Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:14
Avatar člena
Denisko_O - Člen
no okay tak prepac ked sa ta to dako dotlko ten ban ano ako hovorim urobil som chybu mal som zdrzat svoje nervy,ale niekedy to nejde sry,sry...a uz nemam k tomu co povedat

<3 eX
Príspevkov: 103Založený: 30.07.08 258984358 - -
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:18
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Ok, dakujem, ze sme sa nakoniec dohodli. Este raz si pozri ten rozhovor. Provokaciu tam nenajdes a ziadna tam ani nie je ukryta. Dufam, ze aj ty ma budes brat ako normalneho hraca, ked sa nabuduce stretneme. Hravaju tam obmedzenci ale myslim, ze aj z tohto rozhovoru pochopis, ze medzi nich nepatrim. Respekt. :-) Howgh
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:30
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ladokoz - mas UNBAN, to co si spominal o natacani dema a moznosti unbanu funguje aj u nas ked nahodou nevies

DenisTT - ty si si zavaril a vies to sam, nic dobreho ta necaka...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:30
Avatar člena
hejhoujou - Člen
tak som rad, ze ste si to vyriesili

inac majo, len ti chcem pripomenut, ze BOF patri k najaktivnejsim adminom, takze je jasne, ze moze urobit chybu castejsie ako niekto iny... tak ho zase nezabi za jednu chybu

/top15
Upravil hejhoujou zap. 06/04/2009 22:32
Príspevkov: 138Bydlisko: • TrnavaZaložený: 21.01.08 301189445 www.last.fm/user/shulo/
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:33
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Dakujem este raz vsetkym. Denis sa ospravedlnil, myslim, ze to uz riesit netreba. Da si pozor nabuduce. (tolko moj nazor, inac sa vam do internych zalezitosti nemiesam) :-)
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 22:42
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
ja si to s Denisom vydiskutujem zajtra, dnes mam toho uz dost...

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 06/04/2009 23:03
Avatar člena
klimco - Člen
ale co napisem to sem dufam ze uz to nebudem muset opakovat to ze na servery je cheater a nikto mi nenapise tak mi je to v podstate ukradnute s prsta si to nikto nevycuca a byt tam 24/7 dakujem neprosim myslim ze povecsina znas (ak nie vsetci) to robi 4funn a cez svoje volno to ze je proserver lepsi nech sa paci hravaj tam mi tu s nikym nepretekame ked chces hravat na lepsich serveroch sorry ale kup si steam a hravaj tam toto je obycajny ns server tak neviem co od toho cakas zazraky (sory za chyby ale je mi to fuk, ked som na nieco zabudol neskor to doplnim)

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 07/04/2009 15:27
Avatar člena
Funec - Člen
Ladokoza poznam zo serverov, normalny, slusny hrac, ktory si ako aj ostatni zabohuje na nahodu alebo hocico ine, nikdy som nevidel, zeby osocoval inych hracov alebo provokoval. Denis ty si to dost prehnal, ked niekoho bloknes a streli do teba hned nemusis mat horucu hlavu, to ze ti nejde by nemalo ovplyvnovat tvoj usudok, lebo sa toto iste moze stat pri nejakom cheatrovi a uz budes zasa muset pisat dvojstranove litanie, aby si to urovnal, ja osobne si myslim, ze toto je vyriesene, ospravedlnil sa, unban udeleny, denis si z toho zobere ponaucenie a life goes on
Este jedna vec Ladokoz, fakt, ked vidis cheatra, pis na icq, urcite sa najde aspon v 80% pripadov online admin, ktory to pojde poriesit

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 07/04/2009 15:47
Avatar člena
Ladokoz - Člen
Ok, poucil som sa ja. Odteraz reportujem citerov na ICQ. :-)
Príspevkov: 21Založený: 18.08.08
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 26/08/2009 17:27
Avatar člena
erqONE - Člen
chtel bych si stezovat na admina jojji , hram an serveri po 1 . idem dohrame d2 zacne assault , prijde jojji a zmeni na d2 , no dement total! odebrat prava pls
Príspevkov: 1Založený: 26.08.09
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 26/08/2009 18:29
Avatar člena
klimco - Člen
erqONE - ved ty prava nemas ako ti ich mame odobrat ? btw assault ? jaj ano super najlepsa mapa zahras dve kola a ostanete dvaja co ostatnych zabanuje za kemp a tak lebo proste tuto mapu deti nevedia hrat

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: Sťažnosť na admina B-O-F 26/08/2009 19:07
Avatar člena
wajrus - Člen
klimco napísal:
ale co napisem to sem dufam ze uz to nebudem muset opakovat to ze na servery je cheater a nikto mi nenapise tak mi je to v podstate ukradnute s prsta si to nikto nevycuca a byt tam 24/7 dakujem neprosim myslim ze povecsina znas (ak nie vsetci) to robi 4funn a cez svoje volno to ze je proserver lepsi nech sa paci hravaj tam mi tu s nikym nepretekame ked chces hravat na lepsich serveroch sorry ale kup si steam a hravaj tam toto je obycajny ns server tak neviem co od toho cakas zazraky (sory za chyby ale je mi to fuk, ked som na nieco zabudol neskor to doplnim)


a niektori maju aj svoje povinnosti, ako praca, frajerka a pod
Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37