Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
1 AB a 2. troll-Gungame 09/12/2014 16:34
Avatar člena
quicker - Člen
Zdravím takže chcel by som nahlásiť :
-cheatera "Why me?" za používanie AB medzi 15.-16.hod. IP adresu som zistil z jeho predošlého banu za bind reklamu 194.228.32.169.Demo sa mi nepodarilo natočiť pretože sa mi podarilo dostať do spectu len nachvíľu.Neviem či tam sú tí spectatori len kvôli tomu aby tvorili dojem,že niekto na serveri je alebo či aj nahrávajú demo...v každom prípade si naňho prinajmenšom dajte pozor keď bude na niektorých z vašich serverov (btw napísal som aj cez chat adminovi a on mi odpísal,že to je neopodstatnené,hraj kľudne ďalej.Tak som si zmenil nick a začal umýselne zomierať aby som ho vyštval zo serveru-priznávam..)
-trolla "Lullaby" za úmyselné zabíjanie sa (iný prípad ako ja..pri podozrení som išiel do spectu,on nie)-Hral som 2v1 a Lullaby si myslel,že som pravdepodobne cheater a preto išiel ku mne a začal sa umýselne zabíjať aby mi to dávalo dole level.A to už nehovorím o tom čo písal do chatu (áno poznám hud_saytext).
Díky za odpoveď a vyriešenie..chcel som len pomôcť.
Príspevkov: 1Založený: 19.09.14
RE: 1 AB a 2. troll-Gungame 09/12/2014 18:04
Avatar člena
FJODOR - Člen
quicker-1.keď si napisal cez chat adminovi a prišla ti ta sprava to znemena že ho pozeral a nič nevidel(aspoň v tej chvili)
2.to ostatne o zmene nicku atď..... bolo asi pisať zbytočne.
btw keď ho niekto prichytí s adminov pri cheatingu určite bude potrestany ale ako sam vieš bez důkazů neni vinník ,s pozdravom FJODOR
Upravil FJODOR zap. 09/12/2014 18:09
Príspevkov: 160Založený: 13.04.14

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37