Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Návrhy/Pripomienky
#6 Zombie Death Match 13/12/2012 17:54
Avatar člena
123MIKI3211 - Člen
Zdravím všetkých. Mal by som otázku na #6 Zombie Death Match, či by sa dal zvlášť stiahnúť a hrať len proti bootom na vlastnom kompe keď som offline. Je vôbec niečo také na stiahnutie? Alebo sa niečo také plánuje? A ak nie tak v blízkej budúcnosti? Zatiaľ len toľko.
Príspevkov: 3Založený: 23.05.12
RE: #6 Zombie Death Match 14/12/2012 07:22
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Náš server zrejme nikdy nebudeš mať na lokal PC. Zaerius tam porobil veľa vlastných amxx pluginov a vecí, ktoré by si ťažko vedeľ podobne nakódovať. Ale z ako takého pohľadu to je možné. Musel by si si vytvoriť server na svojom vlastnom PC a naň sa pripájať. Spraviť takýto server nieje vôbec ale vôbec ľahká záležitosť.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: #6 Zombie Death Match 15/12/2012 08:44
Avatar člena
Malchus - Člen
Majo napísal:
Náš server zrejme nikdy nebudeš mať na lokal PC. Zaerius tam porobil veľa vlastných amxx pluginov a vecí, ktoré by si ťažko vedeľ podobne nakódovať. Ale z ako takého pohľadu to je možné. Musel by si si vytvoriť server na svojom vlastnom PC a naň sa pripájať. Spraviť takýto server nieje vôbec ale vôbec ľahká záležitosť. :shy


neviem ako to je na CS1.6 ale na CSS je to celkom easy,,,mal som DM a GG server,,,stačilo si len spraviť priečinky,, stiahnuť módy,,,naprogramovať si ( typu 1 a 0) a vytvoriť si Eventy,,, potom si si spustil csko,,,spustil prve es_loadexecevents ,,,načítalo ti to eventy,,,a potom si si len dal es_loadevent Meno,,,spravil som si cez Wifi W-lan server,,prišli 4 kamaráti,,,naťukali sme si IP do IPv4 (žeby sme nemali rovnaké levely všetci kedže to ide na IP) a už len som spustil server (normálne ako keď hráš z botmi,,,žiadne pridavné programy) oni sa napojili,,,dal som es_loadevent GunGame a už sa mastilo ,,

Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: #6 Zombie Death Match 15/12/2012 09:20
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Nj kazdy si môže spraviť vlastný server ale na našom zm skoro vsetky pluginy som prerobil.do toho servera som vrazil neskutočne veľa času.gg a dm dokonca i základný zm si kazdy môže spraviť lokálne je to easy,ale naše pluginy nezverejnime

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: #6 Zombie Death Match 15/12/2012 15:02
Avatar člena
Malchus - Člen
pohľadaj si,,,všetko najdeš na googli,,,stahneš si zombie plugin,,,respawn plugin,,,laser plugin,,,a to je asi všetko,,,,skiny a tie somarinky ,,,tak to amatér nespraví,,,neviem no čo všetko dokážeš,,,ale ZMDM Csportal.sk nespravíš ,,, zajko je pán Koder

Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: #6 Zombie Death Match 16/12/2012 12:43
Avatar člena
123MIKI3211 - Člen
Potom čo som čítal teda nemáte nič, čo by sa podobalo niečo na štýl stiahni nainštaluj a ideš. Stým programovaním do toho sa moc nevyznám skúšal som to ale nebaví ma to ja som viacmenej grafik aspoň ma to baví preto som išiel ešte na pomaturitné štúdium kvoli tomu. Kamarát je programátor no pochybujem že by sa kôli mne mu chcelo zatým stráviť haldy času. Ale neva čo ma nezabyje to ma posilní. Ďiki moc za rady.
Príspevkov: 3Založený: 23.05.12
RE: #6 Zombie Death Match 16/12/2012 13:28
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Nie. Neexistuje nič také, že by si stiahol, nainštaloval a mal náš ZM server.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: #6 Zombie Death Match 16/12/2012 13:40
Avatar člena
Malchus - Člen
ako ja by som sa ti pokúsil aj niečo spraviť,,,ale len také základne veci,,ako je zakladný zm server,,,lasery a death match,,,lenže nemám dobrú verziu Cska,,,po všetkom čo zmením automaticky spadne,,,

Príspevkov: 571Založený: 05.04.10
RE: #6 Zombie Death Match 17/12/2012 14:43
Avatar člena
123MIKI3211 - Člen
Taky závislák zase niesom heh ale diki že si sa ponúkol ja len tolko, že tento zm server sa mi lúbil aj starý a lúbi sa mi aj nový ale starý si už nezahrám kedže nemám ako ja ho doma nemám.
Príspevkov: 3Založený: 23.05.12

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37