Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
Dobry a poctivy admin 03/10/2010 22:52
Avatar člena
Donardo - Člen
Neviem. ako som prazdil forum tak nasiel som vela clankov a vyjadreni adminov a byvalych adminov. Tiez mam uz nejake tie skusenosti s adminmi tu na CSportal. Donedavna som bol s vecsinou adminou spokojny. Teraz uz to tak hoci nie je ale stale sa tu najdu dobry a kvalitny admin.. Tento thrade som nezalozil preto aby sem ludia pisali kto je zly admin ale kto je podla nich dobry a stoji za to aby bol adminom.


Moji naj:

houses - vzdy ked som mal cheatera na servery som mu napisal a on stale prisiel (skoro, sem tam mal CW ale to chapem)
Nema zbytocne blbe reci a neciti sa na vela. robi si svoju robotku dobre a poctivo

Fuxoo - spociatku som ho velmi nemusel... ale teraz som s nim velmi spokojny.. stale ked mu napisem ze je na servery cheater tak stale pride na server a urobi poriadku.. tiez vie velmi dobre posudit kto cheaty ma a kto nie

sena-svk nie vzdy ale asi ked ma cas a mu napisem a si to precita tak sem tam pride. v pposlednom case uz viacej hcodi ked mu napisme aspon co si pametam

Kaqpo - na zaciatku ked som tu prisiel tak len kapo stale mi odpisal a daval bany ale teraz uz ho nejako velmi nestretam ani na ICQ ani na steame.

sexcica - velmi casto ju nestretavam a ani ju nevidim online, 2 krat som ju vidle a napisal raz prisla raznie


No to je moje naj....Niektorych som v zivote nevidel na CS portali inokedy len na jednom az max2 serveroch takze nemozem posudit velmi ked na ICQ neodpisuju a nereaguju o ostatnych mam taku mienku ze hraju iba na servery kde sa im paci su na VNT a "pomahaju" hracom ktory niesu tak zbehli v CS aby boli tomuto chodeniu po mape zbaveny. a riesia cheaterov iba tam...

TO JE MOJ NAZOR... a teraz som zvedavy ze ktory admini sa zase postavia na hlavu a zacne mi to hovorit ake som ja decko a aky on je dospelak.


Cest tymto adminom ktorych som napisal. 4FAN
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: Dobry a poctivy admin 03/10/2010 23:08
Avatar člena
Kaqpo - Člen
co sa mojej osoby tyka:
takze snazim sa byt stale online a odpovedat na hlasenia,len teraz momentalne nemam dostatok casu,csku sa mozem venovat od tej 20 vyssie a niekedy sa mi aj skorej podari
donardo ja som ta na STEAME resp. v mojom frend liste nenasiel takze nwm ale pamatam si ze si mi pisavalmusis si ma znova pridat na ICQ aj STEAME lebo ja som to popreriedoval a icq+steam vymazal secko co sa dalo tak vela kontaktov sa mi postracaloked uvidis ze som online tak mi vklude napis tod vse z mojej strany


a taka jedna vec,ono nie vzdy mame dostaotk casu takze treba byt aj trpezlivy

Play hard ٩(●̮̮̃•̃)۶* Go pro !
Upravil Kaqpo zap. 03/10/2010 23:16
Príspevkov: 174Bydlisko: • Žiar nad HronomZaložený: 16.11.08 439922322 nemam www.SK-Gaming.com
RE: Dobry a poctivy admin 03/10/2010 23:20
Avatar člena
sexcica - Člen
Donardo ako v poslednej dobe som na webe najviac aktivna a co sa tika icq nekedy frci aj 48h v kuse staci len kunut ale ok berem a co sa tika ked som doma tak chodim kontrolovat serveri urcite v intervali 1az3h mam zapate cs na 1az2h zahram si kuknem hracov a som na nete bud kuma film alebo hram sa z animaciami takze staci napisat na icq a frcim ale dik ze ma nekto pochvalil a tak isto aj chalanov aj to potesi
BTW: budem mat hlavu a nos vysoko v oblakoch

Príspevkov: 210Bydlisko: • TrnavaZaložený: 22.09.09
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 01:38
Avatar člena
wajrus - Člen
donardo ja uz na teba nemam fakt slov a poviem ti nieco o tvojom najoblubenejsom adminovi, do ktoreho si zalaskovany, myslis ze s kym som na vt? kebyze mozem dam ti ban na web, alebo by som ti vybral pismenka z klavesnice neplac uz tolko, hlavu hore, su aj dolezitejsie veci v zivote ako presviedcat ludi o tom, ze vt je cheating ... uz by bolo na case dospiet a ukludnit sa

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 06:53
Avatar člena
Donardo - Člen
LOL ako som predpokladal tak prvy admin sa uz postavil na hlavu ze Wajrus..... hoc od temy ale mi neda....BAN na web? a zaco ? zato ze je sloboda prejavu? a tebe sa nepaci niekto co ma na vec iny nazor?... ak si toto myslis tak sa vrat do sociku

Len tolko k tebe a dalej sa vyhadrova k tebe uz nebudem.
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 06:56
Avatar člena
Donardo - Člen
sexcica - pohodke len teraz ani ja som celkom nehral no ale vecsinou ked pisem uz adminom tak idem od zaciatku kontakt listu a pisem a ked sa dakto ozve tak dalej uz nepisem np a ty si na ICQ pod P az ale dobre vediet ze si tu tak casto

Kapo - jop chapem ze ne vzdy mas casu preto je tu tak vela adminov
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 12:08
Avatar člena
wajrus - Člen
nie ale si mi na smiech

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 17:10
Avatar člena
Garlin - Člen
clovece prestan brat drogy, radsej sportuj alebo tak. Hlavne prestan hrat CS lebo ti to uz riadne lezie na mozog

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 19:05
Avatar člena
wajrus - Člen
skoda ze to tu nejde jak na FB,ze: paci sa mi to

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 19:46
Avatar člena
Donardo - Člen
Omg uz aj gralin sa postavil na hlavu ?.... omg co vas zase trapy na tomto vlakne? Vam prepina abo co ? sak mi dajte pokoj a ked sa vam nepaci co pisem tak nereagujte.
Take tazke?
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 20:10
Avatar člena
Asder - Člen
Donardo nenapisal si svojich naj, napisal si jedinych s ktorymi mas skusenosti tak to vyzera, takze nie, nepisem kvoli tomu ze mi vadi ze tam niesom, len take zbytocne temy zakladat to uz je fakt...no dobre prinajmensom cudne, takze ak sa cces niekomu pchat do zadku tak zober gitaru a bez im spievat serenady pod okno a nie tu zbytocne srdcervuce vyznania pis ktore nemaju ani hlavu ani patu...a to ze reagujeme je sloboda prejavu moj mily, ako sa do hory vola, tak sa z hory ozyva, Aka blba otazka(spam) taka blba odpoved (spam)...
Príspevkov: 71Založený: 28.04.09
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 21:52
Avatar člena
zaerius - Administrátor
suhlasim s asderom..aj ja som mal dojem ze si napisal len tych s ktorymi si mal skusenosti...a len by som dodal ze to ze ich nevidis na servroch to neznamena ze tam nesu...to ta ani nenapadne ze hraju pod fake nickom? kolko x sa mi stane ze pridem na server ziadny znami hrac...a potom si pozrem amx_who a 3-4 admini na servry...alebo ani nevies ze na gungame kolko krat som dal ban hracom tak ze si hral...alebo kolko krat som vam nahodil novu mapu ked sa vam zasekla...takze neodsudzuj adminov len podla toho ze nevidis ich hrat pod real nickom

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: Dobry a poctivy admin 04/10/2010 22:05
Avatar člena
Donardo - Člen
asder - nikomu sa nepcham do riti!!! .. jedine co mas pravdu tak ze som hodnotil tych co poznam co ked im napisem thak pridu na server... s tenou sa nemam sa mi zda ze nijako skontaktovattak preto ta nevolam ked tam je cheater.. tak som hodnotil len tych co som mohol ...

tod moj nazor.

zaerius - zairus sak samozrejme ze som len tych hondotil s ktorymi mam skusenosti.. nebudme hodnotiti niekoho ked neviem co a ako... no a oks ja viem mozno si na serveroch a viem ze admini si nedavaju real niki lebo by cheater utiekol.. ale ak by si si vsimol tak som hodnotil to ze ked im napisem tak ci pride alebo nie a ci pomoze.. ja viem ze admini robia aj na inych serveroch robotu no ale zase hram iba na GG tak tamtych nemozem hodnotit.. mne na GG ide hlavne o to aby tam nebol cheater.. lebo ostatne veci ze nadavky a podobne tam ani nesu lebo nikto neam cas tam pisat a hadat sa lebo hraje hend dalej.... proste hodnotil som to tak ze kto ako sa ozzvea pomoze ked mu napisem ze je tam cheater
Príspevkov: 87Založený: 13.07.10
RE: Dobry a poctivy admin 05/10/2010 11:26
Avatar člena
Garlin - Člen
Donardo skus si zahrat pexeso

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37