Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 16:50
Avatar člena
Slevin - Člen
a k tebe vravim ze som ta spectatoval asi tak minutu a pol... vsimol si si to slovko ASI TAK??? ja som si to nestopoval ja som len tak strelil priblizny cas... a ked na teba mam poznamku tak hned som decko?a nemiesaj sem aj toho druheh tipka s tym ja nic nemam ten ench pise sam za seba... aj ti len vravim ze som ta par sekund(nenapisem radsej presny cas) spectatoval a videl som co si robil... ako som povedal 1v1 awp atd....
k tomu sa vyjadri a nep**** ze som decko abo ze tam bol niaky druhy tipek...
Upravil Slevin zap. 26/02/2009 16:52
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 16:55
Avatar člena
klimco - Člen
tu je to demo :http://www.sendspace.com/file/bc7gyp
1 vs1 co som robil ? ze ked som ho zbadal tak som ho cakal na druhej strane bednicky to mas na mysli tomu ty hovoris wh ? jaj tak to ano potom som mal silno zapate

btw inak neviem ci to demo pojde mne neslo ale tak zas mne nejde ani jedno spustit takze tak dufam ze tebe pojde a najdes tam svoj dokaz


tot si pozri aky si mal ping a potom sa cuduj ked nemozes nic trafit http://i39.tinypic.com/2d83rdl.jpg
http://i39.tinypic.com/2i763o1.jpg

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.

Upravil klimco zap. 26/02/2009 17:01
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:00
Avatar člena
Slevin - Člen
stiahol som ho ale neprehra mi to...
no nic vidim ze takto nic nevyriesim,vrav si co chces,si admin a mas tu proste vecsie slovo ako ja, je to tvrdenie proti tvrdeniu... csportal u mna dost klesol...
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:04
Avatar člena
klimco - Člen
tak daj nejaky dokaz ty, ty si sa dosol stazovat namna ze som mal wh a zatial som sem dal veci ktomu len ja . csportal uteba klesol? no dufam ze uz sem hrat nepojdes nemusim tu takych ludi co obvinuju nepravom na zaklade nicoho

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:13
Avatar člena
Slevin - Člen
ako som sa uz vyjadril predtym tak som to uz olutoval ze som ta nenatocil... fakt ma vtedy nenapadlo ze to dojde az sem.... a o com vravis?akym nepravom?... este ze si tu neni jediny adminserver ten jediny pocit ma utesuje... a takych ludi co budu pic*** tu budu stale s tym sa bohuzial zmier...
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:26
Avatar člena
klimco - Člen
no to demo majovi ide a len sa tu smeje natom aky som slepy mno tak zrejme wh tam nevidel

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:34
Avatar člena
Slevin - Člen
urcite verim ze sa poznas s majom dlhsie ako ja,viem ze tu mas vecsie slovo ako ja a som si vedomy ze tu bude este vela takych ako ja... vobec nie je problem sa dohodnut abo podobne veci... nic ti neprisijem a uzavrel som tuto nezmyslnu debatu... cf

P.S.moj nazor mi aj tak z hlavy nevytlces,nemas niaky dokaz...
Upravil Slevin zap. 26/02/2009 17:38
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:40
Avatar člena
klimco - Člen
ano poznam sa s majom asi 5-6 rokov tusim dal mi prava po znamosti nech tu mozem na serveroch cheatovat lebo to hram len tak rekreacne a musim si dokazat ze som robot ale sak vlastne comu sa cudujem ten Einstein mal pravdu

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:40
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
to demo si moze kuknut hocikto, kto ma cistu instalacku s patchom 48, Slevin bud raz ze si nehral s lepsim hracom ako je klimco to potom uz neviem co by mal akoze vsetko zapate...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:44
Avatar člena
Slevin - Člen
trapne takto sa obhajovat tymto stylom... nakydat na seba ko****** a potom dat za to par smajlikov.... a vobec tu nevravim o tom ze : tusim dal mi prava po znamosti nech tu mozem na serveroch cheatovat lebo to hram len tak rekreacne a musim si dokazat ze som robot... nepochopil si ten prispevok... snazil soms a ti vysvetlit ze sa tu poznate dlho a aj keby sa stalo neco take ze ta natocim tak ti to neublizi an tvojej funkcii...
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:50
Avatar člena
klimco - Člen
ok nechaj me to tak nepoznas ma a prava nemam preto lebo som ich chcel ale preto ze som mal snahu tu nieco spravit a urcite to nebudem kazit tym ze budem mat cheaty ale ako si povedal tvoj nazor nemozem zmenyt tebe huci nieco v hlave a tazko ta clovek presvedci o opaku neviem uz ako ta mam presvedcit ked ani demo nestaci jedine ze by som ta pozval kumne domo a videl to na vlastne oci ako hram ale oto zaujem jaksik nemam volat kemne domo takeho cloveka btw keby si mi dokazal ze mam zapate neverim tomu ze by mi neboli odobrate prava

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 17:52
Avatar člena
Slevin - Člen
majo ja som uz hral s vela ludmi a videl som aj lepsich... taktiez ti mozem povedat ze nejsom nejden z tych ktory o kazdom vravi cheater (skor sa to stava mne ze mne vravia, na wc3serveri ma niektory ludia urcite poznaju a ti ti mozu povedat,nie su to ziadny moji osobny kamosi a ani ich nepoznam 5-6rokov) toto je dokonca moja prva staznost ale stojim si za svojim... prisiel tam na prvej mape s inym menom,ked sa mi zdal podozrivy som ho spectatol a ked som mu napisal ze vypnit o napisal mi: lebo co?a ja ze zavolam admina a hned na to si zmenil meno na klimco a napisal tam smajlikov... potom sa zmenila mapa a uz sa mi nedzal taky dobry... potom ako vravi on zacal aj este jeden tipek a aj ten povedal: ten dmnt to hadam vypal.. alebo neco v tom style... a aj on sami vravi ze zacal natacat az an druhej mape....
Upravil Slevin zap. 26/02/2009 17:54
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 18:11
Avatar člena
n0wa - Člen
slevina poznam, hrat to trochu vie, klinca poznam, hra to priemerne, a to, ze ho obvinujes z cheatingu tak to je neskutocny NONSENS fakt teraz nie, ze klesol cs portal, ale ty si klesol, neskutocne, v tom deme nie je nic, dokonca by som povedal, ze este mal dat fragov viac a velakrat netrafil, a stazovat sa na toto ? no iba sa smejem..ak si myslis, ze tu mame adminov pre cheatovanie tak prosim, a este aj KLIMCO ? no mam dost..len tolko..som si myslel, ze to hrat vies, som sa asi riadne zmylil..bb

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 18:19
Avatar člena
Denisko_O - Člen
ale klimco to sa mi nece verit ani neveriiim sak to je typek ktory bojuje niekolko rokov proti cheatingu,slevin 2x rozmyslaj a 1 pis )) akoze nic proti tebe nemam ale ako vravel nowic nonsens je to )))

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 18:26
Avatar člena
Slevin - Člen
DenisTT : nestaraj sa nevies... taktiez proti tebe nic nemam ale shup up pls...
n0wa : ako som uz napisal nepisem staznosti vobec a malokedy poviem niekomu cheater ale toto som proste nemohol nechat tak... P.S.v tej druhej mape ako som uz napisal sa mi zdal horsi ako v tej prvej kde som ho spectatol a to video bolo z druhej mapy...
ale okej neriesim to uz co sa stalo stalo sa, priznavam nemam dokaz.. velmi nerad ale nechal som to uz plavat...
Upravil Slevin zap. 26/02/2009 18:28
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 18:53
Avatar člena
netSo_O- - Člen
Slevin a to si ešte nehral proti mne ale nie ako fakt huste kliNco je haxooooooor !

Príspevkov: 338Bydlisko: • brat1slavaZaložený: 23.10.06
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 22:34
Avatar člena
Funec - Člen
kliNco do repre!

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: !!! Stažnosti !!! 27/02/2009 11:09
Avatar člena
Fuxxo - Člen
sorry, ze az terza.. ale ja osobne grcam z toho dema... slevin.. ked sa budes nudit, tak si pozri toto. a vypis mi aj casy kde som dal nieco podozrive... http://www.sendspace.com/file/1igty8 (btw este som nepocul vyjadrenie nejakeho CHH na toto demo..)
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 27/02/2009 14:31
Avatar člena
hejhoujou - Člen
Slevin ty uz sem nic nepis, zachvilu budes na smiech celemu portalu keby si si radsej priznal,ze si urobil chybu...ale nie, ty tu budes stale vypisovat, ze klinco mal cheaty lebo ty musis mat pravdu.. 5 adminov ti tu napise, ze v ziadnom pripade cheaty nemal a ty si tu stale tocis to iste

/top15
Príspevkov: 138Bydlisko: • TrnavaZaložený: 21.01.08 301189445 www.last.fm/user/shulo/
RE: !!! Stažnosti !!! 27/02/2009 16:41
Avatar člena
n0wa - Člen
to vies shulo nie kazdy zmakne jak ja..jaj

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37