Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 12:14
Avatar člena
murded - Člen
vidim ze tebe to treba napisat ako pre debila tiez.
len v tejto teme napisali traja ludia ze im tie spawny nevyhovuju. ak to nevies najst zavolaj si na pomoc zaeriusa nech ti pomoze s citanim.
final verzia moze byt len jedna takze tam nemoze byt skor ako vobec vznikla. chapes, ci k tomu potrebujes obrazky?
ten plugin som ani nevidel ale viem si domysliet ako pracuje kedze som mal tu moznost to tam zazivat. spawnuje len v tebou nastavenom polomere okruhu od spoluhracov takze pokial ste nechali polomer maly co ste na zaciatku aj nechali tak pokial ma v tom posratom okruhu len jeden spawn tak to bude mrdat hracov na ten jeden spawn kym niekto so spoluhracov neprejde do inej casti mapy aby zahrnul aj nejake dalsie spawny. pridali ste par spawnov aby vam to nehadzalo nonstop hracov na jeden ci dva spawny ale pri vacsom pocte hracov to nepomohlo takze ste ten radius zvacsili takze to uz nerobi tak casto ako doposial. a casom chcete ten radius opat zvacsit takze tento plugin bude v podstate uplne nanic kedze to bude spawnovat vlastne po celej mape. jedine rozumne riesenie pre tento plugin je to ktore si uz spominal ze by sa radius menil podla poctu hracov na serveri aj ked stale zastavam nazor ze klasicke spawnovanie je naj.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 08/12/2011 12:18
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 12:47
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Oni pisali o rozlezoni spawnov OMG! Nie o plugine! Ty tu píšeš od začiatku aby sa odstránil plugin so spawnovaním. Šak ty už ani nevieš kde máš sever...
Zajro tu pisal kedy bol plugin dany, tusim pisal pred pol rokom, na co si ho vysmial a si pisal o nezmyselnom oktobri ty. Ja som ti napisal final verziu s datumom 3.9.2011 co je mesiac od tvojho oktobra. Tak tu nepis maximalne chujoviny. Si to radsej od zaciatku precitaj vsetko aby si si to konecne ucelil. ZAJRO HOD MU SEM RADSEJ SCREEN TEJ SPRAVY NECH UZ S DATUMOM DA POKOJ! Ten plugin nikdy nebude nadstaveny na taky obrovsky radius aky ma cela mapa. Pluginom mozes nadstavovat dve pasma. Bez pluginu je konstantny iba jeden. Co je lepsie jeden alebo dva? Konstantny alebo nadstavitelny? K pluginy automatickeho nadstavenia sa musi vyjadrit zajro.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 14:23
Avatar člena
murded - Člen
ty si fakt asi z pomocnej. vsetci co kritizovali spawny kritizovali vlastne ten **** plugin lebo pokial tam nebol tak nikto nic nekritizoval lebo to spawnovalo normalne a ziadne spawny ani nebolo treba pridavat. nikto nenapisal ze mu nevyhovuje nejaky spawn ze ho chce posunut o meter do lava, tak ake rozlozenie? sa spamataj co za bludy tu pises a precitaj si tuto temu celu odznova aby si aspon co to pochopil aj ked si myslim ze tebe uz ani to nepomoze.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 14:26
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Sprav si server nahod si tam CSDM plugin hod si tam de_nuke nacisto so spawn subormi. Spusti si ho s botami alebo hracmi. A sam potom konecne uvidis kde ta tam bude na 90% spawnovat. Darmo stebou pisat o niecom ked o tom **** vies....

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 14:40
Avatar člena
murded - Člen
tu mas demko ako to spawnuje bez toho vasho pluginu. a vezmi si na to kalkulacku aby si pochopil ze to spawnovanie na nuke a nie len na nuke posral ten vas uzasny plugin a nic ine. ziadnych 90% spawnu dole sa nekona. zase si si raz nasral do huby. tak uz prosim ta nic nepis ked vies o tom velke kulove.
http://www.uloz.to/11623808/prenechapaveho-rar

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 16:13
Avatar člena
Weenie - Člen
v prvom rade si treba vyjasnit ciel, ci je ukazovatel uspechu len kvantita hracov alebo aj kvalita... asi sa zhodneme ze sa tuna ide 100% na kvantitu (co nezazlievam) na kvalitu su tu ine DM, urcite nie slovenske Ked sa nato pozriem logicky, to spawnovanie s nizsim radiusom urcite pomoze rozbehnut server, slaby hraci, zaciatocnici, sa vytesuju ze su prakticky v 100% permanencii aj ked je na servery menej hracov a neodradza ich behanie po mape a hladanie supera... Urcite ale ked sa navstevnost stabilizuje tak by som to spravil klasicky, lebo ked je na servery 19 ludi tak enemy dlho nehladas nech sa vyspawnujes kdekolvek...

Na zaver prosba nepridavajte na server sracky typu, lekarnicky na zemi, +hp za kill... hecka su pre mna max co na DM znesiem no ale to hovorim za seba, cloveka co ma nieco odohrane a je skor na klasiku ako na zapluginovane srackove veci pre 12 rocne deticky
Príspevkov: 38Bydlisko: • KošiceZaložený: 21.12.08 467994460
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 16:36
Avatar člena
Nox - Člen
...to doplnovani zivota by bylo fajn .... treba jen po trosce...
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 16:54
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Jako to demo snad nemyslis vazne. kolko tam bolo hracov? chcem vidiet pluginy. A bolo vidiet opakovane respawnovanie pekne. To ze si davas kill sam uplne po celej mape nieje to iste ako ked ta zabiju hraci na mieste kde je viac hracov... na nuke zaklad je minimum respawnov... dalej sa stebou nemienim bavit o tom...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 17:49
Avatar člena
murded - Člen
weenie to vystihol.
majo k tebe sa uz nema cenu vyjadrovat si len zadubeny blb ktory si nechce priznat chybu. chapem ze ste sa s tym priblblym pluginom natrapili a nechcete sa ho teraz len tak vzdat. zato vam patri obdiv ale inak si uplne mimo co sa tyka tych spawnov. je pochopitelne ze na mape ktora ma 10 spawnov sa budu z casu na cas opakovat ale moje demo jasne dokazuje ze tych tvojich spominanych 90% spawnov na to iste miesto je sposobene tym vasim pluginom a nicim inym. tu mas demko s asi 20 botmi kde som aj hral aby si sa nemohol vyhovorit na to ze je to sposobene tym ze si len davam kill (aj ked to na danu vec nema absolutne ziadny vplyv) mas tam aj pouzite pluginy a cuduj sa svete zase ani naznak toho ze by sa ktorykolvek spawn opakoval viackrat ako ostatne. samozrejme ze je to kvoli tomu ze tam nemam ten plugin ktory si tak strasne zastavas. som zvedavy co za vyhovorku vytiahnes teraz. ale myslim ze by uz bolo na case priznat ze tie spawny su dodrbane len tym vasim pluginom a nicim inym.
http://www.uloz.to/11633198/spawns-rar

majko a pre teba este take male vysvetlenie aby ti to uz docvaklo preco sa tie spawny opakuju. aj v rulete sa z casu na cas stane ze niektore cislo padne viackrat za sebou aj napriek tomu ze tam mas 37 moznosti. ibaze cim menej mas moznosti tak tym castejsie sa moze jedna z tych moznosti opakovat. a presne to robi ten vas plugin proste s moznych dajme tomu desat spawnov proste vyhodnoti ako vyhovujuce len dva tak je jasne ze ta bude drbat len na tie dva a teda je ovela vacsia pravdepodobnost ze ta da aj 5 a viac krat na jeden a ten isty spawn ked ma na vyber len dva. ak to nechapes tak sa uz fakt vzdavam.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 08/12/2011 20:51
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 18:13
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Jediny zadubeny blb si tu ty braky moj...hravas ty vobec ine mody ako old school D2 a DM??nie lebo si old school hrac..ale priznajme si ze takych hracov je uz strasne malo a my musime prilakat novu generaciu ktora chce akciu a rychlost..oni ti nebudu behat po mape...
dalej skusim spravit neskor ten plug co bude podla poctu hracov menit radius respawnu...
a este jedna vec...ano fakt mal si pravdu ten plugin nie je tam pol roka...ten plugin je tam od MARCA!!! 13.03.2011 2:50 som poslal majovi ten plug...13.03.2011 120 sme uz testovali server!AK neveris mozem ti poslat screen tento plugin bol 1 krokom k vylepseniu DM a mozes pisat co len chces vyrazne pomohol rozbehnut ten server
Takisto si pamatam ze si pindal aj na D2 warmupu, a aj do botov...ty nepohnes ani prstom aby si pomohol rozbehnut ten server ale mudrovat to fakt vies...naposledy ked sme ta posluchli a dali sme off botov na DM tyzden na DM nik ani nepachol..az ked sme dali on botov..takze tvoje napady stoja za....

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 18:30
Avatar člena
murded - Člen
super tak je to tam od marca ale server to rozbehlo az v decembri
navstevnost DM stupla vdaka heckam a nie spawnom ktore su tam tristvrte roka

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 08/12/2011 19:14
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 19:12
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ty si uplny dement totalne asi fakt! Celym casom pribudali hraci a hraci. To co sme robili malo maximalny efekt! Po finalnej verzii ti hraci zacali narastat dvojnasobne! Ale ty nemozes vediet co bolo pred oktobrom pretoze ty si na tom serveri bol zrejme raz za tyzden a aj to len 5 minut!

So zajrom sme podla teba taky dementi a tak dojebali ten server, že ho teraz mame plny. No nieni si ti ****??? Ked to uz takto mam napisat! Na najblizom meetingu bude jeden bod vycleneny cisto len tebe.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 19:29
Avatar člena
murded - Člen
ak mi chces zobrat prava tak to kludne sprav aj hned ja sa kvoli tomu nezlozim. ale pozeram ze na demko si uz akosi nereagoval lebo ako nahle mas priznat chybu ci svoj omyl tak radsej sikovne odvedies temu niekam inam.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 08/12/2011 19:30
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 19:45
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Neviem kde si vycital, ze ti mam hned brat prava. Ten bod som mal uz pred tymto. Demo som este nemal ani cas kuknut.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 20:19
Avatar člena
zaerius - Administrátor
braky omg... ked das do skodovky volant z ferrari hned pojdes 320 km/h??? ten server postupne sme rozbiehali skusali nove veci...ked sme pridali ten plug ovela viac hracov tam zacalo hrat ale ty nevies citat lebo to som uz pisal...najvacsi narast neboli tie tvoje he cka...ano pridame tam he a hned full server... ja sa nemienim s tebou uz hadat lebo si asi spadol na hlavu...najvacsi narast sme zaznamenali potom co som dokoncil plugin na statistiky! ked sme tam pridali he uz tam chodilo vela hracov...ten server je vysledkom dlheho skusania a hladania novych veci a teraz dosiahol svoju finalnu verziu..vies co ked tak sa ti to nepaci nehraj tam mam ta v **** uplne...nemozem spravit server ktory vyhovuje kazdemu a nebudem skusat radikalne veci na serveri kde nie je to potrebne...zmenim to upadne navstevnost ty to budes rozbiehat? pochybujem pojdes inam hrat a budes zas ticho lebo znova tam nebudu hraci a ani ty...ako som uz pisal....ked treba pomahat tak nikde ta niet...ale ked sa ti nepaci nieco tak hned vsetko zmenit podla tvojho gusta
este si neodpovedal na otazku ze preco tam hraju ludia ked sa im to nepaci? snad ich nutim k tomu?


Upravil zaerius zap. 08/12/2011 20:25
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 20:30
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Najskôr by musel ísť ten súbor stiahnuť... Tu si píš ako chceš ale ešte dementne súbory nazývať, tak to už nie. Šaša si môžeš akurát tak medzi nohami naťahovať.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 20:59
Avatar člena
Nox - Člen
.....HEJ .... ja toto vlakno zalozil .... a ptal jsem se nato pridavani zivotu .... 3x uz ...tak prosim....
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 21:00
Avatar člena
murded - Člen
nemam vo zvyku hned downloadovat to co som uploadol takze som ti to reupol a aj zmenil nazov aby ti vyhovoval
http://www.uloz.to/11633198/spawns-rar

nox odpoved ohladom HP si dostal uz na prvej strane
zaerius napísal:
Na DM zo dna na den chodi viac a viac hracov..to podla mna je jednoznacne znamenie ze ludom sa to paci..paci sa im to ze tam je fakt maso...10-15 min useky sa ani nezastavis...pamatate si este zm co spravil johny? tiez bol natom takto...plno hracov zrazu spravil zmenu..len zmenil skiny hracom a do tyzdna uplne prazdny server..takze z toho sme sa uz poucili ze ked nieco rastie ziadne radikalne zmeny nespravime...spawn protekciu sme znizili na 2 s...zmenili sme hodnoty pri respawnuti...ked zaregistrujeme upad servera tak tam pridame pridavanie HP..ale dovtedy nic vazne sa menit nebude lebo to dopadne ako zombie


IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 08/12/2011 21:07
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 21:07
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Nox uz dlhsie sme nad tym rozmyslali...ci uz pridavanie HP po killoch alebo ulozene HP packy po mape...ale sme to radsej dali do zalohy kebyze zaznamename pokles navstevnosti tak sa to nahodi ale dovtedy kym server tak dobre slape nechceme ziadne zavazne zmeny spravit..ci uz odstranit alebo pridat nieco..moze to mat opacny effekt ako ocakany

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 22:12
Avatar člena
Marcoooll - Člen
Weenie napísal:
v prvom rade si treba vyjasnit ciel, ci je ukazovatel uspechu len kvantita hracov alebo aj kvalita... asi sa zhodneme ze sa tuna ide 100% na kvantitu (co nezazlievam) na kvalitu su tu ine DM, urcite nie slovenske Ked sa nato pozriem logicky, to spawnovanie s nizsim radiusom urcite pomoze rozbehnut server, slaby hraci, zaciatocnici, sa vytesuju ze su prakticky v 100% permanencii aj ked je na servery menej hracov a neodradza ich behanie po mape a hladanie supera... Urcite ale ked sa navstevnost stabilizuje tak by som to spravil klasicky, lebo ked je na servery 19 ludi tak enemy dlho nehladas nech sa vyspawnujes kdekolvek...

Na zaver prosba nepridavajte na server sracky typu, lekarnicky na zemi, +hp za kill... hecka su pre mna max co na DM znesiem no ale to hovorim za seba, cloveka co ma nieco odohrane a je skor na klasiku ako na zapluginovane srackove veci pre 12 rocne deticky
weenie to vystihol mladým(bohužiaľ väčšinovým)hráčom sa to páči nebavilo by ich stále dostávať nafrak od skúsenejších, tak majú akú takú šancu dať ťa odzadu na spawne (čo je podľa mňa hlúposť ale im to vyhovuje)... čiže pokiaľ je server plný tak to nechajte tak ako to je.Mna zopár takých deathov nezabije

Príspevkov: 98Bydlisko: • KosiceZaložený: 17.06.10

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37