Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
ZeR oLoVo -stažnosť na admina 01/01/2013 23:43
Avatar člena
ceno2 - Člen
dobry večer nmam tu jednu staťnosť na admina ZeR oLoVo jako je aktívny všetko ale nepači sa mi na nom ked je na serveri a hra tak by sa mohol aspom raz začas pozrieť kto ako hra ja sa prihlasim a hned po 2 minutach som zbadal 2 cheaterov a popri tom si to on ani nevsimol a este som mu napisal že čo nevidiš a on mi odpise že nene tak načo to je taky admin ked mu tam behaju z Wh a on si to ani nevsimne to musim kvoli tomu volat hlavnych admonu ako je majo že je na dD2cheater a pritom je tam aj oadmin a on to ma uplne na haku ... sa cudujem že si vsimol potm toho dalsieho ..podla man až po tom ako si vsimol že je aj majo na serveri inak by si toho asi ani nevsimol .. podla mna ked ma funkciu admina a už hra tak aspom raz z čas by sa mal pozreť ako kto hra aj ked sa mu neche predsa je to jeho povinosť je to hamba ked to zisti hrac ktori nije adminom
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 01/01/2013 23:51
Avatar člena
Fazy - Člen
ak budeš mať podozrenie na nejakeho cheatera kontaktuj ma na icq:635631961
na D2 som skoro kazdý deň a napíš aj nick
Upravil Fazy zap. 01/01/2013 23:52
Príspevkov: 40Bydlisko: • Ludrová - RKZaložený: 28.11.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 00:02
Avatar člena
ceno2 - Člen
jako umna to nije problem niekoho kontaktovať ako ja napisem hned alen mne vadilo to že proste je tam admin a sam si to nevsimne a pritom to bolo tak videť ako ja nič proti nemu nemam hej jako nemusel si to všimnouť ale tak aspom ked som ho ako tak upozornil tak si to mohol isť pozreť
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 00:05
Avatar člena
Fazy - Člen
O.K
Príspevkov: 40Bydlisko: • Ludrová - RKZaložený: 28.11.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 01:01
Avatar člena
Dag22 - Člen
fuha tazka debata takto na vecer. no ceno ja som sice neni admin a nepisem sem aby som sa niekoho zastaval ale skus to zobrat z opacneho konca. predstav si ze si admin hras na servery pocekujes deticky ktore sa ti nezdaju a hras dal. medzi tym sa vystriedaju nejaky hraci padnu nejake nadavky sak to poznas decko s wh ab . . . . . atd. a na mape ako je dust2 je dost tazke rozpoznat ci niekto nieco ma a ci nie ked:
za1: sa s nim nestretnes lebo ta niekto skorej zabije
za2: dotycneho zabije niekto druhy skorej ako ho stretnes ty (ako admin)
takze by som povedal ze skorej ako zacnes odcudzovat niekoho za jeho pracu skus sa vzit do jeho situacie a zistis ze to nie vzdy je az take jednoduche.
Majo kedysi napisal ze: servery tvorime aj my hraci a nie len admini.
a toto je cista pravda.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 09:02
Avatar člena
ceno2 - Člen
sak ako mams pravdu je to tak je pravda čo napísal majo a viem sa vžiť aj do tej situacie aj na jednej strane len ako običajny hrač a na druhej strane ako na poste admina . sam som bol adminom a viem ake to je ja... som hned napisal že nie vždy sa to da hned vsimnuť alebo že len ma spectovavat a nie hrat je to tak ale tak aspom raz za čas si na to može najsť čas že sa da do spectu a kukne tich čo sa mu nezdaju ja by som si to tiež inak nevsimol len tedy ked hram a že važne je niekto podozrivy až potm sa idem kuknuť ...ja len tolko že ja ho nechem zhadzovať alebo čo toho admina jako ja proti nemu nič nemam ja som to tu len apisalk voli tomu ako som to videl ja osobne čo sa dialo ale ako v podstate sa nič nestalo to je len kvoli tomu aby si aj on trocha daval bacha ked buž je na serveri tak nech sa pokuka tam alebo ja neviem no ..sice v podstate sa nič nestalo no , len by si mohol dať na tom viacej zaležať
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 09:34
Avatar člena
Dag22 - Člen
lebo zober si situaciu ze mas online 15 hracov a spectuvat kazdeho a to musis chvilku na neho cumet neda sa mrknut a po 10-20sec. kukat dalsieho lebo nie vzdy je to take okate. sak to by bolo na kazajku. tipicky priklad si mrkni video od hraca v unban zozname sp3k. cumis na to a v prvych dvoch minutach mal 3 fragy a z toho 2 boli take povedzme vyhovujuce europskym normam a len jeden bol taky podozrivy. a to si zober ze presli 2min. osobne si myslim ze tudy cesta nevede . preto je to aj na nas hracoch ze ked si dead tak cekujes druhych ktory sa ti nezdaju. a cim viac ludi to zacne takto brat tym menej cheaterov bude behat po serveroch lebo nikdy nevies kto na teba cumi
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 09:55
Avatar člena
ceno2 - Člen
sak je to pravda čo si napisal všetko ale tak aj ty mne musis uznať že co som aj aj napisal tak to nije tiež zle tiež by si mal davať nato len bacha a jan ehovorim že kd nas je tam plny server že spectovať stale to by bolo chore ak ani ja som nespectoval ja len ked ma zabli tedy som si kukol je to tak a bola nas tam malo ale 4on4 a ked zabiju jeho tak on ma pravo aj ked je u CT dajme tomu že si kukne tak setkych do kedy skonci kolo a jal n tak som chel dodať že vždy aj ked už je mrtvi by si mal popozerat len tak hracov nato tam je ako
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 10:52
Avatar člena
ZeR oLoVo - Člen
myslíš jako že to nedělám? O co vám jde? pokud vám vadí práce mě jako admina tak si požádejte Maja o práva. Projděte konkurzem jako jsem prošel já a pak si dělejte tu práci pořádně.Takovéhle stížnosti mě akorát vytáčí. To že občas nekouknu na někoho kdo se mi nezdá jako cheater nehovoří za to že práci vykonávám špatně. Včera mi tam taky běhl cheater ale se skorem 1:10 mi člověk jako cheater nepřijde. Pak přišel majo a dal mu ban? a proč? protože toho hráče zná a ví že on ty cheaty má. Já když přijdu na server tak si chci i zahrát né jenom abych seděl ve spectu a čuměl na nějaký malý děcka co neumí hrát čistě. Nic proti tobě,ale prostě mi přijde nefér si stěžovat jenom na mě.Podívej se kolik adminů tu je a kolik to dělá pesně tak jak ty to píšeš.Nejsem z těch lidí co sedí u cs 16 hodin denně. Jsem dospělý člověk a mám i svoje jiné věci než řešit den co den nějaké stížnosti na mě. Já šel dělat admina z toho důvodů že aspoň trošku pomůžu csportalu a né abych si tu vyslíchával jak práci dělám špatně. Pokud se ti to nelíbí jdi si tu práci admina dělat sám já ti jí mile rád přenechám.
Príspevkov: 41Bydlisko: • LounyZaložený: 30.08.12 561803294
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 10:58
Avatar člena
ceno2 - Člen
no jako ja nehocvrím že si zly alebo niečo v takom zmysle jako ja som len ti hovoril že treba si to všímať ..a ako ano napisal sm to troska zle a pohorsil som tvoju osobnosť mas pravdu že som to nemal napisať len na teba je tu takch admninov v ise ale tak mna nahnevalo to že aj ked som ti napisal že čo nevidiš že tam mas cheatera tak ti si mi na to odpisal ne ne jak keby si si nemohol najsť 5 min čas a kuknuť sa ved ja ta inak naprosto chapem a to to čo sa tu riesi ako že sa to tika teba ale tak je to tak zvane pre vsetkych adminov . a sory ja som len napisal ked si to preči taju aj ostatny možno že ja budem ten največší blbec ale tak nenarobim nič už
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 11:20
Avatar člena
ZeR oLoVo - Člen
ale nikdy nebudeš blbec jak tvrdíš..hold než jsi tam přišel já byl ve spectu skoro pořád a chtěl jsem si zahrát..nebaví mě hrát jedno kolo a pak být zase 5 minut ve spectu to mě vážně nebaví. Ale tak já se polepším
Príspevkov: 41Bydlisko: • LounyZaložený: 30.08.12 561803294
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 11:44
Avatar člena
ceno2 - Člen
ok teda tak dufam že sa na D 2 skoro vidime ))
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 02/01/2013 12:32
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Toho hráča som ja nepoznal. Admin keď je dead mal by preklikávať všetkých hráčov a sledovať ich. Na serveri bol dosť dlho a nebolo tam veľa hráčov. Mohol si si ho všimnúť veru a ešte keď bolo upozornené na neho.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 04/01/2013 11:05
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Nedá sa dať mať odsledované všetko na tom serveri, ked sa niekto nezdá, tak napísať/nahlásiť/upozorniť a nie hned kydať

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 04/01/2013 13:20
Avatar člena
ceno2 - Člen
ved ja som hned nekidal :ň
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 04/01/2013 13:53
Avatar člena
Nadprioblizal - Člen
Všeobecne myslené na všetkých, pre všetkých

Všetko má svoj čas a svoju časovú postupnosť
Príspevkov: 463Bydlisko: • Somewhere in Považská BystricaZaložený: 27.04.11 274652075 MSN
RE: ZeR oLoVo -stažnosť na admina 04/01/2013 15:35
Avatar člena
ceno2 - Člen
vedd obre no nehadam sa ))
Príspevkov: 184Bydlisko: • TrencinZaložený: 03.09.12

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37