Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 12:38
Avatar člena
black1 - Člen
Tak, ze asi ste si vsimli ze nasa navstevnost nie je prave uspokojiva... je to mozno tym, ze web spravuje jeden clovek (majo) je to dobre v tom ze aspon niekto! ale aj zle - tu plati jedno porekadlo "kolko ludi, tolko chuti". Moj napad spociva v tom, ze by sme jeden den alebo aj dva, vopred urceny cas napr. 22:00 prisli na vt vsetci co chcu mat nieco spolocne s webom alebo maju napad a co ja viem co vsetko... Proste boli by tam admini a riesil by sa web, co kde zmenit atd. vysledky by sa urcite dostavili. Kazdy jeden napad by sa odhlasoval na vt, a neskor uskutocnil ak budu kladne ohlasy. Doteraz sa riesili veci, vsetci dobre viete ako... kazdy si odpovie sam. Tak ze by som bol rad keby ste sa vsetci zapojili do tohoto projektu ak chceme lepsi CSPORTAL.SK !!! VOLTE MA !!! jaj :D (nemohol som si odpustit prepacte :D) Tak ze zatial sem pisete este neake veci okolo toho a dufam ze to cele dame do kopy a spravime si nice web :P s pozdravom blackone~



Upravil Majo zap. 09/12/2010 10:57
Príspevkov: 63Bydlisko: • PodhájskaZaložený: 29.03.08 419541444
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:10
Avatar člena
netSo_O- - Člen
No black1 ja neviem čo očakavaš od tohto webu ? Ono to vždy aspon pre mna bolo miesto kde sa my čo sa pozname alebo aj nepozname stretavame , pišeme novinky , dohadujeme a pixujeme do seba atd... kto tu rieši navšetvnosť alebo take niečo ? Kam podla teba by mal tento portal napredovat ? Kym nebude a to nebude liga tak stale to bude takto a takto to je podla mna dobre , ak sa mylim a xcete to povýšiť na inú úroveň tak ok ale nato tu moc ludi čas nema , či ? ... Proste tu sa schadzame , pišeme , upujeme fotky a čitame fuxove halušky .. toť aspoň môj nazor . S pozdravom netSone~



Upravil netSo_O- zap. 07/04/2009 13:14
Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:12
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
no s tou ligou az tak nesuhlasim, su portaly bez ligy a pekne to tam funguje, lenze cim lepsi web a kvalitny tym viac ludi, tym viac sponzorov a tak, dalo by sa robit toho viacej

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:18
Avatar člena
netSo_O- - Člen
ale otazka znie chceme viac ? chcete viac ? potrebujeme viac ? ja nwm ale Majčo maš peknu frajerku venuj sa redšej jej jak tomuto csku aj tak to budúcnosť nemá a či skor alebo neskôr každý jeden sa nato vybodne. a ako "pekne" to funguje inde ? tu to ide fajn aspon z hladiska že vas znam a aspon tu sa stretneme , už ebať csko ... na chate sa zas najebeme a tu budeme ešte rok otom točiť

Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:22
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
netSo - neboj sa frajerka mi je vzdy prednejsia, ked je nieco treba spravit tak vo volnom case to spravim, postupne sa to da, no a chata je viac nez ista sak nowa to uz s luzisom dohaduje tak

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:23
Avatar člena
black1 - Člen
nesto, mas pravdu vo vsetkom co si napisal ! Ale, niekto popri frajerke a svojom aute a popri cs stiha robit aj ine veci a presne tych ludi sa pytam ci by sa nedali na to. Jedna sa len o upravu webu a kto vie mozno niekoho napadne uplne jednoducha vec ohladne navsevnosti alebo nieco co prispeje tomuto portalu /nvm ci sa pamatas ale jak si sa tesil ked sa zaplnili dva public servre od palmacu este za cias a.C /

Príspevkov: 63Bydlisko: • PodhájskaZaložený: 29.03.08 419541444
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:40
Avatar člena
klimco - Člen
netSo_O- - si ma dost prekavpil svojim nazorom ale uplne stebou suhlasim ludom co onanuju nad navstenostou ze prekrocila 4000 sa smejem kedze to maju z hernych serverov a na webe vypisuju ze to niekam napreduje podla mna to nema kam napredovat a nema to ani zmysel ked natom nechceme zarabat a zarabat na malych zavislych detoch tak to nemusim to somnou ani neratajte v takejto oblasit, podla mna je to dobre tak jak je ciel bol jasny zaplnit servery a to sa podarilo takze uz ktomu nemam viac co dodat a lepsi web ? black1 myslim ze uz si skusal prerobit server adminov a ako to dopadlo ? ja osobne som spokojny stym co je a jak to je. S pozdravom klimco

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.

Upravil klimco zap. 07/04/2009 13:42
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:45
Avatar člena
netSo_O- - Člen
blekoš časy a.C* boli 4-5 rokov dozadu , všetci okrem mna školopovinný a denno denne namotaný na csko a 14hodin za tým pc sedieť , to už je preč .. vtedy boli najlepšie časy, spon pre mna. Jj za čias Palmsoft public #1 a Palmsoft public #2 to bolo ine ale zas ked vtedy svri fungovali tak boli nonstop plne , bo ešte nebolo tak vela ns svrov , potom sa par krat menili IPčky a jedno s druhym. Ale súhlas aj stebou kto maš čas a chuť to vylepšovať nech vylepšuje

Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:46
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
zabudate na jednu vec... na web nikto nebude chodit, bude to tu upapucovane, upadnute... stratime sponzorov a potom co? nebudu ani servery a ani web... a co potom?

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:46
Avatar člena
black1 - Člen
klinco OUT, DenisTT IN

Príspevkov: 63Bydlisko: • PodhájskaZaložený: 29.03.08 419541444
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:55
Avatar člena
klimco - Člen
black1 - no v podstate mi to je jedno, jedine co by sa podla mna mohlo a aj malo zmenit zobrat viac adminov a dat niektorim ludom co su tu vecsie pravomoci

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 13:58
Avatar člena
black1 - Člen
pravda

Príspevkov: 63Bydlisko: • PodhájskaZaložený: 29.03.08 419541444
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 14:04
Avatar člena
netSo_O- - Člen
no klimco ďakujem inak mame platený VIP učet tak zarabame ...
Majo akých sponzorov ? jedine mame palmsoft a odnich mame svr ešte ked sa o portali ani nesnivalo .. ale na druhu stranu ak xcete robiť ešte turnaje aj o vecne ceny tak yo ale to by zas muselo byť uplne o inom ..

Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 14:09
Avatar člena
klimco - Člen
netSo_O- - no vip je na spravu servera a platbu domeny teda aspon tak som to pochopil ja

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 14:16
Avatar člena
netSo_O- - Člen
ale šak hej klimo že to je nato , ked budeme mať vyše 500 VIP userov môžme riešiť kde sa pôjdeme najebať

Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 14:27
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
vies lenze schopnych ludi najst v dnesnej dobe je velke umenie...
no ved hej palmsoft nam server zabezpecuje pc-servis zase prispel na server a jedno s druhym a ked onich prideme tak potom ti ani web tento nenabehne, domena sice hej ale web nie

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 15:15
Avatar člena
Funec - Člen
Ja suhlasim asi so vsetkym, co je tu napisane, s netsom sme toto riesili akurat vcera na icq, ale podla mna je stale sa kam posuvat, co vymyslat a robit, podla mna by stalo aspon za pokus vyskusat nieco este povymyslat, kazdy napad sa da rozvyjat a nakoniec z toho moze vypadnut pekna vec, ak sa to nepodari, nic sa nedeje, fungujeme ako do teraz. Suhlasim s tym, ze viac adminov a aj sirsie pravomoci, ulahci to aj hracom hranie na servroch bez cheatrov, popripade nejaky ten report system urobit, ja sa do tychto veci skoro vobec nevyznam, ale co budem moct mozem skusit pomoct.
Inak ano, n0wic mi to vcera potvrdil, luzis@hrubec.cz kupi vsetkym Eckove Medvediky a sudy Heinekenu jak naposledy

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 16:50
Avatar člena
klimco - Člen
Funec - ale ved hej vsetci sme za rozvoj a za nove napady ale tak treba najprv nejake napady bol napad spravit ligu vsetci vieme ze je to nerealne podla mna v tejto chvili asi aj zbytocne zatial a teraz sa riesi dalsi problem co bude dalsi napad (jak napisal netS proste nieje napad ktory by posunul celu tuto komunitu dalej alebo aspon nikoho nenapadol tak preto tvrdime ze to nema kam napredovat)

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 17:16
Avatar člena
n0wa - Člen
som rad, ze vam portal nie je lahostajni ( teda niektorym ) ale ja na taketo tazke srandy asi cas uz ozaj mat nebudem, neviem.. aj ked pomohol by som ako by sa dalo, nie je to take jednoduche.
k tej chate : zoberem aj fotak, nech sa pofotime, aj hudbu popocuvame cez sluchatka

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: VSETCI ADMINI SEM MAM NAPAD ! 07/04/2009 17:55
Avatar člena
DeFeAt - Člen
ked ste sa tak rozkecali, mne to tu pride dost neprehladne, myslim ze v jednoduchosti je krasa
Príspevkov: 152Založený: 07.03.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37