Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
admin cheat - pocas hry 30/09/2010 16:46
Avatar člena
defuser - Člen
Otazka na vedenie portalu ( teda pokial viem Majo ):
Moze admin pocas hry (ak admin prave hra - nieje v spec mode ) na tomto portali pouzivat pluginy resp. cheaty kt. su pre beznych hracov zakazane? (najma urcenie polohy hraca z ineho zdroja ako je defaulne nastavene v cistej instalacii CS) Pytam sa lebo v pravidlach to proste nieje a snad v ramci zdravej kultury by hraci mali vediet aj toto. Ak je to nedovolene, aka je sankcia za porusenie. diky
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 17:25
Avatar člena
Fuxxo - Člen
defuser... sorrac, ze pisem aj ked nie som vedenie. neviem ci narazas prave na toto ale skusim.. kopec adminov hrava spolu, hlavne na patricii.. hravaju bud proti sebe alebo spolu.. su napojeni na vnt alebo TS.. ked je niekto T tak rozprava adminom ktori su CT, ze kde ide bomba a CT rozprava Tckam adminom, kde ide menej CTciek. alebo ked ostane niekde posledny a treba ho vyhuntit napriklad. alebo admin je Tcko, polozi bombu a strazi, tak mu druhy admin povie odkial mu ide enemy na plant. nech sem neskusi ziaden admin napisat, ze sa to tak nerobi. ROBI SA TO TAK! ja som to spravil asi 5x dokopy a potom som drbal ostatnych adminov aby to nerobili, lebo sa mi to nepacilo a bolo to nefer pre hracov nedajboze niektori hraci z toho vyvodili ze admin ma WH a samozrejme to bolo pravdive obvinenie... pokial ja viem, tak admin ma jedine WH aj to ked je dead, tak je plugin admin_esp, cize admin ked je dead alebo v specte, tak vidi kde su ostatni hraci vzhladom na toho, koho sleduje.. ale inak je to radovy hrac ako kazdy iny, len s rozdielnym skillom... pokial mas nejaky dokaz, tak sem s nim, nech mame co pozerat a ohovarat
Upravil Fuxxo zap. 30/09/2010 17:26
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 18:07
Avatar člena
defuser - Člen
v poho, si admin a aspon si specifikoval to na co som nenarazal... aj bezny hrac moze mat kamosa kt. mu "foti" by som to nazval zvukova navigacia, toto sa da tazko zakazat a myslim ze neni zakazane aj ked to nieje celkom korektne... s tym treba mozno ratat ked date takemu typkovi ban, uz je ale na nom chudakovi dokazovat jak to bolo (teraz ma kopec lam vyhovorku xD ) Z tvojho pripevku je jasne ze admin citovat (softom vlozenym do CS - vizualnym podotykam ) pocas hry nesmie. AJ napriek tomu chcem reakciu vedenia aka sankcia caka pripadneho admincheatera Semtam iste veci neni problem exaktne dokazat, je mi jasne ze v topmanazmente su ludia kt. s IT maju viac jak dost skusenosti. Ja osobne admina beriem ako vzor skillu ale hlavne cestnosti a spravodlivosti - je to ista zodpovednost kazdopadne.
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 18:41
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ak dobre viem na csp uz bol nato priklad ze admin pouzival wh...cize vsetko je mozne...pokial dobre viem dotycna osoba stratil svoje prava+permanent ban.este by som dodal ze admin vidi vsetko co napisete do chatu...viem aj to je kus nefer voci hracom ale i z toho admin moze vediet kde sa nachadza hrac...Co napisal Fuxxo da sa povedat ze je pravdou ale to sa da robit aj cez steam...a nato maju moznost aj ostatny hraci.

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 19:00
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
admin dostane ban a pride o prava a ked tak plus ban na web

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 20:31
Avatar člena
defuser - Člen
OK dik Majo za odpoved
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 20:41
Avatar člena
Donardo - Člen
Ci boze.........tak to som hlboko sklamany ze daco take si admini dovolia myslim ten TS alebo VT.......pred nielkokimi rokmi som bol v jednom klane no vlastne to ani nebol uz klan ale daco vetsie okolo 15 clenov a pridal som sa k nim ked raz ma zavolali ci nejdem zahrat na neajky public ja ze jj idem ved preco ne a povedali mi nech pridme na TS ze pokecame ale ked som tam prisiel tak vsetci hrali na jednom servery a hovorili kde chodia ostatny v tej chvili som im povedal co si myslim som este kus ostal a nahral si co hovoria..... nasledne som to poslal adminom plus niki a mena hracov a boli bany hoci len na tie servery co som vedel dokazat a to boli steamovy hraci
Bol som s toho velmi velmi sklamany co sa to vlastne robi ....a teraz som este sklamanejsi ze to uz robia aj ADMINI

Fuxoo - paci sa mi ze si sa priznal za ostatnych cenim si to a aj to ze si sa to snazil zmenit

Normalne som stratil chut hrat na takych seerveroch kde sa ieco take deje cest vinimkam... aj ked hrajem na GG servery kde si myslim ze by to kazdemu bolo na prd a kde si myslim ze sa to nepouziva ale urcite keby som mal iny Team GG server tak odidem a uz by som sem nidky neprisel ...Dufam ze sa to uz nedeje a ked ano tak bolo by dobre aby ty co to robia boli spravodlivo potrestany aj ked je to z nasej strany tazko dokazat ked nebudem mat nahraty vas rozhovor na VT alebo TS


.... Asi mi uz ostava iba vytvorit si vlastny server, dat si tam BOTOV a aspon tak to bude FairPlay a budem vediet ze kazdy hraje cisto

tod moj nazor
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 20:47
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Donardo ty co tu sprcis?? sak aj ked su dvaja hraci obycajny na VNT v jednej roomske a kecaju a ked su jeden CT druhy T tak hovori vacsinou ten co je dead ze dlha, a pod, to bolo odjakziva ale ten hrac nema presne namierene na toho druheho vie len siroke miesto kde sa nachadza, ja som na vnt nebol uz davno ale toto robia vsetci hraci co su na vnt na vsetkych serveroch, tam rozoznas ci wh ma alebo mu niekto pomaha z druhej strany

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 21:03
Avatar člena
Donardo - Člen
rad by som tomu veril.. ale aj ako sam pises dlho si tam uz nebol tak mozno teraz to je inakk JEdine Fuxoo ma cest lebo to priznal ze sa to robil
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 21:20
Avatar člena
zaerius - Administrátor
omg Donardo...ja sice nemam vnt..nikdy som nepozival..ale to iste ide na steame..obcas sa stane ze ked hram s kamosom ja mu napisem ked som dead ze kde sa nachadza enemy..on zas mne..ale vacsinou ajtak kym to poslem uz aj vidi enemy...a z toho ze dlha...nesme cheatery len mas predstavu ze asi tam pojde...ked to povazujes za cheat..tak podla mna polku hracov by si mohol zabanovat...steamerov skoro kazdeho..omg beres to priliz vazne..

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: admin cheat - pocas hry 30/09/2010 22:02
Avatar člena
Kaqpo - Člen
myslim ze tu bolo napisane sicko,ono treba pochopit ze podaktory si na pube chcu zahrat nazvime to akokeby mix a tak sa dohovaraju cez steam,vnt a ine veci...alebo ked je 1 na 1 alebo 1 na X a ten jeden sa motka a nevie de je sever,plant resp.nevie chodit a prezerka si mapku tak nech necakame na takeho hraca tak hodime info de sa cca nachadza,lebo si myslim ze cakat na jedneho chlapca kym sa on vymotka a tak brzdi cely server je tak trosku o nervydonardo ono sa to nevyuziva tak ako si ty mysliz,podla mna to beries az moc vazne ... toto robi kazdy ktory si chce zahrat tak z kamaratom a fragovat a ucit sa ...

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 08:03
Avatar člena
Atl@n - Člen
aby si obycajni uzivatelia nemysleli ze sa to robi len tu na CSP robi sa to vsade! tomu proste nemas ako zabranit aj ked napriklad na nasom portali sme si ako admini zacali zo seba robit srandu ked si naschval zle hovorime na vnt ale je to vsetko v podstate len o pristupe ludi
Príspevkov: 14Bydlisko: • BBZaložený: 29.11.09 csworld.sk
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 08:57
Avatar člena
Donardo - Člen
a to je jedno ze ako casto si vravite to ako keby ste mali WH a stale ho zaponali a v vypinali.. skuste sa na to pozret s tejto stranky .. dakto ked ma WH a snazi sa ho zakrit tiez si ho na chvilu zapne napriklad pozre kde su lebosa mu nechche cakat a idem za nimi...


Ako ja viem ze sa to deje aj na inych serveroch ale tu ma prekvapuje ze to robia admini no.

Treba sa pozriet z pohladu aj toho ze niekto napriklad hra FairPlay a niketo proti nemu podvzdza aj ked nema ziadny heck zapnuty. To sa mi zda nespravodlive.. aj ked to je na kazdeho posudeni...Dakomi to robi dobre si len tak zbierat fragy ale co s toho ked to nesu moje fragy za skill ale zato ze mam kamosa ktori mi sem tam povie kde su

Niet nad FairPlay hru!!!
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 11:04
Avatar člena
Garlin - Člen
Ja skapem.


Donardo z teba mam pocit ze si sa prebudil po velmy dlhom spanku a zistil ze svet je skarede hnusne miesto.

Fuxxo pametas na casy na TS este so starou bandou na fofose ? Na to demo co si robil s Holubom

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 11:26
Avatar člena
murded - Člen
vsetci vip maju vlastne take slabe wh ze im to ukazuje za kolko hp dali akurat hit cize ked niekde dieruje a vyhodi mu ze ubral dajme tomu 13hp tak mu je jasne ze tam kam akurat strielal niekto je. ak to tak nieje tak ma opravte.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 11:58
Avatar člena
wajrus - Člen
akoze Donardo, ty si podla mna vyuceny ***** ... ty co tu pises? garlin ma pravdu asi si sa zobudil z nejakej peknej rozpravky do skaredeho sveta
a ze hodil si sa do klanu kde je 15 ludi a vsetci boli na servri a hovorili si kde su ostatni ... z toho som mal dost to na servri hralo 50 ludi asi ze? to si viem aj zivo predstavit
a priznam sa ano ja to robim a nemam s tym problem a preco by som aj mal mat, aspon je vacsia sranda a zabiju sa hned zbytocne lamy co sa motaju jak cigani v kukurici ... a robia to aj ostatni s ktorymi hram a som na vt, pretoze ked som s nimi na vt tak mi aspon povie henten tam cheter henten tamto, ten mi hadze flese pred oci a uz riesim ... takze si utri slzy a hlavu hore
a odpoviem aj na tvoju hned prvu otazku ... myslim ze to uz bolo dopredu jasne ze ak admin cheatuje tak pride o prava a dostane permanent ... azda si nemyslis zeby mohol hrat dalej ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 17:54
Avatar člena
Fuxxo - Člen
ja len upresnim to, ze som to ROBIL, to su 3 ,mozno 4 roky dozadu a odvtedy na vnt skoro nechodim, posledny rok vobec nechodim...

Garlin: ano, pamatam si, to boli stare dobre casy, ked sa islo zahrat na server a napojit na vnt alebo ts s tym, pokecat, posrandovat a huntit cheatrov... je to smutne, ale teraz to je inak... ja si preto hravam awp, lebo tam aj ked niekomu napovies kde je enemy, tak o stotinu sekundy to pravda nie je a mas na vyber milion moznosti... to sice aj na normal pube, ale awp je rychlejsie...
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: admin cheat - pocas hry 01/10/2010 20:52
Avatar člena
defuser - Člen
Myslim ze tema bola zodpovedana prvou reakciou Maja. Ja osobne by som Donardovi moc neodpisoval ( teda pri neadekvatnych reakciach ), do registracnych udajov na portal by som praskol vek min cojaviem 14 rokov. v pripade evidentnej nizkej vekovej hranici ( vtaka poznas po peri - cloveka po reci, svata to pravda ) asi treba banovat pristup na web. Mne ten Donardo ( nehnevaj sa chalan ) pride jak 8 az 10 rocny. Mimochodom vsimol si niekto okrem mna, ze Donardova stylistik je velmi podobna s A. dexterom killerom? ... Moja otazka je preventivneho charakteru, jasna ( teda uz po Fuxxovej reakcii ) a hlavne zodpovedana, myslim ze vela hracov bude mat vo veci jasno. Donardo ked vyrastie tak pochopi, ze co neni zakazane to je dovolene, nieje diskriminovany ( teda ako bezny hrac vs admin ) kedze hlasova komunikacia je pristupna kazdemu kto ma zvukovu kartu, mikrofon nejaky trapny soft a siet...
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: admin cheat - pocas hry 02/10/2010 01:36
Avatar člena
Garlin - Člen
Fuxxo: njn stare dobre casi. Skoda ze to je uz prec.

defuser mozem len tak na okraj vediet tvoj vek ? Lebo z tvojho prispevku to vyznieva tak ako by si mal 99 a cely zivot za sebou


Upravil Garlin zap. 02/10/2010 01:37
Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: admin cheat - pocas hry 02/10/2010 04:06
Avatar člena
wajrus - Člen
a inac sa mi ozvalo zopar hracov ze sa vyjadrujem surovo na serveroch ... no co k tomu povedat ... to ze napisem na servri ze henten lamer ma zabil, abo co ja vem ze toten je lamer, dement abo co ja viem co, bo robi toto a hento... abo ze je curak bo kempi ... ak samozrejme nema kvoli comu ... ano napisem to, pise to aj vela vas, to este tolerujem, a pokial to nieje az velmi urazlive (na rodinu a pod) ako ste zvyknuti pisat, tak sa necudujte ze dostanete kick, alebo aj ban ... jasne ze zanadavam si aj ja, ale odtial potial, slusne ... a potom si na dotycneho posvietim a pozriem co robi a preco to robi ... a najprv upozornim ze kludnejsie az potom kick or ban, nie ako dnes co sa m mi stalo, ti dvaja mozu byt radi ze dostavali len kick mno, aj ked som upozornoval ... proste ak budete hrat normalne a zbytocne si nenadavat a nerobit problemy tak s nikym problemy nebudu a ja len budem rad len aby bolo jasno ... ked sa niekto bude chciet stazovat ze velmi prisny som, ako som uz zopar krat pocul

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37