Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
Banovaci automat na FUNe 13/02/2010 17:43
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Cafte, mohli by ste zrusit tu uzasnu novinku ktora banuje kazdeho tretieho hraca za to, ze ma v strede vety bodku na chate? Za par minut hrania dostali na 10 hodin uplne bezdovodne 3 ludia ban - vratane mna.

akonahle sa objavi nieco ako "bla bla bla koniec vety.A co ty?" hned mate ban. Tak toto vobec nie je dobry automat, spravte s tym pls nieco.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Banovaci automat na FUNe 13/02/2010 18:06
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
takze asi takto.... pekne si to tuna zkraslil aby to tebe vyhovovalo...
nikomu neda ban len tak pre nic zanic... a neda ti ho hned ako ty pises.. ak sa dopustis priestupku server ta najskor upozorni a az potom ak zase porusis pravidla dostavas ban, ked si pozriem logy tak vseci dostavaju ban za vulgarizmi a za obchadzanie nezobrazenie nadavky ako je napriklad pi.ca, ko.ko.t a podobne, prave za toto dostavete ban, na servery sa mate spravat slusne, tento plugin odlahsi adminom mnozstvom roboty

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Banovaci automat na FUNe 13/02/2010 18:20
Avatar člena
Fuxxo - Člen
Majo fakt cest tvojej praci. nemusim sledovat ako blb kto nadava... maju to o to horsie, ze ja som daval za nadavky ban na 4 hodiny a toto dostanu na 10.. ale je to tak ako to ma byt.. upozorni ich to a potom banuje.. si zapamataju nabuduce ci budu nadavat smejdi nepodareni
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: re 13/02/2010 19:08
Avatar člena
Ladokoz - Člen
No dobre, toto beriem ale ziadne upozornenie som si nejak nevsimol.... Skuste to aspon nejak zvyraznit.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Banovaci automat na FUNe 13/02/2010 19:24
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Ale ked tak nad tym rozmyslam... idete proti vlastnym hracom. Kazdy obcas nieco napise a potom dostane BAN na 10 hodin? Tak to nastavte na kick. Takto si akurat znizite navstevnost. Lebo co spravi zabanovany? Pojde hrat inde. Co spravi kicknuty? Bude si davat vacsi pozor.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Banovaci automat na FUNe 13/02/2010 20:13
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ladokoz - to ze ti to cerveny v lavo vypise na obrazovku ti to nestaci? co ti to ma cez celu obrazovku font 60 aby si to videl? kick neriesi absolutne nic...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Banovaci automat na FUNe 13/02/2010 21:14
Avatar člena
Fuxxo - Člen
Ladokoz - deticky, ktore pridu na server iba urazat hracov, tak tie nepridu viac, ked dostanu ban na 10 hodin. ale hraci, ktori hraju stale a pravidelne na serveroch csportalu, tak sa im asi tie servery pacia a pridu si zahrat aj po 10 hodinach.. ten ban na 10 hodin, je akurat, lebo tomu stalemu hracovi sa za ten cas vyvetra hlava a pride hrat s kludnou hlavou...
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 00:41
Avatar člena
Ladokoz - Člen
nuz... vasa predstava o prevychove cs hracov, ok... ale stale si myslim, ze je to zbytocne vela a komplikuje to zivot tym, co si obcas ulavia ked ma niekto luck a pod. CS so 100 percentnym kludom sa ani hrat neda.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 09:48
Avatar člena
DeFeAt - Člen
no mozno neda ale tak obchadzanie "cenzury" -.-
niektori uz su natolko zdegenerovani, ze automaticky napisu pi.ca a pod, len aby bolo vidno tu nadavku..
a aj toto je jeden zo sposobov ako tomu zabranit, ci uz dobry alebo zly krok, to uz je myslim ze Majova vec, on vie preco to robi
Príspevkov: 152Založený: 07.03.09
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 13:53
Avatar člena
Garlin - Člen
Neee zruste to ja tak rad banujem nadavacov

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 14:55
Avatar člena
wajrus - Člen
Ladokoz napísal:
Ale ked tak nad tym rozmyslam... idete proti vlastnym hracom. Kazdy obcas nieco napise a potom dostane BAN na 10 hodin? Tak to nastavte na kick. Takto si akurat znizite navstevnost. Lebo co spravi zabanovany? Pojde hrat inde. Co spravi kicknuty? Bude si davat vacsi pozor.


vies co spravi kicknuty? napoji sa znovu a: ktory ***** ma kickol za jaku ****vinu ... a podobne veci ... uz som to zazil a je to dobre tak ako to je. aspon sa naucite nenadavat. a ak sa ti nepaci, nech sa paci hraj inde a tam si nadavaj kolko chces. majo good job

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 18:02
Avatar člena
WojTecH - Člen
Ladokoz napísal:
No dobre, toto beriem ale ziadne upozornenie som si nejak nevsimol.... Skuste to aspon nejak zvyraznit.


Nevypise tvoj text a vypise nieco ine...tak to ako nezbadas.....a po 3 takich ti da BANN na 10 hodin...

Predator server XD 4ewer...ale naj serveri su na CSP
Príspevkov: 29Bydlisko: • Sahy 4ewerZaložený: 26.11.09
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 18:32
Avatar člena
Dag22 - Člen
uplne suhlasim s fuxxom. na serveroch beha kopec malich deticek kere obchdzaju takymto sposobom cenzuru co je ovsem proti pravidlam. mne sa to stava pravidelne ze dojdem na server dam 3 palice a porad mi synacikovci nadavaju na matku a podobne. myslim si ze tento plugin je len prinos pre poctivych hracov ktory si davaju na slovicka pozor. majo nice work
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Banovaci automat na FUNe 14/02/2010 22:48
Avatar člena
Resoluticeq - Člen
jj presne ..to sa stava tiez aj mne..Nadavaju na rodichoch , do vsetkeho mozneho.. Je to dobra vec ze to tam dali..Urcite to pomohlo serveru.Deti sa urcite aspon troska spamätaju.
Príspevkov: 15Založený: 22.04.09 408551912
RE: Banovaci automat na FUNe 15/02/2010 14:58
Avatar člena
SometimesIHateMyself - Člen
tak akoze hraval som na vasich serveroch hlavne na aime ale teraz jak ste to dotrtkali tak to ani boh by tak nedoondial ...... prosim vas tu sa stazujete ze male deti nadavaju tak ked som nejaky hrac a oni po mne picuju tak ich odignorujem a ked vas to irituje a pisete im nadavky spat tak ste take iste deti ako oni a potom tento server nema buducnost ... alebo proste ten chat necitam a hram ... a ne chcem nieco napisat a ono mi tam pise ze si nemam davat reklamu do nicku ani pisat do chatu ... ta kukam ze komu to zase drbe... a ked vas to tak sere ze obchadzaju cenzuru tak preco nerozsirite swear list ? tak ako som videl na jednom nemenovanom serveri ze cenzurovalo aj veci ako p.ica, pi.ca atd, ... alebo zeby sa ziadnemu adminovi nechcelo s tym trtkat ?
Príspevkov: 4Založený: 15.02.10
RE: Banovaci automat na FUNe 15/02/2010 17:42
Avatar člena
Dag22 - Člen
rozsiri sa slovnik pojmov a deticky si najdu nieco nove. zas to rozsiris a zas a zas a zas a takto to pojde donekonecna.proste ked ma niekto problem zo slovnikom tak dostane docasne ban aby sa trocha schladil.a ked sa do teba zacne niekto obuvat tak but ho odignoruj alebo mu sprav este vacsie nervy aby dostal cim skorej ban samozrejme nejakym slusnym sposobom.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Banovaci automat na FUNe 15/02/2010 18:32
Avatar člena
SometimesIHateMyself - Člen
donekonecna nemozes vydrbavat s nikym ... a este k tvojmu postoju ze mu mam urobit este vacsie nervy : naco mu budem robit nervy ? ved ked sa domna obuva ukazuje svoju psychicku ubohost a kedze ja hram csko 4fun tak takyto clovek je pre mna fun a ja sa udrbavam na nom ...
Príspevkov: 4Založený: 15.02.10
RE: Banovaci automat na FUNe 15/02/2010 23:12
Avatar člena
Dag22 - Člen
tak tak ja to robim tak ze ked mi tam nejake deculo zacne nadavat tak sa odvolam but na pravidla na serveri alebo proste ignore. vsetci hraci ktori ma poznaju vedia ako hram.a z tych ktory maju nejaky problem si robim dobry den.
Upravil Dag22 zap. 15/02/2010 23:13
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Banovaci automat na FUNe 16/02/2010 15:26
Avatar člena
SometimesIHateMyself - Člen
ok mne je to v podstate jedno niesom tu admin a moje slovo je tu **** platne no len chcem povedat svoj nazor ze sa mi to nepaci ... dufam ze vase dalsie zmeny na serveroch budu viac kreativnejsie a nie len vsetko zrusit zakazat a koniec ...

cc
Príspevkov: 4Založený: 15.02.10
RE: Banovaci automat na FUNe 16/02/2010 15:50
Avatar člena
WojTecH - Člen
ked nebudes pisat vulgarne slova tak nemas 10 hodinovuu pausu.....je to len na tebe

Predator server XD 4ewer...ale naj serveri su na CSP
Príspevkov: 29Bydlisko: • Sahy 4ewerZaložený: 26.11.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37