Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
Zrusit vyber teamu... 04/12/2011 23:52
Avatar člena
Nox - Člen
Videl jsem to na jinych serverech hrac si po pripojeni nemuze vybrat CT nebo T je pridelen na jednu stranu. Na DM se casto stava ze chcipaci se pripojuji k tem s lepsim score a pak je to treba 7 na 3 a podobne. Ja je koriguju rucne ale oni jsou pak celkem nasrani, ti hloupejsi si toho nevsimnou a strili do svych.

...a zase bych se chtel zasadit za zruseni te spawn ochrany. jE TO FAKT k nasrani muzes se na nej jen usmivat mezitim co on bezi smerem k tobe a toci fullauto. Pokud je to lamka tak mu to stejne nepomuze proste na konci mapy bude mit misto 08:44 treba 11:41


Take se nejak zapomelo natu vec s doplnovanim HP....
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 00:42
Avatar člena
Saplaste - Člen
to že si môžeš vybrať tím pri pripojení je podľa mňa dobrá vec a ak by sa to aj zrušilo, tak by to nepomohlo tomu, že "chcípači" (inak zajimave slovo ) sa budu prehadzovať do overu, pokiaľ to nerobia cez reconnect, čo väčšina nerobí, ale prehadzujú sa normálne cez select team menu "M".
A pokiaľ viem je tam nejaký team balance, takže sa to po 2-3 kolách tak či tak vyrovná..ja hráčov prakticky vôbec neprehadzujem, len vo výnimočných prípadoch a to väčšinou keď hrajú aj boti, aby som ja bol s botmi a hral proti ľuďom
Upravil Saplaste zap. 05/12/2011 00:44
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 11:49
Avatar člena
wajrus - Člen
nepomaha ani team balance kedze kolo vacsinou neskonci lebo sa hra furt ... ja to robim tak ze prehodim bud bota k druhemu teamu alebo pockam nejakych max 5 minut ci sa dakto nenapoji a prehodim sa ja .... ale minule sa mi stalo zas ze som sa musel az 3 ci 4krat prehodit kvoli idiotom co takyto over robili ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 12:04
Avatar člena
murded - Člen
skor by som bol za to aby sa konecne zrusilo to priblble spawnovanie

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 12:43
Avatar člena
wajrus - Člen
no to je tiez taky jeden problem, vkuse hodi enemy za moj chrbat a ja pri tom mozem aj od nervov prasknut a este ked je ta spawn ochrana tak dakedy sa stihnem otocit abo daco ale zabit sa neda ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 14:20
Avatar člena
murded - Člen
spawnprotection ponechat ale to otrasne spawnovanie zrusit.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 14:32
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Automaticke hodenie do timu nic nevyriesi ako uz bolo pisane. PTB nestaci v kuse prehadzovat hracov, pretoze sa prehadzuju casto sami alebo sa stale niekto pripaja a odpaja ale aspon nieco to pomaha. Moze sa tam skusit dat team balance z AWP servera. Na to ste aj admini aby ste tomu dopomohli a prehodili ked tak hracov alebo seba.

Spawn protekcia sa urcite rusit nebude. Ked ta spawne tak nemozes okamzite strielat ako to tuna nesiete v podani. Tie 2s co sú tam sú akurat nato aby si ako tak zareagoval kde si. Ked je vela hracov je jasne ze ta castejsie davaju.

Trochu faktov. Tym ze sa tam dal tento respawn mod prislo na server asi 6x viac ludi ako tomu bolo kedysi. Problem so spawnom nastava iba niekedy, ked sa na niektorych miestach zhrstne vela ludi a respawny su viacej naokolo. Moze sa skusit nadstavit vacsi min a max distanc. Urcite sa nebude rusit tento respawn uplne.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 16:06
Avatar člena
murded - Člen
no urcite tam prisli kvoli tym respawnom. prisli tam lebo je tam konecne par hracov a nie kvoli tomu ze su tam tie otrasne spawny. kazdy den ked tam pridem tak ludia nadavaju na tie spawny vratane mna. to spawnovanie ktore tam je je nanic. nema to vyhodu absolutne v nicom. sprav anketu a uvidime ci su ludia za alebo proti aj ked jediny kto nechce priznat ze to ludia nechcu si asi len ty majo. uz som to raz pisal a napisem to znovu: toto priblble spawnovanie je uplne na hovno. neustale bloky kedze vsetci sa spawnuju na tom istom mieste, takmer bez sance prebit, a to ze nemusim behat polku mapy aby som niekoho stretol je tiez blbost lebo prave k tomu dochadza ked nejaky saso ide na opacny koniec mapy ako su enemy a spoluhracov to zacne spawnovat k nemu.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 16:15
Avatar člena
Marcoooll - Člen
Pripájam sa tuto k pánom majú pravdu, to spawnovanie je na hovno ... (sr za výraz) nebudem písať znova to čo už je napísané (bloky,spawn za chrbtom...).

Príspevkov: 98Bydlisko: • KosiceZaložený: 17.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 17:45
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
A preco su tam asi tak ti hraci? Lebo sa tam spravili zmeny, ktore vyhovuju viacerym. Tie spawn momenty vznikaju iba niekedy ked je uz ozaj full server. Pomenil som trochu hodnoty, pretoze predtým hodnoty vyhovovali na server s mensim poctom hracov. To, ze ty sa tam asi napojis len ked je plny server je tvoj problem a nepoznas druhu stranu vyhod. Prave to respawnovanie zarucuje to, ze si stale v akcii a nehladas enemy po celej mape ako pri beznom respawne! Protekcia je nastavena na 2s.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 17:49
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
#4 Death Match 1000FPS - cs.csportal.sk:27020 - 18 / 19 - Online
toto su nase vysledky dlhodobeho stelovania a skusania so zaerusom, MY sme tam strávili XYZ hodín, MY sme hladali nové veci, MY sme ten server rozbiehali a MY si to ****inami nedame pokaziť zato, že tz vidíš len to čo ty chces vidieť a tebe vyhovuje ale nepozeráš na MILION vecí okolo

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:05
Avatar člena
murded - Člen
na toto uz fakt nemam slov. sprav tu posratu anketu lebo vidim ze dvoch zadubencov asi nic ine nepresvedci preto som rovno pisal nech date o tom anketu. a ano vsetko ste spravili len VY dvaja. ked som navrhol hecka na dm na prvom meetingu tak si len frflal ze ako to tam bude vyzerat ked budu vsetci len hadzat hecka. a ako to mame asi nastavovat my ostatni ked nikto nema pristup k ftp. ja vlastne ani nechapem naco tu mate tolko adminov ked na vsetko vlastne stacite VY dvaja. niekedy mi fakt pripadas ze mas 12 rokov

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:09
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Apeloval som nato, ze ked sa mal rozbiehat server tak kde si bol ty? Som ta tam ani raz nevidel, my sme tam boli stale. Na HE som apeloval ano, ze som sa nad tym zamyslal, ze ako to bude vyzerat? Ja vidim statistiky servera kazdy den. A DM lame vsetky rekordy ake boli a nemienim ho dojebavat teraz. Zahraj si tam ked budete 3on3 som zvedaf ci ta bude 80% casu bavit behat po celej mape aby si niekoho vobec stretol...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:15
Avatar člena
murded - Člen
jasne ja tam nechodim vobec preto som 4. v ranku. som tam za posledny mesiac bol viac ako vy dvaja dokopy. rovno tam zruste pohyb vsak staci stat a drzat fire.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:19
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
A co ked si akoze 4 v ranku? To neznamena, ze si tam viac ako my. Ja byvam kolko krat viac v spectate ako hre. Akoze taketo argumenty tu hadzat nehnevaj sa ale pod uroven nemyslis? Mal si tam byt teda aj tolko ako pises ked tam bolo malo hracov. Ale to ty nie ty ides radsej inde kde je hracov viac. Povies 3 slova za dva meetingy co boli v trvani asi 5h dokopy a este aj s tym sa tu ides ohanat jak keby neviem co. Uplny fail.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:25
Avatar člena
Nox - Člen
spawny jsou v pohode a co FAKT nasere je kdyz spawnes 8x na stejnem miste nekomu pred hlaven
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:27
Avatar člena
zaerius - Administrátor
akoze braky...super hral si tam viac za posledny mesiac viac ako ja...kym ja som robil 1000 dalsich veci...ano super mam ti dat aj nejaku cenu ci co?...a ano za posledny mesiac...ale kde si bol pred mesiacom pred 2????? hmmm poviem ti nikde..vtedy ja a majo neustale sme tam boli a rozbiehali sme prazdne servre..konecne sa servre tak ako rozbehli a mas kde hrat a teraz vytahujes ze viac si tam nez ja??? drzost...ja som tam bol vtedy ked ma najviac potreboval server

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:27
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Hodnoty sa pozmenili aby to vyhovovalo vacsiemu poctu hracov na serveri.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:39
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Na DM zo dna na den chodi viac a viac hracov..to podla mna je jednoznacne znamenie ze ludom sa to paci..paci sa im to ze tam je fakt maso...10-15 min useky sa ani nezastavis...pamatate si este zm co spravil johny? tiez bol natom takto...plno hracov zrazu spravil zmenu..len zmenil skiny hracom a do tyzdna uplne prazdny server..takze z toho sme sa uz poucili ze ked nieco rastie ziadne radikalne zmeny nespravime...spawn protekciu sme znizili na 2 s...zmenili sme hodnoty pri respawnuti...ked zaregistrujeme upad servera tak tam pridame pridavanie HP..ale dovtedy nic vazne sa menit nebude lebo to dopadne ako zombie

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zrusit vyber teamu... 05/12/2011 18:45
Avatar člena
murded - Člen
akoze zaerius ja som tam hral viac ako ty kedykolvek nie len posledny mesiac a samozrejme som popri tom robil dalsich 2000 veci. o ziadnu cenu nestojim ani som nic take nepisal. bola to len reakcia na to co tu vy dvaja potite. sa tu prehlasujete za bohov a ospevujete ako ste VY dvaja rozbehli vsetky servery. uz pochopte ze prisla zima a vacsina deciek teraz stravi ovela viac casu hranim hier doma na kompe. a majo ked uz nieco tak bol som len na jednom meetingu a nehovoril som preto lebo som vacsinu casu kaslal a kychal (o com ty vies) takze som bol radsej mute. a vlastne ani nevidim dovod zucastnovat sa dalsich meetingov ked podla toho co tu citam tak vsetko vlastne robite len VY dvaja tak naco sa tam mame vobec ostatni srat.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37