Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
RE: admin cheat - pocas hry 02/10/2010 04:09
Avatar člena
wajrus - Člen
viem ze som to nemal pisat tu ale tak no nevyslo

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: admin cheat - pocas hry 02/10/2010 13:22
Avatar člena
Funec - Člen
ten funec tu mal zapate, cil nema prava!

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 13:33
Avatar člena
defuser - Člen
garlin z tvoho odhadu mojho veku a zivotnej fazy vyplyva ( okrem ineho samozrejme...) vyska tvojho mentalneho veku, zamysli sa trosken nad sebou bracho
Upravil defuser zap. 03/10/2010 13:45
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 14:51
Avatar člena
Garlin - Člen
no ked mam typovat kolko mas rokov, tak by som vzhladom na tvoje prehnane vyjadrovanie spojene s osloveniami ako bracho usudzoval ze mas tak 15 -16 rokov.

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 15:32
Avatar člena
Donardo - Člen
TRAPAS ! 8 rocny chlapci ste asi VY!!!!! Ja si nepotrebujem na VT hpvpri kde kto chodi abo rychlejsie skoncilo kolo!!!!!!!..............toto robia iba uboziaci co by nikdy nikoho normalne nezabili ... ze wajrus
A este ja som nepisal ze ty 15 hrali naraz na servery ta kludny hormon a netiskaj mi do huby co som tu nenapisal.....

a ty defuser sa tiez spametaj .. dalsi 8 rocny lamer, ktroy si mysli ked napise druheme ze ma osem tak jemu stupne vek NIE defuser stale ti ostane 8 rockov... taze sa krot a toho hraca co tam spominas nemam sajnu kto to je ale ked sme uz pri tom tak mi pripominas NOOBa len tolko





Vam FairPlay nic nehovori (cest vynimkam).........Pre mna zamna si hrajte na publicoch ... tu v zivote nepridem na public....
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 16:09
Avatar člena
defuser - Člen
nene donardo ked si precitas tu reakciu kt si napisal prvu a tuto poslednu vidno obrovsky rozdiel vo vyjadrovani, hlavne v tych trapnych urevanych smajloch kt si tam predtym nayebal pozehnane, ako vidim ty si sa uz kusok spamatal a to sa mi paci, konecne pises primerane svojmu veku Garlin dobry typ - teraz si sa cosik viac priblizil k skutocnosti , tiez vidim istu -pozitivnz zmenu. To Garlin: neznasam ked pri konstruktivnej debate pride nejaky frajirek dvihat svoje ego, kompenzovat komplexi tak trapnou ironiou, takze nabuduce skus nieco inteligentnejsie. PS: ked ti napisem bracho, to u mna znamena ze ta beriem ako seberovneho, co by som si na tvojom mieste vazil. ( neprecenujem nikoho ale hlavne nepodcenujem bezdovodne )
Upravil defuser zap. 03/10/2010 16:10
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 18:07
Avatar člena
zaerius - Administrátor
defuser a Garlin..uz konecne prestante sa hadat..alebo mate tam ICQ..tato tema ak by ste si nevsimli nema nazov HADAJ KOLKO MAM ROKOV...Donardo a ty uz konecne pochop..ze do ktorych ty tu skaces ze tzv cheatuju lebo pouzivaju vent...nehraju cs mesiac...ked to hras dlhsi cas..tak ano ta naserie ked daka lama sa mota po mapke..alebo sa zakempi dakde...a 8 ho hladaju po mapke..a ty to musis sledovat kazde kolo 2 min...dost to lezie na nervy..a pochop aj to co tu uz pisali co nieje zakazane..je to dovolene...
PS a dufam ze uz viacx nenapises do UB ziadosti take dristy ako si napisal wajrusovi...je cas dospiet Donardo

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 18:24
Avatar člena
defuser - Člen
Zaerius moja tema bola uz uzatvorena (resp definitivne zodpovedana Majom ) ked tu Donardo neviem preco napisal prispevok na kt. mu uz ani wajrus ( druha moja platonicka laska ) nedokazal slusne odpovedat, tak som kusok zafilozofoval ci je vobec konstruktivne a oplati sa odpovedat na prispevky a reakcie "Adkotexterkiller-Donardstyle"... Garlin akosik citil potrebu zareagovat kedze ho ocividne iritovalo to, ako sa vyjadrujem ja narozdiel od neho pricom on sa tak nevie... ( nezavisly pozorovatelia mozu posudit ). Tak tu yebol trapnu ironicku poznamku na kt som nemohol nezareagovat... tomuto ja este nevravim hadka BTW snad je kazdemu normalnemu cloveku je jasne ze akonahle mi Majo odpovedal na moju otakzku, tak tema je uzavreta. Proste princip: otazka - odpoved ( povolanej osoby ) a dost... inak sa diskusie dostavaju do nekonecnych odveci debat.
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 22:25
Avatar člena
Donardo - Člen
zaerius .. napisem napisem to tolko krat kolko budem moct... ved preco aj nie sak to nieje ZAKAZANE a co nie je zakazane to je povolene..... tak preco by som to nemohol pisat?

zaeriusako to je tvoj nazor... moj je taky ze ked si toto precita neajky potencionalny chater tak si to vysvetli tak .........ZE preco ja by som mal cakat kedy pridu ty CT zamnou...sak si dam SpeedHack a dobehnem ich aspon to pojde rychlejsie...

ALEBO

Ked to tak dlho trva tak nebudem cakat a zapnem si WH sak aby som mal prehlad je to rychlejsie ako VNT a ma to taky isty efekt tak co .. zapnem a raz dva ich zabijem aby som nemusle cakat..

Toto je moj pohlad na vec.


Defuser...neviem ci si myslis ze si napisal sukromnu spravu majovi ze na to nemame diskutovat alebo si to napisal na FORUM kde sa taketo veci pisu... ked sa dakomu daco nepaci a vydiskutovali si to
Myslim si ze na FORUM tak potom sa necuduj ze to tu diskutujeme... ked si sa chchel nieco spytat tak na to mas SS alebo ICQ
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 22:54
Avatar člena
zaerius - Administrátor
donardo...presne si to napisal..nato je forum aby sme o tom diskutovali...ale UB ziadost neje nato aby si tam pisal od veci...to tam jednoducho nepatri...ked nemas co dodat k demku...tak tam nepis...sem to mozes nato je tato tema...


Upravil zaerius zap. 03/10/2010 23:18
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: admin cheat - pocas hry 03/10/2010 22:55
Avatar člena
zaerius - Administrátor
btw to bol moj posledny post sem..ak si to nepochopil..je mi to luto

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 01:22
Avatar člena
wajrus - Člen
Donardo napísal:
TRAPAS ! 8 rocny chlapci ste asi VY!!!!! Ja si nepotrebujem na VT hpvpri kde kto chodi abo rychlejsie skoncilo kolo!!!!!!!..............toto robia iba uboziaci co by nikdy nikoho normalne nezabili ... ze wajrus
A este ja som nepisal ze ty 15 hrali naraz na servery ta kludny hormon a netiskaj mi do huby co som tu nenapisal.....

a ty defuser sa tiez spametaj .. dalsi 8 rocny lamer, ktroy si mysli ked napise druheme ze ma osem tak jemu stupne vek NIE defuser stale ti ostane 8 rockov... taze sa krot a toho hraca co tam spominas nemam sajnu kto to je ale ked sme uz pri tom tak mi pripominas NOOBa len tolko





Vam FairPlay nic nehovori (cest vynimkam).........Pre mna zamna si hrajte na publicoch ... tu v zivote nepridem na public....



vies co chlapec daj si facku a vrat sa naspat do skoly a povedz aj pani ucitelke nech si da facku aj ona ze ta nenaucila gramatiku a ked chces zistit ci daco dam tak pod dat 1on1 a nevyplakavaj sa tu a este raz si precitaj co si napisal predtym.
a nie nie prosim toto nam nerob, neopustaj nas, budeme plakat ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 01:26
Avatar člena
wajrus - Člen
a este daco, to teraz aj na cw sa cheatuje ked sa pouziva vt? ci jaj pockaj vy to hrate na tlacitko "K" ze ... :D

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 06:48
Avatar člena
Donardo - Člen
ne lebo na CW ste za jeden team a ked umries nevidis supera kde sa pohybuje aspon by si nemal ked je to dobre nastavene
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 07:01
Avatar člena
Donardo - Člen
A dobre.. serem vam to tu! ani normalne diskutovat sa tu neda. Robte si co chcete pre na zamna bud i na VNT i na TS i na steame si zapnite vsetko.......Ja si hrajem na GG serverya tam vam tieto sracky nepomozu a preto mi to je uz jedno.

Lebo tu clovek stale ked ma nejaky iny nazor jak admin tak hned je pre neho male decko a takdalej.

Tak sa majte.
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 11:22
Avatar člena
defuser - Člen
Donardo si celkom ucenlivy, len prosim ta pochop ze si zabudol na jednu velmi dolezitu vec, ktora popri pravidle "co nieje zakazane je dovolene" plati. A to ze vela prikazov a zakazov je v pravidlach vyjadrenych implicitne ( takze este toto si uvedom a bude sa dat s tebou komunikovat ). Minianalyza spamu: Co je spam? je to otrava diskutujucich textom kt. asi nejak nesuvisi s diskusiou... Co z toho vyplyva? Ja myslim ze prvom rade je zakazane spamovat a implicitne z toho vyplyvajuc aj zbytocne svojimi prispevkami otravovat diskutujucich. Diskusia na urovni je vecna, slusna a podla moznosti k teme...
Upravil defuser zap. 04/10/2010 11:28
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 17:14
Avatar člena
Garlin - Člen
Donardo prestan fetovat.
defuser k tebe len ...

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 17:28
Avatar člena
defuser - Člen
... hovorit je striebro a v tvojom pripadem mam dojem, ze u teba Garlin je mlcat dvojnasobne zlato... Ja osobne neznasam trapnu ironiu, zas si nevymyslel nic inteligentneho, donardo isto nefetuje, vedel by som na to stavit xD
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 17:44
Avatar člena
Garlin - Člen
Znizujem hranicu typu tvojho veku na 14-15 rokov

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: admin cheat - pocas hry 04/10/2010 17:51
Avatar člena
defuser - Člen
garlin skoda ze niesi tak ucenlivy, jak donardo. Poviem ti to priamo, polopate, tak aby si to dokazal pochopit: v zivote si z nikoho bezdovodne nerob pcu lebo sa zhodis tak, ako si sa zhadzoval doteraz... moralne sa spravas v mojich ociach tuto na fore momentalne horsie ako donardo...
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37