Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 12:54
Avatar člena
Saplaste - Člen
preco by si nevidel hodnotu komentu ved ta by sa nemazala..mazala by sa len hodnota v tabulke ktora pocita kolko krat si klikol na + alebo - v komente..mozno si to len ja predstavujem jednoducho ale mozno by sa to dalo spravit aj jednoducho len sa nad tym treba zamysliet ale to uz ty vies ked programujes...no to uz je jedno ci ty sa zobrazovali absolutne hodnoty + a - alebo percentualne ale podla mna sa lepsie pracuje s absolutnymi hodnotami..
no ten klan to bol len taky napad, mozno casom, ale to ci uz take detaily ako urcenie CL a pod to uz necham na teba co by sa ti chcelo tam vsetko pridavat..aj tak by ten klan v podstate nemal ziadnu funkciu bola by to len akasi skupina clenov..v podstate by kvazi CL mohol byt ten co klan registroval a len ten by mohol ho aj editovat..neviem no ale ci to stoji za to to vobec riesit ked pises ze je s tym tak vela roboty ci by to malo aj efekt..aj ked ako napad mozno do buducna keby sa to premyslelo...
v kazdom pripade ja som dal len nejake napady ako by sa to tu mohlo trochu ozivit moznosti je strasne vela ci sa nieco zrealizuje to som zvedavy
takisto sa mi pacil navrh co dal grawp http://www.csportal.sk/forum/viewthread.php?forum_id=40&thread_id=897&pid=23187#post_23187 neviem ci sa to realizovalo ale paci sa mi ten napad..tam sa sice riesilo ze by to mohlo pretazit databazu ze by to tahalo data z databaz pre vela hracov a pre vsetky servre tak by som dal moznost vybrat si jeden server kde budes mat na tyzden vip zdarma a samozrejme len ten kto poziada o vip nie automaticky vsetkym..napr pri info o vip http://www.csportal.sk/viewpage.php?page_id=38&name=VIP%20profil%20info tiez nejake tlacitko vyskusat vip na tyzden...to by mohlo viac spropagovat vip a mozno potom co si to vyskusaju by si to viac ludi predplatilo..a odkaz na vip profil info by som umiestnil hned na hlavnu stranku rovno hore nad Aktualne vyzvy nie len do menu "Pre clenov"
Upravil Saplaste zap. 04/04/2012 13:11
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 13:26
Avatar člena
murded - Člen
celkom slusne ste sa rozpisali. ja navrhnem len stary dobry rank na niektorom zo serverov, aj ked to zvysi hlavne navstevnost serverov a nie webu. vynulovat rank a pustit to na mesiac a ohodnotit 1.-3. miesto vip na 3-1 tyzden.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 13:49
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Saplaste - ten grawpov navrh bol zamietnuty a tak isto aj moznost tlacidla vyskusat VIP profil, objasnit to mozem na meetingu ked tak, rozpisovat to tu nebudem.

murded - napad to neni zly, problem by bol len s citermi, kedze mame nedostatok adminov a nie su tam stale tak by moholi nastat problemy, ale skusit sa to moze

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 17:47
Avatar člena
murded - Člen
tak cheater sa snad o cenu na webe hlasit nebude a riskovat permanent ban kvoli par tyzdennemu vip bude asi tiez len idiot

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 05/04/2012 10:40
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Jasne, že nebude. Ale bude problem v rankoch a potom pátraj čo a ako. A už vidím hráčov jak sa tu ešte budú hádať.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 05/04/2012 11:11
Avatar člena
murded - Člen
problem v rankoch? po com chces patrat? preco by sa mali akoze hraci hadat? jedine co ma napadlo je problem s hracmi s dynamickou ip ze bude problem zistit ci to bol prave on kto hral na ten nick. inak nevidim absolutne ziadny problem zrealizovat to.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 14/04/2013 19:18
Avatar člena
neio - Člen
tak keby to bolo tuto akoze na pohlad to vypada skvelo preco ale bolo by to dobre len pre hracov CSPORTAL potrebuje dotaciu zo zakupovania VIP pretoze takto zarabat VIP za cheaterov by nemalo dobry vplyv na portal
Príspevkov: 22Bydlisko: • SninaZaložený: 02.04.13 -
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 03/06/2013 23:46
Avatar člena
IgM - Člen
Cavte. Precital som si iba "uvodny" prispevok a este pod tym. Ja si myslim, ze je to dobra vec. Ja osobne nahlasujem "zadarmo". Minule som uz aj natočil, len mam nejaky zlý protokol, ale myslim že ak to niekoho naozaj serie (cheating) a je to evidentne, natocit demo pre neho nebude problém. Tak som to urobil ja. Myslim ze som uz aj par opodstatnenych veci nahlásil.
Dema planujem natacat ah v budúcnosti, ak za to budem mat aj dve hodiny VIP, urcite to potesi.
Diky
Príspevkov: 12Bydlisko: • SenecZaložený: 23.09.12
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/06/2013 07:45
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
IgM - otvoril si trochu staršiu tému. Aktuálny stav je takýto. Ak nahlásiš cheatera na serveroch a nahlásiš to z nicku rovnakého ako máš na serveroch a nahlásenie sa vyrieši banom, tak automaticky máš +2b do VIP score. Čo si myslím, že je slušné. Po nazbieraní bodov si v Zmenárni môžeš zameniť body za VIP. Ale pozor. Za neopodstatnené nahlasovanie môžeš dostať aj BAN na 1 deň.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/06/2013 09:09
Avatar člena
IgM - Člen
No, to viem ze tak funguje, uz som získal nejake body. Aj v pravidlách som čítal o neopodstatnenom, vsetko viem. Ok, tak potom super. Len tak dalej
Príspevkov: 12Bydlisko: • SenecZaložený: 23.09.12
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 12/08/2013 18:29
Avatar člena
Saplaste - Člen
chcem sa opytat ci sa pri VIP dobijaju body, ktore si nasledne zamenis v zmenarni za VIP alebo sa kupuje priamo VIP profil, lebo nie je celkom jasne..
v zmenarni pri VIP bodoch je link "Chýbajú ti VIP score body? Nečakaj a dobi si ich!", ktory ta presmeruje na VIP profil info, kde ale o bodoch nie je nic a su tam len ceny za dobitie profilu..

Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 12/08/2013 20:42
Avatar člena
MaTKOoooo - Člen
Ano pri VIP dostaneš + body, ktoré si následne zameníš za vip profil v zmenárni
Príspevkov: 138Bydlisko: • PopradZaložený: 21.11.11

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37