Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 10/05/2011 19:39
Avatar člena
wajrus - Člen
aky je to vlastne SURF server? ani death run nepoznam, kedze na takych nehravam

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 10/05/2011 20:09
Avatar člena
X-bit - Člen
surf mas vlastne slide server ak ti nieco hovori ten druhy nazov nieco


No Cheats No Problemos
Príspevkov: 153Bydlisko: • LeviceZaložený: 23.11.10 402-599-024
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 10/05/2011 20:36
Avatar člena
mOzNo NaBuDuCe - Člen
ja osobne by som privítal HNS alebo surf, HNS serverov nieje síce málo, ale kvalitne na SR chýbajú, a zas surf server som videl len jeden takze myslím že jedno alebo druhy by sa chytilo...a W3 mi bude určite chýbať, ale čo už keď tam nikto nehráva
Príspevkov: 52Založený: 18.10.08
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 10/05/2011 21:06
Avatar člena
Asder - Člen
Sam by si tam hral gargamel na tom HNS alebo surf HNS srvrov je fakt dost a vsetky ktore mam su prazdne 24/7...jednoznacne by bodol Bunny hop srvr, Jump server alebo deathrun...deathrun ale urcite najviac...je to velmi dobra sranda, sice treba dlho cakat kym vsetci pokapu ale dokazem sa tam paradne odviazat...Wajrus Surf je taka somarinka kde mas pyramidove vezicky pretiahnute, nieco ako strechy na starych domoch a tam surfujes z jednej na druhu az kym niesi v cieli..dost soda...Deathrun je mapka kde "hra"jeden terorista proti counterom...Terorista pusta pasce a CT sa snazia dostat na koniec, kde stretnu toho teroristu ak preziju...a tam sa pobiju tazko vysvetlit jedno aj druhe ale na U tube najdes vsetko
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 10/05/2011 23:43
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Čisto bunny hop je blbosť, to sa nájde málo takých čo by tam skákalo od rána do večera. Death run ako píšeš je aj podľa mňa naj a max by som tam hodili nejaké stats pre tých čo si chcú na spawne zaskákať, ale ptm zase na nich čakať a bohvie, či by vôbec išli po pascách.

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 11/05/2011 07:21
Avatar člena
Flint - Člen
Hravam jeden deathrun server a tam je napluginovany aj auto bunnyhop takže si mozes cvicit bhop a aj prechadzat cez pasce


Upravil Flint zap. 11/05/2011 15:21
Príspevkov: 94Bydlisko: • RužomberokZaložený: 17.10.10 612737861
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 11/05/2011 08:29
Avatar člena
Johno - Člen
DR mám jeden velmo pekný a ked sa hrával bol furt full aj s bhopom a zombie som už dokončil.. už to iba majo hodí na server
Príspevkov: 114Založený: 19.11.09
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 11/05/2011 14:33
Avatar člena
wajrus - Člen
tak som potom za ten DR

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 11/05/2011 19:01
Avatar člena
mOzNo NaBuDuCe - Člen
tak keď tak, tak ten DR ale nebolo by zle keby tam ukazovalo aj staty, aj keď by som bol najradšej za ten HNS
Príspevkov: 52Založený: 18.10.08
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 11/05/2011 19:08
Avatar člena
X-bit - Člen
ked bude ukazovat staty tak kazdy bude skakat na ten samotny mod ale budu si robit long jumpy a cjcka.


No Cheats No Problemos
Príspevkov: 153Bydlisko: • LeviceZaložený: 23.11.10 402-599-024
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 12:01
Avatar člena
Saplaste - Člen
čo tak spraviť gg kde by hral každý za seba a sám by získaval zbrane, že by nebol závislý od teamu..?
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 13:04
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Túto myšlienku som písal do témy Gungame no akosi som neuspel ani s tým pridaním máp. Neviem prečo síce vidíte gungame ako nudu na 20 kilometrovej mape a nie riadne mäso 8 na 8 na 2x2 metre a s tým DM modom som už písal, že určite by to bolo lepšie, lebo hrať proti tímu, ktorý je o 5-6 levelov vpredu neni šanca, tak ako tomu bolo aj teraz na mape csbase a deathbox, zbytočné nervy mám len na ten mod a aj na tých hráčov, ktorých IQ dosahuje max 50 a nie sú schopní dať nikoho.

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 13:47
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Nespravime hned rovno 5 GG serverov??? Pro beha jak taketo kraviny mozete pisat!
Nadprioblizal tie mapy sa poupravovat mozu, ja nemam cas alebo nato zabudnem, staci mi poslat pack mam v jednom rare a je to.
GG TM je najnavstevovanejsi, to ze mate nervy vas len burcuje k dalsiemu hraniu

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 13:57
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Saplaste asi nečítal tému gungame a ja som písal o ZMENE modu, nie o vytvorení A link s mapami som hádzal do danej témy gungame, no hned ma začali kameňovať. Link by mal byť ešte funkčný, keby nejde, tak pošlem znova.

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 15:08
Avatar člena
Saplaste - Člen
Majo, jak ty možeš také kraviny pisať. Zas budem ukameňovaný, ale ja si stojím za svojimi názormi.
Neviem aké máte školy a vedomosti ohľadom plánovania, vedenia a celkovo manažovania, ale tu nikto asi nerozmýšľa (česť výnimkam) trochu manažérsky, ide sa systémom pokus-omyl, a keď sa objaví nedajbože kritika tak ťa idú obesiť. (Už si dávam kolo krku slučku )

Vzhľadom na to, že už dlhšie sa tu plače, že warcraft je o ničom a v poslednom čase aj zombie a že je gungame najnavštevovanejší, myslím že je dosť navštevovaný na to, aby sa tu uživil aj druhý gungame, kde by si hral za seba. Keď je dopyt, prečo tomu neprispôsobiť aj ponuku?! Neviem čo by bolo zlé na tom mať 2 gungame serveri, ktoré NIE SÚ rovnaké, ak je o gungame záujem.
Už sa opakujem ale pripomeniem, skvelé manažérske riešenie..boli tu 2 classici, zrušil sa c2, na ktorom hrali hráči, bola tam super komunita a na večne prázdny c1 sa napojili boti, aby to vyzeralo, že tam niekto hrá... teraz máme c1, kde hrajú boti, keď sa tam prídem počas dňa pozrieť hrajú tam max 1-2 hráči s botmi...doteraz nechápem prečo sa zrušil práve c2 a nie c1..
Výzvy sa stačí pozrieť ako dopadli..a keď myslím Weenie spomenul obmedzenie počtu výziev, aby to nedopadlo ako teraz, že má sexcica 117 bodov a o všetkom je rozhodnuté, tak na neho tiež vyskočila, že mu tie ceny otrepe o hlavu či čo, že to nerobí pre ceny, pritom pointa bola úplne inde.

Nadprioblizal, čítam som tú tému o GG aj ja som tam prispel presne týmto názorom, že by bolo dobré mať (aj) gungame kde hráš za seba, ale nikto to neriešil, tak som to pripomenul aj tu...

Koho som týmto nasral jeho problém, účel toho je, aby sa už konečne prijímali rozumné riešenia a namiesto písania útokov očakávam, že sa konečne niekto zamyslí nad obsahom toho čo som tu napísal.

RIEŠENIA:
ak by bolo na mne spravil by som serveri takto:
ip serverov by ostali priradené k poradovým číslam tak ako sú teraz

#1: Capture the flag - teda presunul by som ho na ip c1
#2: Fun
#3: Awp
#4: DM
#5: DeathRun - keďže zatial vedie v ankete asi bude o neho zaujem
#6: Gungame - každý za seba
#7: Aim
#8: Dust2only
#9: Classic II - teda na pôvodnej ip
#10: Gungame Team DM


Aktuálny turnus výziev by som ukončil do konca mája, vzhľadom na vyššie napísané problémy. Nový turnus spustiť od 1.6. s obmedzením výziev podobne ako u rezervácii servera napr. max 3 výzvy na deň, celkovo 8 výziev za týždeň, u VIP hráčov trocha výhodnejšie 4 výzvy za deň a 12 výziev za týždeň..
Upravil Saplaste zap. 14/05/2011 15:24
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 17:06
Avatar člena
zaerius - Administrátor
posledny krat ti sem napisem ze c2 bol natom horsie s navstevovanostou ako c1 preto sa rusil...to ze ked ty si zapol cs denne na 2 hodky prave tam hralo viac ludi,to je len nahoda..cisla ukazuju ine daco..preto sa rusil c2 lebo mali sme 2 rovnake servre,ale uplne rovnake a c2 malo horsie udaje..a teraz uz nebudeme prehodit ctf inde ked uz tam hrava dost ludi...podla mna to by bol najhorsi tah co by sme mohli spravit.
spravit dalsi GG? pri takej malej kommunite ver tomu zeby to sposobilo to koli comu sa rusil aj c2,rozdeli to hracsku kommunitu a potom upadnu oba serveri..
zombie este sa pokusime zachranit ked johny spravi tie nastavenia co povedal moze to byt dobry server..w3 tam sa bude davat to co ludia si zvolia..
nie preto nehra nik vyzvy lebo cica ma tolko bodov..ale preto ze momentalne cica vobec nehra...od zaciatku cica bola asi jedina ktora davala vyzvy

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 14/05/2011 17:24
Avatar člena
Saplaste - Člen
ok tak chcem vidiet tie cisla v akych casoch a za ake obdobie ste to sledovali..lebo ja sa na serveroch nezjavujem na 2 hodky za den ale chodim tam casto pocas celeho dna a ja co si pamatam tak na c2 vzdy niekto hral, to je mooozno posledny tyzden ste vy daco zaznamenali ine ..ale ok rad by som si pozrel tie cisla...mozes mi pls tu dat link kde to najdem alebo mi to posli na mail bushi@centrum.sk fakt ma to zaujima diky..
no ked si pozriem zoznam vyziev od najstarších tak vidím, že cica neni jediná čo dávala výzvy.. hrali sa tam rôzne dueli, len cica dávala najviac výziev...ona tu neni od toho aby dávala výzvy, nemožeš povedať, že preto sa nehrá lebo ona nedáva výzvy..preco iní nedávajú výzvy (ako to bolo aj na zaciatku) ? podla mna len preto lebo je to uz v podstate rozhodnuté...
ak máte ale iný názor alebo neviete prečo a ak by som bol opať napr na mieste Maja a zaujímalo by ma prečo už ľudia nehrajú výzvy tak sa na to opýtam ľudí..spravím anketu..prečo nie...a podľa mňa by bola odpoveď že preto lebo už je rozhodnuté, nie preto že cica uz nedáva výzvy

Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: HLADA SA NOVY MOD!!! 15/05/2011 10:13
Avatar člena
Johno - Člen
saplante prepáč ale každé zmenenie IP obnáša následky.. rapídne klesnutie návšetevnosti.. a kým sa to zas rozbehne to trvá... a pod.. toto je na moc dlhú debatu..
Príspevkov: 114Založený: 19.11.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37