Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 20:16
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Nuž... dlho som mal vaše servery veľmi rád, trpel som aj tých cheaterov čo vám tu furt pobehujú a neviete si s nimi rady... Dnes mám toho akurát dosť. Existuje dosť veľké množstvo serverov, kde sú admini zviazaní pravidlami hádam viac ako bežní hráči. Tieto pravidlá majú svoje opodstatnenie. Napríklad si nemôžu dovoliť neopodstatnene banovať z dlhej chvíle alebo musia pred banom urobiť demo.

Mne sa dneska stalo, že som dostal ban na 10 hodín za to, že som v podstate normálnym spôsobom, bez nejakých slovných útokov, vyjadril svoj názor.

Aby som to zjednodušil máte tu môj prepis rozhovoru počas hrania. V priloženom súbore máte kompletný výpis z konzoly.


fy_simpsons - prvé kolo, idem na rebrík a B-O-F sa tam rúbe za mnou a zablokuje ma. Strelím do neho jeden náboj aby sa uvedomil a zabije ma to. No a potom:

Karol died
B-O-F : este raz to urob a mas ban!
Karol : za co? ze si ma blokol? radsej sem chod ked ta treba a nie sa tu vyhrazaj...
B-O-F :
B-O-F : lebo?

^M!CH4L |NWi* .666., : ano lebo si ta s bofom podame
_Paso_ : ano, bof ti da ban aj len tak zo srandy,

*DEAD* Karol : lebo klesa uroven vasich serverov ked tu 2 hodiny niekto s citom pwnuje a vy na to serete...
B-O-F : ja to jebem este 1 slovo a ma sban
^M!CH4L |NWi* .666., : Karol ja si ta najdem. Nemas do BOFa vyskakovat
Karol : najdi si maluzer
B-O-F :

no a potom už len:

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin B-O-F
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.csportal.sk
[AMXBANS] Reason: ' uvedm co povies cau'
[AMXBANS] Length: '10 hours'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '195.91.79.223'
[AMXBANS] ===============================================


No tak ja neviem, ak máte nejakú dôstojnosť - zdá sa mi, že by ste mohli mať, veď aj na webe máte články, aj servery máte pekne vytunené - z toho mi vyplýva, že vám na tom celkom záleží. No a o čom je vlastne server hosting CS? O tom, že tu budete mať hráčov a bude to tu žiť, nie?

Takýmto prístupom zo strany adminov ale môžete o hráčov akurát prísť. Nebudem vás žiadať, myslím, že je dosť jasné, že admin spravil chybu. Unban by bol na mieste. Možno aj nejaké to dočasné odobranie právomocí B-O-Fovi, ak to skutočne myslíte vážne.

Ináč hrávam pod nickmi Karol a Roger_Krowiak, so žiadnym adminom som nikdy nemal problém. Možno ma už niektorí aj poznajú.

Tu máte ešte kompletný výpis z konzoly keby niekoho napadlo, že si to vymýšľam alebo mením. Prvý link je txt, druhý sú screeny konzoly robené cez CS.

http://www.box.net/shared/3o1lv8bndr
http://www.box.net/shared/xzmh2k1lg3

PS: Ešte jedna vec, v shoutboxe mi niekto napísal, že keď je cheater mám napísať na ICQ adminovi. Povedzte mi ako, keď vás každý admin odmietne autorizovať?
Upravil Ladokoz zap. 06/04/2009 20:41
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:09
Avatar člena
Denisko_O - Člen
...odpadnem xalan z teba za 1 daj to do temy staznosti za ...a dalsia vec o tom bloku ...dobre vies aky to bol blok dobre...ze neumyselne jaj,ale to neriesim proste len ma nasrala jedna VEC a to poriadna "lebo klesa uroven vasich serverov ked tu 2 hodiny niekto s citom pwnuje a vy na to serete..." uroven klesa sa zobud!!!prosim ta a netrep somariny ze 2 hodiny tam xodia cheatri ked som tam kazdu xilku a pisu mi na icq kto ze ten a ten nick mam tam ist,tak tu netrep,a toto ma vie nasrat...ale to predtym mapu co sme hrali fy_iceworld myslim ak sa nemylim,alebo nieco ine neviem to si tam nedal ake si mal ty slovicka ze?...akoze je mi to 10...kamarat moj,TY bud hlavne rad ako si dopadol to ti hned poviem...lebo ty uz mas u mna TAKU KOPU TOHO ZE AZ...a este posledna vec a nevrav hluposti keby si napisal adminom na icq a povedal ze je cheater na na servery nemyslim ze by ti ani neodpisali ani sa nedostavili na server,nepoviem,ze niekedy nieje cas..ale urcite by tam takto prisiel ... S pozdravom B-O-F

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:12
Avatar člena
Denisko_O - Člen
a to este slovicko "ja to j****" ano priznavam,to zato ze sami nedarilo...a ja bany pre nic za nic nedavam,to ako keby som dal ban niekomu za ab+wh a nic nemal jaj...sa uvedom

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:23
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Nejaký si hustý... čo mi spravíš? Daj mi kludne aj permanent ak chceš, len sa mi potvrdí čo som napísal. Dneska minimálne 2 mapy - 60 mintút boli na fune Skorpion a este jeden curak s masinou WH AB, kde si bol??? Vidieť, že sa tu o nič neopierate a nikto nedohliada na adminov, potom je tu takyto bordel. Bo admini nie su vseveduci a ani nie su nadradeny hracom. Su tu na to, aby robili poriadok a nie pi...oviny. Keby ste si si to koncene uvedomil tak by si sa mozno aj ospravedlnil. To ti ale zjavne tvoja hrdost (blbost?) nedovoli. Hral si niekedy na proserveri? Tam to ma aspon nejaku uroven. Report system, normalni admini s poriadnymi pravidlami... vsetko jak ma byt. A su to najlepsie a najnavstevovanejsie SK non-steam servery. Mohol by si sa co-to priucit. Vidím, ze tu sa od teba asi nicoho nedockám. Je to len hra, ale pravidlá má. Vy na ne seriete a znepríjemnujete hrácom zivot. Hlavne si uvedom, ze si taky isty blbecek ako ja alebo hocikto iny na tom serveri. Si tam pre to, aby si sluzil hracom. Ak si to neuvedomujes potom nevidim dovod preco by si mal byt adminom. Mozno, ze ta dohodil nejaky kamarat, nie?

No a to, ze nadavam na ostatnych hracov... kto nenadava? Ale nikdy som ich neosocoval. Urazky typu p..ci s tvojim luckom su uplne bezne a vypustaju ich aj admini. Nie su smerovane priamo proti hracom.

PS: Nie je toto tema STAZNOSTI? Imho je... Forum-csportal-staznosti.

Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:35
Avatar člena
hejhoujou - Člen
nechapem, co tu generalizujes a hadzes do jedneho vreca vsetkych adminov...
ziadny admin nie je neomylny, aj ti uzasni admini na proserveri urcite obcas urobia chybu.
ten "bordel" hodnotis na zaklade toho, co sa stalo dnes? to je trosku smiesne hodnotit cely portal a vsetkych jeho adminov na zaklade jednej zlej skusenosti...


/top15
Príspevkov: 138Bydlisko: • TrnavaZaložený: 21.01.08 301189445 www.last.fm/user/shulo/
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:47
Avatar člena
Denisko_O - Člen
ty uz tu nespamuj...prepac ale ked ty to tak musim povedat ty si dement? pozri si ban LIST...a mozno tam uvidis tie nicky...a ja na teba kaslem pernament?zbitocne aby som kvoli nejakemu cloveku robil zbitocne problemy?ja ti poviem iba jedno,ked sa ti budes spravat slusne a ja sa budem spravat slusne...a uz nic nepisem skoncil som B-O-F

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:48
Avatar člena
Denisko_O - Člen
a ze kde si bol to som prehliadol,pisal si mi na icq?dam ti kontakt na ludi ktory ti dosvecia,ze hned ako mi napisu o cheatrovi tam bezim ale neriesm proste nema zmysel

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:52
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Nehodnotim ani zdaleka vsetkych adminov, hodnotim iba B-O-Fa. Precitaj si ten rozhovor. To su jeho spoluziaci abo co? Typujem im tak 13-15 rokov, B-O-Fovi tiez. A uroven vasich serverov nehodnotim len za zaklade dnesku. Kazdy druhy den sa stretnem s pripadom, ked citer co pwnuje cely tym pride a zahra aj 2 mapy kym sa dostavi admin. Na proserveri maju aspon skvely report system, netreba ICQ. A admini tam maju pevne dane pravidla ktore musia dodrziavat, inak budu potrestani. Ak sa niekto zabanuje moze napisat staznost a prislusny admin musi do 24 hodin zareagovat. Vzdy je demo a ak sa pride na to, ze sa mylil tak dostanes unban a ospravedlnenie. Velmi efektne a jednoduch. Ale to je v podstate jedno, respektujem vase predstavy o VASICH serveroch. B-O-F ma ale nasral a mam pocit, ze pravom. Neziadam vela ak chcem UNBAN. Lebo henten "KAMARAT" konal skutocne nerozvazne a neprimerane. Ak mi chcel nieco naznacit, tak mohol kickom... Aj ked neviem co. Asi mal na zakladnej zly den tak sa musel na mne vyburit. 10 hodinovy ban ale skutocne nie je na miest, nemyslis?
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:57
Avatar člena
Ladokoz - Člen
B-O-F konkretne kde som sa spraval k tebe neslusne? Vyznac mi to, mas tam vypis z konzole a prepis rozhovoru. Kto sa ku komu spraval sproste? Ja mam pocit, ze to boli skor ti tvoji kumpani. A ze ja sa nespravam slusne? A co ty?

B-O-F : ja to jebem este 1 slovo a ma sban

Series su do huby kamarat.

Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 21:59
Avatar člena
Denisko_O - Člen
stale nebasi pro servery,tak utekaj tam...a co ked mam 15 rokov?!ty neviem kolko mas,ale sam si uvedom kedy mas prestat provokovat na servery,a aj teraaz sa pozri dobre co pises...!

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:01
Avatar člena
Ladokoz - Člen
No inak ti to asi vysvetlit nejde. Mozes mi povedat akym sposobom som provokoval? Velmi by ma to zaujimalo. Upozornil som ma na to pocas hry??
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:02
Avatar člena
Denisko_O - Člen
aby nam bolo jasno v tom ja to j*ebem opakujem,zabil ma hrac a napisal som to A TA 2 veta mala patrit tebe a ked ces naozaj mas moje icq 258 984 358 napis mi tam...

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:05
Avatar člena
Denisko_O - Člen
a neboj sa toto sa bude riesit,lenze vies hl.admini a admini maju aj ine povinnosti!ale to ty asi nepochopis

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:07
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Nemusim ti pisat na icq, ten unban si mi mohol uz davno dat. Aj tak to nespravis. Myslim, ze moje nadavanie je na rovnakej urovni ako vsetkych ostatnych s tym rozdielom, ze ja hracov neutocim, nadavam len na luck a podobne zalezistosti. Sam som sa uz vela krat stretol s tym, ze mi nadavala polda serveru len kvoli tomu, ze som mal lepsie skore ako oni. Toto by som ja v zivote nespravil. Myslim, ze toto je to jedine coho sa mozech chytit. Inac nemas fakt ziadne rozumne argumenty. Ten ban bol absolutne nezmyselny. Respektovat ako admina ta budem az vtedy ak si to priznas. Nejde tu o moje osobne vitazstvo alebo pocit zadostucinenia ale o princip. Osobne proti tebe nic nemam, neviem preco si sa potom takto zachoval.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:09
Avatar člena
Ladokoz - Člen
A chapem aj to, ze mate aj ine povinnosti ale s tym banom to skutocne nic nema.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:09
Avatar člena
hejhoujou - Člen
o UNBAN si samozrejme mozes poziadat aj u nas a riesi sa to rovnako...
to ze nejaky admin pride neskoro na server moze byt sposobene viacerymi vecami, tipujem ze proserver ich ma ovela viac, u nas sa ich uz vystriedalo vela a a ver mi, ze fakt nie je lahke najst spolahliveho admina...
ale k veci: ban ti zachvilu skonci, ja by som na BOFovom mieste uznal, ze to prehnal, ty by si zase uznal, ze aj admin moze mat slabsiu chvilku a vsetci by sme boli spokojni
takze to je moj nazor, nerobme z toho zase tragediu...

/top15
Príspevkov: 138Bydlisko: • TrnavaZaložený: 21.01.08 301189445 www.last.fm/user/shulo/
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:09
Avatar člena
Denisko_O - Člen
ano mne ide o skore to si vystihol,aj co sa tyka un ban 10 h nieje moc a aj keby som velmi cel ti ho dat nemozem nemam prava na un ban

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:11
Avatar člena
Denisko_O - Člen
nie,nie hejhejou to teda nie ja si stojim za svojim a viem co robim

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:12
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Ja som bez problemov ochotny to uznat. Este raz hovorim, ze proti nemu osobne nic nemam. Mam si o ten unban zaziadat v prislusnom topicu alebo staci ze to riesim tu? Ked ho nabuduce na serveri stretnem, nic sa nezmeni. Spravat sa k nemu budem ako doteraz (tak ako ku kazdemu adminovi). Len ci to chape aj on. Viem ze ten ban vyprsi za chvilu ale bol by som rad ak by ste mi ho zrusili, ide mi o spravodlivost.
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:13
Avatar člena
Denisko_O - Člen
ano dobre mozno som mal malu chybu...ale hlavne sa podielas natom ty proste videl si ze mam nervy a este viac si mi ich pilil

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37