Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
RE: Vylepsenie serverov 16/05/2011 15:40
Avatar člena
Johno - Člen
na zm sú už mapy vybraté.. len majo nemá čas ich tam hodiť..
Príspevkov: 114Založený: 19.11.09
RE: Vylepsenie serverov 16/05/2011 21:32
Avatar člena
Bejo - Člen
náhodov westwood som videl na zm serveroch a bola to bomba len by som sa bal ze by vsetci kempili v nutri s laserminami

Príspevkov: 618Bydlisko: • TrencinZaložený: 22.08.10 zabudol som :)) www.csportal.sk
RE: Vylepsenie serverov 18/05/2011 20:30
Avatar člena
zaerius - Administrátor
nikto nic? ziadne dobre mapky nemate???? tak ja sem hodim tie svoje : maps
nadearena- zacnete s HE a pis..dobra mapa na FUN
playground3- hodilo by sa to na GG alebo DM po uprave mapky skvela mapa na fun
fy_stoneworld-FUN
fun_allinone - tato mapa je supa na FUN jednoznacne toto tam musi byt
fun_map - kam to asi na FUN
De_gamingland- DM/GG
$1000$- HE mapa na FUN
35HP- knife na FUN
35HP_silent - knife na FUN
awp_dust- mne sa paci tato mapa AWP
awp_teamwave- AWP
aim_sk_usp_deagle-znama mapa s usp a dgl na AIM
scoutwnage- supa scout map na AWP
scoutmap- AWP
scoutknivez,scoutknivez2,scoutknivez3-spravit k tomu znizenu gravitaciu a supa na FUN
scout_india-znama mapa ale so scout
scout_deluxe- bud na fun alebo na awp
scout_masaka- dobra mapa na FUN alebo AWP
Dufam ze to bude inspiracia aj pre vas aby ste sem hodili aj vase naj mapky


Upravil zaerius zap. 18/05/2011 20:32
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Vylepsenie serverov 19/05/2011 14:30
Avatar člena
Malchus - Člen
zaerius napísal:
este ma napadlo ze na fun by sa mohli pridat aj dake knife a He mapky...co vy nato?


no HE mapky som uz nehral ani nepametam......strasne by som si rad zahral neake take ze he_glass neako tak sa to vola
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Vylepsenie serverov 21/05/2011 17:31
Avatar člena
Malchus - Člen
a este by som chcel aby sa neserveroch mohla mat ping 120 a ne 110 lebo na ZMDM mam vzdy ping pri akciach 113-117 dik
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Vylepsenie serverov 21/05/2011 20:13
Avatar člena
zaerius - Administrátor
zhrniem co by som spravil pre lepsiu navstevnost serverov-
FUN - pridat nove mapky co som dal vyssie, prezerat map stats a odstranit tie mapky ktore najmanaj hrali ludia. Pridat padak a mocenie mozno najst dake funny hlasky namiesto standardu od valve..
Gungame- upadava server ako som si vsimol tak by som pridal ten deadmatch respawn mod aby to pre ludi bolo znova daco nove,a aby tam znova zacali hrat.
AWP-je natom asi najhorsie podla stats..ma napadlo zeby sme to mohli prerobit na AWP deadmatch...taky server som este nikdy nevidel a urcite by oto bol zaujem kedze teraz som hral DM a tam kazdy hrac mal AWP,
Dead Match- jednoznacne najviac ludi hra na D2..tak preco nespravit z toho only D2 Dead Match?a aj sem by som dal ine zvuky ako standard je to dost monotonne
AIM- ???? spravit z toho only HS??fakt ma nic nenapada
CTF- tazko najst nove mapky ktore su vhodne na tento mod...ale potrebovali by sme ich viac
W3-cim skor to zmenit
Tak to su moje napady mozte zacat kritizovat alebo ked ich povazujete za dobre tak sa pridajte...kazdopadne ocakavam vase nazory


Upravil zaerius zap. 21/05/2011 20:21
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Vylepsenie serverov 21/05/2011 22:22
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Fun- súhlasím
GG- prerobiť na mod každý sám za seba
Awp - pridať nejaké klasické mapy alebo aj ten DM neni zlý nápad
DM - súhlasím, ale pridal by som mapy ako aztec a podobne, tie sa na DM hrávajú často
AIM - only HS dobrý nápad
CTF - ten mod mi nikdy nejako moc nevoňal
Zombie - nechať tak ked sa prerábal a uvidí sa
W3 - určite zmeniť na Deathrun, ktorý dostal v ankete najviac hlasov

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Upravil Nadprioblizal zap. 21/05/2011 22:22
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 13:23
Avatar člena
Saplaste - Člen
Fun - fun hlášky by bolo fajn to som videl (resp. počul) na iných serveroch napr z filmov ako dedictví "mne jako komunistovi by nevadilo, žes nevstúpil ale žes vystúpil" (nesom komunista ), močenie jednoznačne to som už písal minule...
AWP - mne sa páči aj keď tam nehrá veľa ľudí. ja by som povedal že je tam veľa máp, ktoré nechce nikto hrať.nechal by som tam indiu, gowennu, aim_awp, awp_map, park2004, ruins, možno nejaké 2 mapy na scout..pridal by som awp_metro a neviem či je tam awp_dunes, to by mohlo stačiť..mohol by sa skúsiť aj ten DM, hoci nvm či by to pomohlo..
GG - jednoznačne urobiť každý sám
DM - stačilo by dust2, nuke, inferno, možno ten aztec..
AIM - no čisto HS..? ako v pohode ale neviem či ste si všimli kvalitu serverov čo sa týka aimu..často je hlava započítana ako leftarm..čeknite si aj psychostats..ja som nenašiel hráča čo by triafal viac rightarm ako leftarm..preto aj AIM nehrávam, lebo nemam na to nervy že mierim na hlavu a dám 4 leftarmy..
CTF - takisto nehrávam takže neviem
Zombie - to sa troška rozbehlo posledné dni..počkal by som jak sa to vyvinie ďalej
W3 - no ja osobne death run nepoznám a tá anketa dopadla dosť vyrovnane..možno ani ten jump by nebol zlý
Upravil Saplaste zap. 22/05/2011 13:29
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 14:09
Avatar člena
zaerius - Administrátor
FUN- asi v tom sme sa dohodli ze tie zvuky HE knife scout mapky spravia z toho naozaj fun server
AWP-prave to ze hra tam strasne malo ludi..max 3-4 potom sa pripoji cheater alebo skiller a kazdy sa odpoji a den zas nic..problem je v tom ze awp ma skoro kazdy portal a ked nepodari sa nam naplnit nas awp..tak musime hracom ponuknut daco nove napr. ten DM aby tam zacali chodit..mozme skusit najprv aj zmenu map a nechat tam len tie co sa hra najviac..ked sa nepodari tak mozme skusit ten DM
GG- tu to je problem ze hraci sem chodia prave preto lebo to je TEAM DM a z toho je strasne malo
DM-trebalo by si prezriet stats ze na ktore mapky sa pripoja hraci a pri ktorych sa odpoja a zuzit zoznam map na 3-4
AIM- to triafas koli pingu..kedze je urcita odozva na server tak ty mieris na hlavu ale na aim vkuse sa pohybuju ludia a preto triafas ruku
CTF-skusam najst dake dobre mapky ale neje to jednoduche..mozno office by sa dalo ale treba tam upravit respawny
W3-DR ani ja moc nehram ale ked toto chcu ludia tak uvidime

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 15:16
Avatar člena
Malchus - Člen
no perfektne napady mate....fakt to AWPDM by bola tutove novinka...FUN no to je fun server tam by bolo dobre keby sa tam ludia rehlili takze neake zabite hlasky....pokusim sa pohladat.....a CTF tam ti Zaerius pomozem najst neake dobre maps...
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 15:25
Avatar člena
Malchus - Člen
http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/54111/es_kvartal.html -Celkom Velka mapa taka na CTF....a podla mna by sa tam dalo dobre ulozit vlajky.....este vyskusam tu map a vam powem ale ma to nevihodu...map ma 17MB
POTOM
http://www.youtube.com/watch?v=ExxbVkbIyh8 FY_FLY2KILL je celkom pekna mapka vid. video
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 18:54
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Sa robila nejaká anketa alebo predtým už bol mod každý sám za seba na tom gg ? Lebo naozaj je od veci, ked jeden tím vedie o 5 a viac levelov a daľšia vec, mohol by sa tam dať nejaký balance, nakoľko môžem byť akokoľvek dobrý, ale ked je napr 6:2 a ešte sú o pár levelov vyššie, tak môžem byť aj pán boh, ale nedám to a ked to prehodím, tak som za najväčieho slušne povedané debila, že čo to robím.

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 19:12
Avatar člena
Saplaste - Člen
jj a najlepšie je, keď má opozitný tím kus náskok, ty hráš s totálnymi lamami, snažíš sa, aby aspoň dačo si dobehol, a tie lami čo nič nehrajú miesto toho žeby sa aspoň kus snažili ešte otvaraju usta a sa začnú prehadzovať ku nim..to by som rovno banoval za demenciu
keby si hral za seba ta nemaš problem a je jedno s kym hraš..v pohodičke si to dávaš ...to že oni nevedia ich problem, čo sa na mne budu priživovať
Upravil Saplaste zap. 22/05/2011 19:16
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 23:36
Avatar člena
zaerius - Administrátor
tak na toto mam jednoduche riesenie..v gungame plugine je moznost votovania. Hraci pocas warmapu na mape mozu si zvolit ci chcu hrat normal gg (kazdy hra za seba) alebo team gg...ked bude jednoznacne ze drviva vacsina hracov si zvoli 1 moznost tak sa to zmeni ked to bude takmer vyrovnane tak ostane votovanie..ked team gg tak ostane vsetko po starom

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Vylepsenie serverov 22/05/2011 23:48
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
O takom niečom počujem prvýkrát veru, ale smelo do toho

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: Vylepsenie serverov 23/05/2011 13:32
Avatar člena
lukh - Člen
zaerius napísal:
tak na toto mam jednoduche riesenie..v gungame plugine je moznost votovania. Hraci pocas warmapu na mape mozu si zvolit ci chcu hrat normal gg (kazdy hra za seba) alebo team gg...ked bude jednoznacne ze drviva vacsina hracov si zvoli 1 moznost tak sa to zmeni ked to bude takmer vyrovnane tak ostane votovanie..ked team gg tak ostane vsetko po starom


fajn, jenze znam lidi, kdyz je hlasovani, tak davaji pouze prvni ze seznamu ... takze kdyz bude na 1. miste single mod, tak to muzete rovnou predelat na klasicky gg (lidi jsou lini zmacknout cislo 2 ) ... prohazovani hracu (pomoci tlacitka "m" bych vypnul a zapnul ptb ne po konci kola, nybrz po rozdilu urovni vetsim 4 (ovsem pokud to jde))... tot muj nazor

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Vylepsenie serverov 23/05/2011 19:40
Avatar člena
Saplaste - Člen
zaerius napísal:
v gungame plugine je moznost votovania. Hraci pocas warmapu na mape mozu si zvolit ci chcu hrat normal gg (kazdy hra za seba) alebo team gg...

a už to funguje ? lebo teraz som hral a nič sa vo warm upe nespustilo..alebo je na to nejaký príkaz ?

inak nechcem žiadne výhody ani nič, ale myslím, že by bolo dobre, keby bol na serveroch rezervovaný 1 slot pre admina, resp ak je server plný a nie je tam žiadny admin a admin sa chce napojiť tak by kicklo 1 hráča (napr. najkratšie napojeného)..neska sa mi stalo, že ma volali na d2only, že je tam cheater a nevedel som sa tam hneď dostať, lebo bolo plno (čo je inak super), ale aby som zabanoval dementa som musel čakať kým niekto odíde..
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Vylepsenie serverov 23/05/2011 19:59
Avatar člena
zaerius - Administrátor
to bol len napad este to tam nefunguje...no a to kicknutie skusim sa nato pozriet ci najdem daco..ale taky plugin som este nevidel

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Vylepsenie serverov 24/05/2011 19:31
Avatar člena
Malchus - Člen
a este dajte spectate time 5 minut lebo sa neda natacat demo cheatera
Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: Vylepsenie serverov 25/05/2011 16:37
Avatar člena
Saplaste - Člen
Malchus napísal:
a este dajte spectate time 5 minut lebo sa neda natacat demo cheatera


na predĺženie času v specte som tu už ja dávnejsie založil tému http://www.csportal.sk/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=646&name=kick-po-2-min-v-specte&rowstart=20, ale tento návrh neprešiel
Upravil Saplaste zap. 25/05/2011 16:38
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37