Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
Admini 19/05/2010 16:47
Avatar člena
Sylar - Člen
Zombie.Mapa cs_italy ... zrazu sem nabehnú dvaja admini - Gopel a Asder a ako najväčší králi hneď dajú 2-3 hráčom len tak ban ... zato že sú lepší alebo zato, že tie vaše primitívne hlavy si myslia, že máme cheaty alebo podobne, keby že nás ozaj sledujete zistíte, že sa už skoro vôbec ani neblokujeme maximálne keď ideme okolo sa nedáme ... ale hlavne, že keď je tam cheater,m všetci nadávajú a aj keď zháňam adminov na icq aj tuná tak NIKDE NIKDO !!! ALE NÁM BANY DÁVAŤ VEDIA !!! a keď prídem normálne na server sa porozprávať s adminom (Gopel) a zato mi dá fuk off alebo kicked alebo ďalší zbytočný ban navyše a pritom sa ho pýtam, čo znamená v ban liste slovo ,,padaj"
(ban mi dal Asder ale bol s ním aj Gopel a preto keď prišiel na server som sa ho to spýtal) a výsledok ?? neodpovedal mi dzony už písal vo svojom unbane na wajrusa sťažnosť a písal aj to, že ten server stráca svoju kvalitu ! keď rozdávate zbytočne zadarmo bany ! toť vše a očakávam od vašich ,,inteligentných" mozgov, že zase budete písať v odpovedi (ak vôbec odpoviete) zase o deťoch a o tom ako sa blokujeme ... ďakujem ...
Príspevkov: 24Založený: 11.03.10
RE: Admini 19/05/2010 17:19
Avatar člena
Fuxxo - Člen
Sylar ma pravdu... vynechajte demetne reci o tom, na ucet Sylar-a. Normalne sak u tomu vyjadrite, a berte ti ziadost tak ako je napisana, ale vyjadrujte sa normalne, ziadne urazky, ziadne primitivyzmi ani nic podobne. To plati aj pre teba Sylar.

btw - mne si niekedy pisal na icq?
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: Admini 19/05/2010 17:50
Avatar člena
Kaqpo - Člen
co sa mna tyka,ja na zombie byvam pomenej lebo zakazdym ceknem ci je tam admin ked je tak tam neleziem.dalsia vec sylar ma pravdu,zacinaju sa tam hraci spravat ako ludia,minimalny blok,minimalna demencia,cheater sa sem tam najde ale nato zme tu my...minule som bol na servery pod fake nickom a cekoval som len tak,mozem povedat ze na par nadavok co sa stane kazdemu som nic podozrive nevidel..dalsia vec hmm ja osobne som pisal do chatu aj na sklo nie raz ale niekolko krat moje icq,nikdy mi nic neprislo a to ked som doma na kompe ale nehram tak na icq som stale stacilo napisat a ja letim na server,alebo neverim ze na inych serveroch by sa nenasial ani jeden admin..tak som to volakedy robil ja cekoval som servery ked tam bol admin napisal som mu a vzdy bol ochotny...ja osobne ked idem hrat tak najprv pocekujem servery de neni admin a az potom sa napajam na server de si kuscok zastrielam a zase idem ceknut,snazim sa to robit kazdych 30 min volakedy aj castejsie...sylar a spol ktory sem chcete pisat staci si odpisat icq na admina a neverim ze by neprisel keby v tom momente nemal neco surnejsie na praci..tod vse (moje icq 439-922-322)

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: Admini 19/05/2010 18:22
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Sylar - možeš napísať nicky adminov ktorým si písal? bo mne tiež od teba nič neprišlo a to som tu vkuse, keďže sa učím na štátnice...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Admini 19/05/2010 18:29
Avatar člena
sexcica - Člen
tak ja tam moc nechodim ale ide o to ze ked mi napisali chalani nejaki ten klan co to tam hrava som dosla spravila poradky ale nikdi som nedala pernamenta ked to nebolo vazne takze mne vzdy pisal len ten klan mne tak isto odalsieho nic neprislo na zombie

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: Admini 19/05/2010 18:56
Avatar člena
Garlin - Člen
Takze Sylar teraz ti to tu napisem bez nadavok. Co povies k tomuto ? Je to bez priciny ?
U mna si low a tak aj zostanes plus ta vasa zvysna banda.



Active bans
Date Player Admin Reason Length
28-04-2010 - 16:23 Th3 LamS : Sylar Gopel rank bug 10080 minutes
19-04-2010 - 13:45 Th3 LamS : Sylar awajrus obchadzka banu ... 10080 minutes
18-04-2010 - 09:57 Th3 LamS : Sylar *M@nSteR EnErGy*Gopel neutocenie 10080 minutes
15-04-2010 - 15:14 Th3 LamS : Sylar Fakt7 jedno s druhym Permanent
13-04-2010 - 15:46 Th3 LamS : Sylar Fakt7 daj si oddych 10080 minutes
07-03-2010 - 14:39 Sylar sexsumec urazka admina ( dmncia ) 10800 minutes
Total Active bans (6)


Expired bans
Date Player Admin Reason Length
25-03-2010 - 20:24 Sylar Don Gopelelevsky rank bug 10080 minutes
28-02-2010 - 16:28 Sylar Fakt7 spolupraca zombie surv. 240 minutes
24-02-2010 - 20:04 Sylar Asder textury 240 minutes

Active bans
Date Player Admin Reason Length
16-05-2010 - 17:23 dz0ny CSPORTAL.SK #2 Fun Advertisement 600 minutes
13-05-2010 - 17:27 dz0nY je diler Kaqpo speed_hack Permanent
06-05-2010 - 13:19 dz0ny Garlin nemam ta rad robis bordel ahoj Permanent
30-04-2010 - 14:35 dz0ny wajrus zadny mier 10080 minutes
12-12-2009 - 11:25 dz0ny j0jiii urazka admina ( dmncia ) 60 minutes
30-08-2009 - 14:06 dz0ny Garlin megatextura 600 minutes

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Admini 19/05/2010 18:59
Avatar člena
Asder - Člen
Sylar, john sheppard ci aky ma nick pozrite sa do Banlistu a potom komentujte...Nezabudnite ho este polutovat ale pridem tam a tam si zombieci v Italy stoja a blokuju humana...Ma tam 4 pernamenty spustu normalnych banov, k tomu si blokuje s vedomim ze ma Dynamicku Ip, napise nejaku strasne mudru dlhu rec a odrazu uz su zase zli admini....Mam na teba zakazdym pozerat ci nahodou neblokujes(teraz si blokoval prezmenu) ? Neviem ale myslim ze pernament plati pernamentne, neviem ktorej casti tohto slova nerozumies, ale z doveryhodnych zdrojov som sa dozvedel, ze ban neplati len dovtedy dokedy nerestartujes IP... a ze ziadne primitivizmy...vrie mi krv v zilach ked tu niekto bude pisat take zbytocne temy aj ked si je vedomy chyby, a pri tom tam aj tak bude ako keby sa nic nestalo...Hned po tebe som dal ban Lesqovi a on napisal : "hahaha ok hned som spat" takze nerev kvoli pernamentu, nabuduce ti dam kick lebo to vas asi tak isto zdrzi ako restartovanie Ip cky...a vy to zabite tym ze :"co sa mna tyka,ja na zombie byvam pomenej " alebo "tak ja tam moc nechodim " tak sa cudujte....myslite ze ja tam stale permnanenty rozdavam ked tam pridem? Viac ludi mi za to dakuje a par tzv. "mucenikov" sa pride stazovat..nechapem, fakt nechapem naco si to tu pisal....
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: Admini 19/05/2010 19:06
Avatar člena
Asder - Člen
Na ICQ som 24/7 PC nevypinam, mozno tu stale niesom ale to ty nevies ked ma vidis prihlaseneho, a nedostal som este ani jedno nudzove volanie...a mas tam uz tolko reasonov za priestupky ze mi padaj prislo ako najslusnejsie co som mohol napisat
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: Admini 19/05/2010 19:16
Avatar člena
Kaqpo - Člen
ASDER-naco mam liezt na serverk ked vidim ze si tam bud ty,gopel alebo niekto iny???ja cekujem banlist sylar ma toho na rovasi dost a rozhodne ho nelutujem je mi to jedno,ja som len chcel poukazat na to co on napisal (mensia dmncia na servery,menej blokov atd..) a aj na to ze staci napisat adminom na icq nece sa mi to cele vypisovat znova..ocividne som sa zle vyjadril alebo ty si to zle pochopil nwm..


Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: Admini 19/05/2010 19:32
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
myslím, že netreba tu nič viac písať..

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Admini 19/05/2010 20:44
Avatar člena
HRC Power - Člen
SYLAR: viem ako hrate tak neviem prečo su zly vždy iba adminy ked hram s inym nickom neznamena že tam niesom to že sa dohodnete že neutočite na seba alebo nejaky frajer hra s SH , AB alebo lietate po texturach na dust , nemyslite že to nevidim a ked sa prihlasim tak každy piše že ADMIN je tu bud sa odhlasia ti previnyly alebo sa robia akoby nič a dam niekolko banov a po niekolko minutach hrate opäť a vipitujete sa ma prečo mam ban a za čo že on nič nema tak sa trochu zamysli lebo v poslednej dobe na zombi kazíííte hru obyčajnym hračom !!!!!!!: - a keby si nemal dynamicku ip tak by si asi trochu porozmyšlal či budeš robiť somarinky

2 stroke power Milujem motocross a vôńu spaleneho benzínu, vo voľnom zimnom čase drtim cs
Upravil HRC Power zap. 19/05/2010 20:51
Príspevkov: 116Bydlisko: • FričoZaložený: 01.07.09
RE: Admini 20/05/2010 13:04
Avatar člena
wajrus - Člen
1. mne si tiez ani raz nepisal na icq ... sice ked hram cs tak ho mam vypnute ale po vacsine ked som na pc tak som zapnuty
2. kolkokrat uz bolo tak ze ty (sylar, john sheppard) bolo ze ked som sa napojil s nickom tak ze ma nebolo poznat som videl ako blokujete zombie, cupnes si dakde a druhy zombie blokuje ostatnych aby ta nahodou nedali aby si si nepokazil rank
3. taktiez kolkokrat sa napojim, hned pises psst, abo ze je tu admin, musel som ta zabit a pod ... myslis si ze ja som slepy ze to nevidim?
4. kolkokrat sylar dame mier? henten dame mier? onen dame mier? a pod?
5. ako uz aj u dzonyho bolo pisane, nie server straca kvalitu ked vy tu nebudete, kvalita sa skor zvysi, lebo niekto kto si chce normalne zahrat a vy ako jebli robite debiliny, ktore bavia len vas a nikoho ineho!!!

tak sa uvedom co pises, neplac a nevyhovaraj sa. a ak sa ti nepaci, najdi si iny server a chod tam kazit vzduch! a zober si zo sebou aj cely lams klan plus dzonyho a neviem koho este. dovi
tak tu prosim ta neplac

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Admini 20/05/2010 13:19
Avatar člena
Sylar - Člen
Kapqo, ďakujem za icq určite sa ti ozvem ... Ďalej písal som iba 3 adminom, ktorých som videl na csporatale ako online a to sexsumec a tých Ďalších dvoch si nempätám , pretože na zombie nechodia a keďže nebol Gopel ani nikto online čo som mal robiť ... nemyslel som to zrovna tak, že som písal každému adminovi ... Garlin: nebudem na teba nič hovoriť, poviem iba to, že si taký admin, aký má byť ... a k tomu že si zase dovolujem a k tym predošlým banom ... pokial viem od nového mena (John Sheppard) som nedostal ban za bloknutie alebo za texturu alebo podobne ... ale ja viem ako náš máte radi a ja sa s vami hádať nebudem, predsalen je to zbytočné pretože my robíme chyby (ten perma čo som dostal teraz som žiadnu neurobil) ale musíte si aspoň trochu priznať , že ked je na serveri niekto čo blokne alebo ma cheaty máte nervy a na nás si tú zlosť vybijete ... napríklad Gopel čo som už spomínal, že sa somnou ani porozprávať nechcel a pritom by som dostal odpoveď a zdúchol by som zo servera preč ... minule za nick Sylar ešte som dostal tiež neprávom ban (máte pravdu že zato čo vyvádzame na serveri by sme mali dostať ban, ale dajte nám ho vtedy keď to vykonávame alebo ak má na nás niekto demo) a jediný admin, ktorý si ma vypočul bol Sexsumec a nakoniec som aj unban právom dostal ... mám dynamickú IP ale píšem tu len preto, že sa už na serveri správam normálne a že som tento perma dostal neprávom ...
Príspevkov: 24Založený: 11.03.10
RE: Admini 20/05/2010 13:22
Avatar člena
Sylar - Člen
inak k vám nemám žiadne sťažnosti, pretože vás uplne chápem aké to pre vás je ked tam každú chvílu niekto blokuje,cheatuje alebo je na texture ale ak ste si všimli ,tak už je to na serveri normálnejšie a už ani rank bug som nepožíval, iba keď tam bol cheater čo sa stalo asi 3 krát, čo je úctyhodné číslo ...
Príspevkov: 24Založený: 11.03.10
RE: Admini 20/05/2010 14:42
Avatar člena
Sylar - Člen
wajrus, zato že som ťa raz spomenul vo svojej vete možno tak tvoj názor ma aboslútne nazujíma a to čo píšeš sú samé hovadiny tak poprosím aby si sa tu nevyjadroval
Príspevkov: 24Založený: 11.03.10
RE: Admini 20/05/2010 15:24
Avatar člena
Garlin - Člen
sylar: To je v poriadku ze uz nerobis nic zle. Lenze to bohuzial nic nemeni na situacii ze uz mas permanent ban. Bohuzial rozliate mlieko uz nevypiješ. To že mas dyn Ip na tom nic nezmeni. Mozes hrat pod inym nickom ale blato z topanok si už nezmyješ. A ohanat sa tym ze aj iny robia bordel je fakt hlupost. Zlodej krici chytte zlodeja.

Bohuzial nemozem si pomoct, ale ja si nevazim ludi ktory neakceptuju ustanovenia. Je jedno ci sa to tyka zakonov v zivote alebo pravidel na portaly.

To by ste si vsetci mali uvedomit, a podla toho sa spravat. Preto si myslim ze nemas pravo sa obuvat do adminov, ktory robia len svoju pracu, za ktoru nemaju zaplatene a ktoru robia v case svojho volna. Ja viem ze clovek ktory nikdy nerobil admina popripade nikdy nezastaval nejaku podobnu fuknciu to nikdy nepochopi, ale robit taku pracu nieje lahke. Jednak to kazi hru ked musim napriklad ja osobne kazdych 5 minut liezt do spectu a pozerat na hracov ci nemaju cheaty alebo nerobia ine kraviny. Podlasie pocuvat neustale urazky, osocovanie a ine druhy zleho spravania sa hracov ci uz na servery alebo na fore.

Isto ta napada otazka preco to vlastne robim ? Mozem ti ju rovno zodpovedat. Robim to preto aby si iny hraci, ktory niesu taky skuseny v hre popripade v praci admina si mohli v klude zahrat. Ja osobne z toho nemam nic.

Vyhody ako vlastny nick alebo rezervacka mam tak ci tak lebo mam predplatene vip.


hawk


Upravil Garlin zap. 20/05/2010 15:27
Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Admini 20/05/2010 15:48
Avatar člena
wajrus - Člen
Sylar napísal:
wajrus, zato že som ťa raz spomenul vo svojej vete možno tak tvoj názor ma aboslútne nazujíma a to čo píšeš sú samé hovadiny tak poprosím aby si sa tu nevyjadroval


dobre moj daj este daco. a vyjadrovat sa budem, lebo sa to tyka aj mna


Upravil wajrus zap. 20/05/2010 15:52
Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Admini 20/05/2010 16:35
Avatar člena
Kaqpo - Člen
Myslim ze Garlin povedal vsetko k veci pekne cisto na rovinu,Sylar dobre vies ze aj ja som ta banol,ale pochop jedno chlapec aj ked si ty mysliz ze si dostal priliz tvrdy trest mal by si okamzite pisat sem a nie to potom vysvetlovat sexsumcovi alebo potom mne co a jak to bolo..Dostal si kopec banov mal si tych ja nwm cca 10000 min dockat ne sa hned trepat na server ako kral trest je trest a mal by si ho respektovat v plnej miere alebo sa obratit priamo sem na web atd..Bouzial ako bolo povedane mas perm ban na tom uz nic nezmenis ked sa nato pozrem s tvojej strany mas dyn ip takze ti to moze byt jedno ale ide o ten princip.Vela veci tu uz bolo povedane myslim ze temu mozeme LOCK

Este jedna vec pre hracov,hore si kliknite na panel VEDENIE a odpiste si icq na adminov a ked bude niekty z nich online napiste aky proble,na ako servery a aky nick,urcite ak bude mat dany admin cas tak pride na server...

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: Admini 20/05/2010 17:08
Avatar člena
Sylar - Člen
súhlasím s vami a nebudem robiť námietky ... jednoducho a stručne som sa vyjadril a Kapqo, budem ťa chodiť na icq otravovať, že v duste su texturáci alebo v snowbase cheateri majte sa pekne
Príspevkov: 24Založený: 11.03.10
RE: Admini 20/05/2010 17:25
Avatar člena
Kaqpo - Člen
Sylar-ako ok napis na icq ked bude problem ale ja nwm ci si nepochopil alebo nechces pochopit,mas perm ban takze najpr by si mal neco robit s touto zalezitosotu,poriesit si kopec banov!!!

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37