Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:53
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ten respawn je tam uz pekne dlhu dobu a ty tu teraz ides pisat ako je cely na P*, zaujimave az ked tam je kopec hracov. O tebe dobre vieme, ze sa pojis na server vacsinou ked je plny. Akonahle sa znizi pocet hracov ides doprec aj ty. Ja som na meetingu hovoril asi dve hodiny dokopy a mal som zavalene hrdlo a teplotu! Viem ze si mi hovoril ze si kychal. A co? Kychas nepretrzite? To som mal byt aj ja celu dobu mute? Meetingy su nato, ze niektory aj vedia normalne napady davat s viacerymi teoriami a napadmi, ktore sa potom riesia.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:54
Avatar člena
zaerius - Administrátor
no neviem vobec neviem kedy si tam hral...ked ten plugin do ktoreho tak pindas je tam uz vyse pol roka...ano robime tu vsetko my 2 lebo nik iny nema oto zaujem..kolko krat majo ponukol aby ste nam pomohli s niecim...co si spominam napr byt hl.adminom ventrila...alebo len pri rozbiehani serverov..ci s online vyzvami...a snaha 0 bodov...ano je tu zima...ale na tom dm skoro nik nehral..ked som dokoncil prerabanie toho servera za tyzden tam chodilo ovela viac ludi..a to za ten tyzden sa neochladilo o 20 stupnov

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 19:53
Avatar člena
zaerius - Administrátor
murded napísal:
akoze zaerius ja som tam hral viac ako ty kedykolvek nie len posledny mesiac

tym by som si nebol aztak isty..len narychlo co sme spocitali v ps na niektore moje nicky 401:05:43 ...porovnaj si to so svojim 259:09:13....a to niesu vsetky nicky co som pouzival...a narozdiel od teba ja aj konverzujem s hracmi a vela napadov som mal zo serverov...no na DM som este nevidel zeby niekto pisal ze sa mu to nepaci okrem teba

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 20:10
Avatar člena
murded - Člen
zaerius pozeram ze aj ty mas problemy so zrakom. za prve ten plugin tam nieje urcite polroka a uz pred mesiacom tu pisali viaceri ze ten spawn je na hovno. tak uz prestante dokola mutit ze to hovorim len ja.
Pridané 14-10-2011 11:08 Nadprioblizal napísal:
Upraviť spawny na DM, to je strach z 50 krát ma to dalo 35 krát dole na rampu do rohu a bežím minútu ako šašo no horný plant, kde sú všetci...

Pridané 16-10-2011 19:40 Nadprioblizal napísal:
Taktiež spawny aj na inferne..z 12 krát 10 krát na B, ako...

Pridané 07-11-2011 00:08 Nox napísal:
tak zmente spawn tak aby se nikdy dvakrat neopakoval stejny.

Pridané 08-11-2011 13:48 murded napísal:
to akoze mienite nechat to priblble spawnovanie? ........

a to som hodil len na rychlo takze mi tu nepiste ze som to pisal len ja a len teraz. hucime to tu do vas uz nejaky ten mesiac viaceri.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 20:13
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ano murded....tie 3 co si sem hodil pisali otom ze ich respawnuje mimo..napr na nuke na B..co sme uz vyriesili upravenim respawnov..takze jediny so zrakom mas problem ty,ja sledujem forum a presne viem ocom pisali a nemalo to nic spolocne s tym pluginom takze to sem neplet...ostane tu len ten tvoj komment

EDIT: hadam lepsie viem co kedy som tam pridaval...ten plug sme nahodili niekedy v lete..cize uz peknych par mesiacov je tam


Upravil zaerius zap. 05/12/2011 20:24
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 20:29
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
si sa zabil sam to bolo o pocte spawnov na mapach, ze boli nachuja, preto sa vytvorili a dotvorili vlastne

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 21:32
Avatar člena
Nejmless - Člen
tak ja za seba musim povedat ze mne sa to spawnovanie lubi. lebo keby to bolo tak ako je to na TWF tak by sa napriklad na nuke dali teroristi na strechu s awp a ct by si ani neskrtli lebo by ich rovno odpalovali. mozno ze keby sa to nejak sposobom doladi tak to bude vyhovovat obom stranam
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 23:54
Avatar člena
wajrus - Člen
ako chalani, jak sa uz hadate je to nenormalne ale ma pravdu aj braky, ale mate pravdu aj majo so zaeriusom ... aj mne tie respawny vadia a to dost, lebo niekedy uz nemam nervy na to ze proste zabiju ma, sa respawnem na urcitom mieste a hned na to ma vyjebe super odzadu z toho isteeho spawnu a presne od chrbta. a to sa mi stane aj 3krat za sebou ... ze proste nestihnem si ani prdnut ... a dakedy nepomoze ani ta spawn ochrana ... ale zas inac si myslim aj ja ze to tomu pomohlo aby bol server plnsi, ale to je zas az moc ... keby sa to dalo aspon dako trochu zredukovat abo co ja newm ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Zrusit vyber teamu... 06/12/2011 00:02
Avatar člena
zaerius - Administrátor
uz sa natom pracuje teraz su tam ine nastavenia..vacsi radius respawnu uz by mal hracov respawnovat vo vacsom okruhu

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 06/12/2011 00:09
Avatar člena
wajrus - Člen
aspon nieco, no a dufam ze to pomoze ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 14:18
Avatar člena
murded - Člen
posledny krat reagujem na tie posrate spawny na dm. vsetky tie pripomienky zacali vtedy ked ste zmenili klasicke spawnovanie na to drbnute co je tam teraz. takze mi tu nepis ze je to tam polroka. nie, vy mi vlastne tvrdite ze je to tam od juna len spawny sa posrali az v oktobri a ak je to tam teda od juna tak potom hracov prilakali hecka a nie to vase spawnovanie takze sa nemusite obavat odstranit ho. nepriznaju ani za toho boha ze si seru sami do huby.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 15:39
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Series si praveze ty sam do huby, ale ty to nevies pochopiť. Nedával a neupravoval si to ty ale my a myslím, že my najlepšie vieme kedy sme a čo sme tam dávali a ako kedy sme menili nastavenia.

Problém bol v tom, že nadstavenia vyhovovali pre menej zaplnený server. Teraz býva server skoro full, tak sa diameter zvacsil. Ak bude byvat uplne full tak sa opat zvacsi, alebo zajro, ked bude mat cas spraví plugin na zmenu diametra podla poctu hracov. Co by bolo +.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 16:08
Avatar člena
murded - Člen
ok tak naposledy. posrali ste to s tymi spawnami v oktobri a nie v juni takze sa necudujte ze vam pred polrokom nikto nic nepisal ohladom toho ze je to nanic.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 17:09
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ano posrali sme to natolko, že DM server je natom najlepšie zo všetkých, láme rekordy v stats. Preto ho teraz vylepšime ako napr Johny ZM server a budeme sa tešiť.

spawn bol posledný krát kompilovaný ako final verzia: 3.9.2011 - 14:51 tak si to daj na kalkulačke dokopy...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 18:28
Avatar člena
murded - Člen
dobre mas pravdu. proste 3.9. ste urobili superspawny ale uspech zacali mat az v decembri

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 18:34
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
V tedy sme nahodili henten plugin, spawny sa dorabali az potom... pre kazdu mapu zvlast. Ani nie pred mesiacom som dorobil poslednu mapu. Isiel som kvoli tomu spat asi o 3h ráno. Ty tu niečo píšeš ale zjavne ani nevieš o čom presne...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 19:16
Avatar člena
zaerius - Administrátor
braky vidno ze ako casto si tam hral..akonahle tam sme hodili ten plug sme zaznamenali narast...server sa plnil ale bohuzial admini tam moc nechodili a prisiel cheater a na cele hodiny vyprazdnil server..potom sa postupne dorabali dalsie veci a s kazdou zmenou sme prilakali novych hracov....proste my mame na svojej strane statistiky ..na server chodi viac hracov nez hocikedy tak tu netrep ****iny ze sa to nikomu nepaci...a tvoje argumenty? mne sa to nepaci ...je to na ****....tak sry ze si ma nepresvedcil...to ze tu mozno 3 pisali ze sa im to nepaci je len mala cast z hracov ktory tam denno denne hravaju na tom serveri sa hra skoro nepretrzito tak pls netrep picoviny..totalne si mimo
p.s neviem ze preco si myslite ze kazdy napad sa zrealizuje..neda sa spravit server ktory sa paci kazdemu..mozno vam 3 sa to nepaci ale dalsich 50 hracov tam chodi prave koli tomu a ked to zmenime bude vas tam ovela menej a dopadne server ako zombie...konecne sa rozbehol server a vy to chcete dodrbat so zmenamy ktore uplne zmenia herny styl servera??? nato sme uz raz doplatili a este raz si to nedopustime


Upravil zaerius zap. 07/12/2011 19:21
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 07/12/2011 20:32
Avatar člena
Nox - Člen
...co to doplnovani HP?
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 10:43
Avatar člena
murded - Člen
vidim ze nema cenu sa tu s vami dvomi hadat lebo vsetko prekrutite tak ako sa vam to zrovna hodi. najprv tvrdite ze som jediny ktory namietal ze tie spawny niesu v poriadku, par prispevkov nato uz tvrdite ze sme mozno traja aj ked je tych ludi viac. tvrdite ze je to tam polroka, do mna hustite ze predsa vy to musite vediet najlepsie, zrazu zacnete tvrdit ze je to tam od 3.9. fakt vyzerate hodnoverne a nie vobec si neseriete do huby.
viac nebudem v tejto teme reagovat kedze vase vyroky maju strasne kratku expiracnu dobu

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 08/12/2011 11:01
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ja by som pouzil tvoj oblubeny výrok s čítaním ale nebudem tu trapošiť. Napíšem ti to ako už pre debila na pochpenie...
To čo si tu ty uviedol správy boli na pozície spawnov na de_nuke napr kde bolo na celej mape asi dokopy 15 spawnov, tak to hadzalo casto krat dole do podzemia. Nato sa stazovali. Tento problém sa odstranil uz davno.
To, že som napisal:
spawn bol posledný krát kompilovaný ako final verzia: 3.9.2011 - 14:51 tak si to daj na kalkulačke dokopy...

si to prečitaj poriadne! POSLEDNY KRAT KOMPILOVANY AKO FINAL VERZIA. Cize tam uz bol davno predtym. Zajro ma este niekde v spravach ulozenu spravu kedy mi ten plugin posielal a sme to tam davali. ZAJRO NAJDI TO A HOD MU TO SEM PROSIM TA ABY SI UZ DAL DOKOPY KONECNE ZE 2+2 su 4 A NIE 3.
Tento plugin riesil sposob spawnovanie a nie samotne spawny. Podla toho co tu ty pises mi je jasne, ze o tom celom vies akurat tak hovno makove.

Posledny post na tuto dementnu temu, ktoru nevies pochopit.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37