Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | Ostatné | Offtoppic
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:17
Avatar člena
Nox - Člen
Takze budova ve Spanelsku postavena jinyma lidma, z jincyh materialu, jinym postupem nespadla a tak vechny budovy se musi chovat stejne?
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:19
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ty bud pracujes pre CIA alebo ti vymyli mozog pozri si to video o windsor tower a prides nato ze nieco smrdi okolo wtc7...WTC 7 dokoncili neskor nez windsor takze sa nemozes vyhovarat na nekvalitny material...wtc7 "horelo" 10 hodin kde plamene si ani nevidel..windsor 24 hodin a tam to bolo inferno a budova ostala stat..ja koncim s tebou kludne zi vo vedomi ze pomaranc je jablko

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:20
Avatar člena
Nox - Člen
http://www.youtube.com/user/EdwardCurrent#p/c/0FEA0F930B998A8C/0/uFJa9WUy5QI
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:33
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ok berem...ked poschodia zacali padat kde v riti je to poebane massivne ocelove jadro???
wtc1 a 2 ako sa zrutili pod 10 sekund a padali rychlostou gravitacie bez ziadneho odporu? to jest kebyze padne poschodie na poschodie pod nim to by sposobilo to ze by sa to kus spomalilo ale kazdopadne by tie budovi nespadli za taky cas...a este raz kde v riti je ocelove jadro?????????podla tejto teorii by to malo vypadat ako keby si olupal banan

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:42
Avatar člena
Nox - Člen
Rizena demolice je nerealna, to jadro tam je, traverzy se proste rozpadly na puvodnu kusy ohnute pomlacene. To ze to letadlo ten barak pri narazu hned nezborilo neznamena ze ten sok nevymaltil vetsinu spoju. Budova by padala nabok jen kdyby se zahrala jen jedna strana patra. Ja nerikam ze nevedeli ze se to nestane ale opravdu pochybuji ze si to udelali sami. Jsou i jednudussi metody ja vyburcovat lidi. Treba odpalit metro pomoci sebevrahu by bylo mnohem jednodussi a zabilo by vice lidi.
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:54
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ehm...pan co v roku 2001 prenajal wtc za 15millionov hned spravil obrovske poistenie na budovy..a najvacsia ciastka bola na teroristicke utoky neskor vysudil 7 milliard a pravo nato aby tam postavil dalsi komplex..okrem toho ako izolaciu pouzili vo WTC azbest ktory by musel dat odstranit za pal milliard dolacov...jednoduchsie bolo zburat budovu...nemyslis si ze veeeelmi vela otazok je okolo toho??

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 13:56
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Nox - ked budeš nadalej spamovat 3 posty pod sebou a nebude editovat ten jeden svoj tak ti to bez kompromisu budem mazat a to plati aj pre ostatnych, nemienim to rucne opravovat vsetko!

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 14:05
Avatar člena
Nox - Člen
Je to ucektni trik, jak usetrit na danich a urocich ,budova byla take pojistena proti zasahu metoritem. Slo o to pojistit tu budovu na neco nerealne aby pojistne nestalo moc. Asbest se nemusi z budov odstranovat pokud "neunika" do ovzdusi. Divil by si se kde vsude jeste je azbest.
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 14:07
Avatar člena
zaerius - Administrátor
asi len tolko by som k tomu dodal nehorazne si ma pobavil az mi slzy tecu

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 14:20
Avatar člena
Nox - Člen
V americe to funguje tak ze platis dane z toho co ti zbude na uctech takze "podnikatele" hledaji zpusoby jak prenaset penize z jednoho ucetniho roku do ruheho bez daneni. Koupis nebo pronajmes nejakou budovu a pojistis ji se vlakdem (to co chces ulit) treba 1 000 000$ Pojistit ji ale musis na neco opravdu nerealne zasah meteoritem (opravdu je) utok teroristu a pdobne aby bylo premium co nejnizsi. Po skonceni roku pojisteni zrusis svuj colateral (1000 000$) nezdaneny mas spatky na svem uctu. Zaplatis jen premium za krtkou dobu treba 1000$ misto 300 000$ dane.
.
Ma to vice variaci a praxi je to vice koplikovane ale toto je princip jak to fuguje
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 15:04
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ocividne pozeras na svet cez ruzove okuliare a nevies si predstavit ze niekto by nieco take spravil len pre peniaze a moc..pozri si ten dokument co som ti tam dal aj ja som bol skepticky ale pre boha ked pouzijes sedliacky rozum prides nato ze omg...never tomu co vidis v telke alebo z "overenych zdrojov"...vidis presne to co oni chcu aby si videl..su ludia ako ty ktory zubami nechtami sa drzia "matrixu" v ktorom zijeme a nedopustia ziadnu inu moznost nez to co im media ponukli...ja som precital vela clankov,pozrel som si vela videi co nazivas konspiracne teorie..vysetril som obe strany a prisiel som nato ze netreba verit mediam..najlepsi priklad nato je Lybia..sledoval som to v tv novinach ale priebezne som pozeral aj Russian Today ktory ukazali aj druhu stranu toho co sa tam udialo..a vtedy som tomu uveril ze zapadne media pchaju donas tie sracky ale pravda ostane zahalena..wake up moj!! raz sa ti ajtak otvoria oci len vtedy uz bude neskoro

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 15:18
Avatar člena
Nox - Člen
Ja obvykle ctu Reuters ti jsou dost presni, o nich bere reportaze i Russia today. Jedinym dokazem konpiranich teorii je jine konspiracni video jako zaklad..... proste se to postupne kupi dohromady. Hromady dukazu bez zadneho puvodu. Simulace delane v Blenderu. Nazory lidi bez jakekoliv znalosti problematiky. Kdyz si ty videa vice projdes vsimnes si ze spovidani experti jsou na jednom videu "experty na demolice" a na jinem zase zase Lekari mluvici o tom ze Jackson byl otraven strichninem.

Je to podobny system jako u vetsiny nabozenstvi. Buh exstuje protoze je to tak napsane v bibli a bible je pravda protoze ji napsal buh ..... takhle si to mezi sebou prohazuji.

Podivej se treba na HAARP (vyzkum Ionosfery) Pred par lety se obevilo ze to je system na sestreovani letadel. O rok pozdeji uz to umelo kontrolovat pocasi. Podle posledni verze to umi cist myslenky. Vsechno podlozene dukazy a anonymnimi svedectvimi.... stejna sracka
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 15:31
Avatar člena
zaerius - Administrátor
ked vsetko je klamstvo tak vysvetli mi komu dlzi kazdy stat? kto profituje z vojny? to co nevidis je tretia strana ktora podporuje obe strany a je im to jedno ze kto vyhra..hlavna vec ze je vojna
ked povies este to ze centralna banka zachranuje svet a ze je to nas anjel strazny tak uz fakt koncim...Rotchildovci a Rockefellerovci tazia najviac z kazdej vojny a to uz davno..tak to bolo za cias Napoleona ci Hitlera..v dnejsnej dobe Irak ci Lybia..kto sa im postavil bol zavrazdeny
http://www.economist.com/content/global_debt_clock ano isto aj tuto stranku oznacis za klamstvo ale faktom je ze kazdy stat dlzi centralnej banke a kto nie tak bude..tak to bolo aj s Lybiou ktora nemala ziadne dlhy a teraz uz ma..a ma nepresvedcis nijak o opaku..ked nevidis ze v tomto svete je nieco zle tak ta viem len lutovat

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 15:47
Avatar člena
murded - Člen
nox ty sa nauc najprv pisat. uz ani necitam tvoje prispevky a to z dvoch dovov: prvym je to ze tolko chyb v par riadkoch narobi asi len 12 rocne decko a druhym to ze nech ti clovek dolozi akekolvek nevyvratitelne fakty tak ty ich budes proste ignorovat a stale tocit dokola svoj nezmysel. tym padom nevidim dovod s tebou o comkolvek diskutovat a tvoje komentare budem dalej uz len ignorovat a prehliadat kedze ich hodnota je nulova

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 16:05
Avatar člena
Nox - Člen
Murder:
Nevyvratilenym faktem myslis podomacku udelanou prezentaci od neznameho cloveka zalozenou na anonymnich vypovedich a nedolozenych faktech?
Zaerius:
Centrani banka nezachranuje svet, jejim ucelem je udrzovat veci v chodu. Pokud se ti tento system nelibi tak doporucuji presun do Somalska ktere nema zadnou centralni banku nebo vladu.
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 16:20
Avatar člena
zaerius - Administrátor
udrzovat veci v chodu? pre pana jana ty kde zijes? tiez suhlasim s murdeD(ani jeho nick nedokazes napisat)skoda reci...proste ty zijes vo svojom svete kde ty si pan vsevedo..ale pravda je ina.."pravda je len jedna ostatne propaganda"...peace good bye

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 16:33
Avatar člena
Nox - Člen
Jak jsem rekl, Jedine co mate proti oficialni verzi je ukrivdeny nazor nekoho na youtube nebo podivnem blogu. Zalozeny na silenych bludech. Verite mu to protoze se vam to tak proste libi.
Nejak ignorujete ze stejni lidi tvorici "CIA's inside job" jsou ti sami lide co siri teorii o tom ze na mesici jsou mesta pro bohate. Ze Jackson byl zabit aby to neprozradil. Predopkladam ze tomu verite, zroj informaci je stejny, zpusob zpracovani take.....

...pravda je to co obhajis.
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 16:42
Avatar člena
Nox - Člen
NAZI on Moon base and top secret space program
http://www.youtube.com/watch?v=hV4Jb3Wna5g

Illuminati Killed Michael Jackson Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=nvRI1VnQAEc

NASA Coverup of Alien Technology Footage - illuminati MUST SEE
http://www.youtube.com/watch?v=fURjuID5j24

stejni lide, stejny postup tak je asi pravda ze?

Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 16:48
Avatar člena
zaerius - Administrátor
pobav nas este s niecim napr napis pravdu o kenedyho vrazde vsak tam bol len a len Oswald? a neslo oto ze CIA zatajil ze tam bol este minimalne jeden strelec za tym co som ja sem daval stali vedci ..taky isty ako za tou "pravdou co je oficialna verzia...povedz mi preco veris tak pevne v tom ze oni ti neklamu?? ze nie oni sfalsuju dokazy? aj kenedyho vrazdu pekne vysvetlili s ozvenou a pritom aj slepy vidi ze 2 gulku dostal z predu a nie zozadu som si slubil ze ti uz nic nenapisem ale na tie dristy sa neda neodpovedat

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: elita sa uz desatrocia pokusa zabit vacsinu populacie zeme 14/02/2012 16:57
Avatar člena
Nox - Člen
o cem to meles? Takze ty veris vsech tem silenym teorim protoze oficalni vyjadreni ti z nejakeho nahodneho duvodu nesedi?
Jen tak?
Upravil Nox zap. 14/02/2012 17:00
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37