Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
RE: aktivita adminov ? 09/01/2010 11:30
Avatar člena
zhulenec - Člen
NoT - "staznost ako kazda ina...tak sa kludne vyplac" .. len taketo staznosti tu pisu skoro kazdy tyzden nove deti .. a uz par ludi ti tu budem citovat co uz aj oni povedali .. zivot neni len cs a sedenie za PC .. su tu admini co chodia do roboty a niektory zas do skoly .. kazdy ma svoje povinosti frajerka , priatelia atd .. a cs je len doplnok k zivotu .. ale to asik 13r. deti nepochopia co sedia non stop za pc a nevedia co je ist von sa napr. prejst .. ja osobne som tu celkom dost casto .. tak si odpis od par adminou icq a pis im tam ak bude bordel na serveroch ..

BTW: mozete lock tejto temy ..
Upravil zhulenec zap. 09/01/2010 11:30
Príspevkov: 357Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 04.03.09 238858147
RE: aktivita adminov ? 09/01/2010 13:23
Avatar člena
NoT - Člen
zasnem vies o mne taky k..... pridaj si ma na steam a potom pochopis kolko kde travim casu , nehadz do vreca kazdeho nie kazdy patri do neho . Poviem ti to este raz ked mi chces nadavat do decka kludne mne je to jedno prosim ale nie tu. Pod na ventrilo aj osobne sa mozme stretnut a potom mi povedz co pises tu. Sam tvrdis ze admini maju aj ine povinnosti to beriem. Tak mi nehovor ze je klamstvo : admini niesu na serveroch a tym padom tam je bordel...
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 09/01/2010 13:31
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
pri navsetvnosti cca 80 000 ludi za tyzden sa to moc stihat ani neda, ziadosti o post admina je malo a tí co sa aj uchádzajú, často krát neprejdú testom...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: aktivita adminov ? 09/01/2010 14:32
Avatar člena
Kaqpo - Člen
Majo-co vsetko zahrna ten test,o co tam ide?

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Upravil Kaqpo zap. 09/01/2010 14:32
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: aktivita adminov ? 09/01/2010 19:39
Avatar člena
Sali - Člen
vek min 17 rokov, ovladanie amx prikazov, rozpoznanie citera na urcitych materialoch, ucast na serveroch a webe..aspon tusim ze tolko..


Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: aktivita adminov ? 09/01/2010 19:49
Avatar člena
Kaqpo - Člen
mam 18,amx no rok som v tom nepracoval ale to by nebol problem nakolko som to nasel aj nabindovane a aj spravene formou a aj v active in-gamem gui menu a na serveroch bivam pomerne casto aj na webea thak no nwm

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 00:35
Avatar člena
Garlin - Člen
NoT chod najdi si server kde su admini podla tvojho gusta a hraj tam. ALe poviem ti jedno taky server budes hladat tazko.

Juju uz sa tesim na dalsi prispevok z tejto temy a na dalsieho dospelaka co nam to tu vytmavi...

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 11:14
Avatar člena
NoT - Člen
inde asi icq adminov nenajdem...mas pravdu
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 12:54
Avatar člena
Dag22 - Člen
NoT poviem ti moj pribech: hrval som na servery kde to bola katastrofa a ako som zistil ked som tam bol naposledy aj stale je. ked som poziadal o adminske prava tak sa neracili mi ani odpisat. co sa tyka serverov csportalu si myslim ze su na velmi dobrej urovni. neskor som si uvedomil co to vsetko obnasa robit dmina a viem aj to ze toho maju ozaj dost a su to len ludia. jeden mudri clovek niekde hore napisal "servery tvorite hlavne aj vy a nie len admini...." problem s tym ze su admini neni na servery pre mna neni ziadny problem. riesenie: maj zapnute icq nonstop a pridaj si tam ale 5 adminov. ak budes mat problem neverim tomu ze sa nenajde jeden co nepride na server. ja ked mam problem s cheatrom a ziadny admin nemoze ani ne ze neni online ale trebars minule som pisal fuxxovy a odpisal mi ze sorry ale nemozem lebo taham.absolutne som to nebral ako nejaky problem kopol som sa naspak do cs a natocil som ho a video som kopol sem na net. ked som si uvedomil co adminstvo na servery obnasa tak som sa toho radsej vzdal ale ak mozem nejako pomoct ked len takouto formou tak pomozem
Upravil Dag22 zap. 11/01/2010 01:10
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 16:30
Avatar člena
wajrus - Člen
dajte mu uz ban na web a nech si ide hrat inde ked sa mu tu nepaci, prosikat sa ho nebudeme ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 18:31
Avatar člena
sexcica - Člen
Daq22 majster svoho remesla : ˇjeden mudri clovek niekde hore napisal "servery tvorite hlavne aj vy a nie len admini... tak za toto mas moje uznanie fakt dobre povedane

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 18:37
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
sexcica - diky cica

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: aktivita adminov ? 10/01/2010 19:36
Avatar člena
Fuxxo - Člen
Dag22 napísal:
...trebars minule som pisal fuxxovy a odpisal mi ze sorry ale nemozem lebo taham.absolutne som to nebral ako nejaky problem kopol som sa naspak do cs a natocil som ho a video som kopol sem na net...


zial bohu, tahal som... s pingom 500 demo nenatocim...
Upravil Fuxxo zap. 10/01/2010 19:37
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: aktivita adminov ? 12/01/2010 18:27
Avatar člena
CHIP - Člen
na serveroch chibaju admini ved dnes na gungame je sami cheater jeden s AB druhi WH treti neviemco ved to je na prasknutie
viem ze admini maju vela prace ale sem tam bi mohli pozriet ci je vsetko ok
Príspevkov: 100Bydlisko: • MalinovoZaložený: 27.11.09
RE: aktivita adminov ? 13/01/2010 14:11
Avatar člena
NoT - Člen
chip tu to tak je mas adminov na icq....len tak ake budes mat vysvedcenie ?
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 13/01/2010 16:35
Avatar člena
CHIP - Člen
vysvedčenie budem mat dobre ale ako to sem prišlo
Príspevkov: 100Bydlisko: • MalinovoZaložený: 27.11.09
RE: aktivita adminov ? 13/01/2010 22:02
Avatar člena
n0wa - Člen
ide o to, ze januar/jun su skuskove obdobia, a vacsina znas studuje na vyske, takze fakt to s casom v tychto mesiacoch nebyva najlepsie, ja osobne sa snazim cas, ktory zvysuje plne vyuzit inak ako pri cs..

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: aktivita adminov ? 25/02/2010 09:37
Avatar člena
Saplaste - Člen
Je pravda, ze cheaterov je tu pomerne dost a hoci je tu aj dost adminov, nie vzdy su tam kde by mali byt. Neda sa sediet pri csku stale, ale ked nehravas a nevenujes sa tomu naco si admin ???
Majo pise ze ziadosti o adminov je malo, ale ked sa prihlasi niekto tak je ziskat tento post dost narocne. (toto je moja osobna susenost tak to tak aj berte...) Cele to zavisi viacmenej od subjektivneho postoja jedneho cloveka, ktory ti posle demo a mas v nom hladat cheaterov. To mi pripada divne, ako "test admina" kedze v reale nepozeras demo s tym ze hladas kto ma co, ale mas podozrenie a toto si ides len potvrdit alebo vyvratit. Naviac mi to pripadalo tak, ze ak nepovies to co chce posudzovatel pocut tak neprejdes, a nijak ho nepresvedcis ze to moze byt aj inak.....ale ne o tom som chcel..
Proste navrhujem rozsirit rady adminov o tych, ktory maju skusenosti a hraju aktivne na servroch ! Zaroven sa zamysliet nad dalsim posobenim niektorych adminov, ktory tu bud nehravaju skoro vobec, alebo si dokonca zle plnia svoje povinnosti..mna osobne tiez admin (nebudem ho menovat) asi 4krat obvinil ze mam wh, nakoniec mi nedal ban lebo sa ukazalo ze nic nemam len pouzivam brain a sluchatka...
Nie je ani celkom ok, ak si admin uplatnuje monopol na pravdu, co som si tu uz zial u niektorych jedincov vsimol, lebo kazdy je omylny. Je pravda, ze admin je ten co musi urobit konecne rozhodnutie, ale tazko sa diskutuje ked sa admin stavia do pozicie "neobmedzeneho vladcu" a kazdy kriticky nazor hned napada akoby mu islo o zivot...Reci ako nepaci sa ti chod prec, neprinesu nic dobre..aby tu potom neostali len deti, cheateri a hraci typu (ako som si vsimol v diskusii vyssie..) "cheater? ked to vies hrat, tak ho das... pokial nezapne SH s AB.. takze trimat hubu..."
Podla mna Not to na uvod tejto temy nemyslel zle, len chcel poukazat na realne problemy ohladom cheaterov a to sa nikto nemoze ohradit ze neexistuju...

Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: aktivita adminov ? 25/02/2010 09:46
Avatar člena
Anarki - Člen
Cus, jak tu citam tuto temu, rad by som sa pridal. Uz asi 2 alebo 3x som pisal ziadost o admina aj RP majovi, dodnes mi nic nedoslo... nikto sa mi nevyjadril nikto ma nezavolal na VT a nepokecal... tak to skusim napisat este sem.

Mal by som zaujem sa stat game adminom, cca pred pol rokom ak to neni onieco viac som robieval admina na serveroch co mate od rejknetu, amx poznam, kto je skiler a tko je noob alebo cheater poznam tak isto.. je mi 23 rokov a hravam na vasich serveroch, a to len preto lebo kedysi som hraval nanich stale, nie na vasich ale na tych od rejknetu. pri cs travim cca 4 hod dene a za tie 4 hod dene je tam ozaj vela cheatu... poznam to.. Najlepsie bolo nedavno som pisal fuxovi atd ze je tam cheater a poslal ma nekam a dam mi na icq ignore... a povedal stazuj sa kde chces.. tak ked je tu takyto pristup sa necudujem ze je to tam samy cheat...

Co vy nato? tak otestujete si ma?e
Príspevkov: 3Bydlisko: • SereďZaložený: 06.02.10 484-483-784 www.zabezpecsa.sk
RE: aktivita adminov ? 25/02/2010 10:01
Avatar člena
Garlin - Člen
Saplaste co tu davas za sracky vidno ze nemas sajnu o com rozpravas.

Anarki pisal si aj na ten email co je tam uvedeny ?

Prihlášky posielajte na csportal.sk@centrum.sk
Predmet: Admin.
Správa: Osobný popis, vek, pôsobenie, znalosti, ICQ.

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37