Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | Ostatné | Offtoppic
marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 06/02/2012 23:18
Avatar člena
murded - Člen
obchodnik to ze je marisa skodlivejsia ako cigarety je hlupost mozno keby si ju fajcil ako cigy ze stiahnes za den 20 jointov tak ano ale aj o tom pochybujem. a si ani neviem predstavit cloveka ktory by stiahol 20 kuskov.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 06/02/2012 23:25
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 06/02/2012 23:28
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
kamos dal 20 praskov prvy raz v zivote a nic sa mu nestalo ked das do pomeru cigaretu,kde je namiesto tabaku marihuana je to skodlivejsie omnoho dalej alkohol sposobuje zavyslost po omnoho dlhsej dobe ja osobne som pil na intraku 3 roky kazdy den a videl som ciastkove osprostenie trvajuce doteraz ale v porovnani s tymi co hulili pokracujem v skole a oni zial nie eto fsio

Pan
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 06/02/2012 23:39
Avatar člena
murded - Člen
k tomu ti napisem len tolko ze ja som sa prvy krat zhulil asi na desiaty pokus. proste predtym som mohol hulit kolko som len chcel a proste nic a pritom vsetci ostatni co so mnou fajcili boli spraskani. niekto hovori ze sa ti musia nasitit tuky aj ked netusim co je to za blbost kedze ja som bol za mladi ako prutik . az na jednej akcii u kamarata doma a to som bol uz ozraty ako bomba sa mi to podarilo. a odvtedy nemam problem a staci mi jeden dva tri prasky ked je to kvalitny material.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 06/02/2012 23:45
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 06/02/2012 23:43
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
Ale naco to je dobre neviem ja si zacvicim poriadne vysportujem a mam podobne stavy ako vy z omamnych a psychotropnych latok ja nehovorim, ze to je dajake svinstvo extra ale horsie ako chlast a cigy to je podla mna co som videl a cital

Pan
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 07:54
Avatar člena
Nejmless - Člen
tak to si potom cital v divnych spravodajoch. marihuana sa uz pouziva aj na zmiernovanie bolesti pri roznych zakernych chorobach a uz su dokonca aj realne vysledky u pacientov ze marihuana zabija rakovinove bunky + uz dlho sa vie ze obcasne fajcenie marihuany znizuje riziko nadorovych ochoreni. takisto sa z marihuany robia kadejake maste ktore sa pouzivaju na liecenie roznych koznych ochoreni. z vlastnej skusenosti to viem lebo ked som bol maly mal som problemy s ekzemom a nic mi nepomahalo a aj ked mi nieco pomohlo tak sami ekzem zachvilu vratil. ale potom mi mama kupila konopny krem a za tyzden mi vsetko zmizlo a doteraz sa nic neukazalo a navyse dolezity rozdiel oproti alkoholu je to ze po pouziti marihuany si absolutny pacifista. a to je dovod preco je marihuana zakazana v amerike lebo zistili ze americki vojaci fajcia marihuanu vo vietname a odmietaju bojovat
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 10:27
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
jekyll nemyl si konopnu mast s marihuanou kedysi aj moj dedo pestoval plantaze toho, lebo sa z toho sili vsetky veci a urcite by si sa z toho konope nanafajcil treba rozlisovat ,,zenske a muzske,, rastlinky, mnohe choroby? Ake? Rakovina? Daj link aj na nadory? A to o vojne je fakt dobry argument preco to je vsade vo svete daj mi dajaku studiu od vedeckych pracovnikov co to skumali roky a nie od nejakeho zhuleneho doktora, ktoremu o par mesiacov odobrali licenciu, s ludskym zdravim totizto sa nesmie zahravat a nie povedat, ze je vyskumov vela, tato zvest sa siri dost zavratne a vobec to nieje pravda, aj kokain dostanes na predpis teda jeho nahradu ak sa lieci zo zavislosti, ani kokain neni zly? Neustale posuvanie hranic nikam nevedie. Ja osobne ked vidim ludi co to fajcia nechapem preco si nicia zdravie, a vsetci kamosi co prestali fajcit marihuanu povedali, ze su radi, ze prestali lebo im to totalne vymyvalo mozog ale to je jedno kazdy nech si zije svoj zivot nech je presvedceny o spravnosti ale ked po rokoch z toho ochorie si povie, ci bolo potrebne vyhadzovat peniaze na to aby sme boli z drogy par chvil stastni

Pan
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 11:13
Avatar člena
Nejmless - Člen
no tak obchodnik hned v prvom riadku si sa ukazal... nemyl si konopnu mast s marihuanou. konope ma niekolko odrod s roznymi vlastnostami. odroda ktora obsahuje vela tetrahydrocannabinolu sa ludovo nazyva marihuana a pouziva sa okrem ineho na vyrobu kozmetickych pripravkov a lieciv. samozrejme ze sa aj fajci. to co ty spominas je tzv. technicke konope ktore neobsahuje takmer ziadne mnozstvo THC a pouziva sa na vyrobu oblecenie alebo lan a pod. pozri si tento film a budes tam mat aj zive priklady - the business behind getting high
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/the-union-the-business-behind-getting-high-cz-titulky
jasne ze to je z velkej casti subjektivne ale su tam fakty ktore nemozes popriet. a co sa tyka tej liecby rakoviny tak je jeden cesky doktor ktory kvoli tomu isiel skoro do kriminalu tak sa to pokusim niekde pohladat a dam sem link ale nebudem ta tu presviedcat, ty si hovor svoje ja si budem svoje
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 11:16
Avatar člena
Nejmless - Člen
no vyborne, nasiel som to a ani to dlho netrvalo:
jeho webstranka: http://konopijelek.cz/
a tu je jeden velmi zaujimavy film o tzv. fenixovych slzach - liek na rakovinu
http://www.stream.cz/uservideo/517406-film-od-atelieru-alf-konopne-pasie
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 13:10
Avatar člena
murded - Člen
http://korzar.sme.sk/c/4445583/tema-marihuana-klady-a-zapory.html
http://www.youtube.com/watch?v=MFH5_UnRgIo

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 16:23
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
mna zaujimaju vedecke clanky nie doktora, ktoreho skoro zavreli a videa na youtube Mna zaujimaju vedecke studie. To ja si poviem, ze analny sex je dobry na rast penisa spravim o tom stranku a ked mi vy poviete, ze to je blbost dam sem toto treba argumentovat na urovni nehovorim ,ze nemate pravdu ale treba argumentovat mna toto nikdy nezaujimalo lebo vzdy som vedel o com to je o dalsom trhu s drogami na, ktorom nezarobia uzivatelia, ale dealeri

Pan
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 16:56
Avatar člena
Nejmless - Člen
omg obchodnik ake argumenty by si chcel? co si myslis ze tie tvoje vedecke studie dokazuju? ked chcu nejaky produkt vykreslit v negativnom svetle tak to vykreslia, ked nechcu tak nevykreslia. ukaz mi jednu objektivnu studiu negativnych ucinkov marihuany pri obcasnom pouzivani. to ze nechaju testovat ludi a daju im 5 jointov denne nie je objektivna studia. to je ako keby si dal kazdy den niekomu liter tvrdeho chlastu.
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 17:36
Avatar člena
murded - Člen
http://boomber123.blog.cz/1010/vedecka-studie-ukazuje-ze-marihuana-podporuje-rust-mozkovych-bunek
ukaz mi vedecku studiu ktora tvrdi opak toho co tvrdime my resp. tvrdi to co tvrdis ty. keby bola trava legalna tak na tom nezarobi nikto lebo by si to dokazal dopestovat kazdy sam pripadne by to rastlo uplne vsade kedze je to vlastne burina alebo by cena bola tak nizka ze by sa neoplatilo s tym obchodovat.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 07/02/2012 17:40
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 18:52
Avatar člena
Obchodnik s Vinom - Člen
sak kazdy, kto chce to aj pestuje, ja tvrdim,ze to je skodlive vyvratte mi to vedeckou studiou a studia, kde davali jeden tyzdenne moc relevantna neni napisali ste, ze neni skodliva a pomaha ja chcem aby ste tento vseobecne uznavany fakt vyvratili same videa na youtube a podania ustnou formou aby ste to aj nadalej papkali, a to, ze marihuana je skodlivejsia ako cigarety urcite na pluca je urcite znamy fakt... a ktej psychickej pohode...
http://beo.sk/zdravie/205-britski-vedci-dokazali-ze-marihuana-vyrazne-zvysuje-riziko-psychickych-poruch
http://www.drogy.sk/drogy/mari.htm oficialna stranka o drogach vygooglim ich 300 dalsich kazda droga ma ten efekt, ze je ti po nej dobre preto sa vola droga....

Pan
Upravil Obchodnik s Vinom zap. 07/02/2012 19:06
Príspevkov: 90Bydlisko: • Líščia NoraZaložený: 03.09.10 www.csworld.sk
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 19:07
Avatar člena
murded - Člen
je skodlivejsia jedine v tom pripade ked ju fajcis tak ako cigarety (myslene v takom mnozstve), bohuzial nepoznam nikoho kto by fajcil marihuanu v takom mnostve nakolko je to uplne zbytocne kedze ti stacia 2-3 sluky a si tam kde si chcel byt. co nieje skodlive? nic. kde je ta tvoja studia podla ktorej je marihuana skodliva? to ze je skodliva je vseobecne uznavane klamstvo a nie fakt.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 19:23
Avatar člena
Nox - Člen
Marihuana je zdravi skodliva. Snizuje hladinu 02 v krvi a hlavne mozku. Sabotuje vyvoj mozku, dlouhodobe uzivani vede k porucham pameti a soustredeni (vyzkum USMC). Ma nekolik zanedbatelnych benefitu. Legalizace je blbost. Muzes rovnou legalizovat Kokain jenz je take prirodni produkt.
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 19:49
Avatar člena
PrOgdIodY - Člen
murded ty 15rokov prideš domov a tahaš?

Neverím školstvo ako také, všetkým im tam jebe, určujú hranice ľuďom jak servery na webe!! ( Separ )
Príspevkov: 14Bydlisko: • KošiceZaložený: 04.12.11 633389946
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 19:53
Avatar člena
Nejmless - Člen
je tu zbytocne nieco pisat lebo kazdy si hovori svoje. murded nevysvetluj im to, my si budeme nadalej fajcit marisku a ich nazor ma nezaujima
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 20:28
Avatar člena
murded - Člen
http://boomber123.blog.cz/1010/vedecka-studie-ukazuje-ze-marihuana-podporuje-rust-mozkovych-bunek
zblbne ti to psychiku len ked hulis od rana do vecera a kazdy den. aj ked je pravda ze na kazdeho to posobi inak, preto neexistuje studia ktora by bola uplne pravdiva. a to nehovorim o tom ze ucinky sa roznia aj podla druhu canabisu. hulil som niekolko rokov denne a aj niekolko krat denne a dlhe roky nic. samozrejme neskor som mal aj psychicke problemy ale bolo to sposobene aj inymi dalsimi faktormi (zdravie, vztah) ale urcite tam zohralo svoju rolu aj to nadmerne a dlhodobe denne uzivanie. po asi rocnej prestavke som zacal hulit znovu ale uz s mierou a nemam problem. polovica z mojich blizkych priatelov huli, niekto viac, niekto menej, niekto len na akcii ale najdu sa aj taki ktorym to nerobi dobre a odmietaju to. proste kazdy je individualny. vtip je v tom ze ked si sfajceny tak vsetko prezivas intenzivnejsie, napr. ak ta boli zub a myslis na ten zub tak ta bolest bude este viac neznesitelna, nahuleny si to rozdavat s babenkou je ovela lepsie ako ked si to rozdavate natriezvo, je to len o tom na co sustredis svoju mysel a ako sa naucis tu mysel ovladat. ked si budes nahovarat ze ti je z toho zle tak ti z toho bude zle ale je to len stav mysle.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 21:21
Avatar člena
Nox - Člen
Bylo provedeno mnoho studii jak na lidech tak i na zviratech. Dlouhodobe uzivani ma velmy spatny vliv.
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: marihuana: vase nazory pripadne skusenosti 07/02/2012 21:31
Avatar člena
zaerius - Administrátor
takisto ako alkohol a cigarety a predsalen su to legalne..je tu este jedna vec marihuanu nemusis hulit spravis si zakusky a hned eliminujes zle ucinky fajcenia...20 rokov skumali cigarety a na nic neprisli lebo nechceli nanic prist takze studia mozu preukazat aj divne veci pozri si film Thank you for smoking


Upravil zaerius zap. 07/02/2012 23:08
Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (453 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 529
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37