Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
awp na #4 22/01/2012 13:03
Avatar člena
SpeedLamS - Člen
Ahojte mám taký návrh. Na servri #4 Death match sa dá v ponuke zbraní vybrať awp. Takže dosť často je tam veľa ludí ktorý hrajú len s awp a potom sa tam ani nedá hrať... Navrhujem aby ste awp zo zoznamu zbraní na tomto serveri dali preč.
Príspevkov: 70Bydlisko: • Liptovský MikulášZaložený: 06.01.12 645441775 nepoznam :D csportal.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 13:34
Avatar člena
Fuxxo - Člen
no takto ti to vysvetlim. preco zo servera neodstrania M4 napriklad, lebo ked ja hram s awp a netrafim tak ma daju M4, lebo ja mam len jeden naboj a ked netrafim tak cca 2-3 sekundy nemozem vystrelit kym mi neprebije. ale ty mas s m4 30 nabojov alebo aj s kalachom. tak preco by nemali odstranit M4 a kalach s DM servera? hmmm? ja ti to vysvetlim. lebo ked nevies hrat s M4 to neznamena, ze nevies hrat s awp.. a ked vies hrat s m4 a nedas toho co ma AWP tak si slepy ako patron.. co ti mam k tomu viac napisat?
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 13:42
Avatar člena
SpeedLamS - Člen
no tak si si teraz mal ísť zahrať, bola mpa cs_assault a vśetci zakempený v každom rohu s awp...
Príspevkov: 70Bydlisko: • Liptovský MikulášZaložený: 06.01.12 645441775 nepoznam :D csportal.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 14:05
Avatar člena
Fuxxo - Člen
no tak si zober awp a davaj ich.. alebo zavolaj mna a bud si isty, ze tam kempit nikto nebude
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 14:29
Avatar člena
Fuxxo - Člen
MART1N napisal:
hej zober si awp..ja nieom taká lama že si na teba musím priblížiť




hh.. tak sa tu nestazuj potom. najskor pindas, ze nevies hrat proti awp a potom tu tvrdis, ze nie si lama a nemusis si priblizit.. ty vnimas co vlastne pises?..

/// si vymazal posledny post? si frajer
Upravil Fuxxo zap. 22/01/2012 14:35
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 14:39
Avatar člena
murded - Člen
no nejak extra dobry asi nebudes ked tu nariekas s tym ze ta davaju na DM s awp a ty mas problem ich dat. keby to bolo pre teba take lahke s awp tak s nim uz davno hras. neboj ono sa to casom zlepsi

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: awp na #4 22/01/2012 15:07
Avatar člena
Marcoooll - Člen
Fuxxo napísal:
no takto ti to vysvetlim. preco zo servera neodstrania M4 napriklad, lebo ked ja hram s awp a netrafim tak ma daju M4, lebo ja mam len jeden naboj a ked netrafim tak cca 2-3 sekundy nemozem vystrelit kym mi neprebije. ale ty mas s m4 30 nabojov alebo aj s kalachom. tak preco by nemali odstranit M4 a kalach s DM servera? hmmm? ja ti to vysvetlim. lebo ked nevies hrat s M4 to neznamena, ze nevies hrat s awp.. a ked vies hrat s m4 a nedas toho co ma AWP tak si slepy ako patron.. co ti mam k tomu viac napisat?


Fuxxo a netrafit s awp

Príspevkov: 98Bydlisko: • KosiceZaložený: 17.06.10
RE: awp na #4 22/01/2012 16:42
Avatar člena
Fuxxo - Člen
MART1N napísal:
murded napísal:
no nejak extra dobry asi nebudes ked tu nariekas s tym ze ta davaju na DM s awp a ty mas problem ich dat. keby to bolo pre teba take lahke s awp tak s nim uz davno hras. neboj ono sa to casom zlepsi


no ja viem celkom ako hrať len keď je zakempený tam na druhej strane T spawnu tak ho asi tažko zabiješ ibaže by si šiel k nemu a to sa nedá lebo z druhej strany ďalší...a tak oni to vedia s tými awp


pocuvaj sem ty trt, ked ti to uz musim tak napisat, lebo ma zacinas srat. akoze co to tu melies do okola debiliny? raz si proti awp, lebo ich nevies dat, potom hovoris, ze awp je sracka a nepotrebujes si priblizovat a teraz tvrdis ze nejde o zbrane ale o ldi, lebo s tym vedia hrat? hral si ty uz vobec na nejakej mape proti nejakej skille s awp? mam taky dojem ze nie, lebo toto co si doteraz hovoril boli len sracky o kemperoch
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 17:04
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
awp je do istej miery kravina vadi ked ju maju ini na steam serveroch je to na mnohych zakazane lebo skill hraci kempili a nemali ostatni sancu ale tu pri takejto urovni sa to moze nechat neni to nic zle ak nekempia to je uz ich minus ja s awp beham na pana

Pan
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk
RE: awp na #4 22/01/2012 17:42
Avatar člena
PePo - Člen
Ja by som skôr nahodil plugin obmedzujúci počet awp na serveroch Asi najlepšie riešenie.
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: awp na #4 22/01/2012 18:41
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ako obcas aj mne vadi ked je na serveri 12 hracov a z toho 10 ma awp ale zas ja nemam problem si zobrat awp..to co pise pepo by mohlo byt riesenie

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: awp na #4 22/01/2012 19:30
Avatar člena
Nejmless - Člen
dvaja za ct, dvaja za t a je to ok
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: awp na #4 22/01/2012 19:56
Avatar člena
murded - Člen
nezmysel, ten plugin je dobry tak mozno na pub ale nie na DM. na DM ides sam za seba a prave tym ze by mohol mat awp len urcity pocet hracov by si diskriminoval tych co sa pripoja neskor. a uz to vidim ako tu mame plno dalsich uplakancov ktori budu nadavat na to ze ako je mozne ze on ma awp a ja nemozem mat.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: awp na #4 23/01/2012 15:31
Avatar člena
Saplaste - Člen
murded napísal:
nezmysel, ten plugin je dobry tak mozno na pub ale nie na DM. na DM ides sam za seba a prave tym ze by mohol mat awp len urcity pocet hracov by si diskriminoval tych co sa pripoja neskor.

súhlas každý nech si kupuje čo chce.

martin ty miesto toho vyplakávania keby si radšej potrénoval ta sa naučiš aj ty hrať aj s awp aj proti awp, aj keď ne na top úrovni ale aspoň by si tu nemusel nariekať a trepať tu nezmysli
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: awp na #4 24/01/2012 16:38
Avatar člena
lukh - Člen
me fascinuje jak vsichni "velci hraci" hraji s awp (pro me je to zbran pro lamy , ale to je vec nazoru), ano mas tam 2-3 sekundy prodlevu, ale vetsinou se to da vyplnit deaglem (pokud trefis hlavu neni problem sednout a cihat s awp, jako ze se to delava , nic proti panove)...

dalsi argument - nebrec, nauc se to s nim? Muzete mi rict, jak se zbrani mam naucit, kdyz jsem mrtvej nez stacim zamirit? (opomenme fakt, ze nemam cas, ani skolu pomalu nedavam, natoz hrani - dalsi ocekavana namitka: kdyz nemas cas, nehraj)... ted cekam namitky typu tak jsi "debil", ze s awp neumis... Ne kazdy ma ping do 20(ja ho sice mam pod 20, ale FPS mi obcas solidne litaj zvlaste po reinstalaci, kterou jsem delal z duvodu instalace XAMP do NTB )...kolikrat si pri CSku hraju s nastavovanim pingu, fps, apod. (na lokalu to nastavis idealne, ale pak se clovek divi, co neda...)

m4 ma vyhodu, ale na stredni vzdalenost na velkou vzdalenost ma nulovou ucinnost, obzvlaste diky zpetnemu razu, sice mensimu nez u konkurecniho ak47, ale rozptyl tam je (skripty jsou zakazane, a strilet davkama, se da tezko bez mysi uzpusobene na hrani )...

DM je dle meho o rychlosti a reflexu (nerikam, ze se neda rushovat s awp, ale na to jsou jine zbrane), a ne sednout a cupnout do rohu a cekat, nez nahodou nekdo projde a nevsimne si awp? Me treba bavi prostebehat po mape a rushovat... nez koupit awp, to uz radsi rushnu s rychlopalkou ta se da a ma docela i rychlost (da se s ni strilat i bez zoomu)

to,ze jsem lamka vim uz davno, taky to nehraju od 13 let , ke hrani CSka jsem se dostal na gymplu, a to byla jen skolni hra... precijenom doma jsem mel jeste dial up a platil jsem asi 17 Kc/minuta ve spicce, a to se hrat neda (pri 3kB DL, a 40kB upload)

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: awp na #4 24/01/2012 19:05
Avatar člena
murded - Člen
kazdy kto nevie s awp pise ze je to zbran pre lamy, vid predosly prispevok a aj ja sam som to tvrdil kym som s nim absolutne nevedel. ten co na DM kempi-cupi s awp je lama a tiez s nim nevie, takze by nemal byt problem ho zlozit kedze po prvom kille by ste uz mali vediet kde cupi. ako si uz napisal DM je o rychlosti a reflexe. prave tam mate moznost sa s tym awp naucit kedze nemusite ako na pube najprv na to awp nasetrit a potom si ho kupit raz za desat kol. zaklad je naucit sa fastzoom (pravym zoom a hned aj lavym vystrel) a dostat do oka stred obrazovky. je jasne ze po mesiaci z vas nebude markeloff ale urcite postrehnete obrovske zlepsenie. kazda zbran ma svoje plusy aj minusy a pokial ich poznate tak sa skor naucite s tou ci onou zbranou davat.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 24/01/2012 19:11
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: awp na #4 24/01/2012 20:19
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ja ked si zoberem awp to len v krajnych pripadoch ked uz nemam inu moznost lebo vsade kempi daka zoomerska lama s awp..ja s awp nekempim na DM ja rushujem a davam FZ ale vacsinou hram s AK alebo M4. Nato aby som trenoval s awp mam tam Hitman AWP tam sa s awp naucis hrat ovela rychlejsie a vacsinou tam chodim sa rozohrat lebo ked davam fz s awp tak sa mi zlepsuje aj aim a lepsie budem triafat aj s AK M4

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: awp na #4 25/01/2012 09:49
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
Ja pri hrani vzdy lezim na postielke a aj tak si to davam s awp ale radsej som to vyhodil uz lebo fakt akoze ked mam typka s awp co skace trafit co je za nejakou bednou s m4 a som na otvorenom priestranstve atd a sa respawne tak ppci tak potom zmenit respy ja tiez by som bol za zakazanie awp i ked ho vzdy kupujem i ked to odlaka hracov cize nezakazovat to ale urcite by to hre pomohlo.

Pan
Upravil Obchodnik s Vinom zap. 25/01/2012 10:18
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37