Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
stupidny plugin 17/10/2010 22:39
Avatar člena
murded - Člen
zo zaciatku ma to vytacalo len trochu ale dnes som to uz na d2 nezvladol a radsej som sa odpojil. neviem koho napad to bol ale ten plugin co odobera dm ked trafim vlastneho je nastaveny uplne na hovno. zazil som ho uz na viacerych serveroch ale tak sproste ako je nastaveny na tych nasich som este nevidel nikde. byva nastaveny len na par percent cize ked dam niekomu z vlastnych palicu tak ma to predsa nemoze zabit. naco je zapnute friendly fire ked vlastne nemozem ubrat vlastnemu len sebe? ked niekde dierujem a nahodou je akurat za tou stenou aj moj spoluhrac nieje to hned jednoznacne nakolko uz ani nevypisuje ze atakujem vlastneho tak sa mozem domnievat ze niekto prave dierol mna prave z druhej strany. a to nehovorim o blbcoch ktori sa mi postavia priamo pred hlaven ked pustam niekde full. proste bud to niekto osetrite aby to malo aspon aku taku uroven alebo to odstrante uplne.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: stupidny plugin 17/10/2010 23:00
Avatar člena
Fuxxo - Člen
toto ma nenapadlo, ze to takto moze zneprijemnit hru... na awp je to uplne vyhovujuce taketo nastavenie
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: stupidny plugin 17/10/2010 23:33
Avatar člena
PePo - Člen
Súhlasím Aj mne to lezie na nervy
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: stupidny plugin 18/10/2010 00:33
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
tento plugin ako jediny vyriesil na 100% odohnanie dementov ktori sa vyzivali v TA a TK a bol to dost velky problem na serveroch

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: stupidny plugin 18/10/2010 09:08
Avatar člena
The lucas - Člen
ale nedal by sa prestavit nejako miernejsie? napr. vcera som hodil HEcko, nevsimol som si ze tam bol moj za dverami a ostalo mi 19 hp...

Play 4 fun, do not cheat
Príspevkov: 20Založený: 20.05.10
RE: stupidny plugin 18/10/2010 15:23
Avatar člena
defuser - Člen
Murded snad ti nieco vravi dement s nickom obana, nechodis na ten server mozno az tak casto asik, aby si si uvedomil to, ze obana sa tu uz dlho neukazal... ( ani sa prisambohu nikdy neukaze ked este vypnete team flash ... - taketo hyeny, ako on sa zivia z toho ze robia druhym zle...) plugin podla mna prinasa viac osohu ako skody... toto je proste public server, podla mna idealne by bolo na Patricii uplne zrusit FF. V pripade zrusenia tohto mirroru a ponechania zapnuteho FF sa varatite o krok spat... Admini si musia uvedomit ze nie kazdy hrac je admin, a dementov kt. uz na spawne teamerov "steklia" knifom a pod. nemozu kicknut, slaynut resp banovat, kedze nemaju prava a ako sa na moju otazku kedysik Majo vyjadril, voteban tu nemieni sprevadzkovat...
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: stupidny plugin 18/10/2010 20:17
Avatar člena
Asder - Člen
Tak ale na W3 je FF uplna zbytocnost, blbost a nedomyslenost....mozno sa to uz niekde riesilo ale vobec to tam nepasuje, ak to ma nejake vyhody tak nevyhody premahaju a vcelku sa mi tento plugn nepaci...odstrani to mozno TK ale po opakovanom TA dal server aj tak ban takze to bolo jedno...dierovanie je teda zbytocne, VIP tiez straca na ucinnosti a miestami to este znevyhodnuje hru ked do niekoho strelim rsp. hodim granat, zasvieti mi na cerveno a ja mozem hladat nepriatela, a vobec, suhlasim s murded
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: stupidny plugin 18/10/2010 20:20
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Obamovi a inym ban nerobil problem, zachvilku bol napat

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: stupidny plugin 18/10/2010 21:08
Avatar člena
defuser - Člen
jj Majo presne jak pises na typka nebola ziadna permanentne ucinna paka, kdezto ked je tu plugin ( ma aj svoje nevyhody .. ) typek sa zrazu jakosik stratil... ( samozrejme ze neni sam, takych magorov je hodne ) Ani admin nemoze hrat na csku vecne, kazdu chvilu volat adminov to tiez nikoho nebavi, takze vela ludi sa radsej vykaslalo na hru ked tam robil niekto sustavny team attack. Ono fakt idealne by bolo zrusit friendly fire
Príspevkov: 21Založený: 31.05.10
RE: stupidny plugin 27/10/2010 21:35
Avatar člena
grAwp - Člen
Fuxxo napísal:
toto ma nenapadlo, ze to takto moze zneprijemnit hru... na awp je to uplne vyhovujuce taketo nastavenie


no je to blbe, ako tu pisete strielam si a predemna sa postavi niekto, a hnet nejakych 40-70hp. je to strašne vela podla mna.
ale FF by som rozhodne nevypinal, ked uz tak neh to ubere aj jemu trocha aby sa spamatal čo robi dotyčny ktory sa postavil predomna, na nejakom serveri je to riešene tak, aj ked mu dam hlavu tak mi to uberie nejakych 5hp a nie polku zivota, niekedy to ide az do killu
Príspevkov: 387Bydlisko: • Biely KostolZaložený: 05.10.09 212714799
RE: stupidny plugin 11/12/2010 15:25
Avatar člena
grAwp - Člen
ziadna odozva
Príspevkov: 387Bydlisko: • Biely KostolZaložený: 05.10.09 212714799
RE: stupidny plugin 11/12/2010 17:00
Avatar člena
Fuxxo - Člen
pozri sa.. ked skoci pred teba a netrafis hlavu, tak zijes.. sice mas o 30-50 hp menej ale zijes. jo to vyborne pre ludi, ktori maju radi TK.. fakt neviem co ti na tom prekaza hraju sa vacsinou velke mapy, kde je problem trafit svojho..
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: stupidny plugin 11/12/2010 17:50
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ten plugin som nasiel ja..vtedy som este nebol admin a murded ty nevies ako ma to dokazalo vytocit ked prisiel obana a spol...teba to mozno nenasieralo lebo si dal ban 4x a mozno sa uz nevratil...ale ked admin nebol na servry tak server bol do 20 min prazdny kazdy dostaval ban za TK...ked das to prec oni sa vratia..v poslednom case na fofose sa objavuje 1 decko...do 5 secund je naspat...dostane ban za TK len si da reconnect...neviem ako je to mozne ze fakt po 5 sec a hra dalej...a ten plugin..zaujimave ze mna to dajak nenasiera natolko ako obana to dokazal...za 1 hru sa mi podari max 2-3 x TA...ja som sa naucil davat pozor sledovat radar a okolie,ale vacsinou odohram tak 2 hodky ze ani 1x nemam TA..odstranit to?? Jednoznacne NIE...pokusit sa to opravit aby ti to neubralo tolko?? mozno..ale len podla mna ani to nieje potrebne..lebo ked spravis TA koho je to chyba??v podstate tvoja kedze si nedaval pozor ked si vystrelil..on kto ti tam vbehne..on je idiot?? odkial ma vediet ze ty chces strielat??to ti asi nevadi ked jemu uberes..ale ked to uberie tebe hned je to problem...

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: stupidny plugin 11/12/2010 21:40
Avatar člena
wajrus - Člen
ano on je idiot, dnes sa mi stalo na d2: idem na dlhu za ct a zacnem dierovat krabicu v cakacke a nejaky dotycny idiot sa presne predomna postavi ked ja strielam ... no je toto normalne? vidi ze fulautim do krabice ale i tak sa mi tam postavi ... podla mna by tiez bolo lepsie zrusit ff ... to iste jak pisal murded dierujem z B do kat a omylom tam trafim svojho a som v riti ... tiez u HE ... drzim HE, typek na mna pozera a ked sa rozbehnem ze ho hodim tak sa rozbehne chlapec rovno do za heckom a mne to ubere min. polku hp ... :/

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: stupidny plugin 11/12/2010 23:29
Avatar člena
murded - Člen
ten plugin je proste zle nastaveny. ja niesom za to aby sa zrusil ale aby neuberal tak vela hp. hral som na vela serveroch kde to maju ale nieje to nastavene na tak vysoky damage a v ziadnom pripade ta to nezabije, uberie ti to hp ale minimalne 1hp ti musi ostat. tak ako je to nastavene teraz je uplna blbost. tak ako to tu uz pisalo niekolko ludi je nemyslitelne aby som ja doplacal na idiota ktory mi vlezie do rany ked niekde fullautim. zaerius vezmi si situaciu ze vylezies spoza rohu a mas tam enemy zacnes po nom striela a nejaky priblbly spoluhrac vidi ze tam po niekom strielas a vlezie priamo pred teba. je takmer iste ze ta enemy zabije. ak sa vdaka tomuto skvele nastavenemu pluginu nezabijes sam lebo si este stihol prestat strielat skor ako tvoje hp zastalo na nule tak ti tych par hp bez akychkolvek problemov uberie enemy kedze ty nemas moznost po nom vystrelit lebo pred tebou zavadzia tvoj pribrzdeny spoluhrac.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: stupidny plugin 12/12/2010 23:18
Avatar člena
grAwp - Člen
presne ako piše murded... ABY NEUBERAL TAK VELA HP....
Príspevkov: 387Bydlisko: • Biely KostolZaložený: 05.10.09 212714799
RE: stupidny plugin 12/12/2010 23:21
Avatar člena
grAwp - Člen
fuxxo ale ked do niekoho strielaš tak mu to neubera, ubera to len tebe
Príspevkov: 387Bydlisko: • Biely KostolZaložený: 05.10.09 212714799
RE: stupidny plugin 12/12/2010 23:36
Avatar člena
lukh - Člen
grawp - treba na D2 si zalezete s awp hned za roh CT Spawnu a kudy ma hrac(CT) jit na plant B, aby nebyl zasazen? Zkrceni dela z dotycneho velice vhodny cil a je dost nepravdepodobne, ze trefis T-snipera drive nez T-sniper to zkrcene CT... btw. Nema to nic spolecneho s moji averzi proti awp

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: stupidny plugin 13/12/2010 01:03
Avatar člena
Diego - Člen
Mne to tez velmi tak nerobi dobre a hlavne mojej klavesnici Ved predsa hrac nemoze zato ze nejaka brzda mu vleti do rany a stane sa denno denne kazdemu tam ze mu ostane malo hp pre degesa...Je to dobra vec pre TK ale velmi vela hp to ubera normalnym hracom.Nema to dobre ohlasi ani na serveri
Príspevkov: 62Založený: 17.10.09 626601396
RE: stupidny plugin 13/12/2010 01:34
Avatar člena
PePo - Člen
PRidávam ku jopovi že áno každému a niekoľko krát denne
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37