Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 19/07/2009 09:07
Avatar člena
ehrnam - Člen
v prvom rade chcem to napisat verejne, urcite si to precita aspon 1admin

1, zacinaju sa diat zaujimave veci na WAR3, mozno je to prazdninami, neviem. celkova uroven, resp povedomie hracov na WAR3 myslim, ze klesa, to, ze sa vela cheatuje to tu hadam ani nemusim spominat, ja osobne som sa nikdy ani nepokusal cheatovat, zato by som tu chcel seckym lamkam odkazat ze hrajte to 6 rokov, trenujte AIM na nejakom (ale dobrom) DM a uz mi nebudete stale hovorit ze "to mam vypnut"

2, tazke srdce mam na niekoho, neviem koho: dnes rano som si chcel urobit screen XPakov, a pozeram vsetko na 0. UZ 2x MI BOLI ZMAZANE VSETKY XP NA VSETKYCH POSTAVACH!!! prvy krat som to neriesil, teraz som sa kvoli tomu zaregistroval. ked mate na kazde postave(rase) lvl 7-8, urcite viete kolko je to odohranych hodin,
konkretnejsie na Blood Mage-ovi som mal 600 000, niekto mi to zmazal na 0(tymto chcem aj podakovat adminovi NIKI, za ferove pridanie Xp aspon na lvl6)

neviem co sa tie XP daju lepsie ochranit pred cudzim zneuzitim (niekto sa logne pod vasim nickom a maze) ale 2x zmazat to uz pozeram ze kto si da tu pracu, tymto aj tochto svojho "kamosa" pozdravujem

spat ku lamkam: jak to funguje na WAR3 v skratke: mam skore 40:5(u mna to je standard ) lamka(-y) zacnu: ty cheater, ked mas ty dam si aj ja, nasleduje retazova reakcia a kazdy druhy uz ma zapate, ale nechcem tu moc vyplakavat to nikoho nezaujima, skor by som tu chcem dat nejake navrhy na zlepsenie chodu WAR3:

a, asi by som znizil pocet Xp potrebnych na dosiahnutie nasledujuceho lvl-u (vysvetlenie: tazko sa k lvl-om dostat zvadza to na cheatovanie, pripadne sa ludia logguju pod cudzimy nickymi

b, pustil by som FF, ja viem uz sa to pisalo ze MOLE a tak, FF je tak isto aj nastroj kt sa hraci mozu zbavit cheatra, votovanie hraca nefunguje

c, mozno by som tam dal nejake samoregulacne nastroje ako je AMX


ps: robil som admina na jednom WAR3 serveri, a viem ze to nie je az tak easy
s pozdravom
-ehrnam-

trenuj aim budes jak ja
Príspevkov: 2Bydlisko: • BAZaložený: 19.07.09 221582823
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 19/07/2009 10:25
Avatar člena
metmet - Člen
stotoznujem sa s tvojim prispevkom ehrnam. tato situacia by sa mala naozaj zacat riesit. sa mi zda, ze niekto tam chodi uz len kvoli tomu, aby ludom mazal XP.
ja som mal prve 4 postavy na 10 LVL a dalsie 4 po 100k XP. jedneho dna sa pripojim a prve dve 0. o tyzden vsetky 4 po 0 a par dni na to som mal cisty ucet. snazil som sa kontaktovat aj nejakych adminov, ale bud sa mi neozvali alebo nemali cas.
takisto mam rad nobrainov ako napriklad profy. chalan uplne lavy, dava na nahody. o tyzden priemerne skore 30:7 a ide presviedcat, ze nic nema, i ked je to viditelne.
pevne dufam, ze admini budu mat cas a chut riesit tento problem.
Príspevkov: 19Založený: 28.10.08
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 19/07/2009 12:20
Avatar člena
klimco - Člen
takto to mazanie xp by sa dalo jednoducho osetrit ale je problem kedze subory kodovane pre amx by mali byt verejne siritelne aj so zdrojovim kodom ale kedze na nas w3 nieje zdrojovy kod neda sa to upravit tak jedine zakupit vip ale to uz je len na tebe ci si najdes iny server alebo ti to stoji zato a budes hrat tu ktym citerom male deti (hraci) maju cas tym ze maju prazdniny a ty starsi (admini) maju casu menej kedze maju pracu brigady alebo proste dovolenky

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 19/07/2009 12:22
Avatar člena
Funec - Člen
tu je moj navrh na riesenie tohto problemu:
Vypnutie ukladania XP na postavach, rychlejsi, resp. velmi rychly lvl. up, tzn. prides a za 45min si nahras na ktorom chces lv. 10 a bavis sa. Odpojis sa a nahras znova. Mna taketo mody viac bavia a aj novi hraci maju sancu si tam zahrat, lebo bez akychkolvek skillov sa proti teamu kde su vysoke levly moc hrat neda, co podla mna vedie retardov, ktori to nevedia zniest k tomu, aby mazali xp, resp. zapinali cheaty. Dalsia moznost je vypnut prikaz na resetxp, ak sa to da. 3tia moznost, screenujte si xp vzdy po dohrani. Peace

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 19/07/2009 13:37
Avatar člena
Niki - Člen
Poslední dobou mi příjde, že mažou XP povětšinou jen těm kteří jsou v TOP15. Tak vypněte rank a uvidí se jestli se to nezklidní...
Príspevkov: 32Založený: 16.10.08
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 19/07/2009 15:45
Avatar člena
Funec - Člen
niki, to je jasne, ze budu mazat top15, lebo tam maju pravdepodobne hraci najvyssie levely, tzn. napachaju naviac "skody", ale neni to zly napad vypnut to. Sak hadam ked hlavati vytriezveju, vyjadria sa

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 20/07/2009 11:42
Avatar člena
mOzNo NaBuDuCe - Člen
najlepsie by bolo vypnut resetxp...bol by pokoj aspon s mazanim XP...ale urcite by som ja osobne nechcel aby sa zrusilo ukladanie XP...kedze niektory hraci sa na tych XP dost nadreli a teraz by to bolo trochu nefer keby nejaky novy hrac tu prisiel a mal by tolko kolko hrac ktory tu hra napr. rok...TOT FSJO
Príspevkov: 52Založený: 18.10.08
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 23/09/2009 18:39
Avatar člena
Nexotic - Člen
ja bych tam poslal neakeho admina ktery proste ma zajem a hraje celej den... ale drive bych zpise resetl XP
Príspevkov: 11Založený: 23.09.09
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 23/09/2009 19:53
Avatar člena
Nexotic - Člen
no jak rikam.... proste pritvrdit...
Príspevkov: 11Založený: 23.09.09
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 17/10/2009 00:31
Avatar člena
Radovanek - Člen
Sic je to starsiho data ale absolutne souhlasim... Aj me se stava, ze mi kazdej nadava ze sem cheater i kdyz nic nemam a uz me nekolikrat admini prohlizeli a i kdyz vim ze nejsem ani skill jen luck a trosku brain....

ehrnam napísal:
v prvom rade chcem to napisat verejne, urcite si to precita aspon 1admin

1, zacinaju sa diat zaujimave veci na WAR3, mozno je to prazdninami, neviem. celkova uroven, resp povedomie hracov na WAR3 myslim, ze klesa, to, ze sa vela cheatuje to tu hadam ani nemusim spominat, ja osobne som sa nikdy ani nepokusal cheatovat, zato by som tu chcel seckym lamkam odkazat ze hrajte to 6 rokov, trenujte AIM na nejakom (ale dobrom) DM a uz mi nebudete stale hovorit ze "to mam vypnut"

2, tazke srdce mam na niekoho, neviem koho: dnes rano som si chcel urobit screen XPakov, a pozeram vsetko na 0. UZ 2x MI BOLI ZMAZANE VSETKY XP NA VSETKYCH POSTAVACH!!! prvy krat som to neriesil, teraz som sa kvoli tomu zaregistroval. ked mate na kazde postave(rase) lvl 7-8, urcite viete kolko je to odohranych hodin,
konkretnejsie na Blood Mage-ovi som mal 600 000, niekto mi to zmazal na 0(tymto chcem aj podakovat adminovi NIKI, za ferove pridanie Xp aspon na lvl6)

neviem co sa tie XP daju lepsie ochranit pred cudzim zneuzitim (niekto sa logne pod vasim nickom a maze) ale 2x zmazat to uz pozeram ze kto si da tu pracu, tymto aj tochto svojho "kamosa" pozdravujem

spat ku lamkam: jak to funguje na WAR3 v skratke: mam skore 40:5(u mna to je standard ) lamka(-y) zacnu: ty cheater, ked mas ty dam si aj ja, nasleduje retazova reakcia a kazdy druhy uz ma zapate, ale nechcem tu moc vyplakavat to nikoho nezaujima, skor by som tu chcem dat nejake navrhy na zlepsenie chodu WAR3:

a, asi by som znizil pocet Xp potrebnych na dosiahnutie nasledujuceho lvl-u (vysvetlenie: tazko sa k lvl-om dostat zvadza to na cheatovanie, pripadne sa ludia logguju pod cudzimy nickymi

b, pustil by som FF, ja viem uz sa to pisalo ze MOLE a tak, FF je tak isto aj nastroj kt sa hraci mozu zbavit cheatra, votovanie hraca nefunguje

c, mozno by som tam dal nejake samoregulacne nastroje ako je AMX


ps: robil som admina na jednom WAR3 serveri, a viem ze to nie je az tak easy
s pozdravom
-ehrnam-


One Shot One Head And U R Dead
Príspevkov: 87Bydlisko: • Praha ( město měst )Založený: 05.10.09 219610839
RE: WAR3 co si myslite o tomto? (lams vs cheaty), mazanie XP 17/10/2009 02:01
Avatar člena
zhulenec - Člen
mne sa uz 2x stalo ze som prisiel o xp ale nastastie sa mi vratili .. prejstotu mam screen .. ako napisal klimco treba kupit vip a mas ochranu ze nikdo nehra pod tvojim menom len nie kazdy je ochotni si kupovat vip tak ja som za vymazat prikaz resetxp ak by to slo .. bolo by to myslim najrozumnejsie riesenie
Príspevkov: 357Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 04.03.09 238858147

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37