Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
RE: Online výzvy. 20/03/2012 19:49
Avatar člena
Weenie - Člen
To "NS p48 nieje update Valve" som napisal preto lebo ty si vyssie napisal "Dproto je vlastne ako keby "hack", nejaká obkluka riešenia na posledný Valve update na NS serveroch." Je mozne ze sme sa zle pochopili ale to je skor chyba tvojej interpretacie

O serveroch zjavne nevieš úplne nič, čo aj dokazuje ďalší blud "ale pre NS hracov aby sa mohli napojit na STEAM server".
tym si chcel napisat co? ze to nie je mozne?
Príspevkov: 38Bydlisko: • KošiceZaložený: 21.12.08 467994460
RE: Online výzvy. 21/03/2012 10:55
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
VALVE vydalo update. S updatom sa zmenil aj NS server po update servera alebo pri vytvoreni nového. Pozisťuj si na internete podrobnosti aby si do toho viac videl, ale ja som už maximalne unavený vysvetlovať niekomu niečo, mám toho v tejto dobe už dosť.

Nainštaluj si NS daj si tam patch, najlepšie čo je u nás na webe a skús sa napojiť na STEAM server a uvidíš.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 21/03/2012 12:37
Avatar člena
Weenie - Člen
Ja sa ta spytam jednu otazku na ktoru stacilo odpovedat ci podla teba ano je to mozne, alebo nie nieje to mozne. A ty namiesto toho sa rozpises, ale odpoved ZIADNA lebo si unaveny ja nepotrebujem nic skusat, na STEAM server sa s NS ako takym neda napojit. Ale da sa napojit pokial na tom serveri je dproto. Takto niektori NS hraci dproto vyuzivaju ked si objednaju server od gamehostingu napriklad.
Teraz mi napis co z toho podla teba nie je pravda. Co je, ako pises "blud"
Príspevkov: 38Bydlisko: • KošiceZaložený: 21.12.08 467994460
RE: Online výzvy. 21/03/2012 12:44
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
V prvej časti som ti odpovedal na to čo si nepochopil... v druhej na druhu. Čomu zase nechápeš? a splietaš tu ďalšie čachre machre...

dproto sa vyuziva na NS serveroch a nie na steam. Nestretol som sa so ziadnou informaciou ani neskusal ci dproto funguje na steam engine. Podla mna je to blbost, ze sa mozes s NS napojit na Steam server kde je dproto. Engine musi byt NS.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 21/03/2012 13:59
Avatar člena
Weenie - Člen
dproto sa vyuziva na NS serveroch a nie na steam. Nestretol som sa so ziadnou informaciou ani neskusal ci dproto funguje na steam engine.

no a sme doma... takze nevies, ale mne napises ze ja o serveroch nic neviem (na zaklade toho ze ty nevies ze je to mozne) Keby som to nemal vyskusane tak to nenapisem ze je to mozne... ty to nemas vyskusane ale budes tvrdit ze to nie je mozne ,dokonca sa snazis zo mna spravit kretena ze neviem nic o serveroch... FAIL
Čomu zase nechápeš? a splietaš tu ďalšie čachre machre...

uz nepis somariny. Jediny problem tu vznikol kvoli tomu ze ty si nieco nevedel, alebo si sa zle vyjadril, v resp. si si nepripustil ze sa mozes mylit. Este pises pikacoviny ako ty vsetkemu rozumies len sa ti nechce vysvetlovat a ja si mam nastudovat na internete aby som to pochopil... smiesne

nerozpisoval by som sa tak kvoli takej somarine. Ale to uz nepisem kvoli dproto ci date alebo nedate na server. Je mi to jedno, bol to len navrh. Len ma vytocilo ze proste nemas nieco odskusane, teda nemozes vediet ako to je, ale budes si tocit svoje a snazis sa z toho druheho este spravit debila co nicomu nerozumie a nechape co pises... take tu mozes skusat na 14 rocne deti
Upravil Weenie zap. 21/03/2012 14:05
Príspevkov: 38Bydlisko: • KošiceZaložený: 21.12.08 467994460
RE: Online výzvy. 21/03/2012 15:33
Avatar člena
zaerius - Administrátor
weenie a co dpc to ma spolocne s OV???? picoviny tu pises a nic k danej teme..a ver tomu ze majo vie o serveroch 100x viac ako ty co si raz skusal niejake blbosti s dproto co nik nepouziva...radsej uz nepis

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Online výzvy. 21/03/2012 16:01
Avatar člena
Weenie - Člen
k teme som pisal na zaciatku, vyvinulo sa z toho to, co sa vyvinulo kvoli Majovej tvrdohlavosti. Nenecham zo seba robit debilka. Nic ine som nepisal len som vysvetloval.
Netrapi ma kolko vie o serveroch Majo alebo hocikto iny (z toho co popisal ale o tom niesom celkom presvedceny ze vie 100x viac ). Ked vidim ze ten dotycny trepe a este sa ma snazi presviedcat o svojej "pravde" ze "nastuduj si, vyskusaj si" (pritom on by si mal nastudovat a vyskusat) tak si to s nim vysvetlujem...
takze radsej uz nepis/te karoviny a piste k veci ohladom OV aby som nemusel potom ja reagovat na vase "pravdy"
Príspevkov: 38Bydlisko: • KošiceZaložený: 21.12.08 467994460
RE: Online výzvy. 21/03/2012 20:11
Avatar člena
PePo - Člen
Kokos ale riešite tu pitchoviny.. Píšte k téme a spravte si topic ktomuto..
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: Online výzvy. 22/03/2012 08:24
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Weenie keby si poriadne čítal čo píšem tak tu nebudeš hento ty zas písať a stále dokola. Bodka. Dproto nedáme na TGCW server už len z toho dôvodu, že nikto nebude mať nainštalovaný starý P47 aby si mohol pozerať demá natočené v P47 cez viewdemo ak by bola v OV žiadosť o demo. Komprendo?

Späť k OV. kontumácia určite neni dobrý nápad. Začne sa to len a len zneužívať. Každý kto hral U2 ligu dobre vie aké to bolo nahlavu. Ked sa tím čo už len o 1-2 min neskôr napojil už dávali kontumu. Hráč ktorý sa nenapojí do 10min. a protihráč dá do OV screen + thetime, preste tak ako si to ty PePo nespravil, dostáva hráč 10 trestných bodov. Pri 3 nedostaveniach má 30b trestných a automaticky -5b zo skore. Hrac ktory dodrziava pravidla ma tym padom nadskok nad neporiadnikmi. Nezacnite tu rozoberat stav 0b oboch hracov.
V tomto turnuse sa nebude nic dokodovavat. Jednak som v Nemecku a za dalsie mohli by nastat problemy pri funkcnosti OV.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 22/03/2012 19:24
Avatar člena
PePo - Člen
Ja som to tak nespravil ? Prosím ???? Pri každom jednom je screen ! Toto absolútne neviem čo si napísal majo.. A sry, v tomto prípade radšéj hrať OV nebudem. Je to absolútne na hlavu postavené aby som tam jak kok*t čakal aj 2 hodiny a budem mať stoho len to že on dostane trestné body. To som sa nato mohól aj ja vysrať a nečakať tam na ten určitý čas a odísť a mal by som tiež v riti že dostanem trestné body. Všade je to robené systémom kontumy. Presne ako v turnaji čo máme my. Neskutočný nonsens toto ako je to nastavené. A aj ktomu demu, prečo to neni nastavené tak že žiadajúci hráč si najprv pozre demo a keď sa mu tam niečo nebude zdať tak požiada turnaj admina o prešetrenie ? Proste stačí len trošku brain zapnúť a nie toto čo sa tu predvádza.
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: Online výzvy. 22/03/2012 20:41
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
PePo ma neser teraz ty do prdele. Co si mal s Monsterom 3 OV tak pri ani jedne OV si nedal ulr link na screen download!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Som nato upozornoval aj zaeriusa, ze si to tam nedodal a zapasy sa potom po 24h zmazali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 22/03/2012 21:19
Avatar člena
zaerius - Administrátor
aj ja som bol za kontumaciu ale pravdou je ze ma presvedcili argumenty otom ze je to blbost. nasli by sa hraci ktory by sa to snazili zneuzit. Aj ja som hral davnejsie U2 ligu a viem ze mnoho timov hra na kontumu i ked sa dostavis na zapas o 3 sekundy neskor daju skontumovat zapas lebo oni uz maju screen a tak aj 3 body v suchu. Takto aspon hraci maju motivaciu aby sa ten zapas odohral. Mozno tie situacie by sme mali osetrit ked sa odohrava viac zapasov zasebou s tym istym superom a ked sa nedostavi na 1 zapas tak pravdepodobne nepride ani na dalsie 2..lebo fakt nastve ked hodinu cakas na supera take som mal aj ja a vtedy som aj pisal majovi zeby sme mali zaviest kontumu ale to bolo davno. Teraz som si zmenil svoj nazor a aj podla mna kontuma je blbost,ma viac nevyhod ako vyhod

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Online výzvy. 22/03/2012 22:28
Avatar člena
PePo - Člen
Majo tak teraz sereš ty mňa sprepáčením, niesom hádam debil keď viem že som ich tam proste dával !!! Dával som link tam kde sa dáva link výsledku zápasu !! Môžem ti spraviť screen jak to mám v histórii presne v ten čas a deň čo som upoval tie screeny. Ďalej písal som si so Zaeriusom počas toho že som napojený na servery ! Tak mi tu nepíš toto prosím.
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: Online výzvy. 22/03/2012 22:32
Avatar člena
zaerius - Administrátor
mna z toho vynechajte ja som nevidel tie vyzvy a ani sa otom nehadajte zapasy boli zmazane tak co tu este riesite??

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Online výzvy. 22/03/2012 22:42
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Zrejme si neklikol na uloziť, pretože link bol prázdny, všade boli iba komentáre o nedostavení, inak by som to predsa ani nemazal.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 22/03/2012 22:47
Avatar člena
PePo - Člen
To už musí byť asi aká náhoda keď 3 krát neklikneš na uložiť... :boom
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: Online výzvy. 23/03/2012 07:05
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Tie screeny tam proste neboli. Keby tam boli, tak by som tie zapasy nezmazal.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 23/03/2012 11:26
Avatar člena
PePo - Člen
Tak ja som asi postihnutý ..
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: Online výzvy. 23/03/2012 12:11
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
To netvrdim ale kludne sa mohlo stat, ze sa to neulozilo a ani si si toho nevsimol.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: Online výzvy. 23/03/2012 12:23
Avatar člena
PePo - Člen
Ok, čítaj SS prosím.
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37