Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
admin opat cheaterom? 04/02/2010 11:55
Avatar člena
murded - Člen
nedavno bol pribrany do admin teamu hrac s nickom lakco. uz davno predtym som bol presvedceny o tom ze sa jedna o cheatera ktory s wh hra uz velmi dlhu dobu takze patri k skupinke tych ktori to uz vedia slusne maskovat. jeho ip (92.52.16.164) ma bany na viacerych portaloch (ban ban) a samozrejme som si neodpustil natocit par zaujimavych dem. asi najlepsie je demo cislo 3. ak sa mylim pozadujem od neho ineye dema kde to tak rozdava ako na tych ktore prikladam ja a pokial sa ukaze ze je to len jasnovidec a hra cisto tak sa mu velmi rad ospravedlnim.
dema alebo dema
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 13:55
Avatar člena
lukh - Člen
ja sice nevim, jestli jeho ip adresa neni dynamicka ci sdilena... sice ip adresa rekne dost o uzivateli, ale pokud neni staticka nelze rici, zda ji opravdu mel jeho pocitac(MAC adresa by byla lepsi na urceni(podle meho mineni je jedinecna-pokud ma clovek rooter tak se da zmenit), zda se jedna o ten samy PC nevim jestli se expeduje na internet)...

ty dema(uloz.to) pochazi ze hry, kde jsem zrovna byl, ze murded?... jo a to druhy uloziste se mi vubec nelibi, kdyz mi reklama prejede pres tlacitko DL(na IE se mi nechce) - no, ja jsem si do Google Chrome dal adBlock, takze zadny krizek, proste nic ... kdyz byl poprvy na serveru jsem se domnival, ze ma WH a myslim si to stale... Domnivas se murded, ze se na nej nepodivam, ale jo, jen se mi nechce stezovat(ono heslo: Drz hu** a krok je k necemu uzitecny )...
jeste doplnek k tem demum: parkrat tam byla videt zbran(na pul sekundy), coz sis asi nevsiml(jednou jsem ji videl), u toho flashe: nevim, zda to byl reflex ci ne, me se taky asi dvakrat podarilo dat lidi ve flashi, ale je pravda, ze je ho videl, jak ma flash v ruce
nikoho se nezastavam ani neobhajuji jen ctim presumpci neviny...
tot vse, co jsem chtel rici
Upravil lukh zap. 04/02/2010 16:13
Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 14:30
Avatar člena
murded - Člen
pozri si dema a potom sa vyjadri.
a k tej tvojej jedinecnej mac adrese asi len tolko ze tu si zmenim na aku chcem v priebehu 15 sekund a vobec k tomu nemusis mat rooter. da sa to zmenit priamo vo windowse na akomkolvek pocitaci, samozrejme musi byt vybaveny sietovou kartou.
k www.load.to, ta reklama sa da uplne jednoducho zavriet (krizik vpravo hore). podobne reklamy pouziva napriklad aj centrum.sk a kopec inych serverov. inak tie dema su tie iste len som to uploadol na dve miesta keby bol problem s niektorym z tych serverov.
a ja som tie dema videl viackrat takze ver tomu ze nejake trcanie zbrane vobec nemam na mysli, je tam kopec momentov ktore inak ako wh proste nevysvetlis. teda pokial naozaj nieje jasnovidec
Upravil murded zap. 04/02/2010 15:44
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 15:29
Avatar člena
Sali - Člen
no...kukal som to po 5te video zatial..pri niektorych killoch je tam pocutjak dupu a hadzu flashe, takze mohol vediet nieco aj podla toho..ale..v prvom jak ich daval na schodoch to som nechapal...v druhom s awkom cez flash..ako v pohode..no a v 5tom co robil s awom, to som nechapal uz duplom.Bud ma mamu stastenu a otca bleska ze je taky rychly a vie co a kde, alebo ...

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 15:52
Avatar člena
murded - Člen
keby mal take reflexy tak hra uz za reprezentaciu. to demo s tym flashom je najlepsie. staci si to v momente hned po flashi pauznut pockat kym ustupi mlieko a potom si to pozriet dalej a musi vam to byt jasne.
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:17
Avatar člena
Fuxxo - Člen
trosku pripeciem adminovi lakco. hral tam s nim "hitler 89" ktory pustal spraylogo hakoveho kriza.. a ak mu nevadil ten nick a ani tie krize, tak ja neviem..

Sali: hovori ti nieco fastzoom? v 5th deme bola pekna ukazka... ostatne dema pozriem ked bude viac casu
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:24
Avatar člena
lakco - Člen
olaa idem kukat chlapci
Príspevkov: 12Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 15.01.10
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:27
Avatar člena
lakco - Člen
murder a ak chces in eye kliden ti par natociim alebo ti poslem mam tu toho aspon za 13 GB
Príspevkov: 12Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 15.01.10
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:27
Avatar člena
lakco - Člen
A sali taak to som si ten hakovy ani nevsimol nevsimam si loga ked frčim
Príspevkov: 12Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 15.01.10
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:35
Avatar člena
Fuxxo - Člen
nie sali. ja som ti to pisal.. ako davas bany ked ani nick si nepozries? zaujimave.. toto asi tazko vysvetlis..

asi mas fakt problem s nickami.. ked nieco pisem ja a odkazes to Sali-mu.. to uz hej...
Upravil Fuxxo zap. 04/02/2010 16:36
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:36
Avatar člena
lakco - Člen
aach nejde mi to kua mam 47 a ne 48 musim reinstal no nič to murder klidne ma na serveru poziadaj o in demo hoci kedy no proble uz to robiim na ne jednom portali preistotu si setko nahravam
Príspevkov: 12Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 15.01.10
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:36
Avatar člena
Sali - Člen
to pisal Fuxxo..ja som si to vsimol, ale zabudol som to tu sem napisat..este ze to pripomenul.. ..a fuxxo neboj..viem co je fast zoom..ale to co daval bolo v niektorych momentoch salene..

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:42
Avatar člena
murded - Člen
lakco nemusis kukat ty len natoc ineye jednej celej mapy a ak budes na nom davat take zazraky ako doteraz tak sa ti ospravedlnim a mozne na to zabudnut.

fuxxo myslim ze tu vie kazdy co je to fastzoom. tu ide o to ze aby si mal take reflexy aby si niekoho dal awom ked niekde prebieha a vidis a zaroven mieris na strbinu ktora ma 5milimetrov a menej tak musis byt bud jasnovidec, snupat biele alebo mat wh. ked nic nema ako je mozne ze dal prave spominaneho hitlera cez flash a hned po nom sa pohyboval akoby tam ziadny flash ani nebol. po tom ako buchol sa este dokonca otocil ku t spawnu a pozrel sa ci mu tam niekto nevybieha, nasledne vbehol do kata a tam uplne normalne zlozil hitlera ktoreho nemal sancu cez ten flash vidiet.

proste chcem ineye pokial je cisty tak nebude mat problem sam natocit tak skvele dema ako su tieto.
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:52
Avatar člena
lakco - Člen
jop natocim len ci budem davat no problem jo fuxxo aj whitee bolo ale uz mam paska to boli vtedy skilli schrantz na sluchadkach a skore 55:1 proste nedava logiku tak idem umit riady dat si cigu a idem ti natocit par dem
Príspevkov: 12Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 15.01.10
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:54
Avatar člena
lakco - Člen
lakco napísal:
jop natocim len ci budem davat no problem jo murder aj whitee bolo ale uz mam paska to boli vtedy skilli schrantz na sluchadkach a skore 55:1 proste nedava logiku tak idem umit riady dat si cigu a idem ti natocit par dem
Príspevkov: 12Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 15.01.10
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 16:58
Avatar člena
Fuxxo - Člen
murded napísal:
lakco nemusis kukat ty len natoc ineye jednej celej mapy a ak budes na nom davat take zazraky ako doteraz tak sa ti ospravedlnim a mozne na to zabudnut.

fuxxo myslim ze tu vie kazdy co je to fastzoom. tu ide o to ze aby si mal take reflexy aby si niekoho dal awom ked niekde prebieha a vidis a zaroven mieris na strbinu ktora ma 5milimetrov a menej tak musis byt bud jasnovidec, snupat biele alebo mat wh. ked nic nema ako je mozne ze dal prave spominaneho hitlera cez flash a hned po nom sa pohyboval akoby tam ziadny flash ani nebol. po tom ako buchol sa este dokonca otocil ku t spawnu a pozrel sa ci mu tam niekto nevybieha, nasledne vbehol do kata a tam uplne normalne zlozil hitlera ktoreho nemal sancu cez ten flash vidiet.

proste chcem ineye pokial je cisty tak nebude mat problem sam natocit tak skvele dema ako su tieto.


pozeral som 5th demo a tam nie je nic okrem fastu.. a napisal som, ze si ostatne dema este pozriem ked budem mat viac casu. chapeme?
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 19:39
Avatar člena
murded - Člen
sry fuxxo demo cislo 5 nemusite ani pozerat ani neviem preco som ho tam dal.
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin opat cheaterom? 04/02/2010 23:24
Avatar člena
Dag22 - Člen
hmmm zaujimava debata a este zaujimavejsie videa no. som kukol secky a tos hold smola murded ale nejak tak ovlada awp aj jeden kamos tez som sa cuduval jak to moze ale proste ma scasti a to ze zabije nekdo z ct terroristu ktori beha po "T" spawne povazujem skorej za laming toho T lebo kazdy vie ze tam sa pre istotu "preskakuje". but som taky slepi ale ja som na ostatnydch videach absolutne nic nezvicajne moc nespozoroval a co sa tyka toho flashu. pozrel som ten flash asi 10X aj som to stopol aby som to mal bez mlika a potom som to kukal v normal rychlosti: neni to take nemozne totiz jemu uz mliko ustupuvalo a v tom zacal do neho "T" strilat a ked aj mas ciastocne mliko ohen z pusky si v ciastocnom mliku vsimnes+jeho zrucnost s awp a mas vysledok. tos moj nazor na celu kauzu

Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: admin opat cheaterom? 05/02/2010 00:33
Avatar člena
murded - Člen
to ako dava awom terakov na t spawne je uplne normalne ja hovorim o tom ako dava terakov na schodoch na Acko a pozera sa tam na par milimetrovu strbinu a dokaze ich v tej strbine trafit ked prebiehaju (ak ma take reflexy tak je to minimalne superman). to s tym flashom si si asi pauzol fest na hovno. daj si tesne pred tym flashom najmensiu rychlost presne v momente flashu pauzni a potom sleduj tie jeho pohyby na ktorych nieje poznat ani naznak toho zeby bol oslepeny.
pokial mi sem uploadne demo jednej celej mapy kde to rozdava cez take strbiny ako na tych schodoch a s takou istotou bude vediet kde a kolko je enemy ako na tychto demach tak uverim a ospravedlnim sa mu za to.
Upravil murded zap. 05/02/2010 00:35
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: admin opat cheaterom? 05/02/2010 12:14
Avatar člena
Dag22 - Člen
co sa tyka toho flashu mal urcite dost scastia ale jedna vec je aj ta ze utekal priamo do kata takze trafit sa tam nebolo az take obtiazne a potom mliko uz ustupovalo. samozrejme je to ine ked je to bez mlika ale skus si to prehrat real time a neni to az take nemozne aj ked priznavam kus scastia tam tez spravilo svoje. co sa tyka tych schodov tak by som ten prvy frag povazoal skorej za laming. sak ten tipek mu tam prebehol 3X. ja osobne by som si v danej situacii namieril az na tu bednu kedze take reflexi nemam a nemal ich ani "lacko" kedze ho netrafil. ten druhy tak ten mu ukazal pleco tak nevim preco po nom nestrelil bolo to sice len na pol sekundy ale videt to bolo dost zretelne. ale povedal by som ze sa skorej jedna o ten prvy frag ku ktoremu som sa uz vyjadril. nepisem sem aby som sa niekho zastaval ale poznam ludi co to z awp ozaj veda a hraju podobnym stylom. proste kuka cez malu strbinku a zabije ho vlastne cez scenu alebo kocku. je to tak trocha o nahode ale da sa to.

Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37