Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | Ostatné | Offtoppic
Zmente to vo volbach 05/02/2012 19:29
Avatar člena
murded - Člen
Zmeňme to vo voľbách !

...na inšpiráciu....

Vážení spoluobčania!

10. marec sa blíži a my všetci máme šancu zmeniť náš parlament! Teda aspoň
poslancov v parlamente keď už nie politické strany, s ktorými toho veľa
nenarobíme. Ako? Veľmi jednoducho. Stačí sa dňa 10.3.2012 zúčastniť volieb,
vybrať si tú svoju politickú stranu (to je jedno či Smer, SDKÚ, KDH, SaS,
SNS, Most-Híd alebo inú) a teraz to najpodstatnejšie: Povinne všetci (!!!)
zakrúžkovať práve 4 čísla od 100 do 150 a preferenčnými hlasmi vyhnať z
parlamentu "osobnosti" ako Dzurinda, Fico, Mikloš, Sulík, Figeľ, Bugár,
Paška, Kaník, Lipšic atď.! V žiadnom prípade nevhadzovať lístok bez
zakrúžkovaných čísel alebo so zakrúžkovanými 1-3 číslami! Výnimkou môžu byť strany, ktoré neponúkajú 150 kandidátov ale menej. Tu treba krúžkovať čísla z poslednej tretiny kandidátov. stranu .Takto si treba prelustrovať tú
svoju politickú stranu na stránke http://www.minv.sk/?nr10-kandidati1

Ďalšou výnimkou je strana Smer-sociálna demokracia, ktorá má reálnu šancu na zisk 50-75 kresiel v parlamente. Tu treba krúžkovať čísla od 75 do 150! Ak
väčšina z nás dodrží tieto zásady, nebudeme po 10. marci vidieť aspoň tie
isté už viac než 20 ročné ksichty. A tí čo sa dostanú do parlamentu budú
mať nad sebou výkričník, že to isté sa môže stať i nim.

Preposielajte túto správu mailami, na Facebooku, Twitteri, Skype apod. Keď
sa Slováci vedeli zjednotiť v roku 1989 prečo by sa to nemohlo zopakovať v
roku 2012!!!

Len od disciplíny nás všetkých záleží! Šťastnú ruku!!!

ANONYMOUS

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 06/02/2012 11:01
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Ako voliť 05/02/2012 21:18
Avatar člena
zaerius - Administrátor
aha uz chapem ze Matovic preco bol na 150-tom mieste

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Ako voliť 05/02/2012 22:26
Avatar člena
wajrus - Člen
no tak ja budem volit jednoznacne KOTLEBU a nikoho ineho ... ak by nie jeho tak este Belousovovu, ale LS NS jednoznace ...

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Zmente to vo volbach 06/02/2012 12:49
Avatar člena
lukh - Člen
nechci nic kecat, ale praxe v CR je takova, ze Ti, co dostanou preferencni hlasy(a jsou hodne daleko ) se vzdaji svych hlasu ve prospech tech, co byli vepredu ... avsak nevim, jak to je u Vas

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Zmente to vo volbach 06/02/2012 14:23
Avatar člena
Saplaste - Člen
lukh napísal:
nechci nic kecat, ale praxe v CR je takova, ze Ti, co dostanou preferencni hlasy(a jsou hodne daleko ) se vzdaji svych hlasu ve prospech tech, co byli vepredu ... avsak nevim, jak to je u Vas


no to sa mi nezda...naco by potom kandidovali ti na "nezvolitelnych"miestach ked v pripade zvolenia by sa vzdali mandatu ?
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: Zmente to vo volbach 06/02/2012 15:22
Avatar člena
lukh - Člen
no, v CR se to stava dost casto, obzvlaste ve velkych stranach , je to sice na ,ale ja za to nemuzu, a uprimne me to

Príspevkov: 287Založený: 30.10.09 356699441 lhavlan@gmail.com
RE: Zmente to vo volbach 09/02/2012 21:43
Avatar člena
zaerius - Administrátor
dneska som si nasiel cas kus si pozriet lepsie stranu 99% som zvedavy na vas nazor co si myslite onich..v kampani casto pouzivaju myslienky co uz dobre pozname z konspiracnych teorii o new world order a nieco mi tam smrdi..ako keby len chceli tie myslienky vyuzit nato aby sa dostali do politiky... zaujal ma ich 15. bod :
15. boli banky, finančné inštitúcie a finančné trhy, pod prísnou kontrolou štátu a EÚ;

Krízu nespôsobili bežní ľudia, ale nezodpovední politici, ktorí nás zadlžili, aby si naplnili vrecká. Za krízu sú zodpovedné aj chamtivé banky a fi nančné trhy. Finančné trhy sa viac nesmú podobať na kasíno. Nadnárodné finančné spoločnosti si vďaka korupcii svojvoľne upravujú pravidlá, aby uchmatli čo najviac, a keď skrachujú, pýtajú si peniaze od vlád, ktoré ich vytiahnu z vreciek občanov. Preto musia štát a EÚ dostať finančné trhy pod prísnu kontrolu.

jednoznacne ked budu za toto bojovat si zasluzia moj hlas ale bohuzial neviem nic o tych ludoch musim si ich overit ci sa im da verit ci nas neoklamu..
Vas nazor???

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zmente to vo volbach 09/02/2012 22:10
Avatar člena
Nejmless - Člen
99% je jeden velky podvod. je financovany rovnako ako ostatne politicke strany a len sa tvaria ze su zastancami hnutia occupy wall street. dufam ze budu mat co najmenej percent lebo to bude rovnaka haved ako bola niekedy strana ANO pavla ruska. to boli tiez velke nadeje ze sa nieco zmeni a nakoniec to boli najvacsi kradosi z celej koalicie a niekde som tusil cital ze za celou stranou je ivan weiss ktory zarobil peniaze na predajoch zbrani alebo take nieco. netvrdim to na 100% ale na nete o tom urcite nieco bude
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: Zmente to vo volbach 09/02/2012 22:43
Avatar člena
murded - Člen
tiez tym 99% percent moc neverim uz len z toho dovodu ze maju reklam ako nasratych, by ma zaujimalo kto to cvakol.

http://aktualne.atlas.sk/kampan-99-percent-si-kupuje-podpisy-za-pivo/slovensko/politika/

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 10/02/2012 00:25
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zmente to vo volbach 10/02/2012 08:11
Avatar člena
Nejmless - Člen
no to je dalsia vec ze vsade vytrubuju ze peniaze maju len od obycajnych ludi vo forme prispevkov a ze na kampan pouzili len 100 tisic eur a pritom kazdy den v prime time sa z telky na mna vyskieraju tie ich ksichty takze 100 tisic je mozno tak na tyzden, ak vobec.
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: Zmente to vo volbach 10/02/2012 18:17
Avatar člena
zaerius - Administrátor
no ved prave to..pozrel som si ich stranku a nieco mi tam nesedi ale este neviem co osobne by som zakazal reklamy v TV,novinach ci billboardoch na ktore utratia miliony eur z nasich penazi..nech zorganizuju rozne verejne akcie alebo cez youtube kde by rozpravali o svojich planoch a nie ako to funguje doteraz ze kto ma lepsiu reklamu ten dostane viac hlasov, lebo to je blbost volit niekoho podla 1 vyroku co som videl na billboardoch ci v telke

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zmente to vo volbach 10/02/2012 19:33
Avatar člena
murded - Člen
k tomu ti sem len okopirujem jeden z kratkych clankov ktore Matovic zverejnuje v tyzdenniku zvolensko, detviansko, krupinsko:
"Spáchali to. Dva mesiace sme žiadali všetky politické strany, aby sa vzdali 10 miliónov eur z príspevku, ktorý dostanú po voľbách. Najprv nás ignorovali, potom zosmiešňovali a nakoniec okydávali. Napriek tomu som si myslel, že politické strany nájdu v sebe v tejto ťažkej dobe aspoň štipku svedomia a netrúfnu si ľudí, svojich voličov, takto primitívne okradnúť. Mýlil som sa. Nadelili si nemorálnych 20 miliónov eur ako príspevok na voľby, hoci neminú ani polovičku. Na vracanie je mi z Mikloša. Ten miesto toho, aby vyhovel našej požiadavke a ušetril v našej spoločnej kase obrovskú sumu, sa rozhodol dohodnúť s Ficom. Ten si dal požiadavku na minutie ďalších 50 miliónov z rozpočtu, Mikloš mu vyhovel a Fico na oplátku sľúbil rozpočet podporiť. Preložím to do ľudskej reči – Mikloš s Ficom radšej zvýšili dlh o 50 miliónov eur, akoby sa vzdali nezaslúžených 10 miliónov eur z peňaženiek svojich politických strán. A tak SMER trhne na voľbách čistý zisk 5 a SDKÚ 2 milióny eur!!! Politické strany zlyhali. Aj na tomto príklade je vidno, ako nás politici systematicky okrádajú. Okrádali nás za Mečiara, keď rozdávali miliardy z bánk či fabriky kamarátom. Okrádali nás za Dzurindu, keď predali napr. elektrárne hlboko hlboko pod cenu. Okrádali nás za Fica, keď rozdávali kamarátom kšefty za miliardy. Okrádali nás za Radičovej, keď SDKÚ ľudia spáchali platinové sitká. Okradli nás dnes, keď dokázali ľudí okradnúť aj cez príspevok za predčasné voľby. A budú nás okrádať naďalej, keď ich budeme opäť voliť. Politické strany sú špinavá banda ľudí, ktorí sa spriahnu aj z čertom, ak si budú môcť takto naďalej kradnúť vraj v záujme stability. Rozdiel nie je medzi nimi žiadny, len vo výške spáchaného lupu. Nič viac, nič menej."
ak by niekto chcel precitat si dalsie z jeho clankov tak sa mi ich nepodarilo uz nikde najst len v archive zvolenska v pdf formate. clanok sa vzdy nachadza na posledej 16-tej strane. archiv

IQ test
kup si steam za 7.99€
Upravil murded zap. 10/02/2012 19:38
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zmente to vo volbach 10/02/2012 20:50
Avatar člena
zaerius - Administrátor
toto budu moje prve volby...prve volby kde na svet sa uz pozeram s otvorenymi ocami a kde vidim v akom zvracenom svete zijeme..prve volby kde si uvedomujem ze treba volit ludi ktory chcu spravit nieco pre nas a nielen volit "mensie zlo"...v doterajsich volbach som sa nechal ovplyvnit ludmi ktory nevideli to co teraz ja ..preto teraz chcem ziskat co najviac informacii aby som volil spravneho cloveka a aby som sa pokusil prehovorit aj inych aby hlasovali za zmenu a nie za mensie zlo...zatial Matovic ma zaujal najviac ale este stale som sa nerozhodol

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Zmente to vo volbach 10/02/2012 22:02
Avatar člena
murded - Člen
vrelo ti (teda vlastne vsetkym ktorym nieje lahostajne to ako zijeme) odporucam precitat si viac tych clankov od neho v tomto archive a som presvedceny ze po precitani piatich pochopis ze je to clovek akeho urcite vo vlade potrebujeme ak chceme aby sa zacali diat zmeny k lepsiemu pre radovych obcanov. pisal to davno predtym ako vobec kandidoval v predoslych volbach. zacal v roku 2008 v cisle 34/08 posledna 16. strana je tam len par riadkov. 35/08 az 39/08 to je na prvej strane ale od 40/08 je to myslim uplne stabilne na 16-tej poslednej strane. vtedy predpokladam aj vznikla nezavisla obcianska iniciativa obycajni ludia. neskor sa rozhodol kandidovat lebo pravdepodobne pochopil ze ak chce nieco zmenit tak sa musi dostat do vlady a mal tak velku podporu ze ho ludia ktori pochopili ze je to clovek na pravom mieste aj s dalsimi tromi spolubojovnikmi za prava obcanov do tej vlady dostali. a odtedy ako tam sedia robia naozaj veci pre ludi a zabranuju dalsiemu rozkradaniu statu ostatnymi politikmi.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zmente to vo volbach 10/02/2012 22:37
Avatar člena
Nejmless - Člen
mne sa tiez pacia niektore matovicove myslienky ale unho som si nie isty ako to dopadne. dufam ze zostane verny zasadam za ktore bojuje teraz a v dalsich volbach ma urcite moj hlas. ale teraz budem na 90% volit sasanku lebo tam mam istotu ze su alternativou k tymto starym zabehnutym stranam ako SDKU, SMER, KDH a podobne stoky
Príspevkov: 519Bydlisko: • PartizánskeZaložený: 06.04.10 345-276-666
RE: Zmente to vo volbach 19/02/2012 21:37
Avatar člena
hanselko - Člen
matovic ma len recicky... ale to ze zenu prepustil koli tomu ze chcela aby jej dvihol plat o 20 eur ! to nepovie .... skusim dat hlas kotlebovi uvidime co to bude
Príspevkov: 25Založený: 05.07.09
RE: Zmente to vo volbach 19/02/2012 22:38
Avatar člena
murded - Člen
ako som dost zvedavy na vysledky volieb lebo co som zatial pocul tak aj kotleTu ide volit par ludi, dufam ze to nebude taky pomatenec ako slota. slota sa tam uz chvala bohu nedostane kedze uz aj ti co ho par rokov volili pochopili ze je to len zlodej, darmozrac a debil. hanselko odporucam trochu viac sledovat politiku aby si pochopil ze matovic je sice saso ale je jeden z mala co nema len reci a robi veci naozaj pre ludi. posledne spiskal zrusenie priestupkovej imunity poslancov, takze uz budu aspon platit pokuty ako kazdy iny.

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zmente to vo volbach 19/02/2012 23:56
Avatar člena
hanselko - Člen
murded ... priestupkovu imunitu nech si vopchaju do zadku ci s nou alebo bez nej im je to fuk ... a tebe by bolo tiez ak by si bral tolko co oni preco sas mala tolko hlasov kolko mala ? lebo 3/4 co to volili boli narkomani a im podobny .... smer,sdku,kdh to volili dochodcovia popripade ludia ktory dojdu najdalej 1km od svojho domu nemusis mi vraviet o tom ci mam alebo nemam sledovat politiku presiel som si uz aj svk aj co to v zahranici a viem ako sa veci maju .... ale kazdy mame svoj uhol pohladu a iny nazor ... viac ludi viac chuti... a ak sa naozaj psychopat matovic,smer,sdku,kdh,sns dostane znova do parlamentu vazne budem uvazovat o emigracii.....
Príspevkov: 25Založený: 05.07.09
RE: Zmente to vo volbach 20/02/2012 01:46
Avatar člena
murded - Člen
vidim ze mas prehlad. pokuty pokial viem idu do statnej kasy, takze na rozpocet, cize aj na teba. dalsich par malickosti ktore by inak neboli: zmrazenie platov poslancov a zabranili tak poslednemu 20% zvysovaniu ich platov, zabranili zruseniu vianocnych dochodkov a detskych pridavkov pre vysokoskolakov, vdaka ich tlaku sme nakoniec vypytali od operatorov za predlzenie licencii o 30 mil eur viac aj ked toto je na smiech kedze operatori maju zisk skor v miliardach. keby to mohli rozhodnut len obycajni ludia tak uz davno poslanci nemaju ani trestnopravnu imunitu. si myslis ze ked sa tam dostane kotleTa tak cigani a slovenski madari zrazu zmiznu? zmiznu asi tak ako zmizli za slotu

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: Zmente to vo volbach 20/02/2012 07:36
Avatar člena
hanselko - Člen
ja proti madarom absolutne nic nemam ak platia dane tak ako ich platim ja a x ludi co pracuju ... tak ci onak horsie byt uz nemoze
Príspevkov: 25Založený: 05.07.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37