Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
Hitboxy na serveroch 07/02/2009 13:38
Avatar člena
Funec - Člen
No tak uz som sa po vcerajsich skusenostiach rozhodol sem supnut novy thread ohladom hitboxov.
Vec je taka, ze nadava na to polovica classicu, ze sa neda nic trafit, lebo hitboxy su uplne rozhadzane a nepresne. To by este az tak nevadilo a Public serveri este docela idu, ale TG/CW su OTRASNE. Neda sa tam trafit naozaj nic, wipom napriamo do tela trafil vcera bleki nohu, ja po hite z metra USPckom do hlavy som nedal ani hit, netso tiez s glockom megafail vdaka hitboxom. Bol by som rad, keby sa aspon TG/CW spravia cele z noveho installu a cisto 48 protocol, len s nutnymi vecami, nastavia sa rate (aby to zas nebolo zrychlene) a mozme hrat. A este ako tak rozmyslam, polozim sem jednu otazku za echoa: "Bude niekedy aj na publicoch nehybridny protocol? Tzn. povodna 48?" Ta bola super, tam sa hralo fakt ako na steame. Dakujem za odpoved predom

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 13:48
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
"TG/CW spravia cele z noveho installu"
- novy instal tam je
"cisto 48 protocol"
- a co si myslis ze tam je teraz?? v48.15 ?
"nastavia sa rate"
- su ako maju byt sv_maxrate "25000" sv_minrate "2500" sys_ticrate "1000"
"Ta bola super, tam sa hralo fakt ako na steame"
- TG/CW je taky isty ako boli tie public
"Bude niekedy aj na publicoch nehybridny protocol? Tzn. povodna 48?"
- zalezi od hracov za aky cas prejdu na new patch


Upravil Majo zap. 07/02/2009 13:49
Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 14:01
Avatar člena
Funec - Člen
Majo, neni taky isty, neviem co si tam setupoval, ale neda sa tam nic trafit, to ti povie kazdy, kto tam hral. S Bedom sme tam hrali 2 dni dozadu, bol tam 1. krat a po 10 min. uz nadaval, ze co su to za hitboxy. Skus si zahrat na gp serveroch, je to uplne nieco ine.

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 14:05
Avatar člena
klimco - Člen
ja osobne by som dal pristup na server funkymu nech to nahodi ked si mysli ze to spravi lepsie to je cisto moj nazor

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 14:16
Avatar člena
Funec - Člen
klinco ani sem nepis, ked uz mas pustat taketo chujoviny do eteru. Ja nehovorim, ze by som to spravil lepsie, ja len konstatujem, ako to je a ze ci sa s tym neda nieco robit. Ako vidis, ja mam za nickom 1 cervenu ikonku, tzn. som server ADMIN, nie MASTER, neviem skoro nic o tom, jak sa to nastavuje, ale ako hrac dokazem rozoznat ci ten server ide ako ma, alebo nie. Ak sa to niekomu zda ze je to ok, tak asi nikdy nehral inde...

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 14:42
Avatar člena
klimco - Člen
ja pustam chujoviny sa preber neviem naco si zakladal vobec temu teda myslis ze majo alebo netS umyslene spravili tg zle ? myslim ze nie a keby to niekto vedel spravit lepsie asi by sa stym uz nieco robilo

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 14:44
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
FunkY MonkeY - je to rpesne take iste ako to bolo... ide oto ze jeden nieco povie a druhy co si onom mysli ze to je skileer ze on sa rozumie tak hned tiez prikivne hlavou a tak to ide ako retazova reakcia . JE TO PRESNE TO ISTE AKO KED si hral na Publicu 48 only ako aj na TG/CW. Cize asi nevies rozoznat rozdiel...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 16:26
Avatar člena
Funec - Člen
@klimco ja som tu niekde napisal, ze je to umyselne? Ano, zakladam tu temu, lebo sa na to stazovali ludia na serveroch, niesom jediny a napisal som to sem preto, ze niekto, kto sa tu obcas objavi, moze vediet nejako pomoct, takze ten tvoj flejm si nechaj na inych

@majo neni to to iste, dam za to krk, fakt na inych serveroch to striela presne tam, kam ma, ved som dneska na afk typovi skusal s glockom, z 2-3m hlava v strede crossu a netrafi ho to? wtf?

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 17:49
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
FunkY MonkeY - fajn tak tvoj krk by uz bol v cudu

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Hitboxy na serveroch 07/02/2009 22:34
Avatar člena
n0wa - Člen
fakt nobrain ste sa tu pustili ( myslim klinco a majo ) , skutocne na 2ojke je to nehratelne, nechapem proste na publicoch nelossujem ani nechokujem, pridem na tgcw2 a wuf nic nedam, a pri tom tgcw2 bol jak steam to ked som to prvy krat tam dosiel tak ze konecne dobry tgcw, proste neco s tym je, navrhujem to prerobit nanovo.. a btw klinco spustit nanho takyto flejm za to, ze ma pravdu to si si mohol odpustit. keby tu temu nezalozi on tak ja ju zalozim dnes. a rad majovi pomozem s nastavovanim tych serverov, ako sa len bude dat..

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 00:45
Avatar člena
klimco - Člen
ok uz som ticho

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 01:28
Avatar člena
Funec - Člen
to je potesujuca sprava, som rad, ze sa ozval aj Daniel, lebo uz dneska to presiahlo vsecky medze ten server (a ja s Danom este vac).
Myslim, ze kazdy, kto si tam pride zahrat, to hodnoti negativne, tak asi nieco v poriadku nebude, je to citelny rozdiel, dufam, ze sa vam to podari vyriesit. GL

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 12:05
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
a vy nechapete ze odvtedy sa tam nic nezmenilo????? jedine tak rcon heslo????

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 14:02
Avatar člena
j0jiii - Člen
Majo je to tam fakt nehratelne a kto tam hral vravi ze tam uz hrat nexce bo je to otrasne !!!!!!!!

Príspevkov: 492Založený: 01.01.07
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 14:37
Avatar člena
Funec - Člen
ehm...majo...prosim ta...chod si zahrat niekam na ine serveri, hraj tam 4-5hodin, potom sa vrat, napoj sa na tg/cw (v poslednej dobe uz aj classic je otrasny), daj si tam aim mapu a som zvedavy, ze co trafis. Prepokladam, ze velke pelle, lebo tie hitboxy su uplne poposuvane.
A pride mi dost low tu tvrdit, ze sa nic nezmenilo, ze vsetko ide ako ma, ked sa na to stazuje 90% ludi, co tam hra, resp. hralo, lebo na tom uz hrat nechcu a ani sa to neda, skus trhnut nejaky FZ alebo aj s automatom ked chces nieco z otocky za roh dat, hitboxy sa rozletia neviem kam a typka netrafis fullom z metra (ti co vcera vecer hrali inferno, videli, jak oto z metra nedal ani hit)

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Upravil Funec zap. 08/02/2009 14:40
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 14:41
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
FunkY MonkeY - aha jasne hitboxy sa tam menia same od seba, pritom to nieje viac menej konfigurovatelne, jedine co sa da nadstavit je max a min rate a tcrate

j0jiii - fajn tak sa vypnu a bude pokoj...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 15:31
Avatar člena
Funec - Člen
teraz si to zabil Majo. Tvrdis ze hitboxy sa nemenia nikdy hej? Neviem, ci si pocul o veci, co sa vola begrip, ktora hitboxy rozhadzuje, alebo o leftarm bugu na NS, alebo o trafani "neexistujucich" hitboxov za postavou? Mal by si 2 krat merat a raz strihat Majo, lebo toto neni nasa fatamorgana, to ti povie kazdy, ze sa tam striela uplne inak. Podla mna za to moze ten hybridny protokol...

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 15:38
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
FunkY MonkeY - ty si uplne na hlavu??? hovirim o konfiguracii hitboxov

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 15:45
Avatar člena
Funec - Člen
a ja hovorim ze rovnako ako tieto bugy moze byt zabugovany aj hybridny protocol, ze to nemusi byt configom...

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Hitboxy na serveroch 08/02/2009 16:05
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
FunkY MonkeY - aha lebo tgcw su na hybridnom protokole co...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37