarizky(ktore inak z oblubou pouzivam). Ak bi som tam niekomu skaredo nadaval zato ze ma zabil, ako to z oblubou robi L@cike(a nic sa ztym nerobi), alebo ak bi som spamowal, tak tu nebudem hucat na lesi a zabijat cas ktori som mohol stravit dalsim hranim ci inou zmyselnou cinnostou, niesom hlupak ktori si nevie priznat chybu!
...bohuzial som chcel poukazat na krivdu, ktora mi bola spravena:cry

Ak ma budete kamenovat ze to nemam pisat sam ale do temi ktoru som zalozil, skuste popremyslat preco tuto temu kral zalozil a oco mu ide.
Ako ja tak aj kral vieme ze sa tu snazi nieco uhladit

KRAL: daj sa dokopy
Upravil SVK_Hnup zap. 05/07/2009 11:44
Príspevkov: 15Založený: 25.02.09 414251830
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 11:43
Avatar člena
Funec - Člen
uz to napisem ozaj bez servitkov. ty si imbecil, ktory si mysli, ze tu nieco dokaze a zmeni tym, ze tu bude flejmovat, jaky je kral idiot, pritom sam nemas ziadne dokazy a tak ti tu nikto verit nema dovod, prisiel si od nikial a teraz tu places, ze sa ti stala krivda. Zatial co to tu vypisujes si mohol napisat 100 diktatov, aby si nebol k smiechu uz len tou tvojou primitivnou gramatikou, lebo v spojeni s tvojim "ucenym vyjadrovanim" je to kurevsky komicke. A ano, zastavam si Krala, lebo neverim, zeby sa to odohralo, ako ty tu pises, lebo sam mam dlhorocne skusenosti s lichvou jak si ty, co prekruca a prifarbuje, len aby admina potrestali a ty si ostal svaty. PRE BUDUCNOST SI ROB SCREENY, TOC DEMO, FOT FOTAKOM MONITOR ALEBO COKOLVEK, LEBO BEZ DOKAZOV SU TI TVOJE RECI NA HOVNO A mas stastie, ze som tam nebol ja, lebo by si mal ban na tak dlho, zeby si zabudol, ze nejake csko existuje vobec.

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 11:49
Avatar člena
SVK_Hnup - Člen
FUnec: a zas ten agresivny stil pisania...
Toto je presne to ocom som vravel, tak ako nemam dokaz ja tak ho nema ani on a da sa povedat zechapem ze veris jemu
kazdy prisiel od nikial
Moje vyjadrovanie nieje ucene, uz ho mam raz take a ztou gramatikou az asi len tazko nieco spravim.

Smiem vediet preco ma nazivas lichvou? prekrucam a prifarbujem... to zomna asi bude demagog
- toto je to co som pisal...hned cloveka urazas a navazas sa donho, nevies jednat v slunej rovine konverzacie a krasne prezentujes svoj server.

Ano som stastny ze som tam nestretol teba inak bi som cs ani nespustil uz...

EDIT: nie uz v prvej teme som zistil ze tu clovek nic nezmeni.
Upravil SVK_Hnup zap. 05/07/2009 11:50
Príspevkov: 15Založený: 25.02.09 414251830
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 12:01
Avatar člena
n0wa - Člen
hnup pochop, ze ak nemas dokazy, tak ta za demagoga povazujeme a budeme povazovat, ja zase musim stat za funecom, pretoze neviem ako inak ti to uz vysvetlit..ty to bud nechces, alebo nevies pochopit..
ak si vsimnes, tuto temu kral zalozil skor ako si ty pisal tu tvoju "staznost", tak si prosimta daj dokopy 2+2 a skus popremyslat, preco to kral robi, od zaciatku sa mu nepacili niektore veci ohladom VIP uctu, viackrat pisal na forum, ze sa mu nepaci say, zrejme si ho natolko dozral, ze jednoducho uz zalozil takuto raznu temu aby sa s tym nieco robilo..ak si vsak mienis stale tocit svoje bez toho aby si dodal nejaky dokaz, som ochotny tuto temu zamknut, a pockat na vyjadrenie Maja k tejto problematike. s pozdravom n0wa

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 13:58
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Kral Urucskyy - posledny krat ziadam uploadni video a priloz link
logy na servery su neviem preco len do 30.6...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 14:10
Avatar člena
SVK_Hnup - Člen
Nowa: zalozenie tejto temi skor som nepostrehol:cry uza si vazne vyzeram ako kok...
No nic uz sa tu radsej k nicom nebudem vyjadrovat a tesim sa na dalsi kick a potom BAN
Nova dakujem aspon tebe za slusnu komunikaciu
Príspevkov: 15Založený: 25.02.09 414251830
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 15:09
Avatar člena
Funec - Člen
si fakt hnup

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 15:56
Avatar člena
j0jiii - Člen
ani newite co to slovo hnup znamena...

Príspevkov: 492Založený: 01.01.07
RE: zneuzivani VIP 05/07/2009 22:35
Avatar člena
Kral Urucskyy - Člen
Na co budu natacet nekoho jak spamuje?? upozornil sem 3x pak sem dal ban na hodinu.... na co by mi bylo video ?


Hnup - Ano pisal som stale, ale pisal som pretoze som bol mrtvi a ty v hre...a pisal som tebe


dalsi picovina.... vidim i to co pisou mrtvi !!!!.

92% mládeže poslouchá HipHop...jestli patříš ke zbylým 8% (diskouši,emouši,teplouši) tak sem ani nelez

Boj se mě a budeš vyslyšen.....

Doktor říka , že se z toho dostanu....
Upravil Kral Urucskyy zap. 05/07/2009 22:40
Príspevkov: 206Založený: 20.07.08 364094426 seznam.cz

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37