Neposlušných amerických väzňov čaká poriadny šok. Úrady v Amerike chcú trestať neposlušných väzňov najnovším bolestivým laserom. Pokročilá laserová zbraň, je pri útoku bolestivá ako silný prúd horúceho vzduchu. Túto zbraň prvýkrát odskúšať práve na nedisciplinovaných väzňoch amerických väzníc.
Assault Intervention Device (Útočné zariadenie), ako znie názov novej laserovej zbrane, vysiela na svoj cieľ presne mierený lúč energie, ktorý má podľa úradov zabrániť napríklad väzenským bitkám. Zariadenie má dosah do vzdialenosti 30 metrov a sa ovláda pomocou joysticku cez počítačový monitora. Laserové vlny sa šíria rýchlosťou svetla a preniká do pokožky človeka do hĺbky niekoľko milimetrov.
Kapitán Bob Osborne z Oddelenia technologického prieskumu povedal:
„Predstavte si, akoby ste otvorili dvierka na rozhorúčenej rúre na pečenie, akurát by sa všetok ten horúci vzduch sústredil v jednom bode niekde na vašom tele“
Keď si predstavíme policajtov sediacich v operačnej miestnosti, ako strieľajú lúče lasera po bijúcich sa väzňoch. Tak nejako to bude vyzerať, uvidíme len, dokedy túto represívnu zbraň nezakážu.
28/01/2012 12:11 Update pravidiel bod 9 a 10 týkajúcich sa DeathRun a Zombie serverov. Prečítajte si stanovené pravidlá a vyhnite sa zbytočným trestom.05/01/2012 14:52 Aktivácia VIP profilu je už možná aj prostredníctvom transakcie cez PayPal. VIP profil info.04/01/2012 12:41 S novým rokom prichádza aj nulovanie rankov na serveroch a resetovanie PsychoStats štatistík.