Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
aktivita adminov ? 05/01/2010 20:10
Avatar člena
NoT - Člen
Kde su admini pytam sa vas... totalny bordel na serveroch ale aboslutne. Admina netrapi slovnik hracov ani spawn... to by sa dalo a kde su ked min. 2-3 si skusaju nove "hracky" ako zlepsit inym hracom hranie na severoch. Nebolo to prvy krat co dnes nikoho na servery. Pisat na icq to kde sme ? Zdlhave ,sanca na odpisanie a vyriesenie takmer nulova. Dajte si to doporiadku a snazte sa o to aby sa hracom hralo lepsie a neboli odkazany na nejake icq a natacania ked v tom momente potrebuju admina na servery a nie radsej zhadzat vsetko na hracov nech si to oni riesia.

.NoT
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:26
Avatar člena
N3XT0WiCZ - Člen
podla mna je to z casti pravda ,,,,,,dnes som 4 hodiny hral zombie a za ten cas ani jeden admin , bol tam typek s menom -WC-cistic , a co kolo to textura ,darmo hovorim ludom ze nevyhadzovat , mam aj dema ked 3-krat za sebou je cistic hore na texture navrhujem zaviest neico ako voteban pr. ak aspon polovica servera zahlasuje dotycnemu ban tak ho ma ale zatial len na par hodin , a ked sa ukaze demo tak sa to poriesi potom ....
Príspevkov: 375Bydlisko: • PrešovZaložený: 29.11.09
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:36
Avatar člena
Kaqpo - Člen
tak tato vec tu bola preberana uz niekolko krat........treba si uvedomit ze admini niesu stroje a maju aj ine veci ako riesit cheaterov na servery......dalsia vec co sa stava ze ten 'cheater' nemusi byt cheater ked to vie hrat samozrejme ak mu nespamuje stahuj tam a tam badboy,warhook a nwm este ake blbosti atd. tych dovodov je vela na kazdy cheat nieco ine.......dalsie vec nechapem co pises ze pisanie na icq je zdlhave???vacsinou su admini na icq a tak tych 25-30 sekund ta nezabije aby si dal server,nick a co podla teba ma!!!a ten voteban bol uz ties rieseny!!!staci mrknut forum

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:37
Avatar člena
klimco - Člen
ku*va do*ice kde sme toto ako si admini mozu dovolit ze su neni 24 hod na servery nalepeny ? toto uz nech sa viac krat neopakuje lebo bude konec sveta a ako potom budeme hrat cs ?

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:39
Avatar člena
Sali - Člen
Ty si dalsi king co si mysli ze nas je 100 a tahame 8micky ako v robote na 3 smeny.Mame 10 serverov (TG CW , TS a VNT neratam) a byt tam 24 hodin denne je kus padnute na hlavu. Sedel by si kazdy den 8 hodin za cs?Podla mna by ta drblo po tyzdni. Si myslim ze kazdy z adminov je na serveri podla toho ako mu to praca popripade VS dovoluje.A neverim ze by si napriklad sex s frajerkou vymenil za hranie sa na pocitaci..ak ano, tak si to rovno hod, lebo nic normalne z teba nevyrastie.A po dalsie..kvalitu servera ovplyvnuje nielen adimn team ale aj hraci ktory na nom hravaju..tak ak je im jedno, ze je zauzivane pisanie adminom na icq popripade na steam ako to robia mne , tak sa necuduj ze su tu citeri. Este sa nikto nestazoval ze musi pisat na icq. A podla mna by mohol kazdy prispiet svojou troskou.Ak ti je tvoja troska vo forme 30 sekundoveho napisania dvoch viet ( ti sikovnejsi zvladnu aj jednu) na icq az tak vadi, tak ta nedrzime...ip-ciek je milion

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:43
Avatar člena
Kaqpo - Člen
not-ked ti to tak vadi napis majcovi nech ti hodi prava alebo nejakemu magorovi co presere 20 hodin za kompom a nech to on riesi!

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:48
Avatar člena
Fuxxo - Člen
napis mi to ked budes na serveroch ty retard obmedzeny. ze kde su admini? lebo milostivy lord NoT hra CS, tak musi mat okolo prdelky upratane? neviem ako ostatni, ale ja osobne z teba grcam... co ti na toto napisat? by som ta prefackal, ale to by si nerozchodil. ooo a teraz vytiahni na mna silacke reci, ze aky som frajer takto cez internet. hej.. sudiac podla tvojho postu si rozmaznane decko, ktore musi mat veci podla seba. tipujem, ze si admin na inom porte a toto je tvoj sposob ako sa dostat ku pravam.. nie? ja kolkokrat hram na inych serveroch a je tam cheater? ked to vies hrat, tak ho das... pokial nezapne SH s AB.. takze trimat hubu, nepindat... a locknut
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:52
Avatar člena
NoT - Člen
Nemusi byt cheater ...nepoznas ma nevies ci som bol uz niekde adminom tak nepodcenuj ... klimco ty si klasicky pripad tebe je jedno ci je na servery clovek ktorych musi ostatnym zneprijemnovat hranie ..vidno zalezi ti natom velmi . Ano admin nemoze byt 24hodin na servery to je jasne ale aspon nech tam niekedy je. Icq mas zdlhave kym si najdem kontakt , kym zapnem icq kym napisem 30 sekund ano...to snad robi pc vsetko za teba ako mu povies ?
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 20:55
Avatar člena
NoT - Člen
Ohoooho...dobre pani nemam zaujem nic riesit dalej...fuxo ako pisal som niekde agresivne ako ty...napis to ked ano.
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 21:01
Avatar člena
NoT - Člen
seli prid an ventrli pod tam mi povedz co chces ked mas proti mne nieco co ty nato ? Spravil som ti nieco ? ze na mna nakydas vsetok hnoj ?
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 05/01/2010 21:10
Avatar člena
Kaqpo - Člen
NoT-nwm jak ty ale ja mam icq zapnute vkuse,mam kontakt no housesa a na maja a idem podolplnat ten zvisok a keby si pocekoval aj ine servery tak by si zistil, ze hraju admini na inom servery a ked ho tam zbadas napis mu server ten a ten nick a pride....... a ked ti to tak vadi nech sa paci su aj dalsie servery a hraj si tam

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: aktivita adminov ? 06/01/2010 00:22
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
seci si myslislia ze adminovanie na serveroch je jedna basen... chlapec by si sa zbadal co to je a grcal by si z toho hned po tyzdni, clovek si ani normalne zahrat nemoze co ho hned milion tupych deciek otravuje, admin sa snazi robit poriadok na server, z hrania ma velke gulove plus premie a este aj tak ho vedia zdrbavat....robime to z dobrej vole pre vas hracov, nie samy pre seba tak si to trochu treba aj uvedomit, servery tvorite hlavne aj vy a nie len admini.... bych tu napisal aj litanie ale boli ma hlava a nemam chut...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: aktivita adminov ? 06/01/2010 00:24
Avatar člena
halluser - Člen
NoT-co tu preboha riesis?urob tak,jak kaqpo
a nahodou teraz mam take dni,ze som pri pc aj 8 hodin,lebo som musim...a kebysi kludne mi napisal,ze tam a tam cheater nick :.. .,a ja by som neprisiel,potom sa mozes stazovat...este sa nestalo,ked ohlasil hrac cheatera,aby som tam nesiel...
no a este asi za posedne 3 dnima nezavolal nikto...takze tak
a klimca ked som videl,ze je online,zavolal som ho,furt prisiel,..tak si nezelam tuto nanho kydat,pretoze si to nezasluzi jak on ,tak ani ziadni ini admini...
Koňec


Zapni cheat a potom
Príspevkov: 173Bydlisko: • PrešovZaložený: 18.05.09 556049222
RE: aktivita adminov ? 06/01/2010 09:35
Avatar člena
NoT - Člen
Majo poviem ti to jasne 1,5 roka. zase niekto nevie a podcenuje...hlavne je to ze ja si to zasluzim aby ste tu na mna vybehli ako na bezdomovca ? A skuste este niekto povedat ze mi ide o prava Staci mi vidiet ako sa sprava nejaky fuxo ci tamten a kazdy si romysli.... ako nemam slov napisal som normalnu staznost a vysledok ja som najvacsie decko a tamto....to nema uroven pani. Fuxo ked nepoznas cloveka nekydaj nanho tiez by sa ti pacilo keby som napisal na teba ta ten je taky a taky a neviem o tebe nic co ty nato ? lock....
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 06/01/2010 12:41
Avatar člena
Sali - Člen
Co sa hras na urazeneho teraz? Sa cudujes ze ti odpisujeme tak ako odpisujeme?

" totalny bordel na serveroch ale aboslutne" " Pisat na icq to kde sme ? " atd.

Zacnes sa na nas ohanat jak na poslednych smradov a potom places ze sme ti odvrkli..

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: aktivita adminov ? 06/01/2010 20:10
Avatar člena
sexcica - Člen
NoT pozri sa ja cele dni presedim za PC na nase serveri len chodim a ked tak sem tam raz za cas si idem skocit na junp server a k tim serverom ja som na serveri skoro stale len nemam adminsky nick mozno sa budes pitat ze preco hnet ti odpoviem dojdem na server a porat nejake deti zacnu spamovat ze hente a henten ma to aj keby to mal tak kazdy kto ma kusok IQ tak si to vipne x) tak vis co mu potom mozem ja aj ostatny xD NoT pls ak neco zober si moje icq a napis ked nebudem hrat cw alebo neco mat napraci rada sa ti hnet venujem :-*
PS zrusit tuto temu dik

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: aktivita adminov ? 07/01/2010 02:12
Avatar člena
Garlin - Člen
Zalozte sekciu" Svet je zly" aby tam mohli ludia pisat svoje problemy s dospievanim, lebo taketo temy potom nemaju kde ludia upinat. Dik

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: aktivita adminov ? 07/01/2010 13:54
Avatar člena
NoT - Člen
hned by si mal kde pisat prispevky ako je tvoj...od temy si daleko. Velmi sa ma to dotklo...na viac si sa nezmohol ?
Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022
RE: aktivita adminov ? 08/01/2010 02:09
Avatar člena
Garlin - Člen
Nie lebo taketo prispevky ma vedia dojat. k slzam.
Nepaci ? smola

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: aktivita adminov ? 08/01/2010 11:32
Avatar člena
NoT - Člen
staznost ako kazda ina...tak sa kludne vyplac

Príspevkov: 12Bydlisko: • KošiceZaložený: 25.08.08 330250022

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37