Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 31/03/2012 21:56
Avatar člena
N3XT0WiCZ - Člen
Nazdar Napadlo ma, či by sa nedalo nejako zriešiť žeby ak hráč sám natočí a postne demo do fóra aj s IP adresou, či by nemohol získať VIP napr. na týždeň zadarmo ... samozrejme nie za jedno demo / jedneho cheatera ... ale napr. za 5/10 ... veľa hráčov nemá ani poňatia o čom je VIP a možno by to prispelo aj k tomu že si ho niekto predplatí... admin by ... myslim že by to šlo a hráči by mali motiváciu nahrávať ... čo vy na to ?

Príspevkov: 375Bydlisko: • PrešovZaložený: 29.11.09
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 31/03/2012 22:32
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Nápad to nieje zlý, ale problém je v samotných ľudoch. S prepáčením... každý sa ti na to vyserie. Prečo? Lebo všetci sú už až moc pohodlní. Ak by mal niekto záujem o vip tak si nemá problém prečítať pár riadkov tuna na webe. Bola xyz súťaží o VIP účet za minimálnu námahu. Zúčastnených bolo menej než minimum. Ale netreba to tuna viac rozpisovať lebo by som mohol napísať litánie.

Ja som za.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 31/03/2012 23:30
Avatar člena
zaerius - Administrátor
no som tiez za..dame na serveri reklamu ze natoc cheatera dodaj demo na web a ziskaj vip..mozno par hracov by sa reglo na web a kus by to tu ozivilo + samozrejme ak u niekoho vidime snahu tak sa moze stat aj adminom..dobry napad

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 00:05
Avatar člena
Turb0max - Člen
Ja by som to bral Rád chodievam na vaše serveri
Upravil Turb0max zap. 01/04/2012 00:06
Príspevkov: 46Bydlisko: • BratislavaZaložený: 26.12.11 611-824-832
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 00:49
Avatar člena
murded - Člen
dobry napad za pokus to stoji

IQ test
kup si steam za 7.99€
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 12:49
Avatar člena
Saplaste - Člen
ano je to dobry napad..presne ako pise zaerius moze to motivovat hracov aj k vyssej aktivite na webe...uz tu bol davnejsie navrh na odmenovanie aktivity na webe http://www.csportal.sk/forum/viewthread.php?forum_id=33&thread_id=836&pid=21007#post_21007 aj s niekolkymi konkretnymi navrhmi. Zial, Majo to vtedy okomentoval slovami "dat cenu za aktivitu nieje zle ale na druhu stranu je to lahko zneuzitelne" .. ako, to sme sa uz nedozvedeli a tym sa diskusia o tom skoncila...
Preto som rad Majo, ze po case si mozno aj zmenil nazor a vyslovil v tejto veci kladne stanovisko a dufam, ze budes podporovat aj dalsie navrhy, ktore mozu dopomoct k vyssej aktivite na webe
Upravil Saplaste zap. 01/04/2012 12:50
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 13:22
Avatar člena
ToXiK - Člen
Ja by som to bral dobrý nápad ... už som niekedy dal adminom echo že ktorý cheatuje a dostali ban.. už asi 3-4 tak dopadli

Mám ta tam kde ty mna
Príspevkov: 20Bydlisko: • MichalovceZaložený: 28.02.12 mám :D
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 13:24
Avatar člena
zaerius - Administrátor
momentik saplaste ty si tam navrhoval odmenovat aktivitu na webe kommenty a prispevky vo fore co by sa zneuzivalo lebo za vip by spamovali deti a vsade by hadzali nezmyselne kommenty..ale odmenit hracov zato ze lovia cheaterov je nieco ine tu musia natocit cheatera a nielen postnut kommetn

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 13:33
Avatar člena
Saplaste - Člen
radsej to tu skopirujem aby nevznikli opat nejasnosti ..navrhoval som aby bola odmenovana "vseobecne aktivita na webe (forum, komenty, hodnotenie noviniek, ankety...)"..."pre najaktivnejsich za kazdy mesiac vip na druhy mesiac zdarma, zo vsetkych co hlasovali v ankete vylosovat jedneho co ziska vip na mesiac"
takze nie celkom komenty, nevypichuj to najzneuzivatelnejsie..
a pokial viem nezmyselne a spam komenty sa aj teraz zvyknu vymazavat..a ak by to niekto brutalne zneuzival a spamoval by vsade len kvoli vipku neni problem mu zablokovat ucet..to by malo sluzit ako motivacia k aktivite nie ako jednoducha cesta k vipku..
neviem preco hned zneuzivanie ? hodnotenim noviniek ? hlasovanim v ankete ? prispievanim do video a fotogalerie ? aj odchytavanim cheaterov...samozrejme...to nie je zneuzivanie ale aktivita aku portal potrebuje !
Upravil Saplaste zap. 01/04/2012 13:40
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 15:01
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Saplaste - by som ta chcel vidiet ako by si to sledoval a rozdaval VIP, natocit demo s IP a dat do fora je podstatne pracnejsie ako len tlachat na fore alebo v komentoch. Zneuzit sa to da a aj by sa to hromadne zneuzivalo. 10 ludi by sa len muselo starat o poriadok v komentaroch a forach. Po case by sa kazdy na to akurat tak vyprdol. Za dalsie absolutne netusim ako by si to chcel sledovat a zhromazdovat celkove data na stovke cca aktivnych clenoch. Dema sa daju zrealizovat a je to viacej prospesne ako spamy v komentoch a forach.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 15:43
Avatar člena
Saplaste - Člen
boze zas tych komentarov sa chytas..pri tebe si clovek musi davat pozor co napise bo sa chytis jednej veci a tu omielas donekonecna a dalsie veci si vobec nevsimas..
co je zle na tom odmenit ludi co prispievaju do foto a video galerie, hodnotia novinky, alebo hlasuju v ankete? staci jednoduche losovanie zo vsetkych co napr hlasovali..alebo aj pred turnajom ked sa losuju dvojice, tak natoc na telefon losovanie a daj to tu, to uz som pisal davnejsie somarina ano ale vies kolko ludi by sa na to pozrelo a toto sa nerobi asi nikde alebo nejaku zaujimavu reklamu na csportal.. dalo by sa odmenit hracov co si aj najviac pridavaju vyzvy alebo ti co maju odohratych najviac hodin alebo su najviac online na webe...
neviem moznosti je vela jak to tu ozivit...sutaz o najzaujimavejsi screen z hry ja neviem natocte demo "najzaujimavejsie kolo na nasom publicu" "najviac kill za 1 kolo,,,a milion podobnych veci co by to tu ozivilo..rozne sutaze aj ked mozno pre teba bizarne (sto ludi sto chuti) ale co ludi podnieti sa tu registrovat a chodit tu nie len z dovodu podania ziadosti o UB. vies aki ludia chodia na serveri, kolko deciek co na nich nadavame a ich prave by mozno taketo somariny zaujimali..ved to robime pre nich ne ? aj ked su to vo vacsine dementi ci ako, ci ne ? tak nech sa to tu nimi hemží
ako by som chcel sledovat data o aktivnych clenoch ? zeby cez bodovy system ?
trosku kreativity moznosti je nekonecne vela
Upravil Saplaste zap. 01/04/2012 15:49
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 15:56
Avatar člena
Turb0max - Člen
Saplaste bral by som to ....Majo prosim skus nejako oživiť web ako písal Saplaste ....To bude zaujimavé pre ľudi
Príspevkov: 46Bydlisko: • BratislavaZaložený: 26.12.11 611-824-832
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 16:43
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Saplaste - vypracuj teda jednu sutaz a mozme ju dat, som silno zvedavy.
Pises o bodovom systeme. Dobre ale to akoze teraz vymazeme vsetky data a pojdeme od 0 alebo ako si to predstavujes? Keby sa malo spravit generovanie pre 5,298 clenov sumar pre kazdeho clena tak dovi dopo selekcia pri DB.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 17:14
Avatar člena
Nox - Člen
Dva hracy s Dyn IP se domluvi navzajem si natoci dema zresetuji routery a oba maji zadarmo VIP
Príspevkov: 207Bydlisko: • SwanseaZaložený: 12.10.11 262493653
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 18:02
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Saplaste je to pozitivne ze chces ozivit web ale nie za kazdu cenu. Ked sa spravia nejake VIP sutaze musime to premysliet ze ake by boli najlepsie a take vybrat ktore niesu lahko zneuzitelne.Sutaze na kvantitu su onicom a lahko sa zneuzivaju napr. mnozstvo kommentov,videi,obrazkov su lahko zneuzitelne.Spam som nemyslel tak ze len postuju smajlikov vsade ale skor nato co vidis u novych clenov ze vsetko kommentuju vyhrabu 100 rocne newsky co uz po case lezie na nervy
Ked uz odmenit tieto veci s VIP tak ist na kvalitu cize najlepsie hodnotene alebo najviac zobrazene ci najviac kommentovane videa/obrazky.
Taktiez som uz spominal raz majovi ze novinky odmenovat s VIP. Mohli by sme spravit kazdy tyzden VIP sutaz na serveroch ako sme to par krat spravili vtedy ked sme rozbiehali D2.
Moznosti je vela ale tych spravnych je menej.
Nepozeraj sa nato len z uhla ze sa regnu novy clenovia ale aj nato sa pozeraj ze keby ty chces to VIP tak co preto musis spravit a ako by si ojebkal system . Ked dame im take sutaze ktore mozu oni ovplyvnit tak to budu zneuzivat a nebudeme stihat kontrolovat a banovat ucty


Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 01/04/2012 18:10
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ked budem mať čas, čo síce neviem kedy bude, tak chcem už dlhšie spraviť možnosť písania noviniek členmi portálu s takým prostredím ako majú admini alebo redaktori na webe. Súčastná verzia je celkom nepoužiteľná.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 10:17
Avatar člena
Saplaste - Člen
no k tym komentom som nad ty rozmyslal a fakt nie kvantitu ... ale nedalo by sa spravit nejake hodotenie komentov ako napr na youtube alebo na diskusii v sme..palec hore/dole alebo +/-...a clen ktory by nazbieral napr za mesiac najvacsi kladny rozdiel medzi + a - by dostal vipko takto by sa odstranil aj problem "spamu" lebo by dostal za spam proste vela "-" a ma po vipku a to by sa potom fakt tazko zneuzivalo lebo by vipko ziskali fakt ti co prispievaju napadmi a zaujimavymi nazormi nie ti co prispievaju aby ziskali vipko..
alebo ma napadlo nieco ako karma clena..a clen ktory ziska za mesiac najviac karmy od inych clenov by mohol dostat vip..karmu by mohol poslat kazdy clen napr dvom inym kazdych 24 hodin..vip clenovia by som dal trom kazdych 24 hod napr jednoducho kliknutim na tlacitko "karma+" v profile..
takisto to hodnotenie prispevkov by som dal ze mozes ohodnotit napr max 4 prispevky za 24 hod...pre vip max 6 aby sa zas nestalo ze sa mi kamos registruje a budeme si vzajomne hodnotit vsetky existujuce prispevky..a napr by sa dali hodnotit len prispevky nie starsie ako mesiac napr..
myslim ze by mohlo byt aj to co som pisal ze zo vsetkych co hlasovali v ankete a/alebo ohodnotili novinku/obrazok/video a/alebo pridali do galerie obrazok/video (a samozrejme bolo schvalene a uverejnene) vylosovat jedneho co dostane vip..preco nie ? dovod na spam by nebol lebo by neslo o to kto prida najviac obrazkov ale vylosoval by sa jeden...
takisto ma napadlo nieco ako "Prived na portal svojich kamaratov, registrujte si u nas klan a ziskajte vipko" samozrejme by bola podmienka registracia clenov a nasledne "klanu" na portaly a na servroch by musel kazdy z nich odohrat urcity pocet hodin za mesiac a potom mozu ziskat vip..jasne ze by vznikali fake klany len aby mali vipko ale je moznost ze by tu pribudlo hracov a aby to vipko ziskali museli by aktivne hravat..tato "databaza "klanov"" by potom mohla pomoct napr aj pri organizacii turnajov a mohli by sme ich potom informovat o bliziacom sa turnaji a je moznost je viac z nich by sa aj zapojilo..
Upravil Saplaste zap. 04/04/2012 10:18
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 10:48
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Nad +/- komentov som rozmýšlal už dávnejšie ako to riešiť kódovo. Problém nastáva potom v druhej perióde mesiaca. Neviem ako by sa to riešilo. Pretože vynulovať ranky komentov by bol nezmysel. Nemali by sme podľa čoho vyhodnotiť člena pre dalšie obdobia. Ak niekto rozmýšľal nad tým, že ten čo bol prvý v prvom mesiaci už nezíska VIP v ďalšom a získa to druhý v poradí, tak je to nezmysel v dlhodobom hladisku. Noví členovia by po 3 mesiacoch od spustenie nemali sancu sa prebojovať medzi prvé priečky. Neviem ako by sa to vyriešilo.

Karma člena neviem vôbec ako riešiť. Ale tiež by tam bol problm z dlhodobého hladiska.

Z ankiet by sme mohli losovať jedného, ktorý by získal VIP to by nebol žiaden problém. Spravíme to pri aktuálnej ankete.

Prived svojich kamaratov, to sa da tiez fakovat lahko. Nevidim v tom potencial.

Ten klan si podla toho opisu neviem presne predstavit. Skús rozpísať podrobnejšie. Jedno však viem, že kódovanie by bolo na veľmi dlhé trate.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 11:30
Avatar člena
Saplaste - Člen
preco nulovat ranky komentov ? ako pises to by nemalo vobec zmysel ale myslim ze by to ani nebolo potrebne..Neviem programovat takze mozno mam o tom zlu predstavu ale ja si to predstavujem ze by bola databaza clenov, take nieco zrejme mas..a do toho by sa pridali stlpce "koment+" a "koment-" ktore by sa vzdy na zaciatku mesiaca nulovali a vzdy ked by niekto klikol na +/- v komente toho ktoreho clena tak by sa pridal bod..takze by to nepreberal udaj z +/- pri komente ale pocitalo by to pocet klikov a samozrejme stlpec "rozdiel +-" na zaklade ktoreho by sa hodnotilo kto ziska vip...
co si pisal o novych clenoch to som nepochopil lebo sa nehodnotia kumulativne rozdiely + a - ale iba aktualne za dany mesiac teda aj novy clen moze ziskat vip..tie kumulativne by sa asi dali spravit tazsie a tym by sme mohli zistit dlhodobo "najlepsich" prispievatelov asi za pomoci dalsieho stlpca ktory by sa uz nenuloval len by sa vzdy koncom mesiaca skopirovali udaje z "rozdiel+-" a pripocitali by sa k aktualnej hodnote kumulativnych rozdielov...
karma by mohla fungovat na podobnom principe (ak je teda funkcny) a bolo by to este lahsie lebo nemas rozdiely + a - ale len karma+ a nehodnotia sa konkretne komenty ale len clen...
prived kamaratov jasne ze sa da fakovat ale vip by neziskali len tak, museli by napr aktivne hravat co by bolo dobre...ja som pisal ze MOZU ziskat vip, nevravim ze by to hned kazdy dostal..k tomu sa da dat este dalsich niekolko podmienok ktore musia splnat aby vip ziskali a takisto by sa to mohlo v konecnom dosledku aj losovat zo vsetkych regnutych "klanov"
klan ? normalne ako clen das registrovat klan..a do neho mozes pridat clenov (aby to bolo ze prived kamaratov museli by to byt novi clenovia portalu napr do 3 dni od registracie..zo zaciatku by som mozno dal ze prvy tyzden sa mozu registrovat aj klany z dlhodobych clenov aby kazdy mal moznost ziskat vip ale neskor len pre novych) vytvori sa databaza klanov s hracmi..na vip by boli podmienky napr kazdy z klanu by musel odohrat aspon 60 alebo 80 hodin za mesiac to by bola hlavna podmienka...
proste hlavnou myslienkou je priviest novych hracov..ten klan tomu dava len taku podobu akejsi "oficiality" aby tie deticky mali pocit ze teraz mame klan a hravame ako klan a mozme ziskat vip, mame na csportali svoj profil kde je tabulka aki sme super, kolko mame odohranych hodin, porovnavame sa z inymi klanmi, uverejnujeme si tam nase drsne fotky a uz sa tesime na turnaj jak to kazdemu ukazeme ze sme pani csportalu a pod
Upravil Saplaste zap. 04/04/2012 11:31
Príspevkov: 964Bydlisko: • KošiceZaložený: 20.02.10 441089385
RE: VIP za pomoc pri dolapeni cheatera 04/04/2012 12:07
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
No len tz praveye to nepozeras z toho kodoveho hladiska. Tie + a - pises uplne iny system, ktory by mal len hodnotu mozno pre vip ale nevidel by si potom o mesiac hodnotu komentu napriklad podiel v percentach alebo obe hodnoty + a -.
Ten klan ako si rozpisal tak to by som nemal ani kedy spravit. To by bolo nehorazne vela roboty a tisicky riadkov kodov. Tam musi byt xyz dalsich veci. Ako urcenie CL, editovanie veci, galeria samotna ani nehovorim.. a cas neviem ako by si chcel pocitat podla coho. Ak myslis na PS tak na to mozes rovno zabudnut.
Co by sa dalo spravit je ohodnotenie komentov. vsetkych komentarov a stale by mali svoje hodnotenie od spustenia systemu. V profile by sa dalo dat do statistik % vahy komentarov daneho clena. Toto je treba cez TS3 jedine vysvetlit aj to pozadie co za tym vsetko je.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37