Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
VoteBAn 02/03/2010 20:07
Avatar člena
draco - Člen
Myslim si ze tato bola urcite rozoberena X krat...No urcite,, naco to pisem ked to bolo tuto no preto to :1. chcem si zahrat CS a to z toho kuska casu co mi ostava tam pride cheater a neje tam admin ide ma porazit PO 2. Ze chcem spravit demo (rad by som bol admin co sa asi nestane no to nevadi prezijem to) a to trva tych 15 minut bo vsetko hodit na net a potom este admin nech pride to dalsie minutky a k tomu ked tam nik nie je tak to ma ide porazi total burtal.

A preto si myslim ze keby bol voteban povoleny tak by to bolo fajn, no ale muselo by to prijat 2 tretiny z 3 hracov na servery aby to bolo fer a nik sa nestazoval tak to musi potvrdit admin ked pride na server a hrac docasne dostane kick na 1den votom . myslim ze to bude fer no newem ako vy a mozno by sa to podarilo alebo aspon na funku. Dakujem za precitanie textu
Príspevkov: 8Založený: 12.09.09 411527171
RE: VoteBAn 03/03/2010 11:36
Avatar člena
Dag22 - Člen
myslienka to je celkom dobra ale musis zobrat do uvahy aj to ze X krat sa stava ze je tam kopu deticek a dojde tam niekto lepsi a nepocuva nic ine len ze je cheater. do toho ked bude toto fungovat tak dotycni dostane ban povecme na cca 1 den a to len za to ze to vie hrat.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: VoteBAn 03/03/2010 11:56
Avatar člena
Sali - Člen
presne tak..nemyslis ze ak by to malo zmysel, tak by to tu uz bolo?...a aj ked to zoberieme z druhej strany...budu bany na jeden den...nebude tam admin..cheater dostane ban na den..a o dalsi den sa pripoji a hra..a tak by mal permanent.. csportal pribral dalsich adminov..takze pocet sa zvysuje..takze..ak tam nieje, na icq urcite niekto bude.

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: VoteBAn 03/03/2010 12:02
Avatar člena
lukh - Člen
souhlasim s Dagem... Voteban je dobra vec, kdyz si nekdo "sedne" do spectu a chvilku(=5 minut nebo 3-4 uplna kola) pozoruje daneho cloveka...
mozna, kdyby tohle byl ciste Steamovy server(tak by to bylo mozne aplikovat a bylo by to jednodussi - vetsinou ti hraci o hre neco vi a znaji vetsinu triku)... tady existuji i NS (netroufam si rict, ze vetsina, ale je jich hodne - ja jsem jeden z nich a to z duvodu, ze znam lepsi zpusoby, jak utratit 400 KC
<ekonomika>
pri kursu Eura 30 Euro je to zhruba 13 Euro (centy neresim ), navic chtel bych podotknout ze sice ma CR ceny jako v zapadnich zemich, ale platy jsou daaaaleko jinde
</ekonomika>...
to je vse, co jsem chtel rici k VoteBanu
Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: VoteBAn 03/03/2010 18:46
Avatar člena
Resoluticeq - Člen
Dag22 napísal:
myslienka to je celkom dobra ale musis zobrat do uvahy aj to ze X krat sa stava ze je tam kopu deticek a dojde tam niekto lepsi a nepocuva nic ine len ze je cheater. do toho ked bude toto fungovat tak dotycni dostane ban povecme na cca 1 den a to len za to ze to vie hrat.


Tak toto je sveta pravda...Ja sam som sa napocuval na svoju osobu kopu blbosti o cheatoch ...Nieje dobre to tam dat.Lebo hraju tam taky,co sa opicia po druhych..Myslim tym to, ze ked jeden povie cheater!...cheater!..tak sa pridaju aj ostatny.A keby tam bol ten voteban ako chcete...tak to by vyuzivali urcite pri kazdej alebo kazdej druhej prilezitosti.
Príspevkov: 15Založený: 22.04.09 408551912
RE: VoteBAn 03/03/2010 19:14
Avatar člena
Garlin - Člen
Tak ja som mal minule skore 6:12 a bol som citer
Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: VoteBAn 03/03/2010 19:17
Avatar člena
Resoluticeq - Člen
hh chudak
Ani pri takom skore ti nedaju pokoj
Príspevkov: 15Založený: 22.04.09 408551912
RE: VoteBAn 04/03/2010 12:44
Avatar člena
draco - Člen
lukh napísal:
souhlasim s Dagem... Voteban je dobra vec, kdyz si nekdo "sedne" do spectu a chvilku(=5 minut nebo 3-4 uplna kola) pozoruje daneho cloveka...
mozna, kdyby tohle byl ciste Steamovy server(tak by to bylo mozne aplikovat a bylo by to jednodussi - vetsinou ti hraci o hre neco vi a znaji vetsinu triku)... tady existuji i NS (netroufam si rict, ze vetsina, ale je jich hodne - ja jsem jeden z nich a to z duvodu, ze znam lepsi zpusoby, jak utratit 400 KC
<ekonomika>
pri kursu Eura 30 Euro je to zhruba 13 Euro (centy neresim ), navic chtel bych podotknout ze sice ma CR ceny jako v zapadnich zemich, ale platy jsou daaaaleko jinde
</ekonomika>...
to je vse, co jsem chtel rici k VoteBanu



ak mam povedat nieco na ten spectat je to dobre ale csportal je to ako pre debov nahravam demo a zrazu ze 2 minute afk kick a to ma nasere.Ked uz chcete nieco vediet: nepohinaju sa len pokroky csportalu ale aj hracov s cheatmi a k tomu aj cheaty samote !!!!! ja si myslim ze ked prejde rok alebo mozno dva budu cheaty na urovni ze ani si to admin nevsimne a nie to cely server.Chapete ale bude dynamicku IPku mat kazdy a mozeme si s prepacenim r..t lizat:-D.Admin potom bude musiet by online 10h denne nie jeden ale aspon 3 admini na jednom servery aby sa prestierali a ked vidimm ze uz je dokonca 11 serverov ide ma reznut chapete.1 admin na jeden sever na 2 hodky a k tomu si myslim ze je malo adminov(viem nechcete naberat deti :-) uznavam)je to slabe.dakujem
Príspevkov: 8Založený: 12.09.09 411527171
RE: VoteBAn 04/03/2010 12:52
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
draco - ano CSko ide cele do sraciek, kazdy treti steamer si ide zacheatovat na NS server kde sa obhajuje, ja necheatujem ja mam steam , adminov stale novych naberame staci poslat prihlasku a pockat na vybavenie, kontaktuje sa potom cez icq a riesi sa dalej, dynamicka IP je asi najhorsia ale s tym jaksi nic nespravime, 90% cheaterov ma asi dynamiku a ban mu mozes dat aj 100x

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VoteBAn 04/03/2010 13:01
Avatar člena
lukh - Člen
draco - kdyz budes ve spectu tak staci odehrat aspon 1 hru a nevykopne te to ... ale pokud vim, tak to kickuje po 5 minutach, teda aspon na D2 only... na fun zajdu jednou za uherskej rok...
a kdyz uz mluvis o pokroku, ch(e)atari budou vzdy napred pred adminy a VAC (ale kdyz VAC zjisti externi upravu CS tak automaticky banuje STEAM ucet, a pak si ho muze strcit... vsak vite kam ... proti VAC banu se nelze odvolat...)

P.S.: Pro ty kdo nevi, co zkratka VAC znamena. Je to Valve Anticheat Control(= proticheatova kontrola Valve - volny preklad )
Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: VoteBAn 04/03/2010 13:26
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
ved staci sa prehodit do rovnakeho teamu dat si na zaciatku kill alebo az ked ta zabiju a mozes natacat veselo az kym on nebude dead

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VoteBAn 04/03/2010 13:56
Avatar člena
lukh - Člen
pak te ovsem nesmi prehodit ptb ... majo - ja to tak robim ,teda pokud me ten ch(e)ater nastve, ale zapomnel jsem tu moznost zminit ... pak tocim jako o zivot
Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: VoteBAn 04/03/2010 15:44
Avatar člena
Dag22 - Člen
citri vzdy boli a budu to je fakt ktori sa nezmeni a prave preto su tu admini ktori ich banuju ale samozrejme ze to vsetko neni len o adminoch ale aj o spolahlivych hracoch ktori admina zavolaju alebo rovno natoca demo.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: VoteBAn 04/03/2010 20:36
Avatar člena
Garlin - Člen
dyn IP nicia svet non-steam CS rovnako ako hudbu nici napalovanie... S tym sa neda nic zrobit bohuzial. Jedine zeby sa za cheating strielalo

Mohol by sa najst nejaky CS zorro pomstitel co by chodil osobne vrazdit ludi pouzivajucich cheaty
Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: VoteBAn 04/03/2010 22:04
Avatar člena
Dag22 - Člen
hhhhhhhhh cs zoro-anticheat pomstitel v skratke <---CZAP--->
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: VoteBAn 05/03/2010 17:33
Avatar člena
Fakt7 - Člen
staci aby strasil deti vo sne
Príspevkov: 84Založený: 27.03.09 363443868
RE: VoteBAn 06/03/2010 23:10
Avatar člena
LigaProtiMatike-Lamy - Člen
Vote BAN je podla mna dobrá vec.....
K tomu ze je vela citerov poznam riesenie.. ale je to trosku zlozite......treba nakodovat Anti Cheat ktorý ak dá admin BAN automaticky vdaka IP odinstalje CS-ko z pocitaca citera.....skoda ze z dynamickou by to nefungovalo ale ako som si vsimol vote BAN bz bol super na serveroch ako napriklad W3.......

som s5!
Príspevkov: 86Bydlisko: • Slnečná Sústava :DZaložený: 16.06.09 596623621
RE: VoteBAn 07/03/2010 00:26
Avatar člena
lukh - Člen
liga - kazdy na to mame jiny nazor... ale pravdou je, ze dost veci se da obratit proti komukoliv vcetne votebanu
nasledujici priklad je pouze ilustrativni a nemusi odpovidat realite
napr. Kdyby bylo na serveru 3/4 lamek a cheateru a ti by se domluvili, ze daji ban cloveku, ktery nema cheaty a prisel si pouze zahrat...Nanestesti zrovna v tu chvili bude admin pryc... tak napisou do say prikaz voteban(popr. /voteban) a zvoli toho jednoho cloveka, co ma lepsi skore, nez maji on sami... a co se stane dal? Dobry hrac dostane ban na zvolenou dobu a lamky a cheateri budou spokojeni, ze se zbavili lepsiho protihrace, ktery CS umel hrat... a ten banovany hrac je nas**ny na voteban
Kdyby pak meli admini proverovat kazdou zadost z nekolika desitek, tak nedelaji nic jineho nez davaji unban

ad2)ne kazdy si muze dovolit sedet pri kompu 24 hodin 7 dni v tydnu... sice by to bylo reseni, ale tak rozsahly program by ti zadny programator zadara nenaprogramuje a obzvlaste ne s neustalou aktualizaci... pekne by se to prodrazilo portalum a valve taktez... a Valve anticheat ma (VAC) - kdyz zjisti pritomnost cheatu, tak permanentni ban na steam account...
Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: VoteBAn 07/03/2010 18:04
Avatar člena
PePo - Člen
pani aj kebyze voteban funguje velmi malo krat sa stane ze sa 2 tretiny enemy posklada ci kolko to je v tom vote,cize podla mna strata casu
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: VoteBAn 23/06/2010 14:15
Avatar člena
The lucas - Člen
Minule som hral na jednom zahranicnom serveri a tam maju cheaterov poriesenych tak, ze ak niekto stlaci klavesu DEL alebo INS s ktorou sa cheaty aktivuju, tak ho jednoducho kickne zo servera , tento system sa mi paci, nedalo by sa to zaviest aj tu?
Príspevkov: 20Založený: 20.05.10

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37