Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
arogancia niektorych adminov 16/05/2009 19:51
Avatar člena
d3xt3r - Člen
urcite niesom sam co mam takyto nazor. niektori admini sa citia proste ako velki bossovia, a tak sa k obycajnym hracom spravaju ako k odpadu. a to uz pri roznych prilezitostiach, ale nebudem tu uvadzat priklady a skusenosti. ja som myslim slusny hrac, ale obcas ma konanie niektorych adminov voci mne vie nahnevat. spomeniem len posledne stretnutie s arogantnym adminom, mozno sa pridaju dalsi so skusenostami...
pripojim sa na poloprazdny clasicserver, cakam na hru, a ked pride tak v tom kick. vratim sa, znova kick, a tak mozno aj trikrat. potom znova sa mi podari tam zotrvat dlhsie, teraz uz aj stihnem kupit zbran, a v tom znova kick, a takto sa to opakovalo asi 3 minuty. poriadne ma to vytocilo, ale chcel som vediet dovod a tak som sa vracal. nick som mal d3xt3r. nakoniec ma konecne niekto prestal kickovat. pytam sa kto je tu admin, nepriznal sa. ked som si to zistil, tak sa ho pytam ze preco to robil. ziadna odpoved. ked som naliehal, tak napisal nieco v zmysle "nerozplac sa teraz". ked som sa pytal aj nadalej, ziadnu odpoved som nedostal, prave naopak, ved admini mozu pouzivat aj vulgarizmy, tak sa mi nejake usli, a potom znova kick. neviem ci vsetci admini sa kryju za seba, alebo budem moct dostat odpoved aspon tu na forum. bol to admin NOXIK.
cs hravam dlhsi cas iba tu, par hodin tyzdenne, aj som rozmyslal nad tym ze mozno si predplatim vip mod, ale po takychto skusenostiach ma to iba odradza. napadlo ma, mozno si ma s niekym zmylil, ale to ozaj my hraci Vam adminom nestojime za slovicko sry zmylil som si ta alebo nieco. takto sa ma spravat spravny admin? pozerate iba na to ci vie kickovat a odhalit cheatera, ale nekukate na to ci vie sa aj spravat aby bol povazovany za spravneho cloveka? alebo teda bol nejaky dovod preco si ma kickoval noxik? prezradis mi to aspon tu? potreboval si cas na rozmyslenie?
Príspevkov: 2Založený: 16.05.09
RE: arogancia niektorych adminov 16/05/2009 20:42
Avatar člena
netSo_O- - Člen
toto fakt lubim taketo prispevky ... ak sa ti nepači chovanie adminov a mysliš že je mimo tak urob screenshoty alebo nahraj ie demo a pošli mne alebo majovi a vyrieši sa ...

A čo sa týka noxa , ten chalan ma 25 rokov a csko hra zo 5 rokov možno aj viac a nemyslim si teda že zrovna on si vybija svoje nalady na csku , takže asi nejaký dôvod to malo ...

Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 01:04
Avatar člena
Funec - Člen
podla mna za to moze netso, lebo je skarady ale ne, presne si to vystihol netso, neplacaj a daj dokazy, inak noxa sa zastanem aj ja, dlhe roky tu je admin a dlhe este bude ( ) a on zrovna neni taky typ, zeby bezdovodne daval kicky a este ta aj urazal, ja osobne som ale zvedavy na vyjadrenie toho tepľoša

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 03:24
Avatar člena
n0wa - Člen
ja sa zastavat nebudem nikoho, dnes napriklad by sa sem kludne niekto na mna mohol prist stazovat lebo som absolutne neprijatelne vulgarne nadaval na serve, lenze co cloveku ostava.. ked dojde typek, vsetkych svojich zabije, dam mu BAN je za 2minutu nas5, dam mu fuckoff za minutu nas5 a este ked ho zabijem mi dava slay a nadava tam..dexter musis to brat aj z toho hladiska, ze 2hodiny ti niekto robi taketo nervy nonstop a potom napr sa zakempis alebo nieco tak ten admin to neznesie a povolia mu nervy ( mozno aj nepravom ) sme tiez len ludia, takisto ale napr ak hovoris, ze noxik sa k tomu vyjadrit mohol.. nuz mohol, ale ty si takisto mal spravit screeny toho ako ti nadaval..takto je to tapanie v tme
s pozdravom n0wa

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 10:39
Avatar člena
Noxik - Člen
zdravim vsetkych .--- nowa presne viem o com hovoris ...

takze vysvetlenie pre dextra ... : po polhodinovej snahe dostat invalidneho tipka ktory si meni nicky a killuje svojich bolo neuspesne ... kde nepomaha ani fuckoff .. si prisiel na server ty dal si sa k t-ckam ako on .. dostal si kick lebo som (myslel) ze je to on ... a to tiez nemam istotu ci si to naozaj nebol ty kto ich tam furt killoval ... dokazat sa neda nic ... takze si dostal kick a nemal som naladu ti to na servery vypisovat preco si dostal kick ... takze cista ignoracia "bud hras alebo odid" nehal som ta tak ... sry ti nepoviem ani teraz lebo som ta na servery videl prvy krat a nebudem sa osprvaedlnovat nikomu ... lebo naozaj neviem ci ten typik nie si ty a ces len dokazat ze proti tkillerom admini nemozu nic ako to tam ten tip vypisoval .. takze tak .howk ludia co ma poznaju ako aj pisu nedavam kick ani ban bezdvovodne ... proste si prisiel v nepravi cas ... thx netso funec ... nowa uz ta nelubim
Príspevkov: 12Založený: 28.12.07 255-967-646
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 12:35
Avatar člena
Funec - Člen
ja mam na TA/TK chlapcov svoje metody, napr. pimpslap alebo spin je fajn vec CmuQ noxo

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 12:52
Avatar člena
Garlin - Člen
Podla mna sa vsetci mylite. Najlepsie by bolo vsetkych adminov zrusit. To by sa potom fajne hralo na serveroch kde by 2/3 hracov malo cheaty a 1/3 na nich nadavala a zaroven sa pytala ako sa tie cheaty daju zohnat.

Kempit by si mohol hocikto a hocikde TK by bol neobmedzeny, sak ked je dakto prokiller preco by mal zabijat len protivnika, ked moze na vlastnom spawme vystrielat dalsich hracov.




PREC S ADMINMI !!!



A este by som dodal. Nabuduce dojdem na server najprv sa vsetkym hracom uctihodne pozdravim aspon 100x amx_csay Zdravim vsetkych hracov na tomto servery !!!
Potom poprosim vsetkych citerov aby vypli city kemperov aby prestali kempit dementov aby prestali dementiet, a potom budeme vsetci zit v utopii.


A teraz vazne:

Uvediem priklad. To je dost tazke ked clovek cely den sedi na cvikach a pise zapocty, dojde na intrak sande za pc, vybavi icq kde ma aspon 10x sprav typu: ahoj si tu ? Pocuj preco si mi dal ban ? Hej ty kok... atd. Kukne sa na forum tam zase sa na neho stazuje lebo mu dal slap,slay,ban lebo "nekempil" "neurazal" alebo akoze "nepouzival cheaty" Potom si zapne hru aby sa torchu odreagoval po celom dni. A co sa stane ?? Najprv musi pozriet aspon 3 hracov co maju nabeh na cheaty. potom musi 7 hracom vysvetlit preco dal tomu a tomu ban a ci je vobec admin (fakt demence, dam ban a niesom admin...) Potom sa ho dalsi 3 spytaju ci nemozu byt admini, 2ja zacnu nadavat ze on city. Ak nahodou sa fakt cchem zahrat a neodpovedam tak sa kazdych 5 sekund docitam: "garlin tak co ??"
Tak a teraz mi povedz ako sa mam podla teba spravat na servery k hracom ??? Este by som rad dodal ze admina robim dobrovolne nedostavam za to ziadne peniaze a nemam ani ziadne ine vyhody. (vip som si kupil)


Upravil Garlin zap. 17/05/2009 13:03
Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 14:31
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
o tom dementovi viem a dufam ze nanho natrafim a chlapec sa potom potrapi... najcastejsie si dav apodobne nicky adminov a dava TK

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 14:46
Avatar člena
klimco - Člen
Majo - co sa potrapi a co mu spravis das mu facku ? lebo ine riesenie asi neni momentalne

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 15:36
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
to uz nechaj namna

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 15:51
Avatar člena
DeFeAt - Člen
som tiez zvedavy, fuckoff som mal napisane v konzole a len som pozeral, kedy ten **** pride a s akym nickom ^^
Príspevkov: 152Založený: 07.03.09
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 21:06
Avatar člena
d3xt3r - Člen
no tak dakujem noxik ze si sa unuval aspon tu to objasnit. i ked jasne, neni co objasnovat, to ja som urobil chybu, mal som to prekusnut a drzat hubu ze niekto mi za tri minuty da 18 kickov, a nie ze som sa vobec opovazil spytat sa za co to bolo, cakat na vysvetlenie ci nejake "sry zmylil som si ta". ale nie ty sa nemienis ospravedlnovat ani dodatocne, lebo som len bezny hrac, nepoznas ma, nesme kamarati. no okej, ved i tak som od toho vela necakal, tiez som si myslel ze admini budu stat za tebou a tak tomu aj je. len tak dalej, ukazkove spravanie admina...
gargin ty si to vtipne zvelicil, ale nechcel som urobit ani ja z takej malickosti velke halo, chcel som iba aby ste si uvedomili ze ako sa niekedy spravate, lebo nehrate so samymi 15-20 rocnymi. ale ja som asi stary chuj uz, a co ma nahnevalo to ze som nedostal vysvetlenie, prave naopak nadavky som si vysluzil, tak som to chcel nejak tu riesit, ale vidim ze som bol pekne naivny ked som si myslel ze skonci to inak ako takto, a teda ze napisete ze mate toho vela, a tak sa od vas neda nic ine cakat ako takyto pristup. uznavam ze admini to nemaju lahke, treba mat niekedy pevne nervy, a prave preto si myslim ze nemal by byt admin hocikto kto vie iba kontrolovat cheaty ci banovat, ale mal by vediet sa feroro spravat voci ostatnym aj v stresovych situaciach, lebo potom si za tu jeho nervozitu to odskacu ini, ako napr ja vcera...
Príspevkov: 2Založený: 16.05.09
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 21:24
Avatar člena
klimco - Člen
d3xt3r - asi nepoznas dobre historiu tohoto portalu a ludi ktori to tu tahaju od zaciatku a ktori to vobec zakladali a tvrdit o noxovi ze je len hociaky admin je trochu smiesne z tvojej strany, jako neber to zle ale tak chalani to tu zalozili venovali tomu svoj cas peniaze a nerobia to kvoli tomu aby mali prava a mohli banovat koho chceli a jedine co sa im na servery dostane je kritika tak sa necuduj to sa neda proste vydrzat stale nervy mozes mat ake chces

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 21:37
Avatar člena
Garlin - Člen
juj tak to ta muselo fajne nahnevat ked si sa unuval pisat taky dlhy prispevk. Ale nabuduce ak budes citovat moj nick tak sa posnaz trochu viac presnosti do toho vlozit. Dost ze ma black1 vola gagarin.


Inac co si cakal ze admini pred tebou padnu na kolena a budu sa ti ospravedlnovat ? A ja som nic nezvelicoval len som ti vykreslil vec z mojho pohladu. Mozes sa 100% spolahnut ze ja mam nervy pevne dostatocne. K tomu veku, ano mas pravdu nehraju na serveroch len male deti, ale povecsinou z takych 90% ano a ak to aj nieje male deco, ale nejaky starsi hrac neznamena to zaroven aj zvysenu inteligenciu.

Ja osobne triedim hracov do tychto kategorii:
1: Big online hero => to jest hrac ktory si mysli ze ked sedi za pc a nikto nevie kto je tak sa moze hrat na hrdinu.
2: Cheater => asi netreba popisovat
3: Anonyme player = > obycajny hrac ktory si sadne za pc zapne cs a hra nic nepise nic ho nezaujima len hra.
4: Dotieravi SAM => hrac ktory stale otravuje s roznymi nezmyselnymi otazkami, zvycajne konciaci pri bane za nadmerne otravovanie
5: Vsetci su citri => hrac podobny dotieravemu samovi akurat vecsinou vyhrazuje ze zavola admina lebo kazdy kto ho zabije je cheater.
6: Nadavac => Hrac ktory nadava a nadava a nadava za vsetko na vsetko pre vsetko lebo vsetko
7: Stazovatel => Vid hrac ako ty, stale sa na nieco stazuje nieco mu nieje dobre, sem tam nejaky ako ty napise na forum a tvari sa aku mudru pravdu a aku ameriku objavil...
8: Kamarati => Ludia ktorych mam pridanych na steame, popripade ludia ktorych si autorizujem na icq, viem pod akymi nickmi hraju viem ze ked mi napisu ze na servery je citer tak tam naozaj je a jedine v tedy pridem do hry.
9: Ostatny hraci s ktorymi sem tam nieco napisem na servery, ale nemam zaujem ich neako blizsie spoznat. Su to normal hraci ktory nezapadaju do ziadnej z predchadzajucej skupiny


Ak si sa nasiel v nejakej skupine tak dufam ze chapes co som tymto vsetkym chcel povedat.

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 22:01
Avatar člena
En0minE - Člen
este si zabudol na jednu kategoriu a to TZV. CHEATER Z PRAVAMI teda ja stale mi hovoria ze som cehater a mam AB xD asi nejsom ale jedini ze defeat

Príspevkov: 61Bydlisko: • TrenčínZaložený: 12.07.08
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 22:52
Avatar člena
Fuxxo - Člen
veru chlapec moj... nie si... to je este aj funec... zcheatovane ciganske hovado
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 23:03
Avatar člena
DeFeAt - Člen
En0minE napísal:
este si zabudol na jednu kategoriu a to TZV. CHEATER Z PRAVAMI teda ja stale mi hovoria ze som cehater a mam AB xD asi nejsom ale jedini ze defeat


tak to jo, dnes som hral na funku, jeden ma zacal natacat a tak ked nahodou napisal /admin, tak pokracoval v hre
Príspevkov: 152Založený: 07.03.09
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 23:08
Avatar člena
klimco - Člen
no len ked napise /admin tak sa mu tam nic nezobrazi tak neviem mno

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 23:13
Avatar člena
En0minE - Člen
najlepsie bolo ked mi jeden vypraval ze zavola admina a ja ze ja som admin a on ty? ty si leda tak koko..... hmm xD ale sak potom mal hodinku na rozmyslenie xD a vecer som ho stretol zas a povedal ze mam cheat na admin moD xDDDDDDDDDDDDDDD

ps fuxo mas v mojom pripade nekrofilny avatar!


Upravil En0minE zap. 17/05/2009 23:13
Príspevkov: 61Bydlisko: • TrenčínZaložený: 12.07.08
RE: arogancia niektorych adminov 17/05/2009 23:17
Avatar člena
DeFeAt - Člen
klimco napísal:
no len ked napise /admin tak sa mu tam nic nezobrazi tak neviem mno


chod na funko, napis /admin a ptm nieco povedz
Príspevkov: 152Založený: 07.03.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37